کرواسی زلزله زخمی شدن 17 در میان بخشی coronavirus مستند

یک زلزله قوی در کرواسی در روز یکشنبه باعث وحشت تخلیه بیمارستان ها و آسیب گسترده از جمله به سرمایه نمادین کلیسا

توسط PATRIS-FUN در 4 فروردین 1399

یک زلزله قوی در کرواسی در روز یکشنبه باعث وحشت تخلیه بیمارستان ها و آسیب گسترده از جمله به سرمایه نمادین کلیسای جامع — همه در میان بخشی از coronavirus مستند.

15 ساله بود که در شرایط بحرانی و 16 نفر دیگر مجروح شدند, مقامات گفت.

اروپا لرزه آژانس EMSC گفت: اندازه گیری زلزله 5.3 زده و یک منطقه گسترده ای در شمال پایتخت زاگرب در 6:23 صبح به وقت محلی در روز یکشنبه ، مرکز هفت کیلومتری شمال شهر زاگرب در عمق 10 کیلومتری.

وجود دارد حداقل چهار ضعیف تر temblors پس از اولیه زلزله.

نخست وزیر Andrej Plenkovic گفت: این زلزله بزرگترین در زاگرب در آخرین 140 سال است.

کرواتی نخست وزیر Andrej Plenkovic, centre, به نظر می رسد در تخریب ساختمان ها و اتومبیل در مرکز شهر زاگرب پس از زلزله این کشور مجروح شدن 17 نفر. (Damir Sencar/خبرگزاری گتی ایماژ)

بسیاری از ساختمان ها در پایتخت ترک خورده و دیوار و پشت بام ها آسیب دیده بودند. خیابان های مرکز شهر بودند با آشغال باقی مانده است. اسلب بتنی سقوط روی ماشین ها و دودکش ها فرود آمد در مقابل ورودی.

فیلم از صحنه نشان داد مادران در لباس nightgowns بغل کردن نوزادان آنها در یک پارکینگ به فرار آنها آسیب دیده بیمارستان های زنان و زایمان در میان دمای انجماد. زنان نوزادان تازه متولد شده و رشد بودند در حال نقل مکان به یک مکان جدید با کمک ارتش.

زاگرب را یاد کلیسای جامع نیز آسیب دیده با بالای یکی از آن دو اسپارس سقوط. کلیسای جامع بازسازی شد و پس از آن سرنگون در سال 1880 زلزله.

قلوه سنگ است که دیده می شود در خیابان های مرکز شهر زاگرب در روز یکشنبه پس از یک زلزله کرواسی. (دنیس Lovrovic/خبرگزاری گتی ایماژ)

برق قطع شد و همانطور که مردم به فرار از خانه های خود. چندین آتش سوزی نیز گزارش شده است. ساکنان عکس به اشتراک گذاشته شده از وسایل سقوط کردن قفسه بطری شکسته و شیشه در داخل خانه.

مقامات در ابتدا گفت: 15 ساله کشته شد اما پزشکان بعد از آن گفت که او در شرایط بحرانی و با آنها مبارزه برای زندگی خود را نجات دهد. آنها به هیچ فوری جزئیات در حدی از آسیب های دیگر.

زلزله زده در میان بخشی از مستند پایتخت به دلیل گسترش coronavirus. به مردم گفته شد برای جلوگیری از فضاهای عمومی مانند پارک ها و میادین بود اما انتخاب آنها به عنوان فرار اقامت خود هستند.

به پنج نفر اجازه داده می شود با هم در حالی که نگه داشتن یک فاصله.

وزیر بهداشت Vili Beros هشدار داد مردم را به نگه داشتن دو متر "فاصله اجتماعی" به عنوان درخواست شده توسط احکام تصویب شده توسط دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. وجود 235 coronavirus موارد تایید شده تا کنون در کرواسی.

مردم با تجمع در پارک

"زلزله خطرناک هستند اما coronavirus است و حتی بیشتر از آن" Beros گفت: همانطور که مردم با عجله از خانه های خود را به جمع شدن در پارک های شهر.

برخی از زاگرب ساکنان مخالفت کرد.

"زلزله مهم تر از coronavirus. اگر زمین لرزه و شما تحت یک درب شما نگران خودتان را برای اولین بار و پس از آن ماسک بعد" پل یک مرد از پرو زندگی می کند که در زاگرب گفت: local TV station. او تنها به نام او.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از 93,800 مردم بهبود بیشتر در چین است.

Plenkovic نخست وزیر خواست شهروندان را به آرامش و بازگشت به خانه های خود که در آن ممکن است در بخش مرکزی زاگرب که پایدار ترین آسیب.

مردم راه رفتن در میان آوار در زاگرب پس از یک زلزله است که ساختمان های آسیب دیده و قطع برق در تعدادی از محلات. (دنیس Lovrovic/خبرگزاری گتی ایماژ)

"ما دو موازی بحران که در تضاد با یکدیگر" Plenkovic گفت: پس از یک جلسه اضطراری از کرواسی مقامات بالا.

کرواتی سربازان با پوشیدن ماسک و حمل بیل دیده می شود می تواند کمک به تلاش ها برای حذف این آسیب در خیابان های زاگرب. مقامات تور مناطق آسیب دیده به عنوان برخی از شهروندان با انتقاد مقامات شهرستان بیش فقیر متحده از ساختمان ها در بخش قدیمی شهر که برخی از آنها در تاریخ به قرن 19.

"ما سعی خواهد کرد برای روشن شدن خیابان در اسرع وقت" نخست وزیر گفت. "اقامت در خارج از خانه های خود و حفظ فاصله است."

وزیر کشور Davor Bozinovic گفت: وضعیت پیچیده بود محدود ویروس مربوط به اقدامات در محل.

"ما دو همزمان بحران یکی از غیر قابل پیش بینی است و دیگر نامرئی است" Bozinovic گفت.

"قوانین وجود دارد که وجود دارد این است که زلزله, اما هنگامی که وجود دارد, زلزله در همان زمان هنگامی که وجود دارد همه گیر جهانی, سپس آن را بسیار پیچیده تر وضعیت," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب