COVID-19 واکسن حمل مواد مخدر محاکمه شروع

مدرن درمان یک شرکت زیست فناوری مستقر در Cambridge, Mass., حمل اولین دسته از آن COVID-19 واکسن. واکسن ایجاد شد

توسط PATRIS-FUN در 7 اسفند 1398

مدرن درمان یک شرکت زیست فناوری مستقر در Cambridge, Mass., حمل اولین دسته از آن COVID-19 واکسن. واکسن ایجاد شد فقط 42 روز پس از توالی ژنتیکی از COVID_19 ویروس به نام SARS-CoV-2 منتشر شد توسط محققان چینی در اواسط ژانویه. اولین ویال شد و فرستاده شده به موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بخشی از موسسه ملی بهداشت (NIH) در بتسدا که آماده واکسن برای انسان آزمایش در اوایل ماه آوریل است.

NIH دانشمندان همچنین شروع به آزمایش یک داروی ضد ویروسی به نام remdesivir که تا به حال شده است برای ابولا بر روی یک بیمار مبتلا به SARS-CoV-2. در این آزمایش برای اولین بار به آزمایش یک دارو برای درمان COVID-19 خواهد شد و led توسط یک تیم در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا. اولین بیمار داوطلب برای مطالعه زمین شکستن است که یک مسافر که آورده بود به ما پس از آزمایش مثبت برای این بیماری روی الماس شاهزاده خانم. دیگران مبتلا COVID-19 که در بیمارستان بستری شده است نیز بخشی از مطالعه.

Remdesivir نشان داد نتایج دلگرم کننده در میان حیوانات آلوده با دو مربوط coronaviruses یک مسئول سندرم حاد تنفسی (سارس) و دیگری برای ایجاد سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). داوطلبان به طور تصادفی برای دریافت یا دارو یا دارونما به صورت داخل وریدی به مدت 10 روز و از آنها آزمایش خون و بینی و گلو سواب گرفته شده و هر دو روز برای پیگیری مقدار ویروس در بدن آنها. حتی اگر این دارو را نشان می دهد برخی از کارآمدی در حفظ سطح خونی SARS-CoV-2 از رشد آن می تواند کمک به مهار گسترش عفونت است.

مدرن را واکسن علیه COVID-19 توسعه داده شد در زمان ثبت و چون آن را بر اساس نسبتا ژنتیکی جدید روش که نیاز به رشد عظیمی از ویروس. به جای واکسن بسته بندی شده با mRNA از مواد ژنتیکی است که می آید از DNA و پروتئین است. مدرن بارهای خود واکسن با mRNA که کدهای برای حق coronavirus پروتئین است که پس از رسیدن به بدن تزریق می شود. سلول های ایمنی در گره های لنفاوی می روند که mRNA و شروع به ساخت پروتئین را فقط در راه حق برای دیگر سلول های ایمنی به تشخیص و علامت آنها را به نابودی است.

به عنوان دکتر استفان Hoge رئیس مدرن گفت: زمان در اوایل این ماه "mRNA است که واقعا مانند یک نرم افزار مولکول در زیست شناسی. بنابراین ما واکسن مانند نرم افزار برای بدن است که پس از آن می رود و باعث می شود [ویروسی] پروتئین است که می تواند تولید یک پاسخ ایمنی است." که بدان معنی است که این واکسن روش می تواند به سرعت صرفه جویی در زمان بحرانی هنگامی که یک بیماری جدید شبیه COVID-19 ظهور و شروع به آلوده کردن ده ها هزار نفر از مردم است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن