Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در ژوئن 11

آخرین:فقر جهانی تنظیم شده است به بالاتر از یک میلیارد مردم یک بار دیگر به عنوان یک نتیجه از coronavirus همه گی

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

آخرین:

فقر جهانی تنظیم شده است به بالاتر از یک میلیارد مردم یک بار دیگر به عنوان یک نتیجه از coronavirus همه گیر است که کاهش درآمد در سراسر جهان اعلام شده توسط 500 میلیون دلار آمریکا در یک روز, با توجه به تحقیقات جدید است.

تحقیقات انجام شده توسط کالج کینگ لندن و دانشگاه ملی استرالیا امتیاز به فقر به طور چشمگیری افزایش در درآمد متوسط کشورهای در حال توسعه که در آن میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند درست در بالای خط فقر.

کشورهای آسیایی مانند بنگلادش و هند و اندونزی و پاکستان و فیلیپین در نظر گرفته شود به ویژه آسیب پذیر به همه گیر اقتصادی امواج شوک با مستندات به شدت محدود کردن فعالیت است.

در این مه 6 سال 2020 عکس, یک مرد التماس در کنار جاده ای در طول یک مستند برای کمک به مهار گسترش coronavirus در پیشاور پاکستان. (محمد سجاد/آسوشیتد پرس)

زیرا میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند درست در بالای خط فقر هستند در یک موقعیت مخاطره آمیز به عنوان شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر ایفا می کند. در مورد بدترین سناریو تعداد زیادی از مردم در فقر شدید تعریف شده به عنوان درآمد تحت $1.90 یک روز که هوا به افزایش از حدود 700 میلیون دلار به 1.1 میلیارد دلار با توجه به گزارش منتشر شده توسط دانشگاه سازمان ملل متحد موسسه جهانی برای توسعه اقتصاد پژوهش است.

"بدون این بحران می توان از پیشرفت در کاهش فقر جهانی با 20 یا حتی 30 سال گفت:" اندی Sumner, استاد توسعه بین المللی در کالج کینگ لندن و یکی از این گزارش نویسندگان.

در ایالات متحده بیش از دو میلیون نفر قرارداد بسته اند رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری با توجه به یک مورد ابزار ردیابی که توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آمریکا است که دیده می شود در اغلب موارد از هر کشور در جهان نیز دیده می شود بیشترین ضرر را از زندگی نسبت به این ویروس با بیش از 113,000 مرگ و میر گزارش شده توسط بالتیمور مستقر در دانشگاه.

یک کارمند به طور معمول sanitizes سرور سینی در بازگشایی رستوران پس از محدودیت برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) کاسته در بلومفیلد هیلز میشیگان, ایالات متحده, ژوئن 8 سال 2020 است. (امیلی Elconin/فردا نیوز)

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: این بیماری همه گیر در آفریقا است "شتاب" و در حالی که آن را در زمان 98 روز برای این قاره برای رسیدن به 100,000 COVID-19 مورد آن زمان فقط 18 روز به 200,000.

که آفریقا رئیس Matshidiso Moeti روز پنجشنبه گفت که جامعه انتقال آغاز شده است در بیش از نیمی از آفریقا 54 کشور و "این یک نشانه جدی."

این ویروس تا حد زیادی وارد این قاره از طریق مسافران از اروپا و گسترش فراتر از پایتخت و مراکز تجاری به بیشتر مناطق روستایی که در آن بسیاری از سیستم های سلامت در حال unequipped برای رسیدگی به مواردی که نیاز به مراقبت های ویژه.

یک دانش آموز به نمایش در آمد که مدارس شروع به بازگشایی پس از coronavirus مستند در Langa شهرستان در شهر کیپ تاون در روز دوشنبه. (Mike Hutchings/فردا نیوز)

Moeti با اشاره به آفریقای جنوبی که در آن ویروس از کیپ غربی استان محور در کیپ تاون به روستایی بیشتر Eastern Cape. آفریقای جنوبی این قاره بیشترین تعداد از موارد با بیش از 55 ، 000.

Moeti گفت: "من می ترسم ما احتمالا باید به زندگی با افزایش مداوم" از موارد در آفریقا تا یک واکسن موثر است یافت می شود. آفریقا بیش از 209,000 موارد هنوز هم بخش کوچکی — کمتر از سه درصد از بازار جهانی در کل.

سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: "ما همچنان امیدوار" است که تانزانیا خواهد شد شرکت فعالیت های خود را COVID-19 داده و حتی به عنوان رئيس جمهور کشور اعلام کرد پیروزی بر بیماری همه گیر.

جان Nkengasong گفت که آنها "درک دقیقا همان چیزی است که در معرض خطر" در شرق کشور آفریقایی است که خود را به روز نکرده ویروس داده ها از اواخر ماه آوریل است.

تانزانیا تعداد موارد منجمد باقی می ماند در 509 در حالی که رهبران اپوزیسیون اظهار کرده اند در واقع وجود دارد ده ها هزار نفر.

رئیس جمهور جان Magufuli در یک سرویس کلیسا در روز یکشنبه اعلام کرد که "کرونا در کشور ما حذف شده است توسط قدرت خدا" و او ستایش جماعت برای پوشیدن ماسک. او هشدار داده است که ماسک نه تایید شده توسط دولت می تواند با این ویروس آلوده.

مصر باز خواهد شد تا اصلی آن استراحتگاه ساحلی به گردشگران خارجی و پروازهای بین المللی در تاریخ 1 ژوئیه کابینه گفت.

مناطق باز هستند جنوبی صحرای سینا که در آن استراحتگاه شرم الشیخ و Dahab قرار دارد, دریای سرخ, استان, صفحه اصلی به غردقه و مرسی علم تفریحی و مرسی استان مطروح در دریای مدیترانه است.

مصر به حالت تعلیق منظم پروازهای بین المللی در ماه های مارس و تعطیل و رستوران ها و هتل ها و کافه ها. جدا از استراحتگاه دیگر پروازهای بین المللی باقی خواهد ماند معلق تا اطلاع ثانوی.

افغانستان وزیر بهداشت هشدار می دهد که این ویروس گسترش یافته است به "هر خانه" در کشور است.

رسما افغانستان در مورد 22,800 تایید موارد این ویروس با 426 مرگ و میر, اما ده ها هزار نفر از مردم آزمایش نشده. این کشور دارای جمعیت 36.6 میلیون.

احمد جواد عثمانی سرپرست وزارت امور خارجه نیز روز پنجشنبه گفت او دستور داد تمام بیمارستان های خصوصی برای از سرگیری آزمایش و درمان COVID-19 بيمار. او گفت: آن را به سال و میلیون ها هزینه اگر دولت افغانستان برای مبارزه با ویروس خود را در آن.

در برزیل که دیده است بیش از 802,000 موارد گزارش شده با بیش از 40 ، 000 و میر گزارش شدهپلیس فدرال حمله به کاخ دولت از Para دولت در منطقه آمازون به عنوان فرماندار را به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام تقلب در خرید هواکش برای COVID-19 بيمار.

یک پلیس بیانیه ای صادر شنبه گفت: اتهام تقلب در ریشه از کسب هواکش به ارزش میلیون ها دلار انجام می شود بنابراین بدون فراخوان مناقصه به عنوان مجاز توسط دولت اضطراری پروتکل در طول بیماری همه گیر. تجهیزات به تعویق افتاد و در نهایت بی فایده برای درمان افراد مبتلا به COVID-19. این بیانیه می گوید: پلیس در حال بررسی اتهام پولشویی و فساد است.

یک ماسک-پوشیدن خریدار می شود درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به یک فروشگاه در یک مرکز خرید در منطقه سائو پائولو, برزیل در روز چهارشنبه. مغازه های خرده فروشی بازگشایی یکشنبه در برزیل بزرگترین شهر پس از دو ماه بیماری همه گیر کوروناویروس shutdown. (Andre قلمدان/آسوشیتد پرس)

Para رژیم صهیونیستی است. هلدر Barbalho دومین فرماندار به بررسی در رابطه با شک و هزینه های پزشکی در طول بیماری همه گیر. مانند ریو دو ژانیرو فرماندار که محل اقامت بود حمله ماه گذشته Barbalho شده است یک منتقد رئیس جمهور Jair Bolsonaro رد اقدامات قرنطینه برای جلوگیری از گسترش ویروس. هر دو فرمانداران باید هرگونه تخلف است.

مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum می گوید: سرمایه خواهد سوار در مقیاس بزرگ coronavirus تست به عنوان centrepiece از طرح خود برای بازگشایی اقتصاد آن است. که در حال فاصله گرفتن از استراتژی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador فدرال دولت است که دوری گسترده تست به عنوان اتلاف منابع است.

روسیه coronavirus caseload پیشی گرفته 500,000 روز پنج شنبه پس از, مقامات بهداشتی گزارش 8,779 عفونت های جدید. این کشور در مجموع در حال حاضر می ایستد در 502,436 تایید موارد از جمله 6,532 مرگ و میر.

کارشناسان هر دو در روسیه و خارج از کشور ابراز شک و تردید در مورد این کشور قابل ملاحظه ای کم همه گیر مرگ و میر با برخی ادعا که اعداد دستکاری شد به دلایل سیاسی. دولت روسیه بارها و بارها با رد اتهامات.

یک مرد با استفاده از تلفن همراه خود را در حالی که نشسته در نزدیکی ضبط کردن نیمکت میان COVID-19 همه گیر در مسکو در اوایل این هفته. روسیه مواجه شده است و سوالات در مورد چگونه آن را گزارش مورد اعداد. (Shamil Zhumatov/فردا نیوز)

با وجود ضبط تقریبا 9,000 موارد جدید روزانه برای ماه گذشته مقامات روسی را آغاز کرده اند کاهش مستند محدودیت در بسیاری از مناطق از جمله مسکو که حدود 40 درصد از تمام موارد و تقریبا نیمی از گزارش رسمی مرگ و میر.

این هفته شهردار مسکو برداشته اقامت در خانه سفارش در محل پس از اواخر ماه مارس, اجازه می دهد تا ساکنان به سفر آزادانه در اطراف شهر و به یک چراغ سبز برای طیف گسترده ای از کسب و کار — مانند سالنهای زیبایی رستوران ها و موزه ها — به بازگشایی در دو هفته آینده.

کرملین منتقدان محکوم بازگشایی به عنوان زودرس و لینک آنها را به رای دادن در اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت تا 2036, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 1.

فنلاند دولت گفت: در روز پنج شنبه آن را بلند coronavirus مربوط به محدودیت در اوقات فراغت سفر به و از همسایه بالتیک و کشورهای اسکاندیناوی به استثنای سوئد.

"متاسفانه وضعیت اپیدمی در سوئد را قادر می سازد تا محدودیت در عین حال" وزیر کشور ماریا Ohisalo به خبرنگاران گفت:.

سفر محدودیت برداشته خواهد شد در 15 ژوئن برای گردشگران و از نروژ دانمارک و ایسلند و همچنین استونی لتونی و لیتوانی که در آن عفونت کاهش پیدا کرد و به سطوح مشابه به فنلاند را Ohisalo گفت.

هند گزارش داد یک رکورد از نزدیک به 10 ، 000 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه با خدمات بهداشتی و درمانی در بدترین ضربه شهرهای بمبئی و دهلی نو و چنای غرق افزایش عفونت.

هند شمارش رسیده 286,579 مورد تأیید بالاترین پنجم در رابطه با 8,102 مرگ و میر. سنبله می آید به عنوان دولت منتقل پیش با بازگشایی, رستوران ها, مراکز خرید و مکان های عبادت در بسیاری از هند پس از یک مستند از بیش از دو ماه. مترو, هتل ها و مدارس بسته باقی می ماند.

دانش آموزان با پوشیدن ماسک محافظ گوش دادن به معلم خود را به عنوان آنها حفظ فاصله فیزیکی در یک کلاس درس در مرکزی مدل مدرسه در طول یک تظاهرات در جلسه برای دانش آموزان ، والدین و کارکنان آموزش قبل از بازگشایی مدرسه در حومه کلکته در اوایل این هفته. (Rupak د Chowdhuri/فردا نیوز)

عفونت واقعی اعداد تصور می شود بالاتر به دلیل محدود تست. وزارت بهداشت و درمان گفت: آن ramping تا ظرفیت روزانه تست از بیش از 145,000 مردم است. تعدادی از تست های تکمیل شده در هند عبور پنج میلیون در روز چهارشنبه.

این وزارت همچنین گفت که تعداد کل بهبود بیماران بیش فعال موارد برای اولین بار با بهبود نرخ در حدود 49 درصد است.

پکن مقامات بهداشتی می گویند یک زن 52 ساله است که برای اولین بار آشکار مورد انتقال محلی از coronavirus در چینی پایتخت در هفته. مرد تنها با شناسایی نام خانوادگی خود را تنگ در بازدید از یک بیمارستان در روز چهارشنبه با تب معاون منطقه سر Miu Jianhong گفت: پنج شنبه.

تنگ محله بسته بود برای ضد عفونی و بهداشت چک و دو تن از اعضای خانواده جدا شد برای مشاهده. تنگ کردند که او تا به حال نه چپ پکن برای بیش از دو هفته تقریبا ویروس, دوره کمون و به حال شده است در تماس با هر کسی که از خارج از شهرستان است.

سازمان دیده بان | گرفتن حمل و نقل عمومی در طول COVID-19 pandemic: چه انتظار می رود:

پکن به تدریج باز کرد تا پس از یک کاهش شدید در موارد جدید اگر چه مقامات گارد برای شیوع بیماری های جدید و در نتیجه از شل فیزیکی فاصله قوانین. روز شنبه در این شهرستان گفت: ساکنان دیگر نیازی به پوشیدن ماسک در هنگام خارج و اولیه کلاس های مدرسه و مهد کودک اجازه داده شد برای از سرگیری.

یک معبد که یکی از تایلند جاذبه های گردشگری است و منع ورود به خارجی ها صداقت ترس آنها می تواند گسترش coronavirus. علائم در دروازه اصلی از Wat Pho یک معبد بودایی در مجاورت کاخ بزرگ در بانکوک می گویند در زبان انگلیسی "باز تایلندی تنها" و "در حال حاضر باز نمی شود برای خارجی ها." این معبد یکی از این کشور بزرگترین, خانه, 46 متر طول خمیده بودا. معبد بسته شد به همه بازدید کنندگان برای دو ماه تا هفته گذشته در انطباق با بخشنامه دولت برای مبارزه با کروناویروس.

دیده بان حقوق بشر از سوی امارات متحده عربی به فوریت آدرس شیوع کروناویروس در حداقل سه زندان.

حقوق گروه گفت که بستگان زندانیان در یک مرکز در نزدیکی ابوظبی نیز به عنوان یکی دیگر در دبی می گویند که زندانیان محروم شده اند مراقبت های پزشکی کافی است و مقامات در حال ارائه اطلاعات به زندانیان و یا خانواده خود را در مورد شیوع بیماری در داخل بازداشتگاه. آنها گزارش ازدحام بیش از حد و شرایط غیر بهداشتی در زندانها.

اعضای خانواده می گویند مقامات زندان منتقل کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم به مکان نامعلومی بدون تست و یا مراقبت های پزشکی برای هفته. بستگان نیز گفت: اماراتی مقامات زندان افزایش نمی دهد منابع از صابون و یا ضد عفونی کننده دست و نه توزیع دستکش یا ماسک به بازداشت شدگان است.

حقوق گروه همچنین گفته شد که مقامات رد زندانیان مبتلا به اچ آی وی دسترسی به بیمارستان که مسئول مراقبت از خود را از اواسط ماه مارس.

دیده بان حقوق بشر گفت: آن نوشت: امارات متحده عربی وزارت کشور در ژوئن 7 است و هیچ پاسخی دریافت نکرده. آن اشاره کرد که در ماه آوریل مقامات اماراتی منتشر شد بیش از 4000 تن از بازداشت شدگان نه زندانیان سیاسی برگزار شد به صورت مسالمت آمیز مخالفان است.

در اینجا برخی از آنچه اتفاق می افتد در کانادا:

سازمان دیده بان | بیشتر افراد جوان تست مثبت برای COVID-19:

تعداد افراد جوان تست مثبت برای coronavirus در حال افزایش است در انتاریو به خصوص در همیلتون که در آن نزدیک به نیمی از موارد جدید طی 10 روز گذشته بوده است مردم در 20s خود را. 2:00

همانطور که از 8 p. m. و در روز پنج شنبه وجود دارد 97,530 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 57,658 از آن موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,050.

COVID-19 موارد و مرگ و میر شده اند متمرکز در کبک و انتاریو که در آن داستان ها در میان صحنه بازگشایی تلاش. استانهای دیگر با کاهش موارد بیشتر پیش رو در بازگشایی باز کردن طیف وسیعی از کسب و کار و در برخی موارد اجازه می دهد برخی از دانش آموزان در کلاس های درس پس از ماه ها در خانه.

روز پنج شنبه در لیگ برتر جزیره پرنس ادوارد گفت: یک آتلانتیک کانادا "سفر حباب" می تواند در محل در اوایل ماه جولای.

"به نظر می رسد به توافق از همه premiers که اگر اپیدمیولوژی همچنان در این مسیر آن است که در آن ما می تواند احتمالا دیدن برخی از اقیانوس اطلس متلاطم مدتی در اوایل ماه ژوئیه" برتر دنیس پادشاه گفت:.

سازمان دیده بان | P. E. I. رونمایی فاز 4 بازگشایی جزئیات اطلس حباب طرح:

جزیره پرنس ادوارد ارشد بهداشت عمومی افسر می گوید: پیشنهاد اطلس حباب اجازه می دهد کارآمد سفر در سراسر منطقه بدون نیاز به از خود جدا 4:50


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب