Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 28

آخرین:جهان پیشی گرفته دو جدی coronavirus نقاط عطف یکشنبه — 500,000 تایید مرگ 10 میلیون مورد تأیید و ضربه دیگری

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

آخرین:

جهان پیشی گرفته دو جدی coronavirus نقاط عطف یکشنبه — 500,000 تایید مرگ 10 میلیون مورد تأیید و ضربه دیگری بالا خوانده شده را علامت به صورت روزانه عفونت های جدید به عنوان ایالات متحده که تلاش دوباره دهانه ادامه داد: برای رد گم کردن و هشدار می دهند که با انتشار این خبر می تواند در عین حال آمده است.

"COVID-19 گرفته شده بسیار سریع و بسیار خطرناک به نوبه خود در تگزاس بیش از فقط چند هفته گذشته گفت:" رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت که اجازه کسب و کار برای شروع بازگشایی در اوایل ممکن است اما در روز جمعه تعطیل میله محدود و رستوران ناهار خوری در میان سنبله در موارد.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نورد reopenings از میله در هفت شهرستان از جمله لس آنجلس. او دستور داد آنها را به نزدیک بلافاصله و خواست هشت سایر استان ها به موضوع بهداشت محلی دستور الزامی همان.

بیشتر در سواحل فلوریدا بسته خواهد شد دوباره برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس جدید به عنوان تلاش برای tamp را در اجتماعات بزرگ در میان سنبله در COVID-19 موارد است. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: تعاملات میان افراد جوان در حال رانندگی افزایش است.

ساحل دیده می شود در میامی در روز یکشنبه. بیشتر در سواحل فلوریدا بسته خواهد شد دوباره برای جلوگیری از گسترش بیشتر این رمان coronavirus به عنوان تلاش برای tamp را در اجتماعات بزرگ در میان سنبله در COVID-19 موارد است. (جو Cavaretta /South Florida Sun-نگهبان از طریق AP)

در تگزاس ابوت به نظر می رسد با معاون رئیس جمهور مایک پنس که برش مبارزات انتخاباتی از حوادث آینده بازدیدکننده داشته است به فلوریدا و آریزونا به دلیل افزایش ویروس موارد در این کشورها است.

پنس ستایش ابوت برای هر دو تصمیم خود برای بازگشایی دولت و به عقب بازگشایی برنامه.

"شما مسطح منحنی در اینجا در تگزاس ... اما حدود دو هفته پیش چیزی تغییر" پنس گفت.

پنس خواست مردم را به پوشیدن ماسک زمانی که قادر به عمل اجتماعی فاصله. او و ابوت عینک ماسک صورت به آنها وارد شد و اتاق را ترک مصرف آنها را خاموش در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت.

سازمان دیده بان | جهانی coronavirus موارد بالا 10 میلیون با آمریکا موج:

این آخر هفته جهان گذشت 10 میلیون مورد ثبت شده از COVID-19 اما در حالی که بسیاری از سخت-آمار کشورهای در حال نشان دادن روشن پیشرفت در گرفتن virus تحت کنترل ایالات متحده است دیدن خوشه عظیم در عفونت های جدید. 3:20

در آریزونا کالیفرنیا ، mlb معکوس خود را و اجازه شهرها و استان ها نیاز به ماسک صورت در, حتی اگر او نبوده است دیده شده.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,858 بیشتر تایید coronavirus موارد در دوشنبه ترین گزارش در یک روز در دولت تا کنون. آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی نیز گزارش نه اضافی مرگ و میر هل دادن دولت را مستند COVID-19 مجموع به حدود 74,000 موارد و 1,588 شناخته شده مرگ و میر.

"این است که با حداکثر سرعت دویدن این است که یک ماراتن گفت:" دکتر لیزا گلدبرگ مدیر اورژانس توسان مرکز پزشکی در آریزونا. "در واقع آن را به یک فوق العاده-مسابقه دو ماراتون."

سازمان دیده بان | چرا COVID-19 خروش در ایالات متحده نه تعجب:

مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه دکتر Ashish Jha می گوید چندین ایالت آمریکا در مرکز یک موج جدید در COVID-19 موارد در زمان اقدامات لازم برای سهولت مستند محدودیت در برابر رسمی مشاوره از کاخ سفید است. 6:48

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در ضمن دفاع از این واقعیت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت پوشیده, ماسک, در, گفت که او را ندارد به دنبال خود اداره ارشاد به دلیل, به عنوان رهبر جهان آزاد او را آزمایش به طور منظم و در "شرایط بسیار مختلف از بقیه از ما."

پرداختن به خوشه در گزارش coronavirus موارد در برخی از ایالت ها, آذر گفت: در ان بی سی دیدار با مطبوعات که مردم "را به مالکیت" از خود رفتارهای اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در صورت امکان.

در سطح جهانی تایید COVID-19 نفر از گذشت 10 میلیون و تایید مرگ گذشت یک و نیم میلیون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده و برزیل و روسیه و هند با داشتن بسیاری از موارد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در سمت چپ تنظیم می کند و یک ماسک به عنوان تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به نظر می رسد در یک کنفرانس خبری در دالاس در روز یکشنبه. (تونی Gutierrez/آسوشیتد پرس)

ایالات متحده بیش از 2.5 میلیون نفر و بالاترین ویروس مرگ و میر در جهان در بیش از 125,000.

واقعی مرگ و میر از این ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال گذشته به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بالاتر است. کارشناسان می گویند که به خصوص در اوایل بسیاری از قربانیان از COVID-19 بدون اینکه تست شده برای آن است.

آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

تصمیم top world news و هوایی کانادا به استراحت در هیئت مدیره فیزیکی فاصله سیاست های ماه آینده تحت آتش از کسانی که نگران پیامدهای بهداشتی. دو شرکت های هواپیمایی برنامه اجازه می دهد تا مشتریان برای رزرو صندلی های مجاور به یکدیگر شروع در 1 جولای.

سارا آنتونیو تورنتو ساکن با یک بلیط برای یک top world news پرواز به ونکوور در جولای 8, گفت که او بر عهده شرکت هواپیمایی "می خواهم به ما ایمنی بیشتر جدی است."

آنتونیو گفت که او و همسرش در حال رفتن در یک سفر کسب و کار آنها به قرار گرفتن در ماه مارس اما تصمیم به تاخیر به دلیل بیماری همه گیر. او گفت: دلیل اصلی آنها احساس راحت و رزرو پرواز در حال حاضر به دلیل top world news گفت: به صراحت در طول بلیط-رزرو روند که وسط صندلی خالی خواهد بود.

ضد عفونی کننده دست دیده می شود در یک جدول با نشانه هایی در مورد پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله در Austin در روز یکشنبه. (Sergio Flores/فردا نیوز)

NDP MP Niki اشتون گفت: همان فاصله فیزیکی از قوانین است که اعمال می شود در سراسر کانادا نیز باید اعمال بر روی هواپیما.

از 7:30 p. m. ET در یکشنبه کانادا که 103,250 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 66,191 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,570.

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یکی دیگر از رکورد روزانه تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان با شکوه بیش از 189,000 در یک دوره 24 ساعته. چوب خط حساب کردن گرفتگی رکورد قبلی یک هفته زودتر در بیش از 183,000 موارد نشان مورد شمارش همچنان به پیشرفت در سراسر جهان است.

یک کارگر دستمال مرطوب پایین pews در مری ملکه جهان کلیسای جامع در مونترال در روز یکشنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

در اروپا رای دهندگان در لهستان و فرانسه از عینک و ماسک و مشاهده اجتماعی فاصله به عنوان آنها رفت و به پای صندوق های رای برای ویروس-تاخیر در انتخابات است.

سوئیس مقامات دستور 300 نفر به قرنطینه پس از "superspreader" شیوع کروناویروس در زوریخ کلوپ شبانه و دولت بریتانیا در نظر دارد که آیا محلی مستند مورد نیاز است برای مرکزی فارسی city of Leicester در میان گزارش در مورد افزایش COVID-19 در میان آن اسیایی جامعه است. این امر می تواند در بریتانیا اولین محلی مستند.

ایتالیا بود و ارج نهادن به آن مرده بعد یکشنبه با شب مرثیه کنسرت در هواپیمای استان برگامو. این مراسم در یکی از وقت مرکز اروپا شیوع یک روز پس از ایتالیا ثبت شده کمترین روزانه شمارش COVID-19 مرگ و میر در نزدیک به چهار ماه هشت.

رهبران اروپایی بودند هیچ شانس در چرخی پایین جدید خوشه. مقامات آلمانی تمدید یک مستند در یک منطقه غرب در حدود 500000 نفر پس از حدود 1,300 کارگران کشتارگاه آزمایش مثبت است.

در آسیا, هند نارندرا نخست وزیر کشور گفت: باید تمرکز بر روی تقویت اقتصاد آن را به عنوان خروجی مستندات حتی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد هنوز هم نگه می دارد در کوهنوردی. در یکشنبه, هند, گزارش های اضافی 19,906 تایید موارد مصرف آن در مجموع به حدود 529,000 با 16,095 مرگ و میر. این بیماری همه گیر در معرض نابرابری های گسترده ای در هند با بیمارستان های دولتی شده توسط ویروس موارد در حالی که ثروتمند متخصص درمان در بیمارستان های خصوصی.

چین گزارش شده 17 مورد جدید همه اما سه نفر از آنها از داخلی و انتقال در پکن. اما مقامات می گویند یک کمپین برای انجام آزمایش بر روی کارکنان در آرایشگری و سالن زیبایی در سراسر شهر را پیدا کرده است موارد مثبت است.

مردم با پوشیدن ماسک صورت رعایت اجباری اجتماعی فاصله آنها به عنوان منتظر در صف برای رای خود را در لهستان انتخابات ریاست جمهوری در ورشو در روز یکشنبه. (Sami Sokolowski/آسوشیتد پرس)

در آمریکا تعداد موارد در امریکا لاتین و کارائیب بیش از سه برابر از 690,000 یک ماه پیش به حدود 2.5 میلیون نفر است.

در حالی که برخی از کشورهای کوچکتر مانند کاستاریکا و کوبا و اروگوئه و پاراگوئه — به نظر می رسد باید رام خود را شیوع واکنش بیشتر سریع و جامع منطقه ای سنگین وزن برزیل و مکزیک در حال هدف قرار دادن تعداد رکورد روزانه موارد به مربوطه خود را پوپولیستی دولت رفت و در برابر نظر علمی و عنوان تهدید ویروس در ادامه به برگزاری تظاهرات سیاسی و مقاومت در برابر مستندات.

سلامت کارگر کنترل درجه حرارت بدن از ساکنان بمبئی در روز یکشنبه. (رفیق Maqbool/آسوشیتد پرس)

آفریقا's تایید موارد COVID-19 همچنان به صعود به بالا از بیش از 371,000 از جمله 9,484 مرگ و میر با توجه به آمار منتشر شده روز یکشنبه آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آفریقای جنوبی وزیر بهداشت هشدار داد که این کشور در حال حاضر موجی از مواردی است که انتظار می رود به سرعت در حال افزایش در هفته های آینده و فشار بیمارستان به حد. وزیر بهداشت Zwelini Mkhize گفت: در حال حاضر افزایش عفونت آمده است از افرادی که "رفت و برگشت به محل کار. این نتیجه اجتناب ناپذیر است که وجود دارد خواهد بود خوشه شیوع بیماری به عنوان عفونت های ریخته شده بیش از جوامع به مکان جماعت مانند معادن و کارخانه های تاکسی و اتوبوس."

آفریقای جنوبی بیش از یک سوم از این قاره موارد است. این گزارش 7,210 موارد جدید در روز یکشنبه بالاترین واحد افزایش روزانه به تاریخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب