COVID-19: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان روز شنبه

آخرین: که اتحادیه اروپا و بهداشت کارگران 'خطرناک' بیمار-مجهز به مبارزه با COVID-19 خواستار تولید بیشتر از ماسک

توسط PATRIS-FUN در 14 اسفند 1398

آخرین:

  • که اتحادیه اروپا و بهداشت کارگران 'خطرناک' بیمار-مجهز به مبارزه با COVID-19 خواستار تولید بیشتر از ماسک و روپوش و دستکش.
  • کره جنوبی در تلاش برای درمان COVID-19 بيمار در Daegu به عنوان مورد تعداد افزایش یابد.
  • ایتالیایی گزارش های رسانه ها با استناد به لیگ برتر جوزپه کونته می گویند, همه مدارس و دانشگاه ها را تا اواسط ماه مارس بیش از شیوع بیماری در حالی که وزیر آموزش و پرورش می گوید هیچ چیز نهایی است.
  • کلمبیا و انتاریو گزارش موارد اضافی سهشنبه آوردن مجموع coronavirus موارد در کانادا به 33.

کره جنوبی گزارش داد صدها نفر از جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه به عنوان بسیاری از افراد بیمار منتظر تخت بیمارستان در دائگو این شهر در مرکز از بدترین شیوع خارج از چین.

این موارد جدید را از کره جنوبی در مجموع به 5,621 با حداقل 32, مرگ و میر, کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

اکثر موارد در داخل و اطراف دائگو در کشور چهارم بزرگترین شهرستان, که در آن شبه آنفولانزا ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق اعضای یک حاشیه مسیحی ،

مقامات بهداشت انتظار می رود تعداد موارد جدید به بالا برای آینده ای نزدیک به عنوان آنها آزمایش کامل بیش از 200000 نفر از اعضای این فرقه و همچنین هزاران نفر از دیگر موارد مشکوک از خوشه های کوچکتر.

سربازان با پوشیدن دنده محافظ آماده به اسپری ضد عفونی کننده برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 در یک منطقه خرید در سئول. (Jung Yeon-Je/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

"ما نیاز به اقدامات خاص در زمان اضطراری" نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun گفت: در جلسه هیئت دولت با اشاره به منابع پزشکی برای نقاط و اقتصادی اقدامات از جمله $9.8 میلیارد دلار محرک.

بیمارستان ها در کره جنوبی سخت ترین-آمار مناطق در تقلا بودند به جای افزایش بیماران جدید.

در دائگو 2,300 مردم در انتظار بودند به بستری در بیمارستان و موقت تجهیزات پزشکی, معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت. 100 تخت بیمارستان نظامی بود که دست زدن به بسیاری از جدی ترین موارد بود که با توجه به 200 تخت اضافی در دسترس شنبه او اضافه شده است.

COVID-19 است که این بیماری ناشی از کروناویروس جدید که پدید آمده از چین در اواخر سال گذشته به گسترش در سراسر جهان است. Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت: در سطح جهانی "در حدود 3.4 درصد گزارش شده COVID-19 نفر کشته شده اند."

چه کسی — است که اصرار کشورها به کار در مهار و به طور همزمان آماده شدن برای افزایش تعداد مورد — روز سه شنبه هشدار داد کمبود جهانی و قیمت سنگ آهن در بازار برای تجهیزات حفاظتی برای مبارزه با ویروس ها و خواسته شرکت ها و دولت ها به سرعت در حال مقیاس تولید.

"ما نمی توانیم توقف COVID-19 بدون حفاظت از سلامت ما کارگران" Tedros گفت: در روز سه شنبه.

خوانده شده در برای چه در کانادا و ایالات متحده و همچنین برخی از ضربه سخت تر مناطق در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

در کانادا و مقامات بهداشت عمومی گزارش داده اند که در مجموع 33 نفر.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که ارزیابی ریسک به عنوان global outbreak پیشرفت می گوید خطر کم است در کانادا.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت در توییتر جمعه که آن را "مهم است برای هر یک از ما به آماده برای تمام حالات." او از مردم خواست تا یک برنامه را برای آنچه که آنها انجام می دهند در صورتی وجود دارد شیوع در جامعه خود از جمله ساخت برنامه ای در اطراف کار و مراقبت از کودک و حصول اطمینان از آنها به اندازه کافی دارو.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

مقامات در ایالت واشنگتن در حال ramping تا خرج و آماده سازی برای اطمینان از آن را آماده برای موارد بیشتر از coronavirus. 2:04

ویروس خوشه در ایالات متحده منجر مدارس و مترو برای پاکسازی در حالی که ترس در میان ساکنان خانه سالمندان که به ویژه آسیب پذیر هستند. تعدادی از عفونت ها در ایالات متحده در صدر 100 و مرگ و میر صعود به نه. همه از مرگ و میر در ایالت واشنگتن و بسیاری از آنها ساکنان یک سیاتل-منطقه خانه سالمندان است.

ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرد بزرگترین بهره-کاهش نرخ در بیش از یک دهه سعی کنید برای مقابله با خسارت مورد انتظار برای اقتصاد و بازارهای سهام افزایش یافت به طور خلاصه در وال استریت در واکنش قبل از افتادن دوباره.

به عنوان فدرال و ایالتی و محلی سازمان بهداشت و درمان برنامه ریزی شده برای شیوع گسترده تر ایالات متحده غذا و دارو به مراقبت های بهداشتی کارگران OK را برای استفاده های صنعتی نوع ماسک ماسک اغلب استفاده می شود برای محافظت از کارگران ساختمانی از گرد و غبار و باقی مانده است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ

یک کارگر با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ disinfects خروج منطقه از ایستگاه راه آهن در Hefei در چین شرقی استان آنهویی در روز چهارشنبه. چین گزارش 38 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید اما سقوط در تازه موارد برای سومین روز متوالی. (Noel Celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در چین تعداد موارد جدید کاهش یافته و دوباره پنج شنبه تنها با 119 گزارش شده است. آن است که هنوز هم تا حد زیادی سخت ترین-آمار کشور با بیش از 80 ، 000 عفونت و حدود 95 درصد از جهان مرگ و میر.

چین مواجه شده است و سوالات در مورد دست زدن به آن از شیوع بیماری از جمله سوالات در مورد آن اعداد و تغییرات آن را ساخته شده در چگونه از آن موارد گزارش شده.

"ما با بررسی این اطلاعات و به اعتقاد ما این کاهش واقعی است" گفت که شیوع متخصص ماریا ون Kerkhove که در سفر به چین به عنوان بخشی از یک تیم از آژانس سازمان ملل متحد. او گفت: اقدامات فوق العاده گرفته شده وجود دارد از جمله مستند از بیش از 60 میلیون نفر تا به حال یک اثر قابل توجهی در جهت شیوع.

"ما بر این باورند که کاهش موارد در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و کره جنوبی و ایران در همه جا که این امکان وجود دارد," او گفت:.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا و اروپا

یک پرستار می ایستد نگهبان در ورودی قبل از تریاژ پزشکی چادر واقع در مقابل کرمونا بیمارستان در شمال ایتالیا در روز چهارشنبه. (میگوئل مدینه/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

ایتالیایی رسانه ها می گویند که دولت دستور داده است تا مدارس در سراسر کشور برای نزدیک به دو هفته آینده به منظور محدود کردن گسترش coronavirus اما این کشور وزیر آموزش و پرورش می گوید: تصمیم نهایی در این بسته هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.

دولتی RAI ANSA و LaPresse آژانس های خبری گزارش روز شنبه که ایتالیایی برتر جوزپه کونته در موافقت کرده بسته شدن در جلسه هیئت دولت است. اما وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina به خبرنگاران گفت که هیچ چیز نهایی نشده است.

ایتالیا دیده است آن ویروس caseload منفجر پس از اولین مثبت COVID-19 آزمون ثبت نام در شمال لومباردی در فوریه. 19. از آن زمان به بعد بیش از 2500 نفر در ایتالیا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت و 79 فوت کرده اند. ایتالیا است مرکز اروپا شیوع.

در فرانسه که دارای 212 تایید موارد یک فرد چهارم با COVID-19 درگذشت. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی هشدار داد که بحران بهداشت و درمان می تواند در چند ماه گذشته.

موزه لوور کارکنان که تا به حال خاموش ماند این کار از روز یکشنبه برای ترس از عفونت اکثریت رای در دوشنبه به سر کار اجازه می دهد جهان را به بازدید از موزه برای باز کردن درهای خود را دوباره در بعد از ظهر.

اسپانیا در گزارش خود اولین مرگ ناشی از شیوع این بیماری در والنسیا محلی بهداشت گفت: زمانی که حدود 150 نفر تشخیص داده شده بود و برخی از 100 سلامت کارگران در منطقه باسک جدا شد و در خانه های خود.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران و خاورمیانه

یک ایرانی مرد با پوشیدن یک ماسک صورت اسپری الکل در دست مردم خارج از یک ساختمان اداری در تهران در روز چهارشنبه. ایران درهم به توقف گسترش سریع COVID-19 ویروس, بستن مدارس و دانشگاه های تعلیق رویدادهای فرهنگی و ورزشی و کاهش در ساعات کار است. (Atta Kenare/AFP/Getty Images)

ایران روز چهارشنبه گفت: شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس وجود دارد در 92.

تعداد موارد در ایران در حال افزایش بوده است با 586 مورد جدید گزارش روز شنبه, آوردن مجموع مورد گزارش شده تعداد در ایران به 2,922. ایران مواجه شده است و سوالات در مورد آن مورد گزارش پس از مقامات محلی ارائه آمار و ارقام پیش از آن در شیوع است که تراز نیست با دولت حساب کند.

رئیس جمهور حسن روحانی گفت که شیوع کروناویروس تحت تاثیر تقریبا همه استان ها در کشور است.

تماشا کنید: که مذاکرات در مورد کمبود عرضه در ایران

سازمان بهداشت جهانی می گوید ایران فاقد منابع مانند هواکش و ماسک مورد نیاز برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. 1:01

روز سه شنبه دکتر مایک رایان مدیر که اورژانس برنامه گفت: "ایران دارای یک "بسیار قوی" نیروی کار در سیستم مراقبت های بهداشتی وجود دارد نگرانی در مورد تجهیزات و لوازم و ابزار مهم مانند هواکش.

"کسانی که نیازهای حاد تر برای نظام سلامت ایران از آنها برای بسیاری از دیگر سیستم بهداشت" رایان گفت.

رایان همچنین اشاره کرد که سریع سربازان ارتش در موارد بی سابقه نیست در شیوع و چیزهایی که اغلب بدتر از قبل از آنها شروع به گرفتن بهتر است.

در عربستان سعودی مقامات به طور موقت به حالت تعلیق عمره زیارت به دو شهر مقدس مکه و مدینه برای شهروندان سعودی و پادشاهی ساکنان دیگر با توجه به coronavirus نگرانی دولت خبرگزاری آبگرم گفت.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ژاپن

کودکان با پوشیدن ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس هستند دیده می شود در یکی از خیابان های توکیو در روز چهارشنبه. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

ژاپن تایید عفونت صدر 1,000 عمدتا از الماس شاهزاده بوش کروز.

بانک مرکزی ژاپن فرماندار هاروهیکو کورودا در روز چهارشنبه گفت: شیوع کروناویروس می تواند بزرگ تحمیل خسارت بر اقتصاد تاکید بانک مرکزی آمادگی را به "اقدام مناسب" به زیر بنای یک بهبود شکننده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب