Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 29

آخرین: بیش از 10 میلیون تایید COVID-19 موارد گزارش شده در سطح جهان است. برخی از ایالات متحده خواهان شکستن از ت

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

آخرین:

  • بیش از 10 میلیون تایید COVID-19 موارد گزارش شده در سطح جهان است.
  • برخی از ایالات متحده خواهان شکستن از تهمت موضع و مصرانه از ماسک استفاده کنید.
  • کره جنوبی می بیند عفونت به طور پیوسته صعود در بیشتر سرمایه منطقه است.
  • نیجریه حرکت به سهولت داخلی محدودیت های مسافرتی شروع ژوئیه 1.
  • انگلستان reimposes مستند در شهر لستر پس از افزایش موارد است.

آریزونا جمهوریخواه فرماندار تعطیل, کافه سینما, سالن های ورزشی و پارک های آب جمعه و رهبران در چندین ایالت آمریکا دستور داد ساکنان به پوشیدن ماسک در دراماتیک دوره برگشت میان هشدار دهنده تجدید حیات coronavirus موارد در سراسر کشور.

در سراسر ایالات متحده, همکار جمهوری خواهان در نادر از تقسیم ماسک-مخالف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت عمومی هل برای پوشش صورت به عنوان موارد افزایش در برخی از GOP-تکیه متحده است.

در میان کسانی که اجرای چهره-پوشش سفارشات شهر جکسونویل فلوریدا., که در آن تهمت برنامه به پذیرش جمهوری خواه نامزدی در ماه اوت است. کمتر از یک هفته پس از شهردار لنی کاری یک جمهوری خواه گفته می شود وجود ندارد ماسک مورد نیاز مقامات شهرستان اعلام کرد که پوشش پوشیده شده است باید در "موقعیت های که در آن افراد نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله است."

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نیز یک جمهوری خواه مخالف یک ایالت ماسک مورد نیاز اما گفت: در پاسخ به جکسون است که او را حمایت مقامات محلی که در حال انجام آنچه آنها فکر می کنم مناسب است.

سازمان دیده بان | افزایش جدید COVID-19 موارد سریع تر محدودیت در فلوریدا:

فلوریدا دیدم بیش از 18,000 موارد جدید COVID-19 آخر این هفته و مقامات محدودیت های سفت پیش از روز استقلال جشن. ما خطاب به شهردار تریسی Upchurch سنت آگوستین, Fla., یک شهر ساخته شده است که با پوشیدن ماسک صورت اجباری بیش از آخر هفته. 6:44

معاون رئیس جمهور مایک پنس تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در طول سفر به تگزاس در روز یکشنبه. در یک شنبه کنفرانس تماس با پنس و اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت — یکی دیگر جمهوری خواه به خواسته معاون رئیس جمهور و تهمت به مسئله ملی تماس به پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در طول بازدیدکننده داشته است به دولت ها و کسب و کار است که نیاز به آنها. او گفت که او نمی تواند تصویر خود را در یک ماسک در حالی که تبریک "روسای جمهور و نخست وزیران دیکتاتورها پادشاهان و ملکه."

"من آن را نمی بینم برای خودم," او گفت: در یک جلسه در ماه آوریل است. او همچنین گفت که او نمی خواست به روزنامه نگاران لذت بردن از دیدن او را می پوشند.

در آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb را به اثر رفت بلافاصله باقی خواهد ماند و در اثر برای حداقل 30 روز. Ducey نیز همچنین دستور داد مدارس عمومی به تاخیر در شروع کلاس ها حداقل تا آگوست ، 17 به جای آن از اوایل ماه اوت.

"انتظار ما این است که تعداد ما در هفته آینده بدتر خواهد بود," او گفت:.

آریزونا دولتی mlb دیده می شود پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت و با استفاده از ضد عفونی کننده دست در یک کنفرانس خبری در شهر فینیکس در روز دوشنبه. (مایکل چو/آریزونا جمهوری اسلامی از طریق AP)

اکثر آریزونا کافه ها و کاباره ها باز پس از Ducey اقامت-در-خانه و کسب و کار بسته شدن سفارشات اجازه داده شد به پایان می رسد در اواسط ماه مه.

دولت نه تنها در خود برگشت. مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا پس گرد بسته شدن سواحل و بارها در برخی موارد در میان حیات ویروس.

اورگان و کانزاس در همین حال روز دوشنبه اعلام کرد که هر کس می تواند نیاز به پوشیدن ماسک ،

سازمان دیده بان | کالیفرنیا رستوران صورت تعطیلی میان ویروس سنبله:

کالیفرنیا رستوران مدیر اشلی گاردنر که کسب و کار باز می ماند می گوید: مردم در حال عادت کردن به آنچه خود ناهار خوری و نوشیدن گزینه خواهد بود به عنوان دولت معتقد با افزایش coronavirus موارد است. 0:35

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی روز دوشنبه اعلام کرد که او به تعویق انداختن شروع مجدد از داخل سالن ناهار خوری چون مردم شده اند با پوشیدن ماسک های صورت و یا مطابق با توصیه های اجتماعی فاصله. نیوجرسی شده است به آرامی بازگشایی و روز دوشنبه داخلی مراکز خرید پاک شد برای شروع کسب و کار دوباره.

در تگزاس گروهی از صاحبان نوار شکایت کرد و روز دوشنبه به تلاش برای سرنگونی کالیفرنیا ، گرگ ابوت سفارش بسته شدن کسب و کار خود را. آنها ادعا ابوت ندارد اقتدار و آنها شکایت کرده است که کسب و کارهای دیگر مانند ناخن سالن و تو استودیو باز باقی می ماند.

ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه گزارش داد 38,800 به تازگی تایید عفونت با مجموع بیش از 2.5 میلیون نفر یا حدود یک چهارم از بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند تعداد واقعی هر دو در ایالات متحده و در سطح جهان هستند و احتمالا به مراتب بالاتر در بخشی به دلیل تست محدودیت ها و تعداد زیادی از افراد بدون علائم است.

آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

همانطور که از 6 p. m. ET در دوشنبه کانادا تا به حال 103,918 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 67,178 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,617.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: امروز انتقال رمان coronavirus تا حد زیادی تحت کنترل در این کشور اما هشدار داد که caseload می تواند شعله ور در هر زمان.

"اپیدمیولوژی نشان می دهد که انتقال تا حد زیادی تحت کنترل در حالی که همچنین به ما نشان میدهد که موارد می تواند دوباره ظهور در هر زمان یا مکانی" دکتر ترزا Tam گفت: یک به روز رسانی مدلسازی جلسه دوشنبه.

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت دیده می شود در تورنتو در روز دوشنبه. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات)

تعداد روزانه موارد است پیوسته در حال کاهش همراه با تعداد بستری و مراقبت های ویژه موارد گفت: Tam.

او هشدار داد که لغو همه گیر اقدامات بیش از حد به زودی و بدون یک سیستم مناسب از تماس با ردیابی و جداسازی به احتمال زیاد می تواند منجر به عود.

بعد از ماه های سخت سفر قوانین و گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی استان در حال کاهش محدودیت. بعد از این هفته چهار استان آتلانتیک باز خواهد شد مرزهای خود را به هر یک از دیگر معنی ساکنان این مناطق سفر می تواند بدون نیاز به از خود جدا برای 14 روز.

اما در مناطق متعدد استان را از تجربه شکست در تلاش برای بازگشایی شده است.

به روز شده در آژانس بهداشت عمومی کانادا آمار و ارقام نشان می دهد که برخی از مناطق شده است بیشتر به شدت تحت تاثیر COVID-19 از دیگران — به طور خاص کبک و انتاریو — و شناسایی های اخیر برخی نقاط مهم منطقه ای از جمله بخش هایی از ساسکاچوان, شهرهای تورنتو و مونترال و در اطراف مرز شهر ویندزور, Ont.

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید coronavirus همه گیر است "و نه حتی به نزدیک بودن بیش از" و این که شیوع تسریع در سطح جهان است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus نیز روز دوشنبه گفت که خواهد شد که برگزاری یک جلسه این هفته برای ارزیابی پیشرفت در coronavirus تحقیقات تا کنون و ارزیابی مجدد اولویت های در حال حرکت رو به جلو و به همه گیر همچنان ادامه دارد.

Tedros هشدار داد که به دلیل "اکثر مردم باقی می ماند حساس" به این ویروس در جهان است که هنوز هم تنها در مراحل اولیه وقوع. "بدترین و در عین حال آمده است," او گفت:. "با این نوع از محیط زیست و وضعیت ما از ترس بدترین."

سازمان دیده بان | حزن انگیز که مدیر هشدار COVID-19 'حتی به نزدیک بودن بیش':

'این بیماری همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت,' می گوید Tedros Adhanom Ghebreyesus و جهان نیاز به یادگیری برای زندگی با ویروس بدون از دست دادن امید است. 1:56

در آسیا-اقیانوسیهکره جنوبی مقامات گزارش 47 موارد جدید را به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که باید گسترش از سئول به مناطق دیگر.

در چین نزدیک به 8.3 میلیون از حدود 21 میلیون نفر باید تحت تست در هفته های اخیر در پکن پس از شیوع در مرکز یک بازار عمده فروشی. این کشور گزارش داد فقط 12 مورد جدید جمعه از جمله هفت در پکن.

مقامات بهداشتی با استفاده از آنچه آنها توصیف به عنوان اولین تست بزاق برای coronavirus در استرالیا را در دومین شهر ملبورن در ایالت ویکتوریا که این بیماری در حال گسترش در نرخ هشدار دهنده.

هند 20,000 جدید عفونت شد رکورد دیگری. چندین ایالت هند, reimposed جزئی یا کامل مستندات پس از تعداد کل موارد پرید نزدیک به 100000 نفر در یک هفته در مورد 548,000.

یک فرد آزمایش شده است برای COVID-19 در بمبئی در روز دوشنبه. (فرانسیس Mascarenhas/فردا نیوز)

در اروپاو بریتانیا reimposed مستند محدودیت در شهر لستر پس از افزایش موارد سفارش بسته شدن مدارس همراه با فروشگاه هایی که فروش کالای ضروری است.

صربستان و مقامات را ساخته اند که با پوشیدن ماسک صورت اجباری در تمام فضاهای بسته در پایتخت, Belgrade, پس یک افزایش در موارد.

و مقامات تمدید یک هفته بخشی از مستند در آلمانی غرب منطقه Guetersloh — خانه را به برخی از 360,000 مردم — که سیل شیوع بیماری در کشتارگاه.

یک کارگر پوشیدن PPE كشتن توالت های عمومی در لستر انگلستان در روز دوشنبه. (جو Giddens/PA طریق AP)

در آمریکا, escalations اتفاق می افتند در پرو, شیلی اکوادور و پاناما حتی پس از آنها تحمیل اوایل مستندات.

در برزیل, Sao Paulo امور خارجه — کانون کشور COVID-19 بحران — شروع خواهد شد fining مردم که نمی پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

بیش از 14,000 از برزیل 57,000 تایید مرگ و میر ناشی از COVID-19 در سائو پائولو دولت است. برزیل دارای تایید caseload و تعداد مرگ دوم تنها به آمریکا و رهبر آن تمایلی به برداشتن قدم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

یک کارگر اسپری ضد عفونی کننده دست برای مردم در یک کلیسا در سائو پائولو در روز دوشنبه. (Rahel Patrasso/فردا نیوز)

در آفریقابه قاره پرجمعیت ترین کشور اعلام کرد آن را به مردم اجازه سفر بین کشورهای خارج از مقررات منع رفت و آمد از ساعت 1 جولای ارشد نیجریه گفت که مقامات از نقل مکان به استراحت برخی از coronavirus محدودیت.

آفریقای جنوبی — که بیش از یک سوم از آفریقا را تایید موارد با 138,000 — آگهی قاره در تست اما در ابتدا امیدوار کننده برنامه در حال حاضر تاخت و تاز در شهر کیپ تاون که به تنهایی بیشتر موارد گزارش شده از هر کشور آفریقایی به جز مصر است.

بحرانی کمبود کیت مقامات شهر مجبور به کنار گذاشتن تست برای هر کسی که زیر 55 مگر اینکه آنها را به یک بیماری جدی در سلامتی و یا در یک بیمارستان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب