Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در 21 ژوئن

آخرین:سازمان بهداشت جهانی روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus موارد توسط آن تعداد در

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

آخرین:

سازمان بهداشت جهانی روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus موارد توسط آن تعداد در بیش از 183,000 موارد جدید در آخرین 24 ساعت.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفت: برزیل به رهبری راه را با 54,771 موارد شمارش و ایالات متحده در 36,617. بیش از 15,400 در آمد در هند.

به گفته کارشناسان افزایش مورد شمارش می تواند منعکس کننده عوامل متعدد از جمله گسترده تر تست و همچنین گسترده تر عفونت است.

به طور کلی در این بیماری همه گیر که گزارش 8,708,008 موارد — 183,020 در 24 ساعت گذشته — با 461,715 مرگ و میر در سراسر جهان با افزایش روزانه از 4,743. بیش از دو سوم از کسانی که مرگ و میر گزارش شده در آمریکا می باشد.

سازمان دیده بان | باید ماسک بود اجباری ؟

یک متخصص بیماری های عفونی پاسخ viewer سوال در مورد COVID-19 همه گیر از جمله این که آیا ماسک باید عمومی اجباری و اگر NHL hub شهرهای امن خواهد بود. 3:59

اسپانیا در روز یکشنبه به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری پس از سه ماه از مستند, اجازه می دهد آن 47 میلیون نفر از ساکنان آزادانه به سفر در سراسر کشور برای اولین بار پس از 14 مارس ، اسپانیا نیز کاهش یافته است 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان از بریتانیا و کشورهای اروپا بدون ویزا شنگن سفر منطقه برای افزایش آن حیاتی بخش گردشگری.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز خواست مردم به اعمال حداکثر بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی کرد و گفت که حتی اگر اروپا این است که ثبات این ویروس در حال اجرا شایع در قاره های دیگر.

"هشدار روشن است" سانچز گفت. "این ویروس می تواند بازگشت و آن را می توانید آمار ما دوباره در موج دوم و ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از آن در تمام هزینه."

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت نشستن بر روی نیمکت به عنوان پیاده عبور در بارسلونا در روز یکشنبه. (امیلیو Morenatti/آسوشیتد پرس)

تعداد تایید ویروس موارد است که هنوز هم به سرعت در حال رشد در برزیل و آفریقای جنوبی و ایالات متحده و کشورهای دیگر به خصوص در آمریکای لاتین است.

برزیل در حال حاضر در مجموع از 1,085,038 مورد تأیید و 50,617 مرگ و میر وزارت بهداشت گفت:.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از مدیریت بحران است. این کشور هنوز هیچ دائمی وزیر بهداشت پس از از دست دادن دو از ماه آوریل پس از درگیری با رییس جمهور.

Bolsonaro است دوری اجتماعی فاصله خواستار آن کار قتل اندازه گیری خطرناک تر از ویروس خود را — و نیز ترویج دو داروهای ضد مالاریا به عنوان داروهای کلروکين و هیدروکسی کلروکین با وجود شواهد کمی کار می کنند.

یک فرد می پوشد یک محافظ ماسک صورت این برنامه شامل یک تصویر از برزیل Jair Bolsonaro در طول یک تظاهرات برای حمایت از رئیس جمهور در برازیلیا در روز یکشنبه. (Adriano ماچادو/فردا نیوز)

آفریقای جنوبی گزارش داد یک روز از 4,966 موارد جدید در روز شنبه و 46 مرگ و میر. با وجود افزایش رئيس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرد بیشتر شل شدن یکی از دقیقترین مستندات. قمار, سالن های زیبایی و نشسته و خدمات رستوران دوباره باز خواهد شد.

در ایالات متحدهاین ویروس به نظر می رسد به گسترش در سراسر غرب و جنوب. آریزونا گزارش 3,109 عفونت های جدید فقط کوتاه از روز جمعه ضبط و 26 مرگ و میر. ایالت نوادا نیز در گزارش جدید با کیفیت بالا از 445 موارد است.

در اروپا یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در شمال غربی آلمان به تنهایی 1,029 موارد بنابراین دولت منطقه ای صادر قرنطینه برای همه 6,500 کارگران و مدیران و اعضای خانواده در Toennies پردازش گوشت تسهیلات در ردا-Wiedenbrueck.

صلیب سرخ کارگران توزیع نان به ساکنان یک خانه که قرنطینه شده در فرل آلمان در روز یکشنبه. (David Inderlied/dpa از طریق AP)

انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون دولت اعلام خواهد شد در هفته آینده, آیا بریتانیا را به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای مردم باقی می ماند دو متر از هم جدا.

گروه های کسب و کار در حال لابی کردن برای که به طور قطع به یک متر به آن را آسان تر برای بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و مدارس, اما همچنین می تواند منجر به عفونت بیشتر.

بریتانیا و اروپا بالاترین ویروس مرگ و میر — جهان سوم-بالاترین — در بیش از 42,500 مرده است.

مردم عمل فیزیکی فاصله آنها به عنوان صف برای دور نوشیدنی در یک میخانه در فلکستن انگلستان در روز یکشنبه. (Gareth فولر/PA طریق AP)

در آسیا چین و کره جنوبی در گزارش جدید کروناویروس موارد جمعه در شیوع بیماری است که تهدید به مجموعه خود را بهبود.

چینی مقامات گزارش جدید 25 مورد تأیید — 22 در پکن و سه کشور همسایه استان هبی.

آنها گفتند: 2.3 میلیون نفر تست شده برای جلوگیری از شیوع بیماری در پایتخت که منجر به بسته شدن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار. مینگ مقبره یک سایت توریست غربی پکن شد و اختتامیه آن مناطق داخلی به عنوان یک احتیاط.

مردم با پوشیدن ماسک صورت صف به COVID-19 آزمون در پکن در روز یکشنبه. (Noel Celis/خبرگزاری گتی ایماژ)

در کره جنوبی, مقامات گزارش 48 مورد جدید. نیمی بودند در پایتخت سئول. ده بودند در مرکز شهر Daejong نشان می دهد که ویروس پخش شد بیشتر به طور گسترده ای به عنوان مستند اقدامات آرام هستند.

نزدیک به 200 عفونت شده اند ترسیم شده به کارکنان در یک درب به درب فروش شرکت در سئول و حداقل 70 عفونت های دیگر هستند و به تنیس روی میز باشگاه وجود دارد اما مقامات کره جنوبی تمایلی به اجرای قوی تر اجتماعی فاصله برای جلوگیری از صدمه زدن به کشور را اقتصاد شکننده.

در خاورمیانه فلسطینی reimposed محدودیت در بانک غرب پس از 86 نفر تست مثبت است. دسترسی به شهر حبرون (الخلیل) به حالت تعلیق در آمد و ساکنان قرار داده شد و تحت پنج روز مقررات منع رفت و آمد. شهر نابلس است به جدا برای دو روز.

یک نانوا با پوشیدن ماسک محافظ قرار می دهد نان سرد در بانک غرب شهر نابلس در روز یکشنبه. (جعفر Ashtiyeh/خبرگزاری گتی ایماژ)

اسرائیل و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: دولت خود را وزن ممکن است مراحل را برای توقف گسترش coronavirus پس از این کشور دیده می شود عمده سربازان ارتش از بیش از 300 مورد تأیید در روزهای اخیر.

چه در کانادا

از 7 p. m. و در روز یکشنبه, کانادا به حال 101,337 تایید و presumptive COVID-19 موارد با 63,886 از موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس اطلاعات استانی منطقه ای بهداشت و درمان داده و CBC گزارش شده بود در 8,471.

کبک و انتاریو منجر به ادامه سایر استان ها و مناطق برای داشتن بالاترین روزانه فقره تایید عفونت.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت دیده می شود در مونترال در روز یکشنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

انتاریو اضافه 175 موارد جدید در روز یکشنبه در مجموع 33,476. کبک ثبت 124 موارد جدید در مجموع 54,766 موارد است.

تمام مناطق انتاریو به جز تورنتو, پوست و ویندزور-اسکس وارد مرحله 2 استان را مرحله به مرحله بازگشایی برنامه ریزی در روز جمعه.

مرحله دوم شامل رستوران patios, مو سالن و استخر شنا. کودک-مراقبت از مراکز در سراسر انتاریو نیز بازگشایی شده است.

مردم تمرین یوگا در منزل گنبد به منظور تسهیل اجتماعی فاصله در تورنتو در روز یکشنبه. (کارلوس Osorio/فردا نیوز)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب