Coronavirus گردشگری: خود را کنترل جزایر فارو راهنمای تور

Coronavirus آورده گردشگری به توقف در سراسر جهان است. اما جزایر فارو می خواهید مردم را به مراجعه. کشور است که ا

توسط PATRIS-FUN در 27 فروردین 1399

Coronavirus آورده گردشگری به توقف در سراسر جهان است. اما جزایر فارو می خواهید مردم را به مراجعه. کشور است که اتصال دوربین به راهنماهای تور و اجازه کنترل اینترنت که در آن آنها بروید.

"این تاج و تخت شاهزاده خانم مری نیمکت می گوید:" من راهنمای سارا Jacobsen. "او یکی از اولین تا به حال نشستن بر روی آن." مشاهده باور نکردنی است. من می توانید ببینید مختلف صخره ها و کوه ها از جزایر فارو و اقیانوس اطلس کشش فراتر از آن. من نگاه کردن در من مبل در برلین و سپس در سراسر اتاق نشیمن جایی که من صرف مقدار زیادی از این مستند. تاج و تخت شاهزاده خانم مری به من ضرب و شتم.

من همه برای سارا نشسته بر روی نیمکت و من اجازه می دهد را در نظر کمی طولانی تر. اما من نه کنترل ، شخص دیگری است. آنها با فشار یک دکمه به او سفارش به حق و به او وحی آغاز می شود راه خود را در طول مسیر به سمت روستای Gjogv (فاروئی برای "gorge").

ادامه مطلب: می تواند گردشگران همزیستی با طبیعت در لبنان خرگوش جزیره ؟

این دکمه ها تبدیل شده سارا به چیزی از زندگی واقعی بازی شخصیت که کاربران اینترنت می توانید استفاده کنید برای کشف جزایر فارو در زمان واقعی است. جزایر' گردشگری مدیره تجهیز کسی که با یک live-تصویری دوربین و آیفون هر روز و به مدت یک ساعت آنها را دنبال دستورالعمل و livestream هر کجا که آنها راه رفتن. آنها آن را به نام "از راه دور و گردشگری است."

در فرمان من

کنترل کننده به نظر می رسد در پایین صفحه نمایش است و فورا قابل تشخیص برای هر کسی که تا به حال دیده یک کنسول بازی. هر بیننده می شود یک دقیقه است. با کلیک بر روی جلو سمت چپ و راست و یا دکمه های عقب و است که راه هدایت خواهد شد. من به وضوح مشاهده با برخی کمی بیشتر خواستار بینندگان با این حال که مصمم به فقیر سارا اجرا و پرش در هر کجا که ما به او ارسال.

هنگامی که ما اجازه می دهد او را به توقف و گرفتن نفس خود را, او به ما می دهد اطلاعات در مورد آنچه که ما به دنبال در. ما یاد بگیرند که Gjogv است و یک دهکده ماهیگیری کوچک در حدود 50 نفر نشسته در شمال دور از جزایر که در آن برخی از خانه های سنتی چمن پشت بام. ما یاد جزایر فارو خانه را به حدود 52,000 مردم و 80,000 گوسفند.

"کسی یک بار به من گفت که چگونه آنها را توده یونجه یا کاه سقف" سارا می افزاید. "شما می توانید فقط با قرار دادن یک گوسفند وجود دارد و آنها را درو برای شما."

Houses with grass roofs in Saksun village on the Faroe Islands

چمن پشت بام را تبدیل به یک نماد از جزایر فارو

کیفیت livesteam استثنایی است — جزایر فارو' اتصال به اینترنت با پهنای باند دوم تنها به کره جنوبی — و چشم انداز خیره کننده است. آن را عادلانه می گویند که من کاملا مفتون.

ادامه مطلب: Coronavirus بر ضرورت به پل شکاف دیجیتالی

آماده شدن برای لغو محدودیت

این بدان معنی است که هیئت مدیره گردشگری ایده کار کرده است در من حداقل. محدودیت های مسافرتی را ناشی از گردشگری صنایع تعطیل در سراسر جهان است. مشکل ضربه جزایر فارو آنجا که در هر نقطه دیگری است. در سال گذشته حدود 130.000 نفر بازدید, تولید حدود €107 میلیون ($116 میلیون) در گردش برای اقتصاد است. در این سال آن را نمی خواهد که پول است.

ایده پشت "Remote گردشگری" است که حداقل به فشار جزایر فارو به بالا از مردم سطل لیست زمانی که آنها می توانند سفر دوباره. Gudrid Hojgaard مدیر بازدید Faroe Islands در بیانیه ای گفت: "زمانی که ممنوعیت سفر شروع به تشدید, ما نشسته و تعجب که چگونه ما می تواند از نو خلق کردن یک جزایر فارو تجربه برای کسانی که تا به حال به لغو یا به تعویق انداختن سفر خود به جزایر فارو و برای هر کس دیگری در خانه گیر کرده.

A screenshot shows how to direct the guides on a remote tour

شرکت کنندگان در تور به طور مستقیم راهنماهای خود را یک دقیقه در یک زمان

"نتیجه این است که این پلت فرم را قادر می سازد که کسانی که در انزوا به یک پیاده روی در سراسر وحشی ما مناظر و برای کشف فراتر از خود را در چهار دیوار.

"ما اعتقاد داریم که ما از جزایر دور افتاده هستند محل مناسبی برای الهام بخشیدن به مردم در مستند — و به طور طبیعی ما امیدواریم که به استقبال آنها را در فرد هنگامی که هر کس آزاد است به سفر دوباره."

'یک تجربه عجیب و غریب اما بسیار سرگرم کننده'

اگر یک حرکت نزولی به تور آن را به مردم دیگر. سارا اغلب می دهد نکات مفید به عنوان به آنچه که ما می تواند انجام دهد. "اگر شما از من بپرسید به نوبه خود حق در اینجا ما به عنوان پایین به سمت بخش قدیمی روستا," او می گوید در یک نقطه. ایده های بزرگ فکر می کنم. اما من اصلا به کنترل. شخص دیگری می کند. آنها به نوبه خود راهنمای ما به سمت چپ و او شروع به فرود به تنگه برای بار دوم.

که بخشی از این شور و هیجان برای او هر چند. "بودن کنترل از راه دور توسط یک فرد هزاران کیلومتر دور شد بسیار عجیب و غریب اما این بسیار سرگرم کننده بود و من واقعا مشتاقانه منتظر انجام بقیه تورهای" او به من گفت که پس از این جریان به پایان رسید.

Sarah Jacobsen holds an iPhone up to capture the view at a Faroe Islands beach

سارا Jacobsen یکی از راهنماهای که کاربران می توانند مستقیم به عنوان او به بررسی این جزایر فارو برای آنها

"این یک افتخار است که قادر به نشان می دهد کشور ما در یک سرگرم کننده و خلاق و تعاملی راه برای هزاران نفر از مردم در سراسر جهان که می توانید ما را عملا."

این تورهای مجازی ادامه خواهد داد و حداقل دو بار در روز (17 UTC و 20 UTC) در اطراف نقاط مختلف جزیره به مدت حداقل 10 روز است. پس از سفر از محدودیت ها برداشته من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از کسانی که مجازی مسافران را واقعی سفر به مریم نیمکت.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب