Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 18

آخرین:به عنوان نژاد برای یک واکسن علیه این رمان coronavirus تشدید غنی کشورهای در حال عجله به محل پیشبرد سفارشا

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

آخرین:

به عنوان نژاد برای یک واکسن علیه این رمان coronavirus تشدید غنی کشورهای در حال عجله به محل پیشبرد سفارشات برای به ناچار به عرضه محدود به ضمانت خود را از شهروندان دریافت واکسن کزاز اول — خروج قابل توجهی سوالات در مورد اینکه آیا کشورهای در حال توسعه خواهد شد هر گونه واکسن قبل از همه گیر به پایان می رسد.

در اوایل این ماه, سازمان ملل متحد, بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و دیگران گفت این بود: "اخلاقی ضروری" است که هر کس دسترسی به "مردم واکسن." اما چنین grand اظهارات غیرقابل اجرا و بدون یک استراتژی دقیق تخصیص واکسن می تواند بسیار کثیف است.

"ما باید این تصویر زیبا از همه گرفتن واکسن وجود ندارد اما نقشه راه در چگونه به آن را انجام دهد" گفت: یوان Qiong هو ارشد حقوقی و مشاور سیاست در پزشکان بدون مرز در ژنو است. او گفت: مشکلات متعدد باید حل شود به مدیریت توزیع و که چند اقدامات گرفته شده است.

یک تکنسین آزمایشگاه کار می کند برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19 در یک آزمایشگاه در بوئنوس آیرس در روز پنج شنبه. (آگوستین Marcarian/فردا نیوز)

در گذشته Hu گفت: شرکت ها اغلب برای اعمال حق ثبت اختراع برای تقریبا در هر مرحله از واکسن را تولید و توسعه: از مواد زیستی مانند سلول خطوط استفاده می شود به نگهدارنده مورد نیاز برای کشش واکسن دوز و حتی چگونه های در حال اجرا.

"ما نمی توانیم به این صورت چندین لایه از حقوق خصوصی را برای ایجاد یک "مردم واکسن"' او گفت: "اصرار "بسیار باز شرایط" بنابراین هر تولید کننده قادر به انجام این کار می تواند به تولید یک واکسن پس از آن ثابت شده است موثر است.

در سراسر جهان حدود ده بالقوه COVID-19 واکسن در مراحل اولیه تست. در حالی که برخی می تواند حرکت به اواخر مرحله تست بعد از این سال اگر همه می رود و آن را بعید است که هر یک می خواهد مجوز قبل از اوایل سال آینده در اولین. هنوز متعدد در کشورهای غنی و در حال حاضر دستور داد برخی از این تجربی عکس و انتظار تحویل حتی قبل از اینکه آنها اعطا تایید بازاریابی.

بریتانیا و ایالات متحده را غرق میلیون دلار به انواع واکسن نامزدها از جمله یکی در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و تولید شده توسط AstraZeneca. در عوض هر دو کشور انتظار می رود برای دریافت اولویت درمان; دولت بریتانیا اعلام کرد که اگر واکسن ثابت موثر اول 30 میلیون دز خواهد بود اختصاص داده شده برای انگلیسی ها.

با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 8.4 میلیون موارد گزارش شده در سراسر جهان که از دوشنبه شب با بیش از 451,000 مرگ و میر.

ایالات متحده اختصاص بیش از 2.1 میلیون نفر, با بیش از 118,000 مرگ و میر.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

سازمان دیده بان | دانش آموزان به کلاس های آنلاین اما روشن نیست چقدر:

پس از سه ماه از مدارس در حال توقیف در اقیانوس اطلس استان های CBC News نظرسنجی از انجمن ها یافت می شود اکثر دانش آموزان با استفاده از آموزش آنلاین, اما هیچ اطلاعات چقدر کار مدرسه انجام شد و یا چگونه اغلب دانش آموزان آنلاین. 2:06

به عنوان 6:21 p. m. و در روز پنج شنبه, کانادا به حال 100,220 تایید و presumptive coronavirus موارد با 62,496 در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,352.

سازمان دیده بان | ترودو چگونه توصیف کانادا COVID-19 تماس با ردیابی برنامه کار خواهد کرد:

نخست وزیر جاستین ترودو رونمایی از یک تلفن هوشمند جدید نرم افزار طراحی شده به مردم هشدار می دهند زمانی که آنها را به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19. 2:39

کشورهای آفریقایی در هفته آینده برگزار خواهد شد کنفرانس سطح بالا در coronavirus واکسن به "موقعیت خودمان را به پشت سر نمی شود" در دسترسی به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رئیس گفت.

جان Nkengasong گفت: سازمان بهداشت جهانی مدیر کل شرکت خواهد کرد بحث است که همچنین تمرکز بر روی "چگونه ما می تواند تولید یک واکسن خودمان است."

او گفت: کشورهایی از جمله سنگال و مصر و آفریقای جنوبی در حال حاضر واکسن توانایی تولید شد.

نگرانی بالا بوده و در میان آفریقا 54 سازمان ملل در مورد دسترسی به آزمایش و تجهیزات پزشکی در میان شدید رقابت های جهانی است.

آفریقا ویروس موارد در حال حاضر بالاتر از 260,000 با آفریقای جنوبی به نمایندگی از حدود 30 درصد از عفونت.

بیش از 3.7 میلیون آزمایشات ویروس انجام شده در آفریقا که در آن می گوید: "این بیماری همه گیر است که "شتاب" در این قاره از 1.3 میلیارد نفر است. ده ملتهای آفریقا در حدود 80 درصد از تست در حالی که بقیه در حال "هنوز مبارزه" Nkengasong گفت.

خود اشتغالی راننده تاکسی یوسف Muthiani سمت چپ درایو یک مشتری به عنوان او نشسته پشت یک ورق های پلاستیکی به عنوان یک اندازه گیری برای محافظت از خود و مشتریان در برابر گسترش coronavirus در نایروبی. (سیمون Maina/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

سازمان ملل متحد' مواد غذایی آژانس می گوید به آن نیاز دارد کمک مالی فوری برای جلوگیری از خاموش شدن در اواخر جولای جهانی سیستم حمل و نقل شده است که در ارائه تن از ماسک و دستکش و دیگر تجهیزات مهم برای این بیماری همه گیر در 132 کشور جهان است.

این برنامه جهانی غذا را مدیر عملیات روز پنجشنبه گفت که این سازمان همچنین می توانست به زمین هواپیما که باید حمل و نقل 2,600 انسانی و بهداشت و درمان کارگران رایگان به 40 مقصد در سراسر آفریقا و آسیا و خاورمیانه پس از همه گیر آغاز شد.

عامر Daoudi می گوید: WFP درخواست $965 میلیون ما را به حفظ آن خدمات حمل و نقل از طریق 2020 اما تا کنون دریافت کرده است تنها $132 میلیون حتی اگر "کل انسان دوستانه و سلامت جامعه است که با تکیه بر WFP را خدمات لجستیک در حال حاضر بیش از همیشه است."

هند ثبت بالاترین یک روز سنبله از 12,281 COVID-19, موارد بالا بردن مجموع به 366,946 حتی به عنوان دولت و حکومت reimposing سراسر کشور مستند.

هند تلفات رسیده 12,237 ظهور 334 در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت. تعدادی از بهبود لمس 52 درصد در 194,325.

هند می ایستد پشت آمریکا و برزیل و روسیه در تعدادی از موارد است.

یک زن رول تا ورقه محافظ در ورودی یک خانه, بنابراین مراقبت از سلامت کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در بمبئی توانید چک کنید دما از ساکنان. (فرانسیس Mascarenhas/فردا نیوز)

نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه را رد کرد و گزارش های رسانه ای که دولت با توجه به reimposing مستند. هند به فکر می کنم بیشتر در مورد باز کردن قفل در حالی که به حداقل رساندن تمام امکانات از آسیب رساندن به مردم گفت.

مارس 25 مستند در حال حاضر محدود به مناطق پر خطر.

بدترین ضربه متحده ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو است.

مقامات ترکیه ساخته اند که با پوشیدن ماسک های اجباری در سه شهرستانها عمده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بعد از یک چشم انداز مثبت در موارد از این کشور اجازه داده بسیاری از کسب و کار به بازگشایی شده است.

فرمانداران استانبول آنکارا و بورسا اعلام ماسک حکومت اواخر روز چهارشنبه در خط با توصیه این کشور علمی شورای مشورتی است. ماسک های واجب در 47 از 81 استان. اظهارات گفت: ماسک پوشیده شده است باید در همه فضاهای عمومی.

پزشکی کارگران از Bakirkoy منطقه بهداشت و درمان اداره پوشیدن لباس محافظ وارد در یک ساختمان در طول یک coronavirus آنتی بادی تست برنامه در استانبول در روز چهارشنبه. (Murad Sezer/فردا نیوز)

ترکیه شاهد یک روند صعودی در روزانه تعدادی از عفونت های پس از دولت مجاز کافه ها و رستوران ها ورزشگاه پارک ها و سواحل و موزه ها به بازگشایی برداشته بین شهری محدودیت های مسافرتی و کاسته stay-at-home سفارشات برای افراد مسن و جوان در آغاز ماه ژوئن است.

ترکیه گزارش کرده است 182,727 مورد تأیید و 4,861 مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از مارس.

دولت بریتانیا است دور انداختن آن موجود coronavirus ردیابی گوشی های هوشمند نرم افزار و تعویض به یک مدل مبتنی بر فناوری های عرضه شده توسط اپل و گوگل ،

دولت برنامه است که trialled در جزیره موجود زنده و خواهد شد نورد در بقیه کشور بعد. اما این برنامه قبلا مورد ستایش قرار داد به عنوان یک رکن اساسی از پادشاهی متحده, پاسخ به همه گیر شده است به تعویق افتاد.

روز چهارشنبه این مقام مسئول برنامه گفت: ممکن است آماده تا زمستان و که آن را "اولویت" در حال حاضر است.

اطلاعات جمع آوری شده توسط اپل-گوگل طراحی شده است و انتظار می رود به کمتر متمرکز اما گفته شده است که کمتر نگرانی های حریم خصوصی از دولت نسخه.

دولت به مختصر خبرنگاران بعد از آن روز شنبه در مورد مرحله بعدی توسعه در تماس با ردیابی نرم افزار.

جمهوری چک تنظیم شده است تقریبا به طور کامل کنار گذاشتن آن قابل رویت ترین ابزار مبارزه با این بیماری همه گیر — ماسک صورت. وزیر بهداشت آدم Vojtech گفت که با شروع ماه جولای 1, پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و در داخل خانه مانند در فروشگاه های تئاتر و سینما دیگر نمی خواهد الزامی است.

Vojtech گفت: ماسک باقی خواهد ماند اجباری تنها در مناطق محلی خوشه و شیوع بیماری. آن مکان تعیین می شود بعد از آن در ماه ژوئن.

کاربران با پوشیدن ماسک محافظ نشستن از هم جدا در رعایت فاصله فیزیکی اقدامات در داخل یک تئاتر فیلم در پراگ. (گابریل Kuchta/گتی ایماژ)

در حال حاضر آنها عبارتند از پایتخت پراگ و دو مناطق شرقی. کشور به ثبت رسیده چندین جدید COVID-19 موارد روزانه به مدت یک ماه در حالی که در مجموع 333 نفر کشته شده اند.

مونته نگرو گزارش حیات به کروناویروس در کشور بالکان است که تا به حال هیچ عفونت برای هفته ها.

Montenegrin مقامات بهداشت گفت: اواخر روز چهارشنبه آنها از ثبت نام هفت مورد جدید پس از دو تایید شد در اوایل این هفته.

یک کشور از برخی از 620,000 مردم مونته نگرو اعمال سختگیرانه مستند اقدامات در هنگام وقوع. مونته نگرو به تازگی آغاز شده بازگشایی امیدوار به جذب گردشگران به ساحل دریای آدریاتیک.

پکن سخنگوی دولت گفت: در این شهرستان ثبت شده است و در مجموع 158 تایید موارد از شیوع جدید شناسایی شد هفته گذشته در بازار عمده فروشی.

هو Hejian گفت: تماس نزدیک هستند که ترسیم کردهاید تمام موارد ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در میان تقویت تست و دیگر پیشگیری و کنترل اقدامات است. هر کسی که در نزدیکی Xinfadi بازار پس از 30 ماه مه همراه با آنها تماس نزدیک خواهد بود قرنطینه در خانه برای 14 روز و تست شده حداقل دو بار گفت: شهرستان رسمی دولت ژانگ Ge.

یک مرد در ثبت به انجام یک سواب آزمون برای coronavirus در یک مرکز آزمون در پکن در روز چهارشنبه. (گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پکن گزارش 21 مورد شنبه از 31 روز پیش از آن.

پکن منع ورود به همه تایید و موارد مشکوک بیماران مبتلا به تب و تماس از خارج از کشور و استانهای دیگر ژانگ گفت. چین نیز محروم ترین خارجی از ورود و حتی دیپلمات های خارجی از ورود از خارج از کشور باید دو هفته از خانه شده است.

همه داخل سالن عمومی باقی می ماند بسته ژانگ گفت. ادارات و رستوران ها و هتل ها در مناطق پر خطر نیز تعطیل خواهد شد, او گفت:.

در ایالات متحده آمریکا فلوریدا شکسته قبلی خود رکورد تعداد COVID-19 موارد ثبت شده در یک روز, با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه.

فلوریدا, وزارت بهداشت, به گزارش روز پنج شنبه 85,926 موارد ایالت روزانه پرش از 3,207 موارد بیشترین افزایش روزانه از شروع این بیماری همه گیر در ماه مارس است. رکورد قبلی — 2,783 موارد — شنبه رخ داده است. دولت تا به حال حداقل 3,061 مربوط به مرگ و میر.

خریداران پوشیدن محافظ پوشش صورت در ساحل میامی, فلوریدا., در روز چهارشنبه. (Lynne Sladky/آسوشیتد پرس)

حداقل در برخی از این افزایش نشان دهنده گسترش آزمایش به ویژه در میان افرادی که جوانتر و بدون علائم است. اما رای مثبت آزمایش نیز شده است تیک تاک به سمت بالا در روزهای اخیر بالا بردن زنگ.

وی مدت کوتاهی پس از مقامات فدرال نشان داد که بیش از 86,000 فلوریدا کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته یک قطره از تقریبا 30 درصد از هفته گذشته به عنوان همه گیر مربوط به محدودیت ادامه داد: کاهش در سراسر دولت است.

کاهش محدودیت همراه شیوع بیماری های جدید در اطراف فلوریدا وادار کردن برخی از رهبران محلی به جلو و عقب.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی صحبت می کند در مورد سنبله از موارد در 23 ایالت آمریکا:

می گوید که نمی تعطیل به اندازه کافی سریع و بازگشایی خیلی زود شاهد افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان می گوید: دکتر تینا چوپرا از دانشگاه ایالتی وین. 3:52

ده ها تن از مردم با تجمع در مقابل ساختمان دفتر نخست وزیر پیچیده در تایلند که به تقاضای دولت قراضه اضطراری و فرمان آن را تصویب رسید در ماه مارس برای مقابله با COVID-19 شیوع.

معترضان بر این باورند نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا دولت دیگر نیاز اورژانس قدرت برای کنترل coronavirus و به جای استفاده از آنها به آزار و اذیت مخالفان سیاسی است.

رهبران مستبد با استفاده از coronavirus بحران به عنوان بهانه ای برای افزایش قدرت خود و سرکوب مخالفان را تبدیل به یک نگرانی در کشورهای مختلف به ویژه در مجارستان در اروپا و فیلیپین در جنوب شرقی آسیا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن