دموکرات جان Ossoff برنده گرجستان اولیه را از ایران از سوی دیگر ، دیوید پردو

رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات شد و انتظار برخی از ابرو مطرح شده پس از برنامه ریزی تهمت اولین کمپین تجمع در ماه

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات شد و انتظار برخی از ابرو مطرح شده پس از برنامه ریزی تهمت اولین کمپین تجمع در ماه ژوئن 19 — Juneteenth — در Tulsa, اوکلاهما یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود را به نفع خود به راحتی دو کمپین مقامات بگویید آسوشیتد پرس.

"اما این کمپین بود غافلگیر شده توسط شدت" از مقاومت, AP , به گزارش, به ویژه هنگامی که مردم ساخته شده و ارتباط بین تاریخ و شهرستان میزبان سایت یکی از بدترین سفید قتل عام سیاه آمریکایی ها در تاریخ آمریکا در یک دوره که در آن دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن مؤتلفه نمادها و حمله به تظاهرات خواستار پایان دادن به پلیس به قتل و ارعاب مردم سیاه و سفید.

در سال 1921 سازمان, سفید, اراذل و اوباش در تولسا ویران شهر مرفه و شکوفایی جامعه سیاه و سفید. هنگامی که قتل عام شد و بیش از 300 black مردم مرده بودند و Greenwood منطقه — به نام سیاه وال استریت — غارت شده بود و به زمین سوخته. Juneteenth جشن پایان برده داری مارک بعد دو سال پس از آزادی اعلام زمانی که اتحادیه سربازان گفت بردگان سیاه در گالوستون تگزاس آنها دیگر اموال شخص دیگری.

محلی و ملی, سیاه, رهبران فلسطین مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و خواست او را به تغییر تاریخ و "برخی از جمهوری خواهان و تهمت متحدان نیز ناراحت پس از تحقق رئیس جمهور تیم برنامه ریزی شده بود اولین کمپین تجمع پس از شیوع کروناویروس برای Juneteenth در تولسا" واشنگتن پست گزارش. کمپین گفته اند AP آنها برداشت تولسا به خاطر آن مصلحت بود و "همه آنها می تواند اما تضمین یک جمعیت بزرگ با وجود coronavirus نگرانی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی کاترینا پيرسون گفت که "به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth." اتفاقا این ارسال یادداشت و تهمت نیز پذیرش ایران با نامزدی در جکسون ویل فلوریدا در سالگرد 60 از تبر دسته شنبه زمانی که "اراذل و اوباش حدود 200 سفید افراد مسلح با تبر دسته و بیس بال خفاش ها حمله گروهی از تظاهرکنندگان پس از ترک تحصن در محلی سفیده فقط ناهار ضد."

"مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی به دنبال بهره برداری از کلاس خشم و تنش های نژادی سیاسی برای به دست آوردن" و در حال حاضر او را "قمار که مصرف تفرقه در مواضع مؤتلفه نمادها و پلیس خواهد انرژی خود را عمدتا سفید و حامیان در ماه نوامبر" از ارسال گزارش. اما "خیلی از کشور به نظر می رسد در حال حرکت در یک جهت متفاوت است." گفت: یکی از استراتژیست ایران با مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید: "اگر او در تلاش بود به از دست دادن او انجام می شود در واقع آنچه او انجام شده است در حال حاضر." پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب