COVID-19: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

آخرین: که مدیر می گوید COVID-19 موارد خارج از چین 'عمیقا در مورد' اما برچسب شیوع یک بیماری همه گیر. کره جنوبی

توسط PATRIS-FUN در 7 اسفند 1398

آخرین:

  • که مدیر می گوید COVID-19 موارد خارج از چین 'عمیقا در مورد' اما برچسب شیوع یک بیماری همه گیر.
  • کره جنوبی تعداد مورد افزایش می یابد به 1,261 با اکثر موارد در داخل و اطراف شهر Daegu.
  • ژاپنی PM خواستار ورزشی و رویدادهای فرهنگی محدود شود برای 2 هفته دوره است.
  • که ماموریت به ایران در حال حاضر برنامه ریزی برای آخر هفته.
  • ایتالیا می بیند 12th مرگ به عنوان مورد تعداد افزایش می یابد به 374.
  • مقامات بهداشت عمومی می گویند خطر در کانادا پایین است. بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادا آماده است در اینجا.
  • 5 coronavirus مورد در انتاریو یک زن بود که به تازگی در ایران

آسیا گزارش داد صدها نفر از جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه از جمله اولین سرباز آمریکایی آلوده در کره جنوبی به عنوان شیوع بیماری در ایتالیا و ایران به کشور است.

این بیماری اعتقاد بر این است که منشأ در بازار فروش حیوانات وحشی در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و آلوده مورد 80,000 نفر کشته و بیش از 2,700 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

این افزایش ناگهانی در مورد رمان coronavirus در ایتالیا و ایران و کره جنوبی است که "عمیقا نگران" اما این ویروس هنوز هم می تواند موجود باشد و نه مقدار به یک بیماری همه گیر سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس گفت: در روز چهارشنبه.

"با استفاده از کلمه همه گیر سردستی هیچ ملموس بهره مند شوند اما خطر قابل توجهی از نظر تقویت غیر ضروری و غیر قابل توجیه ترس و ننگ و فلج سیستم. آن را نیز ممکن است سیگنال است که ما دیگر نمی تواند حاوی ویروس است که درست نیست" Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در اظهارات به ژنو بر اساس دانست.

او همچنین گفت که که ماموریت به ایران — که در ابتدا قرار بود برای رفتن به جمهوری اسلامی در روز سه شنبه —آیا در حال حاضر سفر در تعطیلات آخر هفته.

Tedros اظهارات را پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری خواست آمریکایی ها برای آماده سازی گفت: در حالی که در معرض خطر فوری وجود دارد کم بود وضعیت جهانی پیشنهاد یک بیماری همه گیر بود به احتمال زیاد.

"این یک سوال از اگر. این سوال که چه زمانی و چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده" CDC اصلی معاون مدیر آن Schuchat گفت: در روز سه شنبه. ایالات متحده گزارش کرده است 57 مورد از ویروس.

دکتر بروس Aylward کانادا سر مشترک که چینی ماموریت در شیوع خبرنگاران در بازگشت خود را به ژنو که آماده نیست باید منتظر بمانید.

"فکر می کنم این ویروس در حال رفتن به نشان می دهد تا فردا. اگر شما فکر نمی کنم که راه شما در حال رفتن به آماده می شود," او گفت:.

"این یک به سرعت در حال افزایش بیماری همه گیر در مکان های مختلف است که ما باید برای مقابله با فوق العاده سریع برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر."

سازمان دیده بان | کانادا سر مشترک که چینی ماموریت جزئیات آنچه که او را دیدم در روی زمین:

جهان آماده است برای رسیدگی به COVID-19 اما می توانید آن را آماده سریع اگر مردم تغییر طرز فکر خود را که دکتر می گوید. 4:14

Aylward گفت: چین "فوق العاده ای بسیج" نشان داد که چگونه یک مهاجم بهداشت عمومی سیاست می تواند در جلوگیری از گسترش آن.

چه کسی می گوید شیوع بیماری به اوج خود رسید و در چین حدود Feb. 2 پس از مقامات جدا هوبئی استان و اعمال دیگر مهار اقدامات است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش دیگری 406 عفونت های جدید در روز چهارشنبه از 508 روز قبل از آن و آوردن مجموع تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 78,064. آن مرگ و میر افزایش 52 به 2,715.

در اینجا آخرین اخبار از کره جنوبی

ضد عفونی حرفه ای پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد سپتیک راه حل برای مبارزه با کروناویروس (COVID-19) در یک بازار سنتی در روز چهارشنبه در سئول. دولت را مطرح کرده است coronavirus هشدار به "بالاترین سطح" را به عنوان مورد تایید شده اعداد را نگه دارید در حال افزایش است. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

کره جنوبی که با 1,261 موارد است که بیشتر در خارج از چین گزارش شده 284 امکانات جدید از جمله یک سرباز آمریکایی به مقامات آماده یک طرح بلند پروازانه برای تست بیش از 200 ، 000 نفر از اعضای یک کلیسا در مرکز شیوع.

از موارد جدید, 134 بودند از Daegu شهرستان که در آن ویروس بوده است و گذشت در میان اعضای Shincheonji کلیسای عیسی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

ارتش ایالات متحده گفت: 23 سال سرباز مستقر در اردوگاه کارول حدود 20 کیلومتر از تعجب شده بود آلوده شد و در قرنطینه در خانه.

کره جنوبی اعلام کرده 20 نفر در آن پایگاه و برخی از 9,570 مردم در انزوا.

در اینجا آخرین اخبار از ژاپن

دانش آموزان از Ariake-nishi Gakuen مدرسه در توکیو پوشیدن محافظ ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس آنها به عنوان شرکت در یک رویداد مارک شش ماه تا بازی های المپیک است. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

در ژاپن نخست وزیر ژاپن خواستار ورزشی و رویدادهای فرهنگی به اوراق و یا محدود به مدت دو هفته به بنیادی این ویروس به عنوان نگرانی های نصب شده برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

ژاپن حرفه ای بیس بال تیم بعد از بازی بدون تماشاگر تا مارس 15 با توجه به ویروس نگرانی Kyodo news agency گزارش.

ژاپن نزدیک به 170 ویروس موارد و 691 مربوط به الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در این ماه. شش نفر فوت کرده اند در ژاپن از جمله چهار نفر از کشتی.

حداقل 47 کانادایی که در هیئت مدیره کشتی آزمایش مثبت برای COVID-19. کانادا از مسافران که تست مثبت بودند خانه پرواز و در حال حاضر تحت قرنطینه در انتاریو است. کسانی که تست مثبت هستند در مراکز بهداشتی و درمانی.

در اینجا آخرین اخبار از ایران و خاورمیانه

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi پاک کردن پیشانی خود را چندین بار در طول یک کنفرانس خبری در تهران یک روز قبل از او تشخیص داده شد با کوروناویروس. او در حال حاضر تحت قرنطینه. ایران یکی از کشور بدترین ضربه برای COVID-19 یک وضعیت سازمان بهداشت جهانی خواستار "عمیقا نگران." 0:31

معاون وزیر بهداشت — دیده تصفیوی پیشانی خود را در یک کنفرانس خبری کنفرانس — در میان کسانی که گزارش شده عفونت کروناویروس در ایران.

"ما انتظار نداریم که یک معجزه در کوتاه مدت گفت:" کیانوش Jahanpour از وزارت بهداشت و درمان در ایران است که در آن یک مقام رسمی شمارش از عفونت 139 بود شک توسط برخی که فکر می کردم مشکل این بود که به مراتب بزرگتر است.

موارد مرتبط ایران گزارش شده است در سراسر منطقه است.

کویت گفت: شش جدید کروناویروس موارد مرتبط با سفر به ایران در زمان آن چوب خط حساب کردن تا 18 در حالی که بحرین گفت: عفونت خود را افزایش یافته بود به 26 بعد از سه جدید در یک پرواز از ایران.

در اینجا آخرین اخبار از اروپا

در اروپا و ایتالیا تبدیل به یک خط مقدم در global outbreak.

یک 12th فرد در شمال ایتالیا درگذشت به عنوان یک نتیجه از ابتلا به کروناویروس در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 374 افزایش بیش از 50 از روز قبل از سر از عمران سازمان حفاظت کرد.

آنجلو Borrelli به خبرنگاران گفت: مرد متوفی شد 69. همه کسانی که فوت کرده اند تا کنون در شیوع آن آمد به نور در ایتالیا جمعه گذشته شده اند و افراد مسن و بیشتر به حال مشکلات اساسی.

ایتالیایی ها و یا افرادی که به تازگی در بازدید از این کشور را آزمایش مثبت در الجزایر اتریش کرواسی و رومانی و اسپانیا و سوئیس.

دو هتل در اتریش و یکی در اسپانیا و جزایر قناری نیز قفل کردن بعد از موارد ظهور مربوط به ایتالیا است. اسپانیا نیز گزارش اول آن سه مورد در سرزمین اصلی.

فرانسه با 17 مورد گزارش دوم آن مرگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im