Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در جولای 18

آخرین: کانادا 109,995 coronavirus عفونت از جمله 96,819 بهبود 8,882 مرگ و میر. پوشیدن ماسک الزامی است در کبک که

توسط PATRIS-FUN در 29 تیر 1399

آخرین:

  • کانادا 109,995 coronavirus عفونت از جمله 96,819 بهبود 8,882 مرگ و میر.
  • پوشیدن ماسک الزامی است در کبک که از روز شنبه.
  • چگونه نزدیک ما به یک واکسن برای COVID-19?
  • اتاوا یارانه دستمزد برنامه به گسترش و توسعه یافته به ماه دسامبر است.
  • اداره آمار کانادا قصد دارد 'تماس با ما' سرشماری برای 2021.
  • بخش هایی از استرالیا بازگشت در مستند در میان COVID-19 خروش.
  • جهانی coronavirus عفونت تصویب 14 میلیون نفر از کل مرگ و میر تصویب 600,000.
  • اتحادیه اروپا مذاکرات کشش به شب بیش از بودجه صندوق coronavirus

همانطور که از شنبه, ماسک الزامی در فضاهای عمومی در سراسر, Quebec. اندازه گیری های جدید در حال لگد زدن به در به عنوان استان شاهد آهسته اما پیوسته افزایش تعداد COVID-19 موارد است.

"بهتر است به پوشیدن ماسک از به طور محدود در خانه" برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: به عنوان او ساخته شده اعلام دوشنبه گذشته. "این سرگرم کننده با پوشیدن ماسک, اما آن را ضروری است."

دستور جدید که شامل افراد 12 ساله و مسن همزمان با دهها هزار نفر از Quebecers پوشا در تعطیلات, با آغاز سنتی دو هفته ساخت و ساز در تعطیلات.

این مقررات در مورد همه 12 و بالاتر اگر چه ایتالیایی, توالت گفت: حتی کودکان به عنوان جوان به عنوان دو می تواند تشویق به پوشیدن یک ماسک یا یک گواهی پزشکی به صورت پوشش یا صنایع به عنوان طولانی به عنوان آن را پوشش بینی و دهان.

کبک اولین استان به دستور رو پوشش با وجود انتقاد از برخی که می گویند دولت نباید یک پتو سیاست زمانی که بسیاری از مناطق خارج از مونترال نیست عمیقا تحت تاثیر COVID-19.

اما کبک مدیر بهداشت عمومی گفت: با احتمال موج دوم ویروس همه Quebecers باید در عادت پوشیدن ماسک.

کسب و کار خواهد شد انتظار می رود برای به اجرا درآوردن قوانین جدید و مشمول جریمه از بین 400 $و $6,000 اگر مشتریان خود را گرفتار نقض بخشنامه.

که rankled کوچک و متوسط کسب و کار صاحبان. یک گروه از 13 انجمن به نمایندگی از اکثریت کسانی که کسب و کار به نام در به بار منتقل می شود به خود متخلف مشتریان.

سازمان دیده بان | کبک اجباری جدید ماسک قانون است در اثر:

همانطور که از شنبه, Quebecers در سن 12 و بیش را مجبور به پوشیدن نقاب و یا یکی از صنایع توسط پارچه در تمام فضاهای عمومی. 1:48

"ما فکر می کنم که مردم را به پوشیدن ماسک در محیط داخل بسته فضاهای عمومی خوب است. ما ترجیح می دهند که به جای داشتن برای رفتن به یک دوم حبس و نیاز به کسب و کار ما دوباره گفت:" Gopinath Jeyabalaratnam ارشد تحلیلگر سیاست در کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل.

"که در آن ما با داشتن برخی از مشکلات این است که ما باید به بازی پلیس ما باید مجری این اندازه گیری است."

سازمان دیده بان | کار وکیل هشدار ماسک اجرای سیاست های است که به احتمال زیاد به علت برخی از درگیری:

اندرو Monkhouse می گوید: شرکت ها نیاز به برنامه ریزی برای مشتریان سخت با سیاست های روشن و آموزش کارکنان برای کمک به کاهش تنش است. 5:26

آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 4 p. m. ET در شنبه, کانادا به حال 111,001 coronavirus عفونت. استان ها و مناطق ذکر شده 96,912 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,881 کمتر از پنج شنبه به دلیل انتاریو پس گرفت گزارش مرگ است.

انتاریو اضافه 166 موارد جدید در روز شنبه در مجموع 37,440. این استان نیز وارد شده 132 جدید بهبود در مجموع 33,294.

بسیاری از قطعات از انتاریو نقل مکان کرد و به مرحله بعدی استان COVID-19 بازیابی برنامه در روز جمعه.

مرحله 3 از بازگشایی تلاش در زمان اثر در سراسر 24 از 34 بهداشت عمومی واحدهای اگر حوزه های قضایی است که برای نگه داشتن عامل در مرحله 2 قوانین در میان شلوغ ترین در استان است. مرحله 3 قوانین اجازه می دهد رستوران ها برای از سرگیری داخلی خدمات و کسب و کار مانند میله ورزشگاه و تئاتر می توانید شروع به استقبال کاربران دوباره.

آخرین قوانین برای استان محدود داخل سالن اجتماعات به حداکثر 50 نفر در حالی که به عنوان بسیاری از 100 نفر مجاز به جمع در خارج از منزل. قوانین نیست و در عین حال اعمال در تورنتو و همیلتون مناطق نیاگارا منطقه و ویندزور-اسکس که همه آنها هنوز در تلاش برای کاهش تعداد محلی COVID-19 موارد است.

کبک اضافه شده 158 موارد جدید در روز شنبه در مجموع 57,300 از جمله 50,027 بهبود. Nova Scotia, New Brunswick و نیوفاندلند و لابرادور وارد هیچ عفونت های جدید در روز شنبه.

سازمان دیده بان | استان ها برای دریافت $19B برای 'امن راه اندازی مجدد' از شهرستانها:

دولت فدرال رسیده است $19 میلیارد دلار قرارداد با استان ها و مناطق برای "امن راه اندازی مجدد" از شهرستانها. پول را به سمت بودجه کودک, مراقبت از حمل و نقل و خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم. 1:54

در ادمونتون شیوع در Misericordia بیمارستان جامعه همچنان به رشد. این بیمارستان در حال حاضر 53 موارد از جمله 17 پدید آمده است که پس از نهاد بسته درهای خود را هفته گذشته هنگامی که آن را اعلام امکانات کامل outbreak. هفت مرگ و میر مرتبط شده اند به وقوع.

بیمارستان متوقف پذیرش بیماران جدید در هفته گذشته. همه خدمات از جمله اورژانس بسته باقی می ماند.


در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

میلیون ها نفر بیشتر از کودکان در ایالات متحده آموخته جمعه که آنها بعید است به بازگشت به کلاس های درس تمام وقت در پاییز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مرگ عوارض اوج جدید رسیده.

آن را به عنوان بسیاری از ایالات آمریکا — به ویژه در Sunbelt — تلاش برای مقابله با افزایش و دولت ها در سراسر جهان سعی در کنترل تازه شیوع. در نشانه ای از اینکه چگونه این ویروس یورتمه رفتن در سراسر جهان, سازمان جهانی بهداشت گزارش ثبت افزایش جهانی coronavirus موارد در روز شنبه با تعداد رو به افزایش 259,848 در 24 ساعت.

در ایالات متحده, تیم از پزشکان ارتش مستقر در تگزاس و کالیفرنیا برای کمک به بیمارستان deluged توسط coronavirus بیماران. دو پرجمعیت ترین ایالت هر گزارش تقریبا از 10 ، 000 مورد جدید و برخی از آنها بیشترین مرگ, شمارش از همه گیری آغاز شد.

در تگزاس دکتر آلیسون ماهی از کالج پزشکی بیلور گفت: وضعیت کنونی بدتر از بعد از طوفان هاروی که غرق هوستون با سیلاب ها در سال 2017. دولت گزارش جدید رکورد روزانه برای ویروس مرگ و میر در روز جمعه و بیش از 10 ، 000 مورد تأیید برای چهارمین روز متوالی.

"من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این COVID خروش گفت:" ماهی که مشغول به کار در اتاق های اورژانس پس از سال 2007. "ما در حال انجام بهترین های ما, اما ما نه یک ICU."

بیماران در حال انتظار "ساعت ها و ساعت" برای گرفتن اعتراف کرد, او گفت:, و حداقل افراد بیمار در حال دروغ گفتن در تخت در سالن به اتاق را برای بسیاری به طور جدی بیمار است.

اعداد بزرگ در فلوریدا و آریزونا و کشورهای دیگر نیز کمک به درایو آمریکا تجدید حیات که مجبور متحده به تجدید نظر سال تحصیلی.

تگزاس به مدارس دولتی اجازه اقامت بسته برای بیش از پنج میلیون دانش آموز به خوبی به سقوط. تحت دستورالعمل های مدارس می تواند نگه دارید آنلاین-تنها آموزش تا هشت هفته اول به طور بالقوه هل دادن یک بازگشت به دانشگاه در برخی از شهرستانها تا نوامبر است.

در فلوریدا, میامی-مقامات منطقه شروع پله تا اجرای یک ماسک مورد نیاز است. کد و آتش بازرسان سازمان به صدور بلیط تا 100 دلار برای افراد و 500 دلار برای کسب و کار نه مطابق با دستورالعمل ها را به پوشیدن ماسک و تمرین فیزیکی فاصله. پلیس در حال حاضر که قدرت.

حداقل نیمی از همه کشورها باید به تصویب الزامات مورد نیاز برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

سازمان دیده بان | Fauci خواستار رهبران به 'قوی' در ماسک-پوشیدن:

آمریکا بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci می گوید دولت و رهبران محلی باید به عنوان قوی به عنوان ممکن است در پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus به عنوان دولت گرجستان و شهرهای بزرگ ایران بیش از ماسک. 0:38

اما در گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ ممنوع شهرها و استان ها از نیاز به پوشش صورت. او شکایت کرد آتلانتا در اواخر روز پنجشنبه برای جلوگیری از هجوم خود را سفارش و شهردار Keisha لنس پایین گفت که او آماده رفتن به دادگاه برای حفظ مورد نیاز است.

در سطح جهانی مورد تأیید پیشی 14 میلیون با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز و COVID-19 مرگ نزدیک 600,000. که گزارش یک روز سابقه ای از عفونت های جدید: بیش از 237,000. کارشناسان بر این باورند که اعداد واقعی هستند و حتی بالاتر.

هند در مجموع مورد تأیید پیشی گرفتن از یک میلیون جمعه سوم-بالاترین در جهان پس از آمریکا و برزیل — و آن تلفات رسیده بیش از 25000. که به دنبال اعلام روز شنبه که برزیل را تایید موارد بیش از دو میلیون نفر از جمله 76,000 مرگ و میر.

سلامت کارگران صبر کنید تا صفحه نمایش مردم برای COVID-19 علائم در یک معبد در بمبئی هند در روز شنبه. هند عبور یک میلیون coronavirus موارد در جمعه سوم تنها به ایالات متحده و برزیل باعث نگرانی در مورد آمادگی خود را برای مقابله با اجتناب ناپذیر افزایش است که می تواند پایمال کردن بیمارستان ها و آزمون این کشور ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی. (رفیق Maqbool/آسوشیتد پرس)

افزایش در هند — جایی که کارشناسان معتقدند اکثریت قریب به اتفاق موارد هنوز در حال از دست رفته — راند نگرانی آمادگی برخی از کشورها برای مقابله با شیوع بیماری های است که می تواند تست ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی.

در کشورهای جنوب صحرای آفریقاکه در حال حاضر بزرگترین در جهان کمبود پرسنل پزشکی, نزدیک به 10,000 سلامت کارگران در 40 کشور آلوده شده اند که گفت.

آفریقای جنوبی در روز شنبه می تواند در پیوستن به ایالات متحده آمریکا و برزیل و هند و روسیه به عنوان مهمترین و به شدت ضربه کشورها به عنوان آن موارد در نزدیکی 350,000. زمان مورد روند نشان می دهد آن را به پیش افتادن از پرو.

که می آید به عنوان جهان نشانه ماندلا روز به یاد آفریقای جنوبی و اولین رئیس جمهور سیاه و میراث او از مبارزه با نابرابری. این کشور اما همچنان ترین در جهان نابرابر و مقامات بهداشت هشدار داده اند که این بیماری همه گیر را دراز که لخت است.

روز جمعه مقامات سازمان ملل متحد خواست کشورهای ثروتمند به انجام بیشتر برای کمک به کشورهای در حال توسعه پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. "COVID-19 و همراه با رکود اقتصادی جهانی در مورد به انتقام ویران کردن در شکننده و کم درآمد کشور" خوانده شده را علامت Lowcock یک مقام ارشد با دفتر ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) گفت.

سازمان دیده بان | کشورهای ثروتمند باید افزایش کمک به کشورهای فقیر مقام سازمان ملل متحد می گوید:

کشورهای در حال توسعه صورت 'یک سری از انسان فجایع وحشیانه تر از ویروس خود را از تاثیر اقتصادی همه گیر, می گوید: ارشد سازمان ملل. 0:38

او در سخنرانی خود در یک که در جلسه مطبوعاتی در ژنو که در آن او پرده برداری از سازمان ملل متحد نسخه سوم از ماه مارس از آن جهانی انسان دوستانه پاسخ طرح در حال حاضر برآورد هزینه $10.3 میلیارد دلار برای جلوگیری از "چند آبشاری بحران" مربوط به کوروناویروس.

او گفت: همه گیر می تواند فشار تا 100 میلیون نفر را به فقر در این سال و خواست کشورهای ثروتمند به صندوق طرح پاسخ.

اتحادیه اروپا و رهبران در حال جستجو برای مصالحه در روز شنبه به عنوان یک نشست برای رسیدن به یک معامله در یک اقدام بی سابقه 1.85 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار آمریکا) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق وارد دومین روز خود را با تنش های در حال اجرا ، کامل روز و شب بحث 27 رهبران در روز جمعه تنها اضافه شده به ناراحتی بیش از مبالغ هنگفتی باید صرف شود و چه رشته باید متصل است. جو "بود grumpier در این شب از این بعد از ظهر" نخست وزیر هلند گفت: هلند خبرنگاران پس از روز جمعه ماراتن مذاکرات. "این رفتن به یک در حالی که من فکر می کنم."

کارکنان بسته N95 ماسک صورت برای کودکان در یک کارخانه در نزدیکی Changodar هند در روز جمعه. (سام Panthaky/خبرگزاری گتی ایماژ)

در چینتعداد موارد تایید شده جدید در شیوع کروناویروس در این کشور غرب دور افزایش یافته است به 17. ملی کمیسیون بهداشت گفت: 16 نفر شناسایی شدند در حالیکه در 24 ساعت در منطقه سین کیانگ در بالا از حالت اول. همانطور که از دوشنبه سرزمین اصلی چین بود 83,644 تایید coronavirus موارد اقتدار بهداشت گفت. این COVID-19 تلفات باقی مانده در 4,634.

کره جنوبی گزارش کرده است 39 تازگی تایید عفونت COVID-19 بسیاری از آنها موارد وارداتی از خارج از کشور. ارقام آورده ملی caseload به 13,711 از جمله 294 مرگ و میر. مقامات گفت: حداقل 28 نفر به خارج از کشور ورود. هجده نفر دیگر آمد از پر جمعیت سئول شهری است که در مرکز یک ویروس تجدید حیات آغاز شد که در اواخر ماه مه به عنوان محدودیت کاسته.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی جمع آوری در داخل یک کار منطقه حفاظت شده توسط یک ورق پلاستیکی در Eurnekian Ezeiza بیمارستان در حومه بوئنوس آیرس, آرژانتین در روز سه شنبه. (Natacha Pisarenko/آسوشیتد پرس)

برزیل روز جمعه گزارش داد 2,046,328 تایید موارد بالا از 2,012,151 روز قبل از زمانی که آن را عبور از دو میلیون مارک. مجموع مرگ و میر افزایش به 77,851 از 76,688 با توجه به وزارت بهداشت.

انگلیس روز شنبه گفت که بود و توقف آن به روز رسانی روزانه از شمار تلفات ناشی از کروناویروس در انگلستان پس از دولت دستور بررسی به محاسبه داده های بیش از نگرانی اعداد ممکن است اغراق شده است. نخست وزیر بوریس جانسون در روز جمعه گفت که او امیدوار است این کشور خواهد بود "قادر به بررسی برجسته محدودیت و اجازه می دهد بیشتر قابل بازگشت به حالت عادی از ماه نوامبر در اولین احتمالا در زمان برای کریسمس."

او همچنین پیشنهاد کارفرمایان بیشتر "اختیار" در آوردن کارکنان خود را به کار با شروع در ماه اوت است.

سازمان دیده بان | بریتانیا امیدوار برای 'قابل بازگشت به حالت عادی" توسط کریسمس:

بریتانیا همچنان به سهولت coronavirus مستند اقدامات نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: او چشم دوخته اند بازگشت به نزدیکی نرمال تا پایان سال است. 0:44

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون در شنبه تاخیر در افتتاح مجلس برای چند هفته به عنوان جدید کروناویروس ادامه داد: گسترش از طریق این کشور پرجمعیت ترین ایالت. استرالیا ویکتوریا دولت شاهد مشخص شده رها در COVID-19 عفونت — از روز جمعه رکورد 428 به 217. وزارت بهداشت و درمان گفت: دو نفر در دولت, یک مرد و یک زن خود را در هر دو 80s, بود, درگذشت, بالا بردن دولت تلفات به 34 و ملی استرالیا تعداد به 118.

سازمان دیده بان | استرالیا ب. ظ می گوید: وضعیت در ویکتوریا 'بسیار مورد':

در حالی که امیدوار مستند کمک خواهد کرد که کاهش تعداد COVID-19 نفر در ایالت ویکتوریا, نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون همچنان نگران این وضعیت است. 0:29

ایران رئیس جمهور در روز شنبه تخمین زده می شود به عنوان بسیاری که 25 میلیون نفر از ایرانیان می تواند آلوده شده اند coronavirus پس از وقوع را آغاز او به عنوان خواست عمومی به این بیماری همه گیر به طور جدی دولتی خبرگزاری ایرنا گزارش روز شنبه. حسن روحانی با ذکر یک ایرانی جدید وزارت بهداشت مطالعه در ارائه کم سابقه بالا اعداد. روحانی همچنین گفت: حدود 30 میلیون به 35 میلیون نفر از ایرانیان خواهد بود آلوده به این ویروس در ماه های آینده.

سازمان دیده بان | COVID-19 تحقیقات هدفمند توسط هکرها:

مارکوس Kolga ارشد همکار در Macdonald-Laurier, موسسه می گوید: روسیه ممکن است استقرار هکرها به تلاش برای سرقت یک پتانسیل COVID-19 واکسن برای شهروندان خود و همچنین مانع از کشورهای غربی تلاش به منظور توسعه یک. 1:21

فرانسه را اجرا ماسک-پوشیدن محصور در فضاهای عمومی از جمله بانک ها و مغازه ها و بازارهای داخلی از 20 ژوئیه وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از ظهور مجدد COVID-19 سراسر کشور است.

دولت با شتاب قصد دارد آن را اجباری به پوشیدن ماسک پس از یک سری از شاخص ها پیشنهاد کرده اند این ویروس می تواند به دست آوردن شتاب به ویژه در مناطق غربی و جنوب فرانسه بود که نسبتا در امان زمان اوج شیوع بین ماه های مارس و آوریل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن