دموکرات ها در نهایت خود را در مجلس سنا با مشکل جدی

26 ژوئن 2020 جو بایدن کمپین است که در موقعیت دلخواهی. رئیس جمهور تهمت را شکست مطلق برای مهار این بیماری هم

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

جو بایدن کمپین است که در موقعیت دلخواهی. رئیس جمهور تهمت را شکست مطلق برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس و خود را آور تلاش برای منحرف کردن اذهان از قابل اجتناب فاجعه قرار داده اند بایدن راه پیش رو در این مسابقه است. اخیر نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی او را تا دو رقم در سه کلید نوسان ایالت میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین.

اما همه چیز نگاه کمتر امیدوار کننده برای دموکرات ها اگر ما به نوبه خود به مجلس سنا. آنها نیاز به یک پیروزی بزرگ وجود دارد را کنترل و عظیم لغزش اگر آنها می خواهند قادر به شکستن filibuster که نیاز به 60 رای. در واقع برای یک بایدن دولت قادر به اداره موثر آنها را مجبور به لغو filibuster و احتمال ایجاد منطقه کلمبیا و/یا پورتوریکو یک دولت است.

وجود دارد برخی از نشانه های دموکرات ها در حال شروع به گرفتن سنا مانع جدی با رشد صحبت از filibuster اصلاحات و مجلس رای به سی یک دولت است. آیا آنها به دنبال خواهد داشت از طریق به خوبی ممکن است تعیین کند که آیا ایالات متحده باقی مانده را در میان مدت.

در حال حاضر جمهوری خواهان برگزاری سه کرسی اکثریت سنا. آنها به سختی سنا نقشه این چرخه با 23 کرسی برای دفاع از عنوان در مقایسه با فقط 12 برای دموکرات ها. اما هیچ یک از آنها را در آبی عمیق صندلی در حالی که دموکرات ها را مجبور به دفاع از داگ جونز' صندلی در آلاباما. آشپز سیاسی گزارش نرخ نژادها در کلرادو, آریزونا, مین, مونتانا و کارولینای شمالی به عنوان بازی شیر یا خط-یو پی اس و آنهایی که در گرجستان (که در آن هر دو صندلی جلو با تشکر ویژه انتخابات) آیووا و کانزاس به عنوان تکیه خواه.

اگر بایدن بزرگ رای گیری منجر دارای دموکرات ها باید قادر به انتخاب کنید تا چهار کرسی در شبکه بدون مشکل بیش از حد (هر چند آن را از راه دور از یک چیز مطمئن). اما برای رسیدن به 60 آنها نیاز به 13 کرسی — نیاز آنها را نه تنها به دفاع از جونز و اجرای جدول در هر دو بازی شیر یا خط-یو پی اس و عربستان-صندلی تکیه بلکه انتخاب کنید تا چهار در-قرمز متحده مانند کنتاکی و کارولینای جنوبی است. است که فقط به سختی امکان پذیر است اما بسیار بعید است. این امر احتمالا نیاز به بایدن را به نفع خود توسط 15-20 نقطه محبوب در حاشیه رای که نشده است دیده می شود پس از سال 1980 و قبل از توسعه مدرن سخت تعصب.

این مشکل نشان دهنده این واقعیت است که به لطف تاریخی تصادف و ما نکبتی قانون اساسی, مجلس سنا به تازگی مشخص شده جمهوری خواه تعصب. هر دولت می شود دو سناتور بدون در نظر گرفتن جمعیت — نتیجه مقیم وایومینگ نزدیک به 70 برابر سنا نمایندگی به عنوان کالیفرنیا — و کمتر جمعیت بیش از نمایندگی متحده trended جمهوری خواه بیش از چند دهه است. ميانه دولت در مجلس سنا از نظر کارولینای شمالی خم 3 امتیاز به عربستان.

سنا filibuster بیشتر entrenches این تعصب. سناتور از فقط 21 محافظه کار متحده می تواند بطری تقریبا همه قوانین — عمده استثنا برای این که آشتی, اسکناس یک روش پیچیده که می تواند تنها یک بار در سال و شامل محدودیت در آنچه که می تواند گنجانده شده است. حتی اگر یک حزب filibuster اثبات اکثریت اقلیت می تواند هنوز هم آدامس تا سنا تقویم به طور مداوم نیاز به زمان مصرف cloture رای.

Filibuster به نوبه خود است و در عین حال یکی دیگر از حادثه تاریخ است. این مورد فقط به این دلیل که سنا تجدید سازمان قوانین آن در سال 1806 آن را به طور تصادفی حذف این بند اجازه می دهد برای بحث بود به پایان رسید و با رای اکثریت. آن را حتی نمی رخ می دهد به هر کسی به سعی کنید به توقف قانون توسط بی وقفه صحبت کردن برای چندین دهه است. برای بیش از یک قرن پس از آن filibusters شد در درجه اول مورد استفاده توسط نژادپرستان برای متوقف کردن قوانین حقوق مدنی. تنها در طول اوباما سال بود که تبدیل شدن آنها به روال با جمهوری خواهان تلاش آنها را بر روی تقریبا هر قطعه از قانون (و در حال حاضر دموکرات ها انجام همان به ناروا).

قانون اساسی می گوید که "هر خانه ممکن است تعیین قوانین آن رسیدگی[.]" این امر می تواند به وضوح در قانون اساسی برای اکثریت سنا به سادگی رای به حذف قانون 22 از سنا rulebook و خلاص شدن از شر filibuster برای همیشه لطفا برای. تقریبا هر دیگر قوه مقننه در جهان کار می کند با رای اکثریت سنا و مجلس خواهد بود خوب به عنوان به خوبی. اما سناتور از همه طرف تمایل به دریافت متصل به خود را رنجور موسسه اغلب با اشاره به احساساتی زباله در مورد چگونه filibuster است مورد استدلال بحث به جای مسدود کردن ضد مجازات صورتحساب و بسیاری از دموکرات ها شده اند و تمایلی به چنین حرکت می کند.

هرچند که ممکن است در حال تغییر است. امریکا در درک جهان-تاریخی بحران است. آن را نیاز به یک شگفت انگیز مقدار کار حتی به عقب بر گردیم به قبل از coronavirus وضعیت موجود چه رسد به آدرس دیگر چرکین بلایای طبیعی مانند خشونت پلیس, شدید نابرابری تغییر آب و هوا و غیره. آن خواهد بود اما غیر ممکن است برای رفع این کشور با جمهوری خواهان قادر به جم تا چرخ دولت هر زمان که آنها می خواهند. بنابراین به عنوان Ed کیلگور می نویسد در نیویورکقبلی بی باک مدافعان filibuster مانند بهداشت ، کریس Coons (D-Del.), شروع به تغییر لحن خود را. Coons نزدیک بایدن متحد گفت: سیاسی این هفته: "من نمی خواهد بیکار ایستادگی برای چهار سال و تماشای بایدن دولت طرح های مسدود شده در هر نوبت... من دیگه سعی کنید واقعا سخت برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است که نیازی به از بین بردن آنچه که مانده است از ساختاری guardrails اما اگر بایدن اجرایی آن خواهد بود وارث یک ظرف غذا در خانه و خارج از کشور. این نیاز فوری و موثر عمل است."

در همین حال جنبش برای سی استقلال بدست کانادایی به تازگی. خانه است که انتظار می رود به تصویب لایحه اعطای استقلال در روز جمعه و در حالی که آن را قطعا نمی تواند تصویب شده توسط سنا یا امضا مغلوب ساختن پیشی جستن از آن می تواند اگر بایدن برنده دموکرات به سنا و آنها لغو filibuster. حتی متوسط دموکراتیک نخبگان در حال گرفتن پشت این حرکت. مهم ترین نتیجه خواهد بود بدیهی است که برای ارائه به کنگره نمایندگی برای حدود 700 ، 000 آمریکایی که در حال حاضر تحت درمان مانند شبه استعماری افراد, اما البته آن را نیز اضافه کنید و دو کرسی سنا خواهد بود که با خیال راحت دموکراتیک و کمک به جبران که مجلسی حزبی انحراف تا حدودی. اضافه کردن پورتوریکو به عنوان یک دولت نیز (تا زمانی که ساکنان آن موافق) کمک خواهد کرد و حتی بیشتر.

دموکرات شده اند اغلب وسواسی در چشم انداز از انجام آنچه که هر دو از نظر اخلاقی درست و کمک می کند تا آنها را از لحاظ سیاسی — به عنوان اگر آن را به نحوی نامشروع به enfranchise خود را در رای دهندگان و یا ارائه مزایای آنها است. (جمهوری خواهان و البته فکر می کنم چیزی از آشکار تقلب با محرومیت دموکراتیک حوزه — و در واقع آن را تبدیل به خود استراتژی کلیدی برای نگه داشتن قدرت.) اما این واقعیت ساده است که ایالات متحده به سادگی نمی توانیم دیگر ریاست جمهوری از انجام هیچ قانونی gridlock. به عنوان مورخ پاتریک Wyman می نویسد: trump's سیگار خراب از ریاست جمهوری مرکب است از یک نسل قبلی اشتباهات و جنایات که در حال حاضر ما خطرناکی به یک بحران تمام عیار از مشروعیت. دیگر کشورهای مشابه تنگه دیده می شود جرم سیاسی خشونت و جنگ های داخلی و یا به سادگی سقوط به قطعات. اگر دموکرات ها نمی خواهید برای نظارت بر مرگ آمریکا جمهوری آنها بهتر است را انتخاب کنید به حکومت و رفع سنا.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن