Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در جولای 28

آخرین: ویتنام تعلیق پروازها به مقصد و از Danang با توجه به شیوع. صندوق بین المللی پول تصویب رقم 4.3 میلیارد دل

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

آخرین:

 • ویتنام تعلیق پروازها به مقصد و از Danang با توجه به شیوع.
 • صندوق بین المللی پول تصویب رقم 4.3 میلیارد دلار وام اضطراری به آفریقای جنوبی.
 • سازمان ملل متحد منتشر شده 100 میلیون دلار ما را از صندوق اضطراری برای 10 کشور همه گیر امداد.
 • بیش از 100 ، 000 COVID-19 موارد حل شده اند و در سراسر کانادا است.
 • COVID-19 درمان داروی تایید شده برای استفاده در کانادا است.
 • رئیس چینی CDC است که با تزریق واکسن آزمایشی.
 • ویروس مرتبط گرسنگی به 10,000 بیشتر مرگ و میر کودکان در هر ماه.
 • انگلیس و آلمان و توصیه به شهروندان در برابر سفر به اسپانیا به علت عفونت سنبله.
 • مادرید باعث می شود پوشش صورت اجباری در اماکن عمومی.
 • چهار ایالت آمریکا گزارش یک روز سوابق coronavirus مرگ و میر.
 • مذاکرات آمریکا coronavirus بسته کمک افشای خلیج فارس بین دموکرات ها و جمهوریخواهان.
 • توییتر به طور موقت محدود Donald Trump Jr. برای پست در مورد بحث دارو هیدروکسی کلروکین.
 • Fauci می گوید: Marlins' شیوع ویروس می تواند به خطر اندازد MLB فصل است.

به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به گزارش COVID-19 سنبله اخیرا مرزهای یک بار دیگر بسته بودن.

در ویتنام, سفر به داخل و خارج از شهر رفت و آمد مکرر از Danang بود تعطیل اوایل روز شنبه در حالی که در اروپا و بریتانیا و آلمان خود توصیه می شود شهروندان جلوگیری از جزایر و سواحل اسپانیا با توجه به افزایش موارد است.

در همان زمان دولت انگلیس توصیه بدان معنی است که همه مسافران پس از رسیدن در انگلیس از آن کشور را مجبور به انجام یک 14 روز در قرنطینه. که حرکت دامن زد عدم قطعیت در اروپا صنعت گردشگری بیش از چگونه به برنامه ریزی میان مقامات پاسخ به کروناویروس جدید شیوع است.

"اجازه دهید کاملا واضح و روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اروپا در میان برخی از دوستان اروپایی ما. من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان ها نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر" نخست وزیر بوریس جانسون گفت: اوایل روز سه شنبه. او اشاره کرد که وجود دارد می تواند تغییرات بیشتر به توصیه های سفر کردن خط مؤثر در تمام اروپا است.

نخست وزیر بوریس جانسون حرکات به عنوان او به اعضای محلی دوچرخه سواری باشگاه در Beeston مرکزی انگلستان در روز سه شنبه. (Rui Vieira/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

چهار ایالت آمریکا گزارش داد یک روز سوابق coronavirus مرگ و میر در روز سه شنبه و موارد در تگزاس در گذشت 400,000 علامت تخت, ترس ایالات متحده از دست دادن کنترل شیوع.

آرکانزاس, فلوریدا, مونتانا و اورگان هر گزارش رکورد خوشه در مرگ و میر و کالیفرنیا ثبت 133 مرگ و میر در اواسط بعد از ظهر خجالتی از آن روز اوج 159 با ساعت برای رفتن.

در واشنگتن مذاکرات بعدی coronavirus بسته کمک هستند افشای گسترده ای در خلیج فارس بین دموکراتها از 3 تریلیون پیشنهاد و $1 تریلیون counter-ارائه از جمهوری خواهان با میلیون ها نفر از آمریکایی ها مزایای بیکاری مدرسه reopenings و اخراج حمایت در خطر است.

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه روز سه شنبه گفت: هیچ coronavirus امداد لایحه آورده شود و به طبقه سنا بدون مسئولیت قانونی و حمایت های گنجانده شده در این قانون.

مجلس نمایندگان ایالات متحده سخنران نانسی پلوسی دموکرات گفت: بر اساس آنچه که او شنیده ام از مک کانل در نشست خبری از او ندارند و او آماده بود برای رسیدن به یک توافق در coronavirus تسکین قانون.

این معلوم نیست که آیا هر گونه توافق را می توان بین کنگره و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از روز جمعه مهلت انقضای کمک.

نتیجه خواهد شد در یک تعریف یکی برای رئیس جمهور و احزاب به عنوان انتخابات نوامبر به عنوان ناآرام کشور است و انتظار برای واشنگتن به ارمغان بیاورد برخی از پایان دادن به بحران بهداشت و درمان و ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی.

سازمان دیده بان | هیدروکسی کلروکین محاکمه متوقف محققان تمرکز بر روی درمان های دیگر:

این است که به حالت تعلیق محاکمه هیدروکسی کلروکین یک بار تبلیغ COVID-19 درمان, چرا که آن کار نمی کند و محققان در حال تبدیل تمرکز خود را به دیگر امیدوار کننده درمان و مداوم نژاد برای واکسن. 1:56

"ما نمی توانیم به شکست" رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: به عنوان اتاق را باز کرد.

در کاخ سفید تهمت اثبات نشده تصریح کرد ادعا می کند که ضد مالاریا, داروی درمان موثر است و به چالش کشیده اعتبار ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci.

مطالعات متعدد نشان داده اند که داروی هیدروکسی کلروکین است نه یک درمان موثر برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. و سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی انصراف منظور اجازه داده است که این دارو را استفاده به عنوان یک درمان اورژانس برای COVID-19.

در عین حال یک شب پس از بازگشت از سفر به کارولینای شمالی که در آن او را ترویج و تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک سری از توییت دفاع هیدروکسی کلروکین.

یکی از آن توییتهایی شامل یک لینک به یک ویدیو که به نام مواد مخدر یک "درمان" و با تخفیف نیاز به ماسک صورت در میان همه گیر. بعدها با توییتر به عنوان بخشی از سیاست خود برای حذف اطلاعات گمراه کننده در مورد COVID-19.

توییتر همچنین دسترسی محدود به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب برای 12 ساعت برای شکستن همان قانون است.

Fauci, یک عضو برجسته کاخ سفید coronavirus نیروی کار تحت فشار قرار دادند در برابر تهمت در ظاهر در ABC Good Morning America.

"من همراه با FDA گفت:" Fauci. "قریب به اتفاق حاکم کارآزمایی های بالینی است که به نظر در اثر هیدروکسی کلروکین نشان داده اند که آن را موثر در coronavirus بیماری است."

در همان مصاحبه Fauci اشاره کرد که Miami Marlins های اخیر شیوع کروناویروس می تواند به خطر اندازد فصل لیگ بیس بال در دسترس نباشد اگر او را باور نمی کند آنها نیاز به متوقف کردن به طور کامل درست نشده است.

با چهار نتایج مثبت تر در شنبه 17 از بازیکنان تیم و اعضای هیات در حال حاضر تایید کرد که coronavirus.

Marlins شد با توجه به بازی بالتیمور در روز دوشنبه و سه شنبه اما لیگ اصلی بیس بال تا به حال به تعویق افتاد همه Marlins بازی از طریق پنج شنبه.

"با توجه به شرایط فعلی MLB معتقد است که اکثر محتاطانه اجازه می دهد تا Marlins زمان به تمرکز بر روی ارائه مراقبت برای خود بازیکنان و برنامه ریزی خود را در بیس بال عملیات برای از سرگیری اوایل هفته آینده" لیگ در بیانیه ای گفت.

در همان زمان یانکی ها' سری در برابر فیلادلفیا, برنامه ریزی برای کسانی که در همان روز نیز به تعویق افتاد.

در جای دیگر, در, ورزش, NBA و NHL طرح به رزومه کاری خود را فصل به فصل در حباب محیط های با توپ در دریاچه Buena Vista, Fla., و هاکی در ادمونتون و تورنتو. NFL تصمیم گرفتند به ایجاد یک حباب محیط زیست به عنوان اردوگاه های آموزشی باز برای فصل آینده.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

از 7:15 p. m. ET در سه شنبه, کانادا به حال 114,994 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 100,134 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش نشان می دهد که 8,946 کانادایی کشته شده اند.

در روز سه شنبه, بهداشت کانادا تایید این دارو remdesivir به عنوان یک درمان برای بیماران مبتلا به COVID-19 هر چند کانادا بالا دکتر می گوید: عرضه محدود است.

این دارو را با نام تجاری Veklury و تولید شده است توسط Gilead Sciences, کانادا.

آن است که در حال حاضر مجاز برای استفاده در بزرگسالان و نوجوانان در سن 12 سال و با وزن بدن حداقل 40 کیلوگرم است.

انتاریو برتر داگ فورد می گوید: این استان هیچ برنامه ای برای کشیدن هر گونه مناطق به عقب یک گام در این استان اقتصادی بازگشایی روند با وجود شیوع بیماری های جدید در برخی از مناطق است که باید نقل مکان کرد و به مرحله 3.

صحبت روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در آژاکس, Ont., فورد گفت: موارد جدید نیست به مقدار جدی خروش و اضافه کرد او را تکیه بر مشاوره استان بهداشت و درمان-مراقبت از دستور جدول در هر گونه تصمیم گیری مربوط به COVID-19 طرح بازیابی.

"در حال حاضر ما باید در هر منطقه ... اما من فکر نمی کنم آن چیزی که بیش از حد مشخصی به شدت," او گفت:.

دو شهرستانها در مرحله 3 — اتاوا و سودبوری — گزارش تازه موارد coronavirus در روزهای اخیر.

اتاوا گزارش 25 مورد در روز سه شنبه و سودبوری گزارش هشت روز دوشنبه هفت نفر از آنها در افراد زیر 19.

انتاریو برتر داگ فورد حذف ماسک خود را به عنوان او گام به میکروفون در طی یک اطلاعیه در آژاکس, Ont., در روز سه شنبه. (کریس جوان/کانادا مطبوعات)

این استان همچنین اعلام کرد ساخت و ساز جدید در دراز مدت مراقبت از خانه در آژاکس Pickering, بیمارستان, پروژه گفته اضافه 320 دراز مدت مراقبت از تخت و تکمیل شود مدتی در سال آینده.

این پروژه بخشی از این استان به تازگی اعلام کرد تسریع در ساخت برنامه آزمایشی با هدف افزایش دراز مدت مراقبت از ظرفیت انجام خواهد شد و با مشارکت Lakeridge سلامت و زیرساخت های انتاریو است.

تعداد کل COVID-19 نفر در انتاریو در حال حاضر در 38,910 که شامل 2,768 مرگ و میر و 34,567 حل و فصل موارد است.

برای اولین بار از بهداشت عمومی اورژانس اعلام شد در B. C. در 17 مارس کمتر از 10 نفر در بیمارستان با کوروناویروس.

نه نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 از جمله سه در بخش مراقبت های ویژه. وجود دارد در حال حاضر 253 فعال COVID-19 نفر در این استان است.

تا کنون 3,523 مردم تشخیص داده شده اند با کروناویروس در B. C. 3,076 مردم بهبود یافته اند.

سازمان دیده بان | اپیدمیولوژی در حال تحول خطرات همانطور که ما یاد بگیرند برای زندگی با کروناویروس:

دکتر کریستوفر Labos می گوید وحی است که 11 بازیکن و مربیان با میامی مارلینز باید آزمایش مثبت برای COVID-19 نشان می دهد که چالش های برگزاری امن رویدادهای ورزشی. 6:18

آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

سازمان ملل متحد کمک های انسان دوستانه و هماهنگ است و باز یکی دیگر از 100 میلیون دلار ما را از آن صندوق اضطراری برای کمک به 10 زیر منابع کشور در آفریقا و خاورمیانه و آمریکا, دیدار با نیازهای فشار دادن بدتر ساخته شده توسط این بیماری همه گیر.

تزریق از دفتر هماهنگی امور انسان دوستانه به ارمغان می آورد کل به $225 میلیون US منتشر شد برای کمک به 20 کشور در این سال رکورد تخصیص از آن مرکزی پاسخ اضطراری صندوق. یمن که آژانس می گوید مواجه است که بدترین بحران انسانی است برای دریافت 35 میلیون بیشتر از هر کشور است.

دیگر بالا ذینفع شامل افغانستان, کلمبیا, موزامبیک نیجریه و پاکستان است.

در ضمن ویروس مرتبط گرسنگی منجر به مرگ 10,000 کودکان بیش از یک ماه در طول سال اول بیماری همه گیر با توجه به تماس فوری برای اقدام از سوی سازمان ملل متحد به اشتراک گذاشته شده با آسوشیتد پرس پیش از انتشار آن در مجله پزشکی لانست.

بیشتر بیش از 550 ، 000 اضافی کودکان هر ماه زده بودن آنچه که به نام هدر رفتن با توجه به سازمان ملل متحد سوء تغذیه است که نشان میدهد در دوک وار اندام و شكم متسع. بیش از یک سال است که 6.7 میلیون از سال گذشته در مجموع 47 میلیون. هدر رفتن و کوتاه قدی می توانید به طور دائم آسیب کودکان از لحاظ جسمی و ذهنی فردی تبدیل تراژدی به یک نسل فاجعه است.

مردم راه رفتن در Rambla de Mar در بارسلونا ، (ساندرلند Maymo/گتی ایماژ)

صندوق بین المللی پول را تایید کرده است $4.3 میلیارد دلار وام اضطراری به آفریقای جنوبی آن را به عنوان قرقره تحت coronavirus همه گیر در جهان پنجم-بزرگترین ویروس caseload و تایید موارد نزدیک به نیم میلیون نفر است.

این واقعیت است که آفریقا توسعه یافته ترین کشور برای اولین بار با نزدیک شدن صندوق بین المللی پول وام این است که این آخرین نشانه آن درد است. بیکاری بالای 30 درصد و افزایش و عمده شرکت های دولتی در حال حاضر در شکل ضعیف است.

رئال مادرید منطقه ای دولت در اسپانیا است که ساخت پوشیدن ماسک صورت اجباری در تمام مناطق عمومی محدود کردن چگونه بسیاری از مردم می توانند در یک مکان جمع آوری و با هدف قرار دادن افراد جوان در یک درایو به تمبر از شیوع بیماری های جدید از coronavirus.

منطقه ای دولت سر ایزابل دیاز Ayuso گفت: یک کمپین اطلاعات را به تمرکز بر روی افراد جوان هستند که تا حد زیادی مقصر برای گسترش coronavirus را از طریق زندگی اجتماعی خود را. او گفت: افراد جوان "آن را در دست خود برای معکوس کردن این روند است."

مادرید همراه با کاتالونیا یکی از اسپانیا بدترین آمار مناطق. آن را ثبت کرده است بیش از 74,000 موارد تقریبا با 1,900 عفونت های جدید در دو هفته گذشته.

گردشگران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها صبر کنید برای چک کردن در برای خروج در Danang فرودگاه در روز یکشنبه. سه ساکنان وجود تست مثبت برای coronavirus بیش از آخر هفته. (Tran لو لام/VNA/فردا نیوز)

ویتنام دارای قفل شده است و سوم آن شهر به مدت دو هفته پس از موارد جدیدی از کروناویروس پیدا شد در یک بیمارستان است.

ویتنام وزارت بهداشت گزارش هشت جدید محلی منتقل coronavirus موارد مربوط به سه بيمارستان در شهر مرکزی Danang گرفتن شیوع به 30 عفونت از آنجا که ویروس مطرح است.

حمل و نقل عمومی در داخل و خارج از Danang لغو شد. بیش از آخر هفته هزاران عمدتا ویتنامی گردشگران تا به حال به پایان تعطیلات تابستانی خود را در ساحل محبوب مقصد.

مقامات تخمین زده می شود چند هزار نفر خواهد بود رشته های حمل و نقل shutdown و خواسته هتل ها به آنها پناه.

دولت روز یکشنبه دستور داده بود فاصله فیزیکی و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در این شهرستان از 1.1 میلیون نفر است.

رئیس چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری Gao فو می گوید او شده است با تزریق تجربی coronavirus واکسن در تلاش برای متقاعد کردن مردم به دنبال کت و شلوار زمانی که یکی تایید شده است.

چین موقعیت خود را به عنوان یک مدعی قوی در مسابقه برای واکسن. هشت نفر از نزدیک به دو دوجین بالقوه واکسن در مراحل مختلف تست انسان در سراسر جهان از چین بیشتر از هر کشوری است.

یک کارگر بهداشت انجام یک coronavirus تست بر روی یک کودک در موقت مرکز آزمون در دالیان در شمال شرقی چین لیائونینگ استان در روز سه شنبه. (STR/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

آسوشیتد پرس گزارش داد اوایل این ماه که متعلق به دولت شرکت چینی تزریق کارکنان تجربی عکس در مارس حتی قبل از دولت-مصوب تست در مردم یک حرکت است که مطرح شده و نگرانی های اخلاقی در میان برخی از کارشناسان.

پایتخت پکن همچنین گزارش اولین مورد از داخلی انتقال در بیش از دو هفته در حالی که در شمال شرقی استان لیائونینگ افزود: یکی دیگر از شش مورد در آن محلی شیوع.

یکی دیگر از چهار مورد یافت شد میان چین ورود مسافران از خارج از کشور آوردن مجموع روزانه بیش از 24 ساعت گذشته به 68.

در اکوادور سرمایه Quito, مقامات در حال استقرار بهداشتی جدید موبایل مراکز به سطح شیب دار تا تست و کاهش فشار بر روی نظام سلامت است که به چالش کشیده شده دوباره توسط یک افزایش سریع در موارد.

کیتو تبدیل شده است و این کشور COVID-19 کانون گردآوری 12,747 موارد تحت فشار قرار دادند که اکوادور کل مورد تعداد بیش از 82,000 با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت در روز سه شنبه.

آمبولانس پرسنل پوشیدن حفاظت مناسب صبر کنید برای یک بیمار با COVID-19 علائم به بستری Instituto de Seguridad Social بیمارستان در کویتو اکوادور در روز دوشنبه. (دولورس اوچوا/آسوشیتد پرس)

دولت گفت Quito در حال تجربه یک "وضعیت بحرانی" به عنوان ويژه ظرفیت کامل رسید.

مقامات راه اندازی چادر در مدارس سراسر کیتو برای انجام سریع آزمایشات و ارائه تشخیص در فرهنگی
مراکز و بسکتبال ورزشگاه.

پزشکی تیپ نیز در حال اعزام توسط وزارت بهداشت و درمان برای گشت زنی در محلات با نرخ بالای عفونت و نقطه انجام شد.

استرالیا مقامات ارسال یک اورژانس پزشکی تیم معمولا اعزام به مناطق فاجعه برای مراقبت از سالمندان خانه در ملبورن به سعی کنید به کمک شامل به سرعت در حال گسترش شیوع.

یکی دیگر از کانون در درون شهر سیدنی مجبور است یک مشاور ارشد نخست وزیر اسکات موریسون به خود انزوا.

استرالیا تا کنون گزارش نسبتا کمتر coronavirus موارد از بسیاری از کشورهای دیگر اما سنبله در جامعه انتقال در جنوب شرقی ایالت ویکتوریا و نیو ساوت ولز است احساس خطر مقامات بهداشتی.

استرالیا ثبت کرده است فقط بیش از 15,300 موارد و 167 مرگ و میر ناشی از شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب