مبارز معترضان مارس از طریق نیویورک مقررات منع رفت و آمد به عنوان جورج فلوید, Black Lives Matter تظاهرات ادامه

(نیویورک) — 8 بعد از ظهر حکومت نظامی متوقف نمی هزاران مبارز تظاهرکنندگان از راهپیمایی را از طریق خیابان های ن

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

(نیویورک) — 8 بعد از ظهر حکومت نظامی متوقف نمی هزاران مبارز تظاهرکنندگان از راهپیمایی را از طریق خیابان های نیویورک شهرستان جمعه شب هر چند برخی از شایع تخریب دیده می شود بیش از گذشته چند شب بود quelled.

در سراسر شهر بود منع رفت و آمد در محل از طریق پنج شنبه تحمیل شد برای جلوگیری از گسترده خرابکاری و خشونت است که در زمان بیش از خیابان های شهر زیر تا حد زیادی مسالمت آمیز dayside تظاهرات.

شهردار بیل د Blasio دو برابر را در سراسر شهر بود حکومت نظامی اما رد مصرانه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهاد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در گارد ملی. "هر زمان به خانه بروم بنابراین ما می توانیم نگه داشتن مردم امن" شهردار گفت: در برنده-رادیو AM مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی اثر صورت گرفت.

ادامه مطلب: 'من نمی تواند فقط بنشینید و تماشا کنید.' عکاسی از شهر نیویورک جورج فلوید تظاهرات

اما تظاهر کنندگان ادامه داد: سیم پیچ از طریق خیابان نگه داشتن این کشور تظاهرات برانگیخته توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او.

"من تعجب گفت:" Risha Munoz در منهتن فوقانی سمت غرب جایی که در نقاط آنها استقبال با سلامتی و شاخ توسط تماشاچیان در ساختمان های ویندوز. "من فکر نمی کنم آنها از تو اجازه دهید ما در رفتن اما ما فقط نگه داشته در حال حرکت هستیم و نه توقف."

"چیزی به شکستن آن نخواهد بود به ما گفت:" اوان کوچر یکی از صدها نفر از تظاهرکنندگان که ایستاده بود در خارج از مرکز بارکلیز شعار Floyd به نام پنج شنبه شب.

پلیس شروع به ساخت دستگیری حدود 9 p. m. و تعطیل قطعات از سمت غرب بزرگراه در پایین منهتن مسدود کردن آن را به جمعیت زیادی از معترضان. اداره پلیس اعلام کرد که آن را نمی خواهد اجازه می دهد ترافیک خودرو در جنوب 96 خیابانی در منهتن پس از منع رفت و آمد هر چند ساکنان ضروری کارگران اتوبوس و کامیون تحویل معاف بودند.

"ما قصد داریم به سختی چند روز. ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم به عقب" د Blasio گفت.

پلیس به دنبال افرادی که نمی توانید در خیابان پس از شروع حکومت نظامی در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 در نیویورک است.
Maye-E ونگ—AP

جین رسی گفت که او شاهد افسران پاره کردن یک مرد از ماشین خود و دستگیری او را در چلسی حدود 10:45 p. m.

ماشین بود پشت یک گروه چند صد نفر از معترضان که در حال پرسه می زدند منهتن مسالمت آمیز پس از خروج از برج ترامپ در 8 p. m. تنش افزایش یافته بود لحظات قبل وقتی که برخی در این گروه شروع به تلاش برای صدمه زدن به یک دوچرخه اجاره ایستگاه و در ویندوز از JCPenney است. اکثریت قریب به اتفاق جمعیت منتقل شده به آنها را متوقف کند. افسران محاصره و بازداشت راننده لحظه بعد.

"آنها فقط رانندگی پشت معترضان مطمئن شوید که ما امن" رسی گفت. "آنها بخشی از اعتراض."

ادامه مطلب: trump's تفرقه غرایز به او کمک کرد تا برنده کاخ سفید است. که در آن خواهد شد آنها را در امریکا در حال حاضر ؟

NYPD ماموران مجبور دو خبر مربوط به روزنامه نگاران برای جلوگیری از پوشش تظاهرات سه شنبه شب در اطراف آنها تنه زدن آنها و لعن آنها را در حالی که فریاد آنها را به خانه بروم. این بود که با وجود دستور اجازه می دهد رسانه ها به باقی می ماند در خیابان های شهر.

بخشهایی از این حادثه بودند دستگیر شده در دوربین توسط videojournalist رابرت Bumsted بود که کار با عکاس Maye-E وانگ به سند تظاهرات در منهتن. این ویدئو نشان می دهد که بیش از نیم دوجین افسران مقابله با روزنامه نگاران به عنوان آنها فیلم برداری و عکس برداری پلیس سفارش معترضان برای رفتن به خانه در مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی اثر صورت گرفت.

درست پس از نیمه شب جمعه بسیاری از خیابان های شهر را پاک شد, گذشته از پلیس گشت به خصوص در نقطه داغ مناطق برای تظاهرات در بروکلین و منهتن.

وجود دارد حضور پلیس در محله بروکلین از تاج ارتفاعات که در آن مقامات می گویند پلیس به ضرب گلوله یک مرد پس از پاسخ به گزارش عکس از کار اخراج شدند. NYPD رئیس گروه ترنس موناهان گفت: افسر-درگیر تیراندازی بود و نه متصل به تظاهرات.

__

کمک بودند آسوشیتد پرس نویسندگان Michael R. سیساک جیم Mustian جنیفر Peltz, تام هیز و کارن ماتیوز در نیویورک است. مایکل هیل و مارینا وینو گزارش از آلبانی.

تماس با ما در editors@time.com.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب