کشتی کروز شرکت کارناوال غرق به $4.4 B سه ماهه از دست دادن در طول COVID-19

کارناوال Corp. گزارش یک رکورد $4.4 میلیارد دلار در سه ماهه زیان در روز پنج شنبه به عنوان COVID-19 اپیدمی فلج ج

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

کارناوال Corp. گزارش یک رکورد $4.4 میلیارد دلار در سه ماهه زیان در روز پنج شنبه به عنوان COVID-19 اپیدمی فلج جهان بزرگترین کروز اپراتور و آن را به عمده نوشتن فراز در اختیار شرکت-کار برکنار کشتی.

فلوریدا شرکت مستقر در گفت و گو با $7.6 میلیارد دلار در دسترس است در پایان ماه مه اما سوزش $650 میلیون یک ماه آن را به عنوان در انتظار مصوبات قانونی برای از سرگیری برخی از خطوط به این امید که مشتریان خواهد شد و دوباره بعد از این سال.

کروز کسب و کار در سطح جهانی سقوط کرده است پس از چند آستر از جمله برخی متعلق به کارناوال شاهزاده Cruises شد coronavirus نقاط کشتن برخی در هیئت مدیره و وادار کردن پورت قرنطينه برای صدها نفر از خدمه و کارکنان.

این شرکت گفت که امیدوار به از سرگیری عملیات در یک روش مرحله به مرحله بود اما استعفا داد و به کاهش در ظرفیت کلی و در حال حاضر به موافقت با فروش شش از کشتی خود را.

سهام این شرکت کاهش یافت و هشت درصد در اوایل معاملات به عنوان آن را نشان داد حدود 2 میلیارد دلار زیان ناشی از تفاوت قیمت فروش کشتی و خود را قبلا رزرو شده ارزش. کارناوال در قیمت سهام غرق شده توسط 63 درصد از زمان آغاز سال است.

کارناوال که در هفته های اخیر تا به حال به طور کامل کشیده پایین $3 میلیارد دلار خط اعتباری و صادر $6.6 میلیارد دلار در اوراق قرضه و سهام, گفت: آن را به دنبال بیشتر چشم پوشی در بازپرداخت بدهی هستند که به دلیل سال آینده که بدون آن می تواند نقض برخی شرایط وام.

"دیگر مکث در مهمان عملیات همچنان بیشتر تاثیر بر شرکت نقدینگی و موقعیت مالی" آن گفت: در آن نتایج اولیه برای سه ماهه پایان مارس 31.

خطوط کروز به طور معمول رزرو شش ماه به یک سال پیش و کارناوال و همسالان خود را به طور پیوسته تا به حال به لغو بازپرداخت و یا rebook هزار بلیط برای مشتریان از شیوع کروناویروس اولین ضربه کشتی در آسیا اوایل این سال است.

این شرکت گفت: نیمی از مهمانان متاثر از لغو تا کنون درخواست کامل بازپرداخت با بقیه آماده به rebook. جدید رزرو ساخته شده در مارس برای کشتی در سال 2021 شد پایین در مقایسه با سال گذشته اما نشان دادن نشانه هایی از بهبود آن اضافه شده است.

به جز یک بار اتهامات کارناوال گزارش اولیه سه ماهه دوم از دست دادن خالص $2.4 میلیارد دلار است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن