آسیب های گزارش شده به عنوان 5.4 ریشتری زلزله حملات پورتوریکو

SAN JUAN, Puerto Rico — یک 5.4-قدر زلزله در نزدیکی جنوب پورتوریکو در روز شنبه به طور خلاصه ضربه زدن از قدرت و

توسط PATRIS-FUN در 14 اردیبهشت 1399

SAN JUAN, Puerto Rico — یک 5.4-قدر زلزله در نزدیکی جنوب پورتوریکو در روز شنبه به طور خلاصه ضربه زدن از قدرت و jolting بسیاری از تخت خود را در یک جزیره که در آن برخی از مردم هنوز هم باقی می ماند در پناهگاه از قبلی زمین لرزه در اوایل این سال است. وجود دارد هیچ گزارش فوری تلفات.

بررسی زمین شناسی ایالات متحده گفت: آمار زلزله در عمق 5.6 مایل (نه کیلومتر) در نزدیکی شهر پونس و شهرهای Guanica و گواینیللا که در آن صدها نفر از خانه های تخریب شده توسط زلزله در اوایل ژانویه که به کشته شدن یک نفر و ایجاد میلیون ها دلار خسارت.

گزارش از آسیب شد و هنوز هم به trickling در روز شنبه حداقل یک دوم داستان بالکن توفنده در جنوب شهر پونس سخنگوی اینس ریورا آسوشیتدپرس گفت. در ضمن ترک در خانه های گزارش شده در گواینیللا.

"همه چیز را تکان داد واقعا سخت" سخنگوی دنی هرناندز گفت: از طریق تلفن.

در ضمن در گوانیکا شهردار سانتوس صدا گفت: AP که بدون آسیب عمده گزارش شده تا کنون, اما اشاره کرد که بین پنج تا 10 نفر باقی می ماند در یک پناهگاه از 6.4-بزرگی زلزله که در ماه ژانویه است.

"خدا را شکر همه خوب است," او گفت:. "زیرساخت در حال حاضر ضعیف است."

چندین پس لرزه آمار پورتوریکو جنوبی منطقه از جمله 4.9-قدر یکی است.

Víctor Huérfano مدیر پورتو ریکو شبکه لرزه نگاری گفت: در یک مصاحبه تلفنی که در حالی که آن را قابل فهم بسیاری از مردم ترس و تعجب ترین زلزله اخیر آن را غیر معمول نیست با توجه به فعالیت های لرزه ای آغاز شد که در این منطقه در اواخر ماه دسامبر.

"در دراز مدت آن را کاهش اما شما می توانید قله" او گفت:, و اضافه کرد که او انتظار دارد که قوی پس لرزه ها همچنان ادامه دارد.

زلزله زده به عنوان پورتو Ricans دستور به باقی می ماند به عنوان بخشی از یک دو ماه lockdown برای کمک به محدود کردن coronavirus موارد است. رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez توییتی که نجات خدمه بودند فانینگ در سراسر منطقه و که او را در مدت کوتاهی به سفر وجود دارد برای دیدار با کسانی که تحت تاثیر قرار می دهند.

"اگر زیرساخت های خود را آسیب دیده و شما باید ترک صورت خود را با ماسک و اورژانس کوله پشتی," او گفت که او از مردم خواست تا آرام باقی می ماند.

اما اعصاب در حال حاضر چیز ساییده شده در بسیاری از بخش هایی از این جزیره به عنوان پورتوریکو همچنان به بازیابی از طوفان ماریا یک رشته از زلزله های قوی و coronavirus. سیلوستر Alicea یک زن 67 ساله که رفت به پورتوریکو از نیویورک پس از بازنشستگی خود را از دست داده خانه در ژانویه زلزله است و هنوز هم زندگی با خواهر خود در Guanica.

"این غیر واقعی است," او گفت:, و اضافه کرد که برخی از کشورهای همسایه منطقه را ترک کرده اند به ماندن با بستگان و در جای دیگر که بسیاری از جمله یک نیروی امنیتی که مشغول به کار در تمام شب در حال حاضر نشسته عصبی در بالکن. "او نمی خوابید."

Alicea اما گفت که او تصمیم گرفت به ضربت بزمین کوبیدن یک زن و شوهر از breadfruits از یک درخت در این نزدیکی هست به عنوان پس لرزه ها ادامه دارد: "من در نظر گرفتن آن آسان است. وجود دارد هیچ چیز دیگری می توانید انجام دهید."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب