سی شهردار مسائل اجباری ماسک صورت سفارش به عنوان COVID-19 عفونت افزایش دوباره

واشنگتن — با کروناویروس موارد افزایش شهردار موریل Bowser خود با صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه, ساخت ماسک صور

توسط PATRIS-FUN در 2 مرداد 1399

واشنگتن — با کروناویروس موارد افزایش شهردار موریل Bowser خود با صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه, ساخت ماسک صورت اجباری در خارج از خانه — یک گام بی سابقه در پایتخت کشور است.

Bowser خود گفت: منظور خواهد شامل "اجرای زبان" جزئیات ممکن است جریمه برای نقض.

بعد گفت: آنها تا به حال با موفقیت blunted عفونت منحنی در این شهرستان در اوایل این تابستان مقامات بهداشتی می گویند عفونت اعداد را به آرامی رخنه کرد به سمت بالا و رسیدن به سه گانه رقم در روز چهارشنبه برای اولین بار در هفته.

محدود استثنا برای این منظور با توجه به مواد توزیع شده توسط Bowser خود را شامل کودکان زیر سن 3 مردم "فعالانه در غذا خوردن و یا نوشیدن" و مردم "با شور و نشاط ورزش در خارج از منزل" در حالی که به هر کس دیگری.

به منظور اعمال نمی شود "هر یک از کارمندان دولت فدرال در حالی که آنها در انجام وظیفه هستند." این توضیحات به نظر می رسد به حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کنگره از ماسک مورد نیاز در حالی که مشغول به کار است.

سی گفته مقامات ماسک مورد نیاز نمی تواند اجرا شود در اموال فدرال.

Bowser خود توصیه کرده است برای ساکنان ماه به پوشیدن ماسک در خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله امکان پذیر نخواهد بود. اما روز شنبه اعلام formalizes مشاوره که به طور واقعی اجرایی سفارش برای اولین بار.

"در بسیاری از موارد اگر شما در خارج از خانه خود را. شما باید یک ماسک بر روی" Bowser خود گفت. "ما چهار ماه در مردم خسته هستند و در برخی موارد در حال رها کردن خود سپاه پاسداران است."

سلامت مدیر گروه دکتر LaQuandra Nesbitt می گوید: او است و به خصوص در رابطه با داده ها نشان می دهد که اکثر عفونت های جدید در حال آمدن از مردم در حال حاضر در قرنطینه و یا در تماس با ردیابی لیست از فرد آلوده. که او گفت: نشان می دهد سطح بالایی از جامعه گسترش یافته است. Nesbit نیز گفت: درصد از افراد در بیمارستان بستری هستند که در زیر سن 40 سالگی نزدیک به دو برابر در ماه جولای.

این منظور نیز نیاز به داخل ماسک استفاده در کسب و کار و ساختمان های اداری برای عموم آزاد و در فضاهای جمعی در ساختمان و آپارتمان.

Bowser خود نیز تمدید ناحیه کلمبیا را به حالت فوق العاده و اضطراری برای بهداشت عمومی در اعلامیه ها از طریق Oct. 9.

افزایش عفونت در میان گرما اضطراری که, مجبور, هوای آزاد, چند تست سایت های نزدیک به این هفته که روزانه از رسیدن به درجه حرارت بالا 90s.

واشنگتن وارد فاز 1 از بازگشایی طرح در مارس 29 و وارد فاز 2 در ژوئن 22. Bowser خود گفت که او باور ندارد که این شهرستان وارد فاز 2 خیلی زود و برنامه ریزی شده بود ساخته شده با انعطاف پذیری در ذهن. او اشاره کرد که کوچکتر هدفمند تعطیلی و حرکت صعودی ممکن است آینده.

"ما همیشه می گفت این که ما می توانید شماره گیری نمایید تا فعالیت و یا ما می توانید با شماره گیری دوباره فعالیت" او گفت:. "ما را به صرف برخی از زمان به دنبال در تمام سطوح فعالیت و دیدن آنچه که ما نیاز به شماره گیری است."

دفتر شهردار هنوز به تصمیم می گیرید که آیا مدارس عمومی خواهد بود قادر به اجازه می دهد دانش آموزان به مدرسه ساختمان به صورت پاره وقت. هفته گذشته آنها اعلام کرد که تاخیر در این تصمیم تا ژوئیه 31.

چند منطقه مهم, مناطق از جمله شهرستان و شهرستان Loudoun در شمال Virginian و مونتگومری کانتی در جنوب مریلند اعلام کرد در حال حاضر آنها را نمی خواهد بازگشایی ساختمان مدرسه و اقدام خواهد شد و در پاییز با تمام وقت و آموزش از راه دور.

این حرکت برای جلوگیری از افزایش عفونت اعداد به عنوان دیگر جنبه های زندگی عمومی در واشنگتن در ادامه به تدریج بازگشایی شده است. گالری ملی هنر بازگشایی در این هفته با محدودیت ها و باغ وحش ملی را بازگشایی به صورت محدود شروع جمعه.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب