روزانه متحده Coronavirus عفونت رسیدن به دو ماه از بازگشت به سطح در اوج شیوع

(پکن) — جدید کروناویروس موارد در آمریکا افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در دو ماه و در حال حاضر بازگشت به ج

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

(پکن) — جدید کروناویروس موارد در آمریکا افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در دو ماه و در حال حاضر بازگشت به جایی که آنها در اوج شیوع بیماری است.

ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه گزارش داد 34,700 مورد جدید از این ویروس با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که منتشر شد چهارشنبه. شده اند وجود دارد تنها دو روز گذشته است که ایالات متحده گزارش کرده است بیشتر موارد: 9 آوریل و مارس 24, زمانی که یک رکورد 36,400 موارد وارد شده بودند.

بیشتر بخوانید: آمریکا انجام شده است با COVID-19. COVID-19 انجام می شود با امریکا

موارد جدید در ایالات متحده شده اند صعودی برای بیش از یک هفته پس از روند را برای بیش از شش هفته است. در حالی که اوایل نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی را دیده اند موارد به طور پیوسته کاهش می دهد این ویروس به هدف قرار دادن جنوب و غرب است. چندین ایالت در روز سه شنبه مجموعه تک-بعد پرونده از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس.

موارد نیز صعودی در دیگر نقاط جهان. هند گزارش ثبت افزایش روزانه حدود 16,000 موارد جدید. مکزیک که در آن تست نرخ شده پایین نیز یک رکورد با بیش از 6,200 موارد جدید.

اما چین به نظر می رسد به رام جدید شیوع ویروس در پکن بار دیگر نشان دادن توانایی خود را به سرعت بسیج منابع گسترده توسط تست نزدیک به 2.5 میلیون نفر در 11 روز.

در ایالت آریزونا است که در روز سه شنبه گزارش داد یک رکورد 3,600 جدید عفونت صدها جوان محافظه کاران بسته بندی شده یک megachurch به گوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس با آنها را برای خود انتخاب مجدد پیشنهاد. به عنوان او در یک تجمع در اوکلاهما بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این ویروس با تحقیر امیز مدت در جهت ظهور آن در چین است.

پیش از این رویداد دموکراتیک شهردار ققنوس, کیت Gallego روشن ساخته است که او باور نمی کند این سخنرانی می تواند با خیال راحت برگزار می شود در شهرستان خود را — و خواست رئیس جمهور به پوشیدن ماسک صورت. او نه. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, به جای تبدیل آن به قرمز در مقابل آبی های فرهنگی موضوع است.

در اوایل روز شنبه, Dr. Anthony Fauci کنگره گفت که در چند هفته آینده بسیار مهم است به چرخی پایین خروش.

"طرح رفتن نیست در یک جمعیت. Plan B اگر شما مطمئن شوید که شما یک ماسک" گفت: Fauci این بیماری عفونی ارشد در موسسه ملی بهداشت.

در چین, شیوع است که آلوده بیش از 200 نفر در پایتخت این ماه ظاهر می شود بصورتی پایدار و محکم پایانی. چین روز چهارشنبه گزارش 12 مورد از 22 روز قبل. پکن گزارش هفت مورد جدید از 13.

مقامات در پکن گفت: آنها آزمایش بیش از 2.4 میلیون نفر بین ماه های ژوئن 12 و 22 ژوئن. که بیش از 10% از سرمایه جمعیت حدود 20 میلیون نفر است. مقامات شروع به آزمایش افراد در بازار مواد غذایی و در مناطق اطراف آنها را. آنها گسترش یافته است که شامل کارکنان رستوران و شهر 100,000 تحویل کارگران است. چین همچنین گفت: آن را با استفاده از داده های بزرگ برای پیدا کردن افرادی که تا به حال شده است در نزدیکی بازار برای تست بدون در نظر گرفتن چگونه است.

اکثریت قریب به اتفاق آزمایش منفی هر چند یک پیک تحویل مواد غذایی از سوپر مارکت ها آزمایش مثبت است.

یک تلفن همراه تورم آزمایشگاه در یک منطقه قادر به انجام 30,000 آزمون در روز رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

کره جنوبی که با موفقیت رام اولین موج از عفونت های دیگری دیدن است افزایش یابد. در حالی که اولین شیوع متمرکز شد در آن چهارم بزرگترین شهرستان, زمان شیوع در سئول در منطقه که در آن بسیاری از کره جنوبی زندگی می کنند. مقامات گزارش 51 مورد چهارشنبه. افزایش آن از 40 تا 50 نفر در هر روز بیش از دو هفته گذشته خواستار افزایش فعالیت عمومی و کاسته نگرش اجتماعی فاصله.

در هند با جمعیت بیش از 1.3 میلیارد و پرجمعیت شهرهای بمبئی و دهلی نو شده است سخت ترین ضربه. کشور گزارش شده بیش از 450,000 موارد ویروس از جمله بیش از 14 ، 000 مرگ و میر.

این وضعیت در دهلی نو افزایش نگرانی با دولت فدرال انتقاد خود را فقیر تماس با ردیابی و کمبود تخت بیمارستان.

مکزیک گزارش شده نزدیک به 800 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه. این کشور به ثبت بیش از 190,000 موارد و بیش از 23,000 مرگ اگر چه مقامات اذعان هر دو undercounts به دلیل بسیار پایین تست نرخ. مکزیک انجام شده تنها در حدود نیمی از یک میلیون آزمایشات و یا در مورد یکی برای هر 250 نفر.

در سراسر جهان بیش از 9.2 میلیون نفر قرارداد بسته اند این ویروس از جمله بیش از 477,000 که فوت کرده اند با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

___

پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب