Coronavirus: چه در کانادا و سراسر جهان, آوریل 6

آخرین: واجد شرایط کانادایی که درآمد از دست رفته به دلیل COVID-19 می تواند شروع به استفاده از دوشنبه برای یک او

توسط PATRIS-FUN در 19 فروردین 1399

آخرین:

واجد شرایط کانادایی که درآمد از دست رفته به دلیل COVID-19 می تواند شروع به استفاده از دوشنبه برای یک اورژانس بهره مند شوند برنامه به عنوان دولت تلاش می کند تا به نگه داشتن مردم شناور در طول یک بیماری همه گیر است که تاکنون جان هزاران نفر را در سراسر جهان و باعث از کوره در رفته تقلا برای امن بحرانی منابع.

انتاریو برتر داگ فورد در ضمن در بیانیه ای گفت که تاخیر در جهانی حمل و نقل و محدودیت ها را در مرز ایالات متحده را "به شدت تیره و تار انتاریو موجودی" و چپ و کانادا و پرجمعیت ترین استان با "حدود یک هفته از عرضه" انتقادی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

او به خبرنگاران گفت: روز شنبه که انتاریو دارای یک نظم کنونی حدود چهار میلیون ماسک از آمریکا و این که تنها نیمی از یک میلیون و منتشر شده است.

"ما می دانیم که آمریکا نمی اجازه می دهد منابع در سراسر مرز" فورد گفت. "گرفتن منابع از کشورهای دیگر است که به طور فزاینده ای دشوار است."

سازمان دیده بان | فورد در مورد مذاکرات تنگ لوازم در انتاریو:

هر چند منابع در حال اجرا هستند کم, Ontario برتر داگ فورد می گوید: او خوش مخالفت با ایالات متحده بیش حفاظتی تجهیزات پزشکی حل خواهد شد. 2:37

صحبت های خارج Rideau کلبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت دولت او در تماس دائم با استان مورد PPE و مهم دیگر منابع. دولت نیز در مذاکرات با آمریکا گفت و تصریح کرد که بحرانی منابع جریان هر دو راه در سراسر مرز.

دوشنبه شب 3M این شرکت در مرکز اختلاف بین ایالات متحده و کانادا با انتشار بیانیه ای گفت: آن را تا به حال زده مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که اجازه می دهد آن را به ادامه به عرضه N95 ماسک به کشورهای دیگر از جمله کانادا ،

"به عنوان همه گیر آشکار در مراحل مختلف در سراسر جهان" این شرکت در بیانیه ای گفت: "3M را به ادامه کار با دولت ها به طور مستقیم ماسک و لوازم دیگر برای خدمت به مناطق بیشتر نیاز دارند."

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland به نام جریان های مرتبط با پزشکی منابع در سراسر مرز "بسیار" متقابل و اضافه کرد که اعضای دولت بود "مثبت" گفتگو با آمریکا و همتایان بیش از آخر هفته.

"هر دو کشور از این بهره مند شوند و هر دو کشور از دست خواهد داد و اگر مانع شد به قرار دادن در راه است که جریان مراقبت های بهداشتی حمایت بین دو کشور ما," او گفت:.

CBC News گزارش داد که روز شنبه انتاریو بیمارستان دریافت کرده اند بیش از 600 اضافی هواکش برای کمک به درمان COVID-19 بيمار.

طی اخبار روزانه کنفرانس ترودو صحبت در مورد کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) که باز به برنامه های کاربردی در اوایل صبح روز دوشنبه به افراد متولد شده در ماه ژانویه ، فوریه و مارس. سیستم اجرا از طریق آژانس درآمد کانادا staggers پنجره برنامه برای افراد متولد در هر سال به عنوان هفته می رود. اشتغال وزیر کار گفت: در اواخر بعد از ظهر دوشنبه 642,000 برنامه ارسال شده بود برای بهره مند شوند.

سازمان دیده بان | ترودو می گوید بیشتر کانادایی ها قادر خواهد بود برای دسترسی به اورژانس مزایای:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت به دنبال راه هایی برای گسترش COVID-19 اضطراری مزایای برای دانش آموزان و کسانی که کاهش ساعت کار با توجه به همه گیر. 1:46

اورژانس بودجه برنامه ارائه می دهد که متقاضیان واجد شرایط 2000 دلار در ماه برای یک دوره دو تا چهار ماه است که فقط یکی از اقدامات دولت کانادا راه اندازی کرده است را امتحان کنید و شناور خانواده ها و کسب و کار احساس خرید اینترنتی از ویروس است که تا به امروز منجر به حدود 1.3 میلیون موارد گزارش شده در سراسر جهان است.

برنامه در حال حاضر باز برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند. (CBC)

ترودو گفت: دولت خود می داند نه هر کس است که به کمک آنها نیاز از طریق CERB و برنامه های دیگر. او گفت: در روزهای آینده, دولت اعلام خواهد کرد اقدامات بیشتری به منظور کمک به فرفره کارگران قرارداد کارگران, و کارگران که با گرفتن 10 یا کمتر از ساعت در هفته است. چه کسانی که اقدامات خواهد بود و آنها چگونه کار می کنند هنوز روشن نیست.

نخست وزیر همچنین در مورد اقدامات برای کمک به متوسطه دانش آموزانی که نمی تواند پیدا کردن شغل تابستان و کارگران که هنوز در کار اما درآمد کمتر از آنها خواهد بود اگر آنها در CERB. وجود دارد هیچ جزئیات در آن برنامه ها یا.

نخست وزیر تشکر مردم انجام خدمات اساسی در مراقبت های بهداشتی حمل و نقل و مواد غذایی بخش اما خواست مردم که لازم نیست به ماندن در خانه.

"آنچه بعد از هفته ها و ماه نگاه خواهم به شما بستگی دارد" ترودو گفت: اصرار مردم به اقدامات برای حفاظت از آسیب پذیر و نگه داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق.

اوایل روز دوشنبه رهبر محافظه کار اندرو شیر گفت: او نمی تواند بیشتر موافق با تصمیم دولت برای حرکت به جلو با یک "تیم کانادا" رویکرد به شیوع و گفت: محافظه کاران شده اند بخشی از این رویکرد پس از "روز 1" از بحران.

Scheer متمرکز سخنان خود در خیریه بخش گفت: در حالی که نیاز به افزایش کمکهای مالی "به طور چشمگیری کاهش یافته است." او گفت که محافظه کاران می خواهند دولت را به طور موقت افزایش اعتبار مالیاتی برای کمک های خیریه در سال 2020 و حذف مالیات بر سود سرمایه در کمک های خیریه از شرکت های خصوصی سهام و املاک و مستغلات. او همچنین به دولت برای انتشار آن coronavirus پیش بینی و مدل سازی و همچنین به عنوان اطلاعات بیشتر در اطراف, چگونه آن را برنامه ای برای دیدار با نیازهای حیاتی و تجهیزات پزشکی.

با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط بالتیمور مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز تقریبا 73,000 که مردم به عنوان یک نتیجه از این ویروس که اولین گزارش در چین هوبئی استان در اواخر سال 2019. ایالات متحده رسیده ترسناک یک نقطه عطف امروز بیش از 10 ، 000 مرگ و میر. درست تعداد COVID-19 مواردی است که قطعا بسیار بالاتر با توجه به محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی تحت-گزارش توسط برخی از دولت ها است.

حداقل 16,667 از موارد تایید شده در کانادا با موارد ثبت شده در هر استان و جز قلمرو نوناووت. همانطور که از 8:00 p. m. ET در دوشنبه CBC News شمارش مجموع 359 مرگ و میر در کانادا مربوط به COVID-19. استان ها و مناطق مختلف است که ارائه اطلاعات در مورد افرادی که بهبود یافته اند ذکر شده 3,629 موارد به عنوان حل و فصل شود.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که تعداد آن را شامل نمی شود مرگ دو کانادایی در خارج از کشور ارائه نمی دهد یک تصویر کامل از شیوع بیماری به عنوان آنها موفق به تصرف موارد که نیست تست شده یا هنوز تحت بررسی است.

اکثریت قریب به اتفاق افراد آلوده بازیابی از این ویروس به طور رسمی شناخته شده به عنوان سارس CoV-2 که توسط قطرات میکروسکوپی از سرفه یا عطسه.

رئیس بهداشت عمومی افسر وزن در ماسک

نقش ماسک می توانید به سرعت گسترش این بیماری شده است ستیز با برخی از کشورها نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک هنگامی که در عمومی. ایالات متحده به تازگی اعلام کرد دستورالعمل های توصیه مردم پوشش چهره خود را در حالی که در هر چند رئیس جمهور اشاره کرد او نمی تواند زیر توصیه می شود.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam روز دوشنبه گفت: ماسک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از دیگران که در هر چند او اشاره کرد که آنها را نه ثابت شده برای محافظت از فرد با پوشیدن ماسک از عفونت است.

تام — که در گذشته گفت: ماسک لازم نیست برای افراد بدون علائم — گفت: این تغییر از قبلی توصیه این است که با توجه به افزایش شواهدی وجود دارد که افراد مبتلا به این ویروس می تواند به گسترش آن بدون دانستن آنها بیمار است.

"در حال حاضر که کشورهای بیشتری داشته اعداد بزرگتر از موارد و تجزیه و تحلیل انتقال الگوهای روشن است که انتقال این ویروس است که اتفاق می افتد بیشتر از قبلا به رسمیت شناخته شده از افراد آلوده درست قبل از آنها نشانه توسعه."

در بالا از آن, قبل از علامت و انتقال و همچنین شواهدی وجود دارد که برخی از افرادی که هرگز نشان می دهد علائم قادر به انتقال ویروس است. با توجه به "فناورى اطلاعات" در اطراف بدون علامت و قبل از علامت انتقال Tam گفت: ویژه کمیته مشورتی در COVID-19 آمده بود به یک اجماع که "پوشیدن غیر پزشکی ماسک حتی اگر شما هیچ علائم است که اندازه گیری های اضافی است که شما می توانید برای محافظت از دیگران در اطراف شما در شرایطی که فاصله فیزیکی دشوار است برای حفظ."

سازمان دیده بان | دکتر تام به روز شده در مشاوره در مورد پوشیدن غیر پزشکی ماسک:

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام با خبرنگاران صحبت می کرد در پارلمان هیل در روز دوشنبه 2:21

Tam تصریح کرد که ماسک های پزشکی مورد نیاز برای خط مقدم سلامت کارگران به عنوان کشور در "مرحله بحرانی" از COVID-19 بیماری همه گیر.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث ذات الریه و مرگ است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر متفاوت بین جوامع اما اشاره می کند که این بیماری به شمار یک تهدید جدی سلامت به کانادایی ها و گیره خطر در سطح بالا.

از طریق راه آهن گسترش خدمات سیستم های تعلیق

از طریق راه آهن به گسترش است تعلیق آن مسافری راه آهن خدمات از تورنتو به, British Columbia.

در یک توجه داشته باشید در وب سایت این شرکت از طریق آن می گوید: مسیر بین تورنتو و ونکوور و اجرای آن از شاهزاده روپرت در کلمبیا ساحل شمالی از طریق پرنس جورج به جاسپر در حال معلق تا ژوئن 1.

لغو عبارتند از: برنامه ریزی westbound قطار با توجه به ترک Toronto, on May 31 و رو به مشرق خدمات ترک ونکوور در ژوئن 1, و همچنین تمام متوقف می شود در میان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

در بریتیش کلمبیا بالا بهداشت عمومی رسمی است هشدار به مردم اجازه نمی دهید تا در فاصله فیزیکی. "این است که زمان ما باقی می ماند تزلزل در تعهد ما. به نگه داشتن فایروال قوی" دکتر بانی هنری گفت: بیش از آخر هفته. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا برتر جیسون کنی می گوید او در حال برنامه ریزی برای رسیدگی به این استان در یک آدرس تلویزیونی سه شنبه شب. استان گزارش یکی جدید COVID-19 مرگ و 98 موارد جدید در روز دوشنبه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا از جمله داستان یک زن که او مادر مسن صفحه اصلی نگرانی در مورد پتانسیل شیوع بیماری در سالمندان خانه.

ساسکاچوان ثبت چهار مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبه آوردن مجموع آن به 253. برتر اسکات وزارت معارف گفته است که دولت او ارائه خواهد شد اطلاعات بیشتر در این هفته در هر دو استان مدلسازی و چگونه این استان در حال آماده سازی برای یک افزایش انتظار می رود در موارد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا بزرگترین شهرستان بسته شده است یک زیر زمین محل اجتماع و مرکز شهر skywalk به عنوان بخشی از تلاش برای مهر کردن COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان از جمله ابتکار عمل را به خانه برخی از افراد بی خانمان که در نظر گرفته می شوند در خطر ابتلا COVID-19 در برندن متل.

این COVID-19 اپیدمی رسیده است از راه دور انتاریو اول کشور است. این Sioux Lookout برای اولین بار سازمان ملل اقتدار بهداشت می گوید یک مورد مثبت ظاهر شده در Eabametoong اول کشور در حدود 300 کیلومتری شمال Thunder Bay. سازمان بهداشت می گوید ورود این ویروس قرار داده خواهد شد یک فشار اجتماعی و سیستم مراقبت های بهداشتی ضعیف مجهز به رسیدگی به استرس اضافه شده. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

سازمان دیده بان | دکتر اسحاق Bogoch wades به بحث های جاری بیش از استفاده از ماسک محافظ و توضیح می دهد که چرا انتاریو به انجام بهتر در coronavirus تست:

دکتر اسحاق Bogoch wades به بحث های جاری بیش از استفاده از ماسک محافظ و توضیح می دهد که چرا انتاریو به انجام بهتر در coronavirus تست. 8:47

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت صدا با احتیاط خوش بینانه توجه داشته باشید دوشنبه گفت: افزایش کوچک در تعدادی از بیماران بستری — فقط هشت بیش از روز یکشنبه — تشویق اخبار است که می تواند نشان می دهد وجود دارد "نور در انتهای تونل." جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک اجرا کرده است یک بیماری همه گیر نیروی کار. وزیر بهداشت هیو Flemming می گوید: وظیفه نیروی نظامی-مانند ساختار فرماندهی است که اجازه خواهد داد که برای پاسخ سریعتر به این بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا که گزارش های اضافی 31 مورد در روز دوشنبه در حال رفتن به مرحله آزمایش در مناطق با "خوشه" از COVID-19 موارد است. استان اقتدار بهداشت همچنین به ایجاد یک موبایل مرکز ارزیابی کارکنان توسط امدادگران است که می تواند حرکت از یک منطقه به دیگری. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

جزیره پرنس ادوارد دانش آموزان شروع به آموزش مجازی دوشنبه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I. است که گزارش 22 COVID-19 موارد به تاریخ.

در نیوفاندلند و لابرادور, تیاو پروژه ای است که راه اندازی این استان را در صنعت دریایی مطرح شده یک پرچم قرمز است. Hibernia مدیریت و توسعه شرکت گفت: تولید عملیات ادامه خواهد داد اما این شرکت بود "به دنبال کاهش هزینه به عنوان یک نتیجه از شرایط بازار ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر." ضمن افسر ارشد پزشکی از سلامت جانیس فیتزجرالد اعلام کرد نه جدید COVID-19 نفر در روز دوشنبه در مجموع 226. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L..

در مناطق شمال غربی, مقامات بهداشتی را تایید کرده اند یک پنجم مورد COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر کانادا شمالی از جمله Yukon برنامه دولت است که ارائه آسیب پذیر زنان با تلفن همراه.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 2 p. m. ET

ایالات متحده تلفات رسما پیشی گرفته 10,000 روز دوشنبه سوم بیشتر در جهان, با توجه به مداوم دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. که نقطه عطف می آید بعد از یک روز متناقض نشانه ها در این کشور در نبرد علیه این رمان coronavirus و بحث در مورد چه باید بکنید بعد.

در آنچه به نظر می رسید به خوبی اخبار نیویورک — سخت ترین آمار دولت در روز دوشنبه شاهد مرگ و میر بود که "به طور موثر تخت" برای دومین روز در یک ردیف. در یک کنفرانس خبری رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ابراز خوشبینی محتاطانه در افزایش روزانه جدید از بستری شدن در بیمارستان (358) و جدید پذیرش به مراقبت های ویژه (128).

در همان زمان پزشک و عضو مجلس coronavirus وظیفه نیروی برت Giroir گفت که آمریکایی ها انتظار می رود در این هفته به "اوج بستری اوج ICU هفته و متاسفانه اوج مرگ و در هفته است."

اعضای رسانه ها تور یک بیمارستان صحرایی راه اندازی برای COVID-19 بيمار در Ernest N. Morial مرکز کنوانسیون در روز شنبه در نیواورلئان. (کریس Graythen/گتی ایماژ)

مرکزی به این نگرانی است که مرگ و میر در ایالات متحده است که در حال حاضر تقریبا دو برابر است که از اسپانیا و ایتالیا و همچنین بیمارستان ها گزارش هرج و مرج کمبود تخت هواکش و دنده محافظ.

یک شنبه گزارش از دفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) نشان می دهد سه چهارم ایالات متحده در بيمارستانهای مورد مطالعه در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19. این گزارش همچنین می گوید که بیمارستان ها انتظار به ضعف به عنوان موارد موشک خود را به سمت خود بینی قله.

بیمارستان های روستایی می تواند به ویژه آسیب پذیر به دلیل تعداد محدودی از تخت و کوچکتر کارکنان هر چند شهر نیویورک هنوز حساب برای تقریبا یک سوم از ایالات متحده coronavirus مرگ و میر.

بسیاری از بیمارستان ها در پاسخ با بداهه راه حل های خود را. برخی از کاوش خرید ماسک صورت از ناخن سالن با توجه به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE. دیگران تلاش کرده اند خود را به ضد عفونی کننده دست با ترکیب ژل سونوگرافی با الکل از محلی مشروب.

سازمان دیده بان | نیویورک پرانتز برای انتظار افزایش coronavirus این هفته:

موارد coronavirus انتظار می رود به افزایش در این هفته در نیویورک با مقامات هشدار از آن خواهد شد یک "پرل هاربر لحظه." 3:15

در یکشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این ویروس احتمالا نمی تواند به طور کامل از بین برود این است که مگر جهان می شود آن را تحت کنترل آن را "فرض کنیم یک فصلی طبیعت است."

"ما نیاز به آماده می شود که پس از آن بعید است که خواهد شد به طور کامل ریشه کن شده از این سیاره که به عنوان ما به فصل آینده ما ممکن است آغاز یک تجدید حیات" Fauci گفت. "به همین دلیل ما در حال هل دادن در ما آمادگی بسیار بهتر از آن بود."

تعداد کل افراد آلوده در ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر بیش از 347,000 در حالی که بیش از 90 درصد از ساکنان ایالات متحده هستند در زیر برخی از نوع از اقامت در خانه سفارش دهید.

ستاره پاپ آمریکایی لیدی گاگا اعلام کرد روز دوشنبه که خیرین مطرح کرده بود 35 میلیون دلار آمریکا برای کمک به مبارزه با افزایش تعداد موارد در سراسر جهان است. این پول را به سازمان بهداشت جهانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق و کمک خواهد کرد که افزایش دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی, تقویت آزمایشگاه ظرفیت برای coronavirus آزمون و حمایت از تحقیقات و توسعه

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سخت-آمار اسپانیا و ایتالیا و بقیه اروپا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 4 p. m. ET

انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش ICU دوشنبه پس از بستری بیش از آخر هفته با علائم مداوم جدید کروناویروس. یک بیانیه از 10 خیابان داونینگ گفت: "در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان. PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputise برای او که در آن لازم است."

ایتالیا گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر بیش از دو هفته در روز یکشنبه به عنوان وزیر بهداشت مشخص شده قصد دارد به صورت گسترده تر تست و افزایش تا خدمات بهداشتی و درمانی به عنوان بخشی از اقدامات زیر را در آینده کاهش مستند.

Coronavirus مربوط به مرگ و میر و ثبت عفونت در ادامه به افت روز دوشنبه در اسپانیااگر چه مقامات هشدار داد ممکن است تحریف توسط کندتر گزارش از آمار و ارقام بیش از آخر هفته.

کشور را به وزارت بهداشت گزارش شده 637 جدید و میر قبلی برای 24 ساعت بالاترین مرگ و میر در 13 روز و در مجموع بیش از 13000 پس از همه گیر ضربه زدن به کشور است. جدید ثبت عفونت نیز به کمترین میزان در دو هفته: 4,273 آوردن مجموع مورد تأیید بیش 135,000. بیمارستان ها نیز گزارش که با سرعت از ورودی بیماران به بخش اورژانس است کاهش دادن مقدار مورد نیاز مهلت به سبب شیوع پزشکی کارگران است.

کارکنان شرکت نساجی Zender آلمان GmbH معمولا یک خودرو, تامین کننده, ایجاد ماسک محافظ در اسنابروک آلمان روز دوشنبه به عنوان گسترش coronavirus همچنان ادامه دارد. (Friso Gentsch/فردا نیوز)

فرانسه coronavirus ارقام در روز دوشنبه نشان داد که افزایش در مرگ و میر — در حال حاضر تقریبا در 9,000 — sped تا دوباره پس از چند روز کاهش در حالی که این افزایش در افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه آهسته ادامه داد. تعداد کل موارد ترکیب بیمارستان و خانه سالمندان, آمار, افزایش 5,171 بیش از 24 ساعت گذشته به 98,010 معنی فرانسه احتمال تبدیل شدن به پنجمین کشور پس از ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده و آلمان برای عبور از 100,000 آستانه روز سه شنبه.

در آلمان, آنگلا مرکل روز دوشنبه گفت که هنوز زمان برای بحث در مورد تاریخ به سهولت محدودیت و گفت: سلامت همیشه مهم ترین مورد توجه است. مرکل گفت: هدف این است که به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی یک پیام رهبران در تمام گوشه و کنار جهان ارسال کرده اند به ساکنان آنها به عنوان استرس اهمیت اقدامات فیزیکی مانند فاصله و مناسب بهداشت دست.

سازمان دیده بان | سوئد نیست و قفل شده است به دلیل COVID-19 اما کارشناسان می گویند این باید باشد:

سوئد دولت هنوز برای پیاده سازی مستندات و یا کسب و کار برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما کارشناسان می گویند این باید انجام شود و یا بیمارستان ها غرق خواهد شد در بخش های دیگر اروپا. 3:09

این هلندی بهداشت عمومی موسسه می گوید این کشور coronavirus تلفات دیدم بالاترین افزایش روزانه در یک هفته. تعداد مرگ و میر افزایش 101 به 1,867. موسسه گفت: تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش 952 به 18,803. که آن نیز کوچکتر افزایش نسبت به افزایش 1,224 گزارش روز یکشنبه.

دانمارک قصد دارد به سهولت مستند محدودیت های هفته آینده بازگشایی مدارس و روز-بسته مراقبت از مارس 11, نخست وزیر این کشور را روز دوشنبه گفت:. نوردیک کشور یکی از اولین در اروپا را تعطیل, خدمات, هر چند آن را دیده است و تعدادی از coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ایجاد ثبات در طول هفته گذشته.

اتریش صدراعظم Sebastian Kurz همچنین می گوید دولت خود را با هدف شروع اجازه می دهد برخی از مغازه ها به بازگشایی در هفته آینده در آغاز از یک مرحله به مرحله بازگشت به زندگی عادی است. Kurz گفت که هدف این است که اجازه می دهد تا مغازه های کوچک و مراکز باغ به بازگشایی سهشنبه آینده با تعداد محدودی از مشتریان که باید ماسک می پوشند. او گفت: دولت امیدوار به بازگشایی بقیه مغازه ها و همچنین سالن های آرایش, on May 1. رستوران ها و هتل ها قادر نخواهد بود برای باز کردن حداقل تا اواسط ماه مه. رویدادهای باقی خواهد ماند ممنوع اعلام کرد تا پایان ماه ژوئن است.

تعداد coronavirus موارد در روسیه را در صدر 6,000 پس از بزرگترین روزانه سنبله در عفونت های جدید را پس از وقوع.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سخت-آمار چین, کره جنوبی, ژاپن و دیگر مناطق از نگرانی

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 9 a. m. ET

چین گزارش کاهش در وارد coronavirus موارد پس از بستن مرزهای خود به تقریبا همه خارجی ها در حالی که افزایش هوشیاری در افراد آلوده که نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما هنوز هم می تواند با تصویب ویروس. سرزمین اصلی چین تا به حال 32 جدید تایید موارد coronavirus روز دوشنبه از 39 روز قبلش ملی کمیسیون بهداشت گفت. چین تعطیل مرزهای آن به خارجی ها به عنوان ویروس گسترش در سطح جهان آغاز شده و همه تست های بین المللی برای ورود ویروس این ماه است. چین ثبت کرده است و در مجموع 81,740 موارد و 3,335 مرگ و میر.

کره جنوبی گزارش کرده است 47 مورد جدید از coronavirus و سه بیشتر مرگ و میر آوردن آن در مجموع به 10,284 عفونت و 186 مرگ و میر. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه گفت: حداقل 769 عفونت در ارتباط بودند به ورود مسافران از خارج از کشور با بسیاری از موارد شناسایی شده در سه هفته گذشته در پرجمعیت Seoul metropolitan area.

یک کره جنوبی مسیحی است متوسط بررسی می شود در حالی که حضور یک درایو در عبادت خدمات پس از شیوع کروناویروس بیماری در سئول در روز یکشنبه. (Kim Hong-Ji/فردا نیوز)

این کشور caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش حدود 500 مورد جدید در روز, اما مقامات نگرانی بیش از یک افزایش مداوم در عفونت های وارداتی از خارج از کشور اتفاق می افتد و یا در بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر زندگی می کنند-در امکانات.

ژاپن را اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز شنبه, به گزارش رسانه ها به عنوان یک کمبود تخت و افزایش موارد مرتبط با بیمارستان ها در حال هل دادن توکیو سیستم پزشکی را به آستانه سقوط. نیروهای ایالات متحده در ضمن اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در آن پایگاه های نظامی در شرق ژاپن.

سنگاپور قرار داده است نزدیک به 20 ، 000 کارگران خارجی تحت قرنطینه در خوابگاه خود را پس از تعداد بیشتری در جامعه پیدا شد به شما با COVID-19.

اندونزی اعلام کرد که بزرگترین افزایش روزانه در رمان coronavirus موارد در روز دوشنبه و یک انجمن پزشکی گفت: 24 پزشکان در حال حاضر وی پس از ابتلا به ویروس. افزایش مرگ و میر در میان پزشکان که دو برابر شده است و از هفته گذشته و به دنبال آن انتقاد از عدم وجود تجهیزات حفاظتی در اندونزی. 218 جدید کروناویروس موارد در زمان این تعداد به طور کلی در اندونزی به 2,491 فتح کند گرفته شد. از 209 تایید مرگ و میر در میان افرادی که قرارداد این ویروس است که بالاترین تعداد مرگ و میر در آسیا و خارج از چین.

هند است که محدود کردن صادرات از مهمترین تست تشخیصی کیت به عنوان آن موارد صدر 3,350 با وجود سه هفته در سراسر کشور مستند.

داوطلبان در بنگلور هند مرتب کردن بر اساس اضطراری ملزومات و مواد غذایی توزیع شده به مردم نیازمند در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus در روز دوشنبه. (Manjunath Kiran/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پاکستان افتتاح شد اولین درایو از طریق COVID-19 مرکز آزمون در جنوب سند استانی پایتخت از کراچی. یک تیم از پزشکان و کارکنان پزشکی عامل اول درایو-از طریق تسهیلات در پاکستان آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. پاکستان انجام داده است 35,875 آزمون سراسری و گزارش کرده است 3,277 موارد مثبت.

ایران روز دوشنبه گزارش داد که بیش از 60,500 موارد شناخته شده با بیش از 3,700 مرگ و میر.

مالزی روز دوشنبه گزارش 131 جدید کروناویروس عفونت و پرورش کشور در مجموع به 3,793 موارد بالاترین در جنوب شرقی آسیا. وزارت بهداشت ثبت 62, مرگ و میر, از جمله یک گزارش که از ظهر دوشنبه.

سلامت کارگران با پوشیدن لباس های محافظ دیده می شود در مقابل شهر یک مجتمع مسکونی در کوالالامپور در روز دوشنبه پس از آن محاصره با توجه به تعدادی از موارد افراد با COVID-19 در محل. (Mohd Rasfan/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در حال حاضر قادر به انجام 5,000 آزمون در روز, آفریقای جنوبی خواهد شد و افزایش ظرفیت آن به بیش از 30 ، 000 در هر روز تا پایان ماه آوریل با توجه به ملی سلامت خدمات آزمایشگاهی. آفریقای جنوبی یکی از تنها دو کشور در آفریقا که تست می تواند برای رمان coronavirus هنگامی که آن شروع به گسترش جهانی در ماه ژانویه است. در حال حاضر حداقل 43 از قاره 54 کشور می تواند, اما بسیاری از آنها ظرفیت محدود.

کنیا و رئیس جمهور دستور توقف تمام جنبش در بخش هایی از کشور را متاثر از coronavirus از جمله نایروبی. "توقف حرکت در نایروبی منطقه شهری باید به صورت اولیه مهار مدت 21 روز با اثر از 7 p. m. دوشنبه 6 آوریل سال 2020 است که امروز" اوهورو کنیاتا گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، کنیا گزارش داد 158 coronavirus موارد و شش مرگ و میر.

هائیتی روز یکشنبه گزارش آن مرگ اول با 21 مورد تأیید از بیماری تنفسی است.

برزیل مجلس کنگره تصویب متمم قانون اساسی برای یک "جنگ بودجه" برای جدا کردن coronavirus مربوط به هزینه از دولت بودجه اصلی و سپر اقتصاد این کشور پیشی گرفته 10,000 موارد تایید شده.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب