طوفان قطعات یدکی در هند کسب و کار سرمایه از آسیب های عمده

اولین طوفان در بیش از یک قرن به آمار هند سرمایه مالی بمبئی به نظر می رسد که تا حد زیادی در امان کلان شهر در رو

توسط PATRIS-FUN در 15 خرداد 1399

اولین طوفان در بیش از یک قرن به آمار هند سرمایه مالی بمبئی به نظر می رسد که تا حد زیادی در امان کلان شهر در روز چهارشنبه.

هیچ مرگ و میر و یا عمده خسارت گزارش شده به عنوان کارگران شروع به پاکسازی درختان افتاده و دیگر باقی مانده از مناطق آسیب دیده همراه هند غربی خط ساحلی است.

به عنوان طوفان Nisarga عبور مرکزی ایالت مهاراشترا زندگی می کنند پوشش تلویزیون نشان داد تیره ابر سیاه فریم دریای عرب و درختان نوسان شدید باران زد ساحلی شهرها و روستاها.

در ایالت بمبئی به بالیوود هند بزرگترین بورس و بیش از 18 میلیون نفر از ساکنان بادهای شلاق آسمان خراش ها و پاره پاره از هم جدا shanties در نزدیکی ساحل.

حدود 10000 نفر تخلیه شدند از خانه های خود شهری, مقامات گفت. با قدرتمند طوفان نادر وجود دارد از قبل موجود طوفان پناهگاه و بسیاری از شهر های بزرگ و ساختمان های محکم در حال حاضر تبدیل شده به کروناویروس انزوا و یا امکانات درمان فاجعه ملی پاسخ سخنگوی نیروی کریشن کومار گفت.

"ما نقل مکان کرد و مردم را به دیگر قوی ساختمان که در آن وجود دارد یک منبع آب," او گفت:.

دو مرد راه رفتن در باران سنگین در, دریایی, رانندگی در بمبئی در روز چهارشنبه. بمبئی مقامات تعطیل دفاتر ممنوع کوچک تجمعات و گفت: مردم به ماندن در خانه به عنوان گردباد با نزدیک شدن. (Punit Paranjpe/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

چنین طوفان های کمتر رایج هستند در دریای عرب از هند به سواحل شرق و معمولا فرم بعد از آن در سال. اما Nisarga ممکن است نشان دهنده راه است که در آن گرم شدن اقیانوس ها با توجه به تغییر آب و هوا در حال حاضر در حال تغییر زندگی می کند ،

در ساعات قبل از طوفان در هند سواحل رانندگان و دستفروشان ترک بمبئی یاد Marine Drive, ماهیگیران yanked شبکه خود را از موجی و دریای عرب و پلیس shooed مردم به دور از سواحل است.

خانه در شهر زاغه سوار شد و رها شده و مقامات گشت خیابان ها با استفاده از bullhorns به سفارش مردم به ماندن در داخل.

Nisarga آورده باران سنگین و پایدار باد از 100 به 110 lkm/ثانیه, طریق پنج شنبه بعد از ظهر پس از کوبیدن در ساحل در نزدیکی شهر Alibag حدود 98 کیلومتری جنوب بمبئی هواشناسی اداره گفت.

(CBC)

در Alibag عکس ارسال شده در توییتر توسط آژانس فاجعه نشان داد سرنگون چرخ دستی های درختان افتاده و پراکنده در طول جاده ها و قلع سقف های پاره پاره از هم جدا.

Alibag جذب برخی از طوفان قدرت کاهش تاثیر آن در بمبئی گفت: مزاوان Rajeevan وزیر در وزارت علوم زمين.

طوفان نقل مکان کرد و دور از شهر در سراسر ایالت ماهاراشترا با آن سرعت کاهش به 85 متر/ثانیه.

جاری شدن سیل ترس

پیش از طوفان در حدود 100 ، 000 نفر تخلیه شدند از مناطق کم ارتفاع در ماهاراشترا و همسایه گجرات. هر دو کشور در حال حاضر در میان سخت ترین ضربه را coronavirus همه گیر فعال فاجعه تیم های واکنش ترس سیل گسترده می تواند بیشتر مختل ضعف سیستم های بهداشتی.

"اگر بیمارستان ها و درمانگاه ها آسیب دیده از طوفان در شهرستان نخواهد بود قادر به مقابله با تعداد زیادی از COVID-19 موارد و اجتماعی فاصله اقدامات تبدیل خواهد شد تقریبا غیر ممکن است به دنبال" Bidisha Pillai, مدیر اجرایی نجات کودکان در هند در بیانیه ای گفت:.

طوفان Nisarga محصل در حومه بمبئی در روز چهارشنبه. حدود 100000 نفر تخلیه شدند از مناطق کم ارتفاع در دو کشور. (فرانسیس Mascarenhas/فردا نیوز)

برخی از 200 COVID-19 بيمار در بمبئی منتقل شدند از یک بیمارستان صحرایی ساخته شده در زیر یک چادر به یکی دیگر از امکانات برای جلوگیری از خطر gusts باد قوی, مقامات گفت.

S. N. Pradhan مدیر ملی هند در واکنش به این فاجعه نیرو گفت: تخلیه شد تقریبا کامل و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بودند که به دنبال طوفان پناهگاه است.

"اجازه دهید ما در مبارزه با این خطر مانند ما در حال ایستاده به کرونا بیماری همه گیر هستند و در راه ما آن را شکست. به همین ترتیب ما را غلبه بر این وضعیت بیش از حد!" ماهاراشترا بالا, رسمی, وزیر Uddhav Balasheb Thackeray توییتی.

ماهاراشترا که حساب برای بیش از یک سوم از هند coronavirus موارد دیده می شود میزان عفونت در روزهای اخیر زیر در هند میانگین ملی است.

درختان بی خانمان شدند به دلیل بادهای قوی در طول یک طوفان در بمبئی. (Rajanish Kakade/آسوشیتد پرس)

مقامات در بمبئی و همچنین در دولت مرکزی در دهلی نو را دوخته به امید یک چرخش اقتصادی در یک نمایشی سهولت از محدودیت های این هفته پس از نه هفته از مستند. هند گزارش شده بیش از 200,000 موارد و 5,800 مرگ و میر ناشی از این ویروس و اپیدیولوژی پیش بینی است که اوج است و هنوز هفته دور.

Nisarga می آید تنها دو هفته پس از طوفان Amphan پاره از طریق خلیج بنگال در هند سواحل شرق و ضرب و شتم, West Bengal, دولت, کشته شدن بیش از 100 نفر در هند و همسایه بنگلادش.

فرکانس طوفان در دریای عرب پیش بینی شده است برای افزایش گفت: آدم سوبل یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه کلمبیا.

دمای لایه ای از دریا که از آن طوفان تساوی انرژی خود است "غیر منتظره ای بالا گفت: K. J. رامش رئیس سابق هند هواشناسی بخش. خیلی بیشتر مکرر و شدید طوفان شده اند ظاهر می شود بیش از یک زمان کوتاه در سال های اخیر با توجه به تغییر آب و هوا, او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب