چین می گوید شیوع کروناویروس هنوز به اوج خود رسید

آخرین: چین می گوید بحران نمی رسید وضعیت در هوبئی استان 'باقی می ماند شدید و پیچیده است.' ایران تایید 13 بیشتر

توسط PATRIS-FUN در 2 اسفند 1398

آخرین:

  • چین می گوید بحران نمی رسید وضعیت در هوبئی استان 'باقی می ماند شدید و پیچیده است.'
  • ایران تایید 13 بیشتر موارد COVID-19 و 2 بیشتر مرگ و میر در مجموع 18 مورد و 4 و میر.
  • کره جنوبی اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری در آن 4-بزرگترین شهر در میان نگرانی در مورد موارد جدید.
  • کانادا پرواز چارتر با الماس شاهزاده مسافران که پاک شد بعد از 2 هفته قرنطینه اراضی در CFB ترنتون سر به Cornwall, Ont., برای 2 قرنطینه.
  • B. C. مقامات بهداشتی گزارش 6 presumptive مورد در استان است.
  • تماشا کنید: Experts شروع به شناسایی الگوهای چگونه coronavirus گسترش است.

از شیوع کروناویروس در چین هنوز به اوج خود تلویزیون دولتی به نقل از یک تصمیم گیری بدن از حزب حاکم کمونیست عنوان کرد و گفت در روز جمعه.

"یک نقطه عطف در توسعه ملی اپیدمی وضعیت هنوز وارد" نتیجه این جلسه به ریاست رئیس جمهور چین به گفته تلویزیون دولتی.

"این بیماری همه گیر پیشگیری و کنترل وضعیت در هوبئی استان و شهر ووهان باقی می ماند شدید و پیچیده است."

حزب حاکم کمونیست و دولت باید استراحت نیست اما "unceasingly تحکیم دستاوردها و گسترش مبارزه موفقیت" آن را گفت.

چین به تصویر کشیده و تلاش خود را برای کنترل این ویروس که به کشته شدن بیش از 2,200 و آلوده بیش از 75 ، 000 به عنوان یک جنگ مهار.

هوبئی تجدید نظر تعداد موارد تایید شده از coronavirus عفونت به سمت بالا 631 روز جمعه پس از جمله موارد در استان, زندان, سیستم های.

تمام تلاش شود در پکن اپیدمی کار کنترل آن را گفت. تعداد موارد coronavirus در پایتخت شروع به پریدن کرد به شدت در حالی که بسیاری دیگر از نقاط کشور فراتر از هوبئی گزارش کمتر و یا بدون عفونت های جدید.

تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد چین آشکار است اما اقتصاد را در دراز مدت بهبود حرکت را تغییر دهید, در این جلسه گفت:. سیاست های مالی در چین خواهد بود فعال, سیاست های پولی را انعطاف پذیر تر می شود و دولت را دفع کردن نظام مالی و خطرات آن اضافه شده است.

ایران و کره جنوبی گزارش موارد اضافی

زنان ایرانی با پوشیدن ماسک محافظ برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس پیاده روی در تهران در روز پنج شنبه. دولت اعلام کرد جمعه چهار مرگ و میر ناشی از COVID-19 است که ناشی از یک رمان coronavirus. (نازنین طباطبایی/غرب آسیا خبرگزاری/مهر)

ایران تایید کرد 13 جدید کروناویروس موارد و دو مرگ و میر در میان این گروه از موارد جدید, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در یک توییت در روز جمعه.

این موارد جدید شامل هفت نفر تشخیص داده شده در قم چهار در تهران و دو در استان گیلان Jahanpur گفت: در صدای جیر جیر.

تعداد کل موارد در ایران در حال حاضر در 18 با چهار نفر از این افراد با داشتن درگذشت.

در کره جنوبی دولت ممنوع عمده تظاهرات در پایتخت آن و اعلام سلامت اورژانس در چهارمین شهرستان به عنوان 100 ویروس جدید مورد گزارش شد جمعه آوردن کشور از مجموع 204.

نخست وزیر چانگ Se-kyun گفت: در یک بیانیه تلویزیونی دولت مرکزی تمرکز خواهد کرد و حمایت خود را به منطقه جنوب شرقی به سهولت کمبود در sickbeds پزشکی پرسنل و تجهیزات.

پزشکی حرفه ای است که دیده می شود جمعه در تست های اولیه مرکز ملی مرکز پزشکی در سئول که در آن بیماران مشکوک به ابتلا COVID-19 شده است. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

"یک ماه به شیوع ما وارد اورژانس فاز" چانگ گفت. "تلاش های ما تا به حال به حال شده است با تمرکز بر مسدود کردن این بیماری از ورود به کشور. اما ما در حال حاضر تغییر تمرکز بر پیشگیری از بیماری از گسترش بیشتر در جوامع محلی."

سنبله مقامات را مجبور به تمرکز بر روی مراحل شامل داخلی گسترش این بیماری نه تنها ورود آن از خارج از کشور.

بسیاری از موارد جدید گزارش شده پس از چهارشنبه. این افزایش به خصوص در داخل و اطراف شهر Daegu در غرب مطرح شده است و ترس وقوع است که قریب به اتفاق این منطقه سیستم پزشکی. بسیاری از موارد مرتبط شده اند به یک کلیسا در شهر.

دیده بان: کارشناسان بیماری های عفونی شروع به شناسایی الگوهای بیماری را گسترش

کارشناسان بیماری های عفونی شروع به شناسایی الگوهای چگونه coronavirus گسترش است و کدام موارد ممکن است بسیار شدید که تعداد موارد جدید به نظر می رسد به کاهش است. 1:58


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب