دفاع از رهبران بازگشت نیروی دریایی دبیر شلیک کاپیتان بیش از COVID-19 هشدار. ملوانان خود را تشویق می کردند او را به عنوان او خود را در سمت چپ کشتی

(واشنگتن) — دفاع ایالات متحده رهبران پشتوانه نیروی دریایی تصمیم به آتش کاپیتان کشتی که به دنبال کمک خود را بر

توسط PATRIS-FUN در 16 فروردین 1399

(واشنگتن) — دفاع ایالات متحده رهبران پشتوانه نیروی دریایی تصمیم به آتش کاپیتان کشتی که به دنبال کمک خود را برای cornonavirus زده ناو هواپیمابر حتی به عنوان ویدئوها نشان داد ملوانان تشویق او را به عنوان او راه می رفت خاموش رگ.

ویدئوها رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی جمعه, نشان دادن صدها نفر از ملوانان جمع شده در کشتی شعار و کف نیروی دریایی سروان. برت Crozier به عنوان او راه می رفت پایین سطح شیب دار تبدیل ادای تکان داد و رو به انتظار ماشین.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly به طور ناگهانی اخراج Crozier در روز پنج شنبه گفت: فرمانده ایجاد وحشت توسط به طور گسترده ای توزیع یک یادداشت جزئیات افزایش شیوع ویروس در کشتی خود را و شفاعت رهبری خود را برای کمک به. Modly گفت Crozier "نشان داد بسیار ضعیف قضاوت" در وسط یک بحران است.

کشتی لنگر انداخت در گوام و تا کنون 137 از نزدیک به 5000 ملوانان در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای ویروس. نیروی دریایی شده است گفت: به عنوان بسیاری از 3,000 خواهد شد کشتی و احتمالا جمعه شب برای جلوگیری از گسترش ویروس. خدمه مورد نیاز به باقی می ماند در فروشگاه برای حفظ بحرانی سیستم و حفاظت از حامل.

روز جمعه جاناتان هافمن رئیس پنتاگون گفت وزیر دفاع علامت Esper پشتیبانی Modly تصمیم به آتش Crozier از فرمان او ، او گفت: Modly گفت Esper او از دست داده بود اعتماد به نفس در کاپیتان.

بیشتر بخوانید: ارتش ایالات متحده اتحاد پیوست جنگ علیه Coronavirus. اما قدرت شلیک خود را محدود است

و ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: فاکس نیوز که او مورد اعتماد Modly قضاوت. او گفت: این یک تصمیم دشوار و Modly پاسخگو به مردم آمریکا برای آن است.

Crozier در یادداشت خود هشدار داد از رشد شیوع کروناویروس در کشتی و در خواست اجازه برای منزوی کردن بخش عمده ای از خدمه در ساحل فوق العاده ای حرکت می کند را به یک حامل خارج از وظیفه در تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند. و او گفت که اگر فرماندهان نیست سرعت عمل آنها خواهد بود "عدم به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان."

هافمن گفت که 41 درصد از ملوانان در کشتی آزمایش شده است و نتایج هنوز هم در حال آمدن است. او گفت: هیچ ملوانان در بیمارستان بستری هستند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب