COVID-19 واکسن یک ماده, وقتی, اگر,' اما باید تولید شود با خیال راحت: Fauci

دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: یک کمیته مجلس در روز سه شنبه او معتقد است "از آن خواهد ش

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: یک کمیته مجلس در روز سه شنبه او معتقد است "از آن خواهد شد هنگامی که و اگر" وجود خواهد داشت یک COVID-19 واکسن و که او باقی می ماند "محتاطانه خوشبین" است که برخی از آماده خواهد شد در پایان این سال است.

Dr. Anthony Fauci بازگشت به کاپیتول هیل در یک مملو حاضر در کشور همه گیر پاسخ با کروناویروس موارد افزایش در حدود نیمی از ایالت ها و قطب بندی سیاسی در رقابت برای جلب توجه با بهداشت عمومی توصیه.

Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ملحق شد در این جلسه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر دکتر رابرت Redfield غذا و دارو رئیس Dr. Stephen هان و سر از خدمات بهداشت عمومی آمریکا, Adm. برت Giroir.

وجود دارد که هنوز هیچ واکسن برای COVID-19 و وجود دارد هیچ درمان به طور خاص توسعه یافته برای این بیماری اگر چه داروی ضد ویروسی remdesivir نشان داده شده است برای کمک به برخی از بیماران و همچنین به عنوان یک استروئید به نام دگزامتازون و پلاسما از بیمارانی که بهبود یافته اند.

در حالی که Fauci ابراز اطمینان کرد با توجه به توسعه واکسن هر دو او و هان گفت: آمریکا نیاز به مراقب باشید به ایجاد ایمنی و اثربخشی هر گونه بالقوه coronavirus واکسن قبل از عجله به تولید و توزیع.

Fauci گفت که او می تواند "بسیار نا امید اگر ما شروع به پریدن کرد و به یک نتیجه گیری قبل از ما می دانیم که یک واکسن بود واقعا امن و موثر است."

پس Fauci گذشته در ظاهر با مشخصات بالا شنوایی بیش از یک ماه پیش در ایالات متحده شده است و در حال ظهور از هفته اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. اما آن را در حال انجام در یک راه ناهموار با برخی از کشورها به مراتب کمتر محتاط تر از دیگران است. سه نفر از کشور با فرمانداران جمهوریخواه که در حال صعودی در بازگشایی — آریزونا و فلوریدا و تگزاس در میان کسانی که شاهد افزایش نگران کننده بوده است.

"بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما به آدرس کسانی که surgings که ما می بینیم در فلوریدا در تگزاس و آریزونا و کشورهای دیگر گفت:" Fauci.

Fauci و Redfield گفت که تا آنجا که مدارس بازگشایی در پاییز حوزه های قضایی مختلف نیاز به راه حل های مختلف بسته به ویروس "پویایی" و این که گزینه هایی مانند مبهوت حضور و غیاب می باشد.

سازمان دیده بان l ایالات متحده وضعیت یک کیسه مخلوط':

Dr. Anthony Fauci توصیف مبارزه در ایالات متحده در برابر coronavirus به عنوان یک کیسه مخلوط و می گوید: مقامات بهداشتی طرح تهاجمی استفاده از یک ابزار خاص: 'ما در حال رفتن به انجام تست های بیشتر و نه کمتر.' 2:31

مغلوب ساختن پیشی جستن نشده دستور کاهش می یابد, تست خود مقامات می گویند

هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس چاپ نظر مقاله در وال استریت ژورنال گفت: تلاشهای دولت باید در تقویت این کشور توانایی مقابله با ویروس و باید "یک علت برای جشن."

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تعطیلات آخر هفته خود تجمع در تولسا که او تا به حال خواسته مقامات دولت را به کم کردن سرعت تست به دلیل بیش از حد بسیاری از موارد مثبت در حال چرخش است. بسیاری از تجمع برانگیخت نمی پوشیدن ماسک و برای برخی از این نافرمانی در برابر آنچه آنها را به عنوان دخالت دولت. مقامات کاخ سفید بعد از آن سعی کردم به راه رفتن و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در تست نشان می دهد آن را به معنای واقعی کلمه گرفته شده است.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر در تعامل با رانندگان در یک درایو از طریق COVID-19 مرکز آزمایش در تاریخ 17 ژوئن در دالاس. (لبخند N. استخر/دالاس Monring اخبار/آسوشیتد پرس)

صندلی از خانه انرژی و کمیته صندلی فرانک Pallone نیوجرسی گفت: در روز سه شنبه با شنیدن این تهمت را تست نظر در این تجمع "بود و بسیار بی پروا عمل و متاسفانه آن را همچنان رئیس جمهور الگوی نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی."

مغلوب ساختن پیشی جستن ترک کاخ سفید برای سفر به آریزونا در روز سه شنبه برگزار کردن آن نظرات گفته خود دولت ایالات متحده در حال انجام تست بیشتر از هر کشور دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر شامل یک تجمع در megachurch.

همه آنها گفت که کاخ سفید است دستور کاهش در تست با وجود تهمت نظرات.

Fauci همچنان از به رسمیت شناختن گسترده تست به عنوان بحرانی برای ابتلا به خوشه COVID-19 موارد قبل از آنها به نوبه خود به تمام شیوع بیماری در یک جامعه است.

حدود 2.3 میلیون آمریکایی شده اند بیمار در گیر و برخی از 120,000 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده همچنان به سطح شیب دار تا تست با برخی از 27.5 میلیون آمریکایی یا بیش از 8 درصد از جمعیت مورد آزمایش تا کنون. اما بسیاری از جوامع هنوز به اندازه کافی سلامت کارگران آموزش دیده در تماس با ردیابی این کار از شناسایی افرادی که تا به حال تعامل با یک فرد آلوده. که می تواند آن را مشکل تر برای tamp پایین شیوع بیماری های در حال ظهور.

Giroir شنود گذاشته شد توسط کاخ سفید برای نظارت بر گسترش coronavirus تست. اما او بد نامی پس از خلاف کاران شکایت پرچم او را برای تلاش به فشار یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان COVID-19 بدون قطعی شواهد علمی. FDA از آن خارج اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین.

Giroir گفت: دولت کار کرده است با دولت و بخش خصوصی همکاران تا سطح شیب دار به تولید داخلی از تجهیزات حفاظت فردی به صورت بالقوه از دور دیگری از ویروس را در پاییز.

تک COVID-آنفولانزا آزمون در حال توسعه

دموکرات آنا Eshoo از کالیفرنیا گفت که او نگران است که دولت اساسا به پایان رسید رسمی آن coronavirus جلسات — یکی از آخرین برگزار شد در اواخر ماه آوریل — و از او خواست Redfield به عقب براند در برابر کاخ سفید و نگه داشتن خود را, اخبار کنفرانس ها.

"مردم آمریکا در حال تقسیم در موضوع ویروس — تصور کنید که گفت:" Eshoo بود که شرکت کننده از راه دور. "من می دانم که این سازمان در حال صحبت کردن به یکدیگر [اما] به نظر من که یک زمزمه."

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می دهد خود را در بیانیه ای در کمیته مجلس جلسه در واشنگتن در روز سه شنبه. دموکرات ها باید تاسف آنچه را به آنها مشخص می شود به عنوان sidelining از CDC معمول نقش برجسته در بهداشت بحران. (کوین Dietsch/آسوشیتد پرس)

در سال 2009 زمانی که نوع جدیدی از ویروس آنفولانزا در آن زمان شناخته شده به عنوان آنفولانزای خوکی در سراسر جهان CDC برگزار تقریبا روزانه جلسات. کارشناسان آن منتشر شد اطلاعات به صورت منظم برای توصیف آشکار درک علمی از ویروس و مسابقه برای واکسن.

فدرال پاسخ به کروناویروس همه گیر در ابتدا به دنبال یک الگوی مشابه اما آژانس راهنمایی در مورد ویروس ها نادیده گرفته شده و یا بی اهمیت, در ماه های اخیر منتقدان می گویند.

Redfield گفت: در آماده شده است که اظهارات CDC را توسعه داده است یک آزمون است که می توانید برای coronavirus و سویه های آنفولانزا.

"CDC توسعه داده است یک تست آزمایشگاهی که چک برای سه ویروس در همان زمان دو نوع ویروس آنفلوانزا [A و B] و SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19" او گفت:.

به عنوان با بسیاری از کشورها در دراز مدت امکانات را ضربه سخت شده توسط COVID-19. ساکنان خانه سالمندان را تشکیل می دهند 0.6 درصد از جمعیت ایالات متحده اما باید اختصاص 35 درصد از coronavirus مرگ و میر Redifeld گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب