دادگاه Reinstates قانون کالیفرنیا نیاز به چک های پس زمینه برای خرید مهمات

(سان فرانسیسکو) — یک دادگاه تجدید نظر است و ابقاء یک قانون کالیفرنیا نیاز به چک های پس زمینه برای مردم به خری

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

(سان فرانسیسکو) — یک دادگاه تجدید نظر است و ابقاء یک قانون کالیفرنیا نیاز به چک های پس زمینه برای مردم به خرید مهمات معکوس یک قاضی فدرال تصمیم به متوقف کردن چک است که او گفت: نقض قانون اساسی حق حمل سلاح است.

9 مدار دادگاه تجدید نظر در روز جمعه اعطا دادستان کل کشور درخواست اقامت قاضی باشد.

"این به این معنی است که همان محدودیت هایی که قبلا در اثر مورد مهمات در کالیفرنیا در حال بازگشت به زمان حال ،" انجمن ملی تفنگ که مورد ستایش قرار داد قاضی دستور گفت: در انتشار اخبار.

این قانون که در زمان اثر ژوئیه گذشته نیاز به کالیفرنیا به تصویب در فروشگاه زمينه بررسی قبل از خرید مهمات که شامل حال اجرا خریداران نام از طریق California Department of Justice پایگاه داده است که آهنگ حقوقی خرید اسلحه.

تفنگ فعالان حقوق شکایت قانون را در نوار قرمز و اشتباهات پایگاه داده ناعادلانه محدود حقوقی خرید مهمات.

ایالات متحده منطقه قاضی راجر T. بنیتز در سن دیگو حکومت را به نفع خود گفت: قانون "مخالف عقل سلیم در حالی که بی جهت و شدت مزاحمت متمم دوم حقوق هر مسئول تفنگ-داشتن شهروند تمایل به قانونی خرید مهمات."

در حالی که آن در نظر گرفته شده است برای حفظ مهمات از جنایتکاران آن را مسدود و فروش به مشروع مطیع قانون خریداران در حدود 16% از زمان بنیتز نوشت. علاوه بر این او حکم داد که دولت ممنوعیت واردات مهمات از خارج کالیفرنیا نقض فدرال تجارت بین ایالتی ،

دادستان کل خاویر بکررا گفت: در دادگاه تشکیل پرونده در اوایل این ماه که چک پس زمینه متوقف شده بیش از 750 مردم از خرید گلوله به طور غیر قانونی از جولای سال 2019 از طریق ژانویه 2020 و نه از جمله کسانی که حتی نمی امتحان کنید زیرا آنها می دانستند که آنها واجد شرایط.

قانون نیاز خریداران که در حال حاضر در دولت اسلحه گرم بررسی زمینه های پایگاه داده به پرداخت 1 دلار هزینه هر بار که آنها خرید مهمات در حالی که دیگران می تواند به خرید طولانی مدت مجوز اگر آنها برخی از محکومیت های کیفری و یا سلامت روانی تعهدات.

از آن زمان به طور متوسط کمتر از پنج دقیقه برای تکمیل چک های پس زمینه با توجه به دادگاه دولت براده.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب