Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در اوت 9

آخرین: برزیل coronavirus مرگ و میر پیشی 100,000. هند سوابق تقریبا 64,000 موارد جدید در 24 ساعت گذشته. بیش از 2

توسط PATRIS-FUN در 20 مرداد 1399

آخرین:

  • برزیل coronavirus مرگ و میر پیشی 100,000.
  • هند سوابق تقریبا 64,000 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.
  • بیش از 2,700 فعال موارد در استرالیا ویکتوریا دولت هیچ منبع شناخته شده.
  • انگلستان سوابق بیش از 1000 عفونت های جدید برای 1 بار از اواخر ماه ژوئن است.

در ایالات متحده در حال حاضر ثبت بیش از پنج میلیون مورد از COVID-19 با بیش از 162,000 مرگ و میر پس از شناسایی اولین مورد تایید شده از جدید بیماری تنفسی در ماه ژانویه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

مقامات بهداشتی معتقدند تعداد واقعی است که شاید 10 برابر بالاتر یا نزدیک به 50 میلیون دلار داده تست محدودیت ها و این واقعیت است که به عنوان بسیاری از 40 درصد از تمام کسانی که آلوده بدون علائم است.

موارد جدید عفونت در ایالات متحده ناشی از رمان coronavirus اجرا در مورد 54,000 یک روز و در حالی که از اوج بیش از 70,000 ماه گذشته موارد در حال افزایش است که نزدیک به 20 متحده است.

آمار و ارقام وارد شده در این هفته نشان می دهد که پنج متحده — کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و نیویورک و گرجستان — حساب برای بیش از 40 درصد از عفونت.

نشانه اصرار مردم به عمل اجتماعی فاصله دیده می شود در خارج یک بار در طول 80 سالانه Sturgis تجمع موتور سیکلت در Sturgis, S. D., در روز یکشنبه. (مایکل Ciaglo/گتی ایماژ)

روز شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا عملیات اجرایی دور زدن کنگره به تاخیر حقوق و دستمزد مالیات برای برخی از آمریکایی ها و گسترش مزایای بیکاری پس از مذاکرات جدید کروناویروس بسته نجات فرو ریخت.

تهمت متهم دموکرات از بارگذاری تا خود را نجات لایحه با اولویت های نامربوط به کوروناویروس. "ما تا به حال در این باره گفت: روز شنبه در یک کنفرانس خبری در باشگاه کشور در بدمینستر, N. J.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مالیات بر حقوق و دستمزد قطع خواهد اعمال می شود به کسانی که درآمد کمتر از یک سال 100.000 دلار. اضافی برای کمک به بیکاران خواهد شد در مجموع 400 دلار در هفته یک برش از 600 دلار است که فقط منقضی شده است.

او همچنین امضا تفاهم نامه برگزاری وام دانشجویی پرداخت و اجرایی به منظور گسترش توقف اخراج.

آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 5 p. m. ET در یکشنبه کانادا که 119,451 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 103,728 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 9,017.

انتاریو گزارش خود ششم-راست بعد از کمتر از 100 مورد جدید از COVID-19. وجود 70 موارد جدید از رمان coronavirus شنبه و یک ویروس مرتبط با مرگ است.

در کبک, دولت قصد دارد به بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس در پایان ماه اما برخی از والدین می خواهند مدارس به ارائه یک گزینه برای یادگیری آنلاین.

مردم با پوشیدن ماسک صورت حضور در یک توده به یاد قربانیان انفجار در بیروت روز یکشنبه در مونترال. (Graham Hughes/The Canadian Press)

مانیتوبا گزارش 35 موارد جدید در روز یکشنبه آوردن تعداد کل موارد در استان به 182 — بالاترین از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در ضمن ساسکاچوان گزارش 15 مورد جدید, Newfoundland and Labrador دیدم هیچ مورد جدید بیش از آخر هفته و نوا اسکوشیا دیده نشده و یک مورد جدید در یک هفته. هر دو N. L. N. S. یک فعال مورد هر یک.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی در مجموع تایید coronavirus موارد صدر 19.7 میلیون و بیش از 728,000 نفر کشته شده اند. ایالات متحده تا به حال در اکثر موارد با بیش از 5 میلیون پس از برزیل با بیش از 3 میلیون دلار و هند با بیش از 2.1 میلیون نفر است.

در اروپایونانی مقامات اعلام کرده اند یک رکورد روزانه تعداد 203 جدید کروناویروس موارد است. آغاز و تا روز دوشنبه و پایان Aug. 31 هر کس باید یک ماسک در همه مکان های خرده فروشی و همچنین تمام حالت های حمل و نقل دیگر از خودروهای شخصی دولت تصمیم گرفته است. مردم حضور در کلیسا نیز باید انجام دهید هر چند کشیش ملزم به پوشیدن ماسک در کلیسا.

بریتانیا ثبت بیش از 1000 جدید کروناویروس عفونت در یک روز برای اولین بار از اواخر ماه ژوئن. بریتانیا دیده است یک افزایش تدریجی در coronavirus عفونت پس از آن شروع به بلند کردن اجسام مستند محدودیت در اواسط ماه ژوئن. دولت قرار است در مرحله بعدی از بازگشایی شده با توجه به اثر Aug. 1 روز نگه دارید برای حداقل دو هفته.

دوچرخه سوار حامل یک آگهی نمایش مشاوره در مورد چگونه به سرعت گسترش COVID-19 سوار را از طریق خیابان های هالیفاکس انگلستان در روز یکشنبه. (Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ)

در آسیا و اقیانوس آرام, نخست وزیر استرالیا ویکتوریا دولت گفت: بیش از 2,700 فعال موارد هیچ منبع شناخته شده باقی می ماند و نگرانی اصلی مقامات بهداشتی. برتر Daniel Andrews گفت: موارد تایید شده همچنین شامل تقریبا 1000 مراقبت های بهداشتی کارگران است. شهر ملبورن شده است تحت محدودیت های سخت پس از یک هفته قبل از جمله یک شبه حکومت نظامی و اجباری پوشیدن ماسک اما مقامات نمی بینم نتایج حاصل از تلاش های خود را برای یکی دو هفته.

هندی انجمن پزشکی گفت: 196 پزشکان درگذشت COVID-19 تا کنون و در یک نامه سرگشاده به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست مراقبت کافی برای پزشکان و خانواده خود را. وزارت بهداشت در روز یکشنبه و ثبت نزدیک به 64,000 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته در مجموع 2,153,010. حداقل 628,747 بیماران هنوز هم تحت درمان است. هند نیز ثبت 861 تلفات رانندگی و مرگ و میر به 43,379.

یک کارگر بهداشت پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی انجام COVID-19 آزمون در یک فرد در دهلی نو در روز یکشنبه. (پول Sharma/خبرگزاری گتی ایماژ)

در آمریکاو برزیل پیشی گرفته ترسناک یک نقطه عطف — 100,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19. و پنج ماه پس از اولین مورد گزارش شده در این کشور است و نشان دادن هیچ نشانه ای از خرد کردن این بیماری است.

این کشور از 210 میلیون نفر گزارش شده است به طور متوسط بیش از 1000 روزانه مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر از اواخر مارس و 905 ثبت شد در آخرین دوره 24 ساعته برای قرار دادن برزیل بالاتر از 100,000. وزارت بهداشت همچنین گفت: وجود داشته است و در مجموع 3,012,412 تایید عفونت. بالغ دوم تنها به ایالات متحده است. و کارشناسان بر این باورند هر دو اعداد شدید undercounts با توجه به ناکافی تست.

اسقف اعظم شهر ریو دو ژانیرو Dom ارنی جاو Tempesta پوشیدن ماسک در طول یک توده به افتخار قربانیان COVID-19 در Christ the Redeemer statue در روز یکشنبه. (Andre کوئیلو/گتی ایماژ)

در آفریقایجنوبی آفریقای تعداد تایید coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته است 10,000. وزارت بهداشت و درمان گفت: این کشور با جهان پنجمین caseload در حال حاضر 553,188 موارد و 10,210 مرگ و میر.

آفریقای جنوبی باعث می شود تا بیش از نیمی از عفونت در قاره آفریقا که در آن تعداد کل موارد این هفته پیشی گرفتن از یک میلیون. کارشناسان می گویند تعداد واقعی موارد چندین برابر این مبلغ با توجه به کمبود تست مواد و مردم می توانند این ویروس بدون علائم است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن