Coronavirus: ترکیه بسته مرز با ایران

ایران گزارش کرده است 43 عفونت با هشت مرگ و میر و در حال حاضر ترکیه و پاکستان پاسخ داده اند با بستن مرزهای خود

توسط PATRIS-FUN در 4 اسفند 1398

ایران گزارش کرده است 43 عفونت با هشت مرگ و میر و در حال حاضر ترکیه و پاکستان پاسخ داده اند با بستن مرزهای خود را. افغانستان به حالت تعلیق در هوا و زمین, سفر به کشور خاورمیانه است.

ترکیه را "به طور موقت" نزدیک مرز خود را با ایران به دلیل coronavirus نگرانی آن اعلام کرد در روز یکشنبه.

پاکستان نشان داد در مدت کوتاهی پس از آن که آن نیز بسته شدن مرز خود را با ایران است.

ایران دیده سیل اخیر از موارد و ترکیه گرفته شده اقدام احتیاطی برای جلوگیری از این ویروس از گسترش آن گفت.

جمهوری اسلامی ایران به گزارش 43 نفر و در مجموع با هشت مرگ و میر. آن است که بیشترین مرگ و میر از این ویروس در خارج از چین است.

"ما تصمیم به تعطیل مرز زمینی به طور موقت پس از افزایش در تعداد موارد در همسایه ما ایران" وزیر بهداشت Fahrettin Koca به خبرنگاران گفت:.

زمین و راه آهن مرزهای بسته خواهد شد از 5 p. m. به وقت محلی (1400 به وقت تهران) روز یکشنبه گفت:.

او افزود که ترافیک هوایی از ایران به ترکیه نیز متوقف شود و از 8 p. m. (1700 به وقت تهران) روز یکشنبه اما خروج از ایران ادامه خواهد داد.

Koca گفت: ترکیه شد "احساس خطر" توسط تعداد فزاینده ای از عفونت ها در ایران و مجبور به اقدامات پس از صحبت با مقامات ایرانی است.

افغانستان ممنوعیت سفر به و از ایران

مدت کوتاهی پس از ترکیه اعلام خبر آمد که افغانستان خواهد ممنوعیت سفر به و از ایران بیش ویروس ترس. تا کنون وجود داشته است سه مشکوک به عفونت گزارش شده در افغانستان در استان هرات.

"برای جلوگیری از گسترش این رمان #coronavirus و محافظت عمومی افغانستان تعلیق همه مسافر جنبش (هوایی و زمینی) به و از ایران ، تعلیق نیز شامل واردات محصولات طیور (تخم مرغ و مرغ) از ایران و پاکستان" دفتر شورای امنیت ملی افغانستان در بیانیه ای گفت در توییتر.

jsi/aw (ایسنا AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن