Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در روز سه شنبه

آخرین:چین افزایش تست و مستند اقدامات در بخش هایی از پایتخت جمعه به کنترل آنچه به نظر می رسد بزرگترین شیوع کرون

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

آخرین:

چین افزایش تست و مستند اقدامات در بخش هایی از پایتخت جمعه به کنترل آنچه به نظر می رسد بزرگترین شیوع کروناویروس در بیش از دو ماه.

40 مورد جدید گزارش روز شنبه شامل 27 در پکن آوردن این شهرستان در مجموع به 106 پس از جمعه.

یک افسر امنیتی در ورودی مسدود شده به Xinfadi عمده فروشی بازار که بسته شده است موارد زیر از coronavirus عفونت در پکن روز سه شنبه. (Tingshu وانگ/فردا نیوز)

در چند سال اخیر موارد مرتبط شده اند به پکن Xinfadi بازار عمده فروشی و مقامات را آزمایش کرده اند بازار کارگران هر کسی که بازدید از بازار در دو هفته گذشته و هر کسی که آمد در تماس با هر دو گروه است.

گوشت تازه و غذاهای دریایی در شهرستان و در جای دیگر در چین نیز در حال بازرسی بعید شانس بود که چگونه این ویروس گسترش یافته است.

سازمان دیده بان | خوشه عفونت همیشه دلیلی برای نگرانی که می گوید:

بیماری خوشه مانند COVID-19 یکی در پکن ارائه یک فرصت منحصر به فرد به درک و انتقال بهتر می گوید: سازمان بهداشت جهانی. 3:16

جوامع مسکونی در اطراف بازار قرار داده شده است تحت مستند همراه با منطقه اطراف بازار دوم که در آن سه نفر را تایید کرد. در همه 90,000 مردم آسیب دیده در این دو محله در این شهرستان از 20 میلیون نفر است.

مقامات همچنین محرومیت ساکنان مناطق در نظر گرفته شده در معرض خطر بالا از ترک پکن و کسانی که از این مناطق که در حال حاضر سمت چپ باید گزارش به محلی سلامت ادارات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تاکسی و ماشین-نقطه خدمات ممنوع شده است و از افراد خارج از شهرستان و تعدادی از مسافران در اتوبوس و قطار و مترو را نیز محدود شود و همه ملزم به پوشیدن ماسک.

بیش از هشت میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند coronavirus پس از وقوع آغاز شد و با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان 6:18 p. m. و در روز سه شنبه دانشگاه شمارش بیش از 437,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری آن علل COVID-19.


چه در کانادا

در کانادا تعداد تایید و presumptive coronavirus موارد پیشی گرفته است 99,000 با 29,878 از آنها هنوز هم فعال است. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,093.

در اینجا نگاهی به برخی از CBC پوشش از سراسر کشور:

سازمان دیده بان | تورنتو درمان سگ بازديد جانبازان تقریبا در همه گیر:

جهانی و همه گیر است به اندازه کافی برای نگه داشتن کوگی استرالیا labradoodle دور از سالمندان او را دوست دارد به سفر. در اینجا چگونه او مالک و تفریح درمانگر در Sunnybrook بیمارستان جانبازان مرکز خلاق کردم — با رفتن مجازی. 3:10

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

همسر رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در بیمارستان بستری شده است با دو طرفه پنومونی پس از آلوده شدن با رمان coronavirus.

Zelenskiy دفتر در بیانیه ای گفت شنبه که اولنا Zelenska وضعیت پایدار بود و خود رئيس جمهور و این زن و شوهر و فرزندان آزمایش منفی برای این ویروس در روز دوشنبه.

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy و همسرش, Olena Zelenska بازدید یک بنای تاریخی در ماه نوامبر. Zelenska به پنومونی ناشی از کوروناویروس. (گلب Garanich/فردا نیوز)

Zelenska گفت: او آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه.

اوکراین مقامات آغاز شده و به تدریج سهولت مستند محدودیت در اواخر ماه مه از سرگیری عملیات حمل و نقل عمومی و بازگشایی مراکز و سالن های ورزشی. روز دوشنبه مقامات این کشور از سر گرفت پروازهای بین المللی به کشورهای مختلف است.

فنلاند می گوید آن را برداشته اورژانس قدرت قانون تصویب شده توسط نمایندگان مجلس در اواسط ماه مارس برای مقابله با کروناویروس بحران است.

نخست وزیر فنلاند Sanna مارین گفت: این اقدام برای پایان دادن به وضعیت اضطراری موثر شنبه گرفته شد به عنوان COVID-19 عفونت رای آهسته در شمال کشور است.

مردم لذت بردن از یک نوشیدنی در حالی که نشسته در یک تراس در هلسینکی در تاریخ 1 ژوئن. (الساندرو Rampazzo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مارین گفت: هیچ نیاز دیگر برای بزرگتر قدرت برای دولت و فنلاند که در حال حاضر به تدریج بازگشت به شرایط عادی.

او تاکید کرد که "پایان اضطراری عمل می کنند به این معنا نیست که خطر این بیماری همه گیر است" و خواست فنلاندی ها به ادامه تمرین فیزیکی فاصله و بهداشت خوب.

مقامات در پاکستان در اقدام به مهر و موم کردن مناطق در معرض خطر این کشور را به 20 بزرگترین شهرستانها پس از افزایش در coronavirus عفونت.

ملی پاکستان فرماندهی و کنترل مرکز می گوید حملات در حال انجام هستند به جریمه و تعطیل بازار و صنایع و مغازه ها که در آن جسمی فاصله مقررات بودند که نقض شده است.

آب بندی مناطق در معرض خطر آغاز شد و پس از پاکستان گزارش دادند که یک پرش بزرگ در COVID-19 مرگ و میر و افزایش مداوم در عفونت.

یک کارگر بهداشت در اسلام آباد طول می کشد یک نمونه خون از یک پسر در طول درب-به-درب آزمایش در 10 ژوئن. (Anjum نوید/آسوشیتد پرس)

پاکستان قرار دادن آن در کل جمعیت از 220 میلیون نفر تحت مستند از ماه مارس تا ماه گذشته زمانی که نخست وزیر عمران خان دولت سست محدودیت و گفت: لازم بود برای نجات اقتصاد کشور است.

منتقدان می گویند دولت قمار منجر به یک افزایش شدید در عفونت و مرگ و میر.

در روز سه شنبه پاکستان گزارش 111 جدید COVID-19 مرگ و میر. آن را مطرح کلی مرگ و میر از این ویروس به 2,839 میان 148,921 موارد تایید شده.

ترکیه ساخته شده است که با پوشیدن ماسک صورت اجباری در پنج استان پس از یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد است.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca توییتی اوایل روز شنبه که با پوشیدن ماسک در حال حاضر اجباری در 42 ترکیه 81 استان.

در باقی مانده استان ساکنان ملزم به پوشیدن ماسک بر حمل و نقل عمومی و در مغازه ها و مراکز, و در حال توصیه به پوشیدن ماسک و حفظ فیزیکی فاصله شیوه های دیگر.

همراه ماساژ و حمام یک مشتری در یک حمام ترکی در استانبول در ژوئن 12. (Murad Sezer/فردا نیوز)

Koca در توئیتر خود نوشت: "ما نمی توانیم مبارزه در برابر ویروس بدون ماسک."

ترکیه شاهد یک روند صعودی در روزانه تعدادی از عفونت های پس از دولت مجاز کافه ها, رستوران ها, ورزشگاه, پارک ها و سواحل و موزه ها به بازگشایی برداشته بین شهری محدودیت های مسافرتی و کاسته stay-at-home سفارشات برای افراد مسن و جوان در آغاز ماه ژوئن است. روزانه تعداد زیادی از عفونت صعود به بالاتر از 1500 در گذشته پنج روز پس از معلق در هوا حدود 800 تا 900 قبلا.

آفریقا coronavirus موارد در حال حاضر بالاتر از یک چهارم میلیون پس از آفریقای جنوبی ثبت شده یک سری از رکورد روزانه-بالا موارد جدید بیش از آخر هفته.

آفریقای جنوبی بیشتر سست آن مستند اقدامات در ژوئن 1, اجازه می دهد الکل فروش کسب و کار بیشتر دهانه های مذهبی و تجمعات محدود به 50 نفر است.

دانش آموزان در صف در خارج از یک مدرسه در شهر کیپ تاون در ژوئن 8. (Mike Hutchings/فردا نیوز)

این کشور دارای بیش از یک چهارم از موارد در 54 کشور قاره آفریقا با بیش از 73,000. لازم دیدم در بالاترین پرش در موارد روز یکشنبه با بیش از 4,300.

آفریقای جنوبی در تلاش برای تعادل اقدامات به سرعت گسترش ویروس و از بین بردن اقتصادی از درد مشترک در سراسر آفریقا که در آن سازمان بهداشت جهانی در هفته گذشته گفت: این بیماری همه گیر در حال حاضر "در حال شتاب گرفتن است."

هند ثبت شده یکی دیگر از 10,000-plus coronavirus عفونت به بیماران غرق خدمات بهداشتی و درمانی در بزرگترین شهرستانها.

وزارت بهداشت در روز سه شنبه نیز گزارش داد 24 ساعته افزایش 380 مرگ و میر به علت COVID-19 رانندگی و مرگ و میر به 9,900.

این 10,667 جدید, موارد بالا بردن کشور در مجموع به 343,091 چهارم-بالاترین در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است. تعداد واقعی مانند جاهای دیگر در جهان در حال فکر به مراتب بالاتر با توجه به تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی صحبت می کند و در مباحث مختلف از جمله افزایش سریع در سطح جهان از هفت میلیون نفر به هشت میلیون:

دکتر اسحاق Bogoch می بیند انتاریو منطقه ای بازگشایی طرح به عنوان یک "راه حل عملی" در حالی که آخرین سه منطقه منتظر coronavirus موارد به افت بیشتر است. 7:01

ماهاراشترا غربی دولت است که به بمبئی هند مالی و سرگرمی, سرمایه همچنان به بالاترین وزارت امور خارجه درآمد. بمبئی و چنای و پایتخت آن دهلی نو شاهد افزایش عفونت باتلاق خود خدمات بهداشتی و درمانی.

دهلی نو یک نگرانی رو به رشد با دولت فدرال انتقاد خود تماس ردیابی و بیمارستان ظرفیت. سرمایه در حدود 10 ، 000 تخت اختصاص داده شده به COVID-19 بيمار که نیمی از آن در حال حاضر اشغال شده است. هتل ها و استادیوم ورزشی در نظر گرفته شده برای استفاده به عنوان زمینه بيمارستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن