COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به شدت افزایش می یابد در حداقل 9 متحده پس از روز یادبود

یک زندگی PD خدمه فیلم برداری در بازداشت, مرگ یک مرد سیاه و سفید در Austin, تگزاس, در سال گذشته, اما نمایندگان

توسط PATRIS-FUN در 21 خرداد 1399

یک زندگی PD خدمه فیلم برداری در بازداشت, مرگ یک مرد سیاه و سفید در Austin, تگزاس, در سال گذشته, اما نمایندگان نشان می دهد گفت: این فیلم نمی تواند بیش از تبدیل به محققان دلیل آن نابود شده است.

خاویر Ambler 40 ساله پدر دو و سابق کارگر پستی درگذشت در تاریخ 28 مارس 2019 در حالی که دستگیر شدن توسط Williamson County sheriff نمایندگان. در دوشنبه, the Austin American-Statesman و KVUE-تلویزیون اول گزارش جزئیات Ambler مرگ پس از به دست آوردن تصویری از یک افسر پلیس را در بدن خود دارند. نیز وجود دارد dash-cam فیلم که منتشر نشده.

نمایندگان سعی کردم به جلو و Ambler پس از او کم نیست SUV خود را به چراغهای جلو به ترافیک می دوزند ، دولتمرد ، 20 دقیقه تعقیب و گریز خودرو در گرفت. بدن در بادامک فیلم نشان می دهد Ambler در خیابان برگزار می شود توسط نمایندگان. با زنده PD خدمه فیلمبرداری افسران پلیس tased Ambler چهار بار. او شنیده است و گفت که نارسایی احتقانی قلب و تنفس می کند و پس از گریه کردن "جز من" او است ضربه نهایی با شوک دولتمرد گزارش.

زنده PD پخش در A&E و نمایندگان برای شبکه تایید کرد که "مرگ غم انگیز خاویر Ambler" دستگیر شد در دوربین توسط تولید کنندگان بود اما نه در پخش نشان می دهد. مقامات در آستین خواسته هرگز به دیدن فیلم و یا مصاحبه هر یک از خدمه A&E در گفت و یک بار امور داخلی بررسی توسط Williamson County یافت نمایندگان را اشتباهی "را به عنوان مورد با تمام فیلم های گرفته شده توسط زنده PD تولید ما دیگر حفظ unaired فیلم پس از یادگیری است که این تحقیقات تا به حال به این نتیجه رسیدند."

Travis County District Attorney مارگارت مور گفت: دولتمرد او را در این مورد به یک هیئت منصفه و متهم کلانتر رابرت Chody از امتناع به نوبه خود بیش از شواهد. او به اتهام stonewalling "گمراه کننده است." کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن