Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 22

آخرین:هشدار دهنده موج در coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده مطرح ترس دوشنبه که شیوع فزاینده از کنترل خارج

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

آخرین:

هشدار دهنده موج در coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده مطرح ترس دوشنبه که شیوع فزاینده از کنترل خارج و سخت موفق به کسب پیشرفت در برابر این معضل است لغزش دور به دلیل مقاومت در میان بسیاری از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک و دور ماندن از دیگران است.

تایید پیش بینی های که کاستن از دولت مستندات طی ماه گذشته-and-a-half می تواند منجر به باز گشت توسط ویروس, موارد, پیشی 100,000 در فلوریدا بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است به طور چشمگیری در هوستون و شگفت انگیز یک پنجم از این آزمایش در آریزونا در حال اثبات است به توان و حذف.

بیش از آخر هفته این ویروس به نظر می رسید همه جا در یک بار: شش عضو هیات کمک به راه اندازی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Okla., آزمایش مثبت بود 23 دانشگاه کلمسون بازیکنان فوتبال در کارولینای جنوبی است.

حداقل 30 نفر از اعضای دانشگاه ایالتی لوئیزیانا تیم جدا شد پس از تبدیل شدن به آلوده یا تماس با کسی که بود. بسته بندی گوشت می آمد گیاهان نیز با آمار شیوع است.

عکس | COVID-19 احتیاطی در تولسا تهمت رالی:

"این است گلوله برفی. ما قطعا دیدن بیشتر مردم مرگ را به عنوان یک نتیجه از این سنبله," دکتر گفت: Marc رونق مدیر عامل و رئیس هوستون متودیست بیمارستان اشاره کرد که تعدادی از COVID-19 بیمارستان پذیرش سه برابر شده پس از روز یادبود به بیش از 1400 سراسر هشت بیمارستان سیستم در منطقه شهری هوستون.

او پیش بینی کرد که در سه هفته بیمارستان می تواند ضعف و او التماس کرد با مردم را پوشش چهره ها و تمرین های اجتماعی فاصله.

"ممکن است برای باز کردن در یک عاقلانه سرعت و همزیستی با ویروس اما آن را نیاز به میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم را به انجام کار درست. در حال حاضر ما نمی اند که" به خاطر مردم اجازه گارد خود را پایین بوم گفت.

تگزاس است که در میان تعدادی از کشورها — از جمله آریزونا, آلاباما, فلوریدا و کارولینای جنوبی — که فرمانداران باید در برابر ایالت ماسک الزامات خروج از موضوع را به مقامات محلی.

یک بیمار با پوشیدن محافظ ماسک صورت چرخ به یک بیمارستان در هوستون در روز دوشنبه. (Callaghan O'hare/فردا نیوز)

در اورلاندو 152 coronavirus موارد مربوط به یک نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا در دانشگاه گفت: دکتر رائول پینو, دولت بهداشت افسر در شهر رفت و آمد مکرر.

"بسیاری از انتقال اتفاق افتاده است وجود دارد" پینو گفت. "مردم بسیار نزدیک است. مردم با پوشیدن ماسک. مردم در حال نوشیدن, فریاد, رقص, عرق کردن, بوسیدن و بغل کردن همه چیز است که اتفاق می افتد در میله های زندان. و همه آن چیزهایی است که اتفاق می افتد خوب نیست برای COVID-19."

اگر چه او خواسته مقامات بهداشت به تمدید calls برای مردم به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود Gov. ران DeSantis است حاکی او را به عقب نشینی از بازگشایی دولت پس از سه ماه از خاموش شدن ناگهانی است که آسیب دیده و اقتصاد است.

مردم شستن دست های خود را در یک قابل حمل دست شویی ایستگاه در ساحل میامی, فلوریدا., در روز دوشنبه. (Wilfredo لی/آسوشیتد پرس)

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز وزن, آیا برای ادامه هر شل شدن بیشتر از محدودیت های میان سنبله در موارد. برخی از کسب و کار بسته اند دوباره به دلیل عفونت در میان کارکنان و یا مشتریان. و یک خوشه از میله های زندان در نزدیکی LSU گزارش حداقل 100 مشتریان و کارکنان آزمایش مثبت است.

آریزونا در خاص است شاهد روند نگران کننده در چند معیار از جمله درصد از آزمون است که اثبات مثبت برای ویروس. آریزونا است که بالاترین در کشور است.

دولت را مثبت تست میزان در هفت روز به طور متوسط بیش از 20 درصد و بالاتر از میانگین ملی از 8.4 درصد و 10 درصد سطح است که مقامات بهداشت عمومی می گویند یک مشکل است. زمانی که تست مثبت افزایش نرخ به این معنی است که شیوع بیماری وخیم تر شده است — نه فقط که بیشتر مردم در حال گرفتن تست شده است.

در مریلند فورت واشنگتن مرکز پزشکی در حومه پایتخت کشور کارگران توصیف یک تقلا برای پیدا کردن جدید تخت دلخراش برخورد با اعضای خانواده بیماران بدحال و سرخوردگی خود را با آمریکایی ها که باور نمی coronavirus تهدید واقعی است.

یک کارگر پاک و disinfects یک غرفه در یک رستوران در واشنگتن دی سی در روز دوشنبه. (کارولین Kaster/آسوشیتد پرس)

در ضمن شهر نیویورک پس از کشنده ترین نقطه داغ در ایالات متحده برداشته بیشتر از آن محدودیت حرکت یک گام نزدیک تر به حالت عادی. رستوران می تواند در خدمت شام, خارج از منزل مشتریان می توانند از طریق فهرست فروشگاه ها و کوتاه کردن مو و کودکان می تواند بازگشت به زمین بازی.

در ایالت ایلینوی موزه ها و ورزشگاه ها و باغ وحش ها می تواند بازگشایی در روز جمعه با محدودیت. داخل سالن ناهار خوری می تواند رزومه در 25 درصد ظرفیت برخی از اماکن مانند لینکلن پارک وحش نیاز به رزرو.

در سراسر جهان بیش از نه میلیون نفر تایید شده اند آلوده به ویروس و مورد 470,000 فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند کارشناسان می گویند تعداد واقعی بسیار بالاتر به دلیل محدود تست و موارد که در آن بيمار بدون علائم است.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

همانطور که از 7 p. m. ET در دوشنبه کانادا تا به حال 101,637 تایید و presumptive coronavirus موارد با اکثریت در کبک و انتاریو است. از این موارد 64,334 از موارد ذکر شده به عنوان حل و فصل و یا بهبود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس اطلاعات استانی منطقه ای بهداشت و درمان داده و CBC گزارش شده بود در 8,481.

انتاریو گزارش 161 موارد جدید در روز دوشنبه آوردن تعداد کل موارد در آن استان به 33,637 با 2,647 مرگ و میر.

کبک گزارش 69 مورد جدید آوردن تعداد کل موارد وجود دارد به 54,835 با 5,417 مرگ و میر. روزانه رقم پایین ترین کبک دیده است از مارس 21 و اولین بار کبک تا به حال هیچ جدید مرگ و میر به گزارش از مارس 17, زمانی که استان گزارش اول خود را COVID-19-مربوط به مرگ است.

کارگران پوشیدن چهره سپر صبر کنید برای مشتریان به عنوان رستوران در بیشتر مونترال منطقه مجاز به بازگشایی در روز دوشنبه. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

هند گزارش شماره ثبت 14,516 موارد جدید در روز دوشنبه و مرگ بیش از 400 نفر در 24 ساعت گذشته.

حدود 14000 نفر فوت کرده اند از این بیماری ناشی از این ویروس پس از هند اولین مورد در ماه ژانویه است. مرگ و میر وجود دارد باقی مانده است کم است که در مقایسه با کشورهای مشابه با تعداد موارد اما کارشناسان بهداشت عمومی ترس از بیمارستان های آن قادر خواهد بود برای مقابله با افزایش موارد است.

با وجود اوج عفونت پیش بینی می شود هفته اگر نه ماه دور نخست وزیر نارندرا آرام ترین محدودیت از نزدیک به سه ماه مستند در ژوئن 8 به منظور سهولت اقتصادی درد.

پزشکی کارگر انجام COVID-19 تست بر روی یک بیمار در دهلی نو در روز دوشنبه. (Muralidharan/فردا نیوز)

برزیل ثبت 21,432 جدید تایید موارد در 24 ساعت گذشته و همچنین 654 جدید مرگ و میر ناشی از این بیماری در کشور وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

برزیل به ثبت رسیده 1.1 میلیون مورد از این بیماری همه گیر آغاز شد در حالی که تجمعی مرگ و میر رسیده 51,271 با توجه به وزارت.

که نقاط کشور آمریکای جنوبی دوم در عفونت و مرگ و میر در جهان پس از آمریکا

سازمان دیده بان | برزیل عمیقا تحت تاثیر COVID-19 با توجه به جمعیت بالا که می گوید:

هر چند تعداد COVID-19 موارد بالا در برزیل اعداد نیاز به توان نسبت به بقیه آمریکای لاتین می گوید: سازمان بهداشت جهانی. 4:32

آفریقا موارد گزارش شده از COVID-19 پیشی گرفته اند 300,000 به گسترش این بیماری تسریع در سراسر این قاره است.

آفریقا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این قاره در حال حاضر 306,567 تایید موارد از جمله 8,115 مرگ و میر و 146,212 بهبود. از آن زمان بیش از 90 روز برای آفریقا 54 کشور برای رسیدن به 100,000 موارد 19 روز برای رسیدن به 200000 نفر و در حال حاضر 12 ماه به بالا 300,000. تعداد واقعی موارد اعتقاد بر این است بسیار بالاتر به دلیل تست در سراسر این قاره کم است.

آفریقای جنوبی با 97,302 موارد حساب برای نزدیک به یک سوم از این قاره مجموع موارد. این کشور تا به حال در ابتدا امید آن می تواند به کنترل این بیماری از طریق تست و ردیابی. اما با وجود انجام بیش از 1.3 میلیون آزمون کمترین تعداد در آفریقا, آن در حال حاضر طول می کشد به طور متوسط 12 روز برای دریافت نتایج است که کارشناسان پزشکی می گویند این است که مقدار بیش از حد طولانی برای انجام هر گونه موثر ردیابی و quarantining.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت صف در یک ترمینال اتوبوس در میان اعتراض توسط اپراتورهای تاکسی در سوتو آفریقای جنوبی در روز دوشنبه. (Siphiwe Sibeko/فردا نیوز)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب