منتقدان جای تعجب تماس جدید Steve Carell, Netflix, نشان می دهد, فضا, نیروی 'startlingly unfunny'

تام اردن است چند قدم نزدیک تر به زندگی می کنند رویای خود را از بودن یک استاد ریاضی. 15 ساله اهدا شد دیپلم خود

توسط PATRIS-FUN در 7 خرداد 1399

تام اردن است چند قدم نزدیک تر به زندگی می کنند رویای خود را از بودن یک استاد ریاضی.

15 ساله اهدا شد دیپلم خود را در رشته عمومی علوم از استارک کالج ایالتی در شمال ایالت اوهایو در یکشنبه, فارغ التحصیل 3.93 معدل. روز جمعه او را به دریافت دیپلم خود را از GlenOak دبیرستان, جایی که او به پایان رسید با یک معدل از 4.625.

"آنچه واقعا احساس خوبی برای من است که آن را واقعا در مورد این واقعیت است که من در اینجا آن را در مورد همه تجربه و کار سخت آن را در زمان برای رسیدن به اینجا" اردن جوانترین دانشجو در Stark تاریخ ایالتی گفت: صبح به خیر امریکا. "اگر من برای رفتن و من فقط به راحتی breezed از طریق این واقعا نمی هر چیزی به من."

اردن برای اولین بار ثبت نام در Stark دولت چهار سال پیش ثبت نام برای قبل از کلاس جبر. سال گذشته او به تحصيل تمام وقت به صورت مستقل مطالعه و کلاس و قادر به دریافت اعتبار دبیرستان به عنوان به خوبی. هنگامی که او را مطالعه اردن لذت بردن از بازی شطرنج و او آواز خواندن در گروه کر و داوطلبانه با اسباب بازی برای کودکان. این سقوط او را از حضور در کالج ووستر در Wooster, اوهایو به مطالعه ریاضی و امیدوار به کسب درجه دکتری خود را از هر دو دانشگاه هاروارد و یا موسسه تکنولوژی ماساچوست. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب