Coronavirus: فرماندار تگزاس سفارشات ماسک استفاده در شهرستانهای با بیش از 20 نفر

آخرین: روزانه موارد COVID-19 مجموع نزدیک به 55,000 در آمریکا فرماندار تگزاس سفارشات با پوشیدن ماسک در شهرستانه

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

آخرین:

  • روزانه موارد COVID-19 مجموع نزدیک به 55,000 در آمریکا
  • فرماندار تگزاس سفارشات با پوشیدن ماسک در شهرستانهای با بیش از 20 مورد.
  • فلوریدا گزارش از 10 ، 000 مورد جدید.
  • حکومت خودگردان فلسطینی دستور پنج روز قرنطینه در کرانه باختری است.
  • هند coronavirus عفونت پیشی بگیرد 600,000.
  • انگلستان به آسانسور قرنطینه قوانین برای کسانی که پس از رسیدن از 75 کشور جهان است.

به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده با صعود تقریبا 55,000 در روز پنج شنبه — بزرگترین افزایش روزانه هر کشور است گزارش — تگزاس نقل مکان کرد و به صورت ماسک عمومی اجباری در شهرستانهای با بیش از 20 مورد.

تحت یک ایالت سفارش رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت نیز به مقامات محلی قدرت برای محدود کردن تجمعات به بیش از 10 نفر در تگزاس که در آن coronavirus موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان شده اند خونتان.

فرماندار مقاومت کرده است تماس از رهبران محلی برای بیش از دو ماه به زور هر کس در تگزاس به پوشیدن ماسک.

منظور می آید به عنوان آمار و ارقام نشان می دهد عفونت منحنی افزایش در 40 از 50 ایالت در واژگونی است که تا حد زیادی در امان ماند تنها شرق. تعداد موارد COVID-19 ناشی از رمان coronavirus رز در تگزاس در روز پنج شنبه توسط یک نزدیک به رکورد 7,915 در مجموع 175,977 دولت در بخش بهداشت و درمان گفت.

در عین حال یکی دیگر نگران کننده شاخص 36 متحده شاهد افزایش درصد تستهای هستند که آینده را مثبت برای ویروس.

افزایش متهم شده است در بخش آمریکایی با پوشیدن ماسک یا پس دیگر, فیزیکی, فاصله, قوانین متحده بودند بلند کردن مستندات خود را بیش از چند هفته گذشته.

ایالات متحده ثبت کرده است 54,879 جدید موارد با توجه به رویترز شمارش اواخر روز پنجشنبه با شکوه قبلی تک-بعد از ثبت 54,771 مجموعه توسط برزیل در ژوئن 19.

فقط دو هفته پیش در ایالات متحده گزارش شده در مورد 22,000 موارد جدید در روز. آن را در حال حاضر گزارش داد بیش از 40 ، 000 موارد برای هفت روز مستقیم و شکسته پرونده برای موارد جدید سه روز در یک ردیف با توجه به شمارش.

ایالات متحده در حال حاضر حدود 2.73 میلیون تایید موارد coronavirus و ثبت کرده است 128,684 مرگ و میر بیشترین تلفات در جهان, با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اما 10 متحده در حال نشان دادن افزایش به تازگی مورد تأیید بیش از گذشته 14 روز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط COVID پیگیری پروژه یک سازمان داوطلبانه است که جمع آوری تست اطلاعات است. شیوع بیشتر شدید در آریزونا و تگزاس و فلوریدا که در کالیفرنیا را دوباره بسته و یا در غیر این صورت محکم به پایین بر روی, میله, رستوران ها و سینما.

نبراسکا و داکوتای جنوبی تنها کشورهای خارج از شمال شرق با یک روند رو به پایین در موارد. فرمانداران ایالات آمریکا سخت ترین ضربه سودای coronavirus متوقف و یا معکوس گام برای بازگشایی اقتصاد خود را از روز چهارشنبه کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور و جدید کانون بیماری همه گیر.

سازمان دیده بان | بیماری های عفونی و محقق در سفر هواپیمایی, NHL, هاب و COVID-19 تست:

کریگ Jenne می گوید شرکت های هواپیمایی در نظر گرفتن مهم سلامت اقدامات برای جلوگیری از coronavirus اما معتقد است تنها سفر ضروری باید در نظر گرفته شود. 6:02

با شروع در روز دوشنبه مردم سفر به شیکاگو از 15 متحده با افزایش تعداد تایید coronavirus موارد را به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود و یا در صورت امکان جریمه مسئولان شهرستان پنج شنبه اعلام کرد.

افرادی که از آلاباما, آرکانزاس, Arizona, California, Florida Georgia, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, North Carolina, نوادا, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و یوتا تحت تاثیر قرار خواهد شد.

سفارش نیز به ساکنان شهر بازگشت از یک سفر به یک تعیین شده دولت است. آن را بلافاصله روشن چگونه شیکاگو مقامات اجرای سفارش.

شیکاگو شهر گزارش شده 52,569 مورد تأیید و 2,611 مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر. هر دو دسته اند trended در هفته های اخیر و شهر اجازه داده است بسیاری از کسب و کار برای بازگشایی, از جمله کافه ها و رستوران ها با محدودیت مشتریان.

افزایش موارد می آید به عنوان یک آمریکایی به یک چهارم جولای تعطیلات آخر هفته که مقامات بهداشتی هشدار می دهند می تواند اضافه کردن سوخت به این ویروس طراحی شده توسط جمعیت بزرگ. بسیاری از شهرداری ها باید لغو نمایش آتش بازی. سواحل بالا و پایین کالیفرنیا و فلوریدا بسته شده اند.

فلوریدا گزارش شده بیش از 10000 جدید تایید coronavirus موارد برای اولین بار پنج شنبه. است که شش برابر بیشتر از روزانه تعداد کمتر از یک ماه پیش. دولت همچنین گزارش 67 مرگ و میر برای دومین بار در یک هفته. مرگ و میر در هر روز تا حدود 30 درصد از دو هفته پیش.

سازمان دیده بان | آیا پوشیدن چهره سپر به تنهایی کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19?

دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی می گوید: هر دو پلاستیک محافظ و ماسک صورت به نظر می رسد برای ارائه همان حمایت می کند. 1:32

چند ایالات شمال شرقی دیده می شود عفونت های جدید به طور قابل توجهی کم کردن سرعت از جمله نیویورک و ماساچوست, کانکتیکات, رود آیلند و نیوجرسی که خود را مجاز اطلس شهرستان قمار به بازگشایی پنج شنبه, هر چند با هیچ سیگار, هیچ و هیچ ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به نظر می رسید با اعتماد به نفس این ویروس را به زودی فروکش گفتن فاکس کسب و کار: "من فکر می کنم که در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند امیدوارم."


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

از 7:45 p. m. ET در پنجشنبه کانادا تا به حال 104,772 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 68,347 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,690.

یک برنامه جدید تلفن همراه به منظور کمک به با تماس با ردیابی COVID-19 موارد نمی رول در سراسر انتاریو در روز پنج شنبه به عنوان برنامه ریزی شده.

استان خواهد بود که برای اولین بار به استفاده از COVID هشدار, برنامه, اما نخست وزیر جاستین ترودو گفت: باید آن را آماده برای دانلود در بقیه کشور بعد از این تابستان.

این می آید به عنوان بخش بزرگی از انتاریو نگاه به حرکت به مرحله 3 از استان COVID-19 بازگشایی طرح با گسترش coronavirus باقی مانده آهسته در اکثر بهداشت عمومی واحد است.

در ضمن کانادایی جشن روز کانادا شبیه هیچ دیگر به عنوان آنها مشخص تعطیلات ملی بی سابقه ای تحت شرایطی.

سازمان دیده بان | Manitoba می دهد به روز رسانی در عمل جراحی انتخابی پرونده با توجه به COVID-19:

استان است که به دنبال طرح های پیشنهادی از دولتی یا بخش خصوصی است که کمک خواهد کرد که افزایش ظرفیت برای عمل جراحی در حالی که وجود دارد 'پنجره' به عمل می کنند. 1:52

کانادا روز 2020 صورت گرفت در میان هر دو جهانی همه گیر و رو به رشد گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند در جامعه است.

همه گیر مجبور به لغو مشخصات بالا رویدادها و جشن های بزرگ مانند سالانه نمایش با شکوه و تجمل در پارلمان هیل در حمایت از کباب کردن حیاط خلوت و آنلاین ارائه شده برای نگه داشتن جمعیت از جمع آوری.


در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

به تشکیلات خودگردان فلسطینی اعلام کرده است پنج روز قرنطینه در بانک غرب در پاسخ به افزایش عمده ای در coronavirus موارد و مرگ و میر در روزهای اخیر.

دولت فلسطینی می گوید: این مستند خواهد اثر را جمعه و مردم را ملزم به پناهگاه در خانه. دو ماه کل مستند از فلسطین برداشته شد در اواخر ماه مه.

در دو هفته گذشته فلسطینی ها مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 1700 تایید coronavirus موارد در بانک غرب شهر الخلیل و صدها نفر دیگر در بیت لحم و نابلس.

کرانه مجموع از 3,045 مورد تأیید و 11 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس از زمان شروع این بیماری همه گیر.

مردم منتظر به صلیب بسته جاده ها برای رفتن به خانه های خود را به عنوان آنها می پوشند محافظ ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس در اشدود اسرائیل در روز پنج شنبه. Coronavirus محدودیت رفته اند به اثر در اسرائیل پس از تعداد موارد جدید وجود دارد آمار یک رکورد قبلی بعد در حالی که غرب بانک آماده برای رفتن به مستند. (آریل Schalit/آسوشیتد پرس)

کشورهای دیگر نیز گزارش تعداد بی سابقه ای از موارد.

آفریقای جنوبی ثبت بیش از 8,100 موارد جدید یک روز رکورد. این کشور دارای بیشترین موارد در آفریقا بیش از 159,000 آن را به عنوان شل شده است یکی از دقیقترین مستندات.

"ما در حال حاضر وارد یک جدید و خائنانه مرحله در چرخه زندگی از این همه گیر" جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa هشدار داد در پخش به ملت.

Undertakers حمل تابوت در پایان مراسم تشییع جنازه برای رسیدگی به COVID-19 قربانیان در یک مسجد در شهر کیپ تاون. آفریقا را تایید موارد پیشی گرفته اند 400,000 و مرگ و میر عبور کرده اند 10,000 به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند این بیماری همه گیر است که چیدن تا به سرعت در سراسر این قاره است. (مارکو Longari/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

این می آید به عنوان قاره آفریقا تاپ 400,000 عفونت و مرگ و میر عبور کرده اند 10,000 به عنوان مقامات بهداشتی هشدار می دهند این بیماری همه گیر است که چیدن تا به سرعت در این قاره از 1.3 میلیارد نفر است.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: موارد تایید شده در حال حاضر بالاتر از 404,000 در 54 کشور قاره در حالی که تست قابلیت های پایین باقی می ماند به دلیل کمبود مواد.

سازمان دیده بان | سوالات زیادی باقی می ماند در مورد چگونه زمانی که مردم انتقال coronavirus که می گوید:

سازمان بهداشت جهانی می گوید هنوز هم وجود دارد بسیار آموخته می شود چگونه مردم در مورد گرفتن coronavirus از جمله تاثیر بدون علامت انتقال است. 3:03

قزاقستان را پیاده سازی یک دوم نرمتر مستند برای دو هفته از یکشنبه برای کمک به مبارزه با افزایش coronavirus موارد دولت گفت: در روز پنج شنبه.

مقامات خواهد شد برخی از غیر ضروری کسب و کار محدود کردن سفر بین استان های, برش حمل و نقل عمومی و خدمات' ساعت قبل از عمل و ممنوعیت تجمعات عمومی. این اقدامات ممکن است سخت تر یا گسترده دولت در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور Kassym-Jomart Tokayev دستور جدید محدودیت پس از coronavirus موارد در آسیای مرکزی کشور افزایش بیش از sevenfold پس از بلند کردن اجسام از آن بیشتر محدود مستند در اواسط ماه مه.

کره جنوبی می گوید آن را تایید کرده است 54 بیشتر COVID-19 موارد به عنوان coronavirus همچنان به گسترش فراتر از منطقه سرمایه و رسیدن به شهرستانها مانند گوانگجو است که تعطیل مدارس و تشدید محدودیت های اجتماعی پس از ده ها تن بیمار این هفته است.

ارقام گزارش شده پنج شنبه به ارمغان آورد و ملی مورد مجموع به 12,904 از جمله 282 مرگ و میر.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo است ابراز alarm بیش از افزایش عفونت در گوانگجو بود که یکی از کوچکترین caseloads در میان عمده کره جنوبی شهرستانها قبل از این هفته.

چین گزارش سه به تازگی تایید موارد coronavirus و می گوید فقط یکی از آنها درگیر انتقال محلی در پایتخت پکن است.

به گزارش روز شنبه به نظر می رسد برای قرار دادن این کشور که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در دوره به از بین بردن آن در داخل کشور حداقل به طور موقت.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید دو نفر دیگر موارد آورده بودند از چین. جدید مرگ و میر گزارش شده ترک تلفات در 4,634 میان 83,537 کل موارد COVID-19.

یک بیماری همه گیر کنترل کارگر می پوشد یک دست کت و شلوار محافظ او به عنوان انجام یک نوکلئیک اسید تست سواب برای COVID-19 بر در دولت تست سایت در پکن. (Kevin Frayer/گتی ایماژ)

چین در حال حرکت است به سرعت به بازگشایی آن, اقتصاد, اما بیکاری توده بافندگی به عنوان به شدت مدیون دولت تمایلی به صرف پرخرج در برنامه های محرک اقتصادی.

با کروناویروس موارد در توکیو فزاینده به یک دو ماه اخیر ژاپن چهره چشم انداز موج دوم بدون این کارشناسان که پنجه اولین مرحله از این بیماری همه گیر.

به جای آن یک پانل جدید شامل یک جایزه نوبل-جایزه برنده ژنتیک یک هوش مصنوعی کارشناس و متخصص قلب و عروق توصیه خواهد شد که دولت ژاپن به دنبال احیای آن رکود-آمار اقتصاد است.

تجدید سازمان نگرانی در میان برخی از کارشناسان بهداشت و درمان بیش از ژاپن در مدیریت ریسک قابلیت به عنوان همه گیر می تواند دوباره شدت می بخشد.

هند coronavirus عفونت پیشی گرفته 600,000 روز پنج شنبه با 17,834 مرگ و میر به عنوان مقامات مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر در حالی که کاهش مستند قوانین و مقامات وزارت بهداشت گفت.

چالش تازه برای محافظت از مردم از ویروس پدید آمده برای مدیریت بحران مقامات در شمال شرقی ایالت آسام در میان سیل بارندگی در آن سیل و رانش زمین کشته شدن 57 نفر در این هفته و بیش از 1.5 میلیون نفر مجبور به ترک خانه های خود.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر کنترل دما از یک کودک در بمبئی. هند coronavirus عفونت پیشی گرفته 600,000 روز پنج شنبه. (فرانسیس Mascarenhas/فردا نیوز)

آسام سلامت وزیر Himanta Biswa سرما گفت: دولت در حال شروع تست به شدت به شناسایی coronavirus موارد در میان روستاییان مجبور به پناه در جامعه سالن مدارس و ساختمان های دولتی.

در بریتانیا دولت را به طور موثر خندق پل هوایی خود را طرح و به سادگی پایان coronavirus قرنطینه قوانین برای کسانی که پس از رسیدن از 75 کشور به طوری که مردم می توانند در تعطیلات دیلی تلگراف گزارش داد.

این روزنامه گفت که انگلستان را در مدت کوتاهی بلند ممنوعیت غیر ضروری سفر به تقریبا تمام اتحادیه اروپا مقصد از جمله برمودا و جبل الطارق و ترکیه و تایلند و استرالیا و نیوزیلند.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون دولت شده است دست و پنجه نرم با نحوه باز کردن مسافرت های بین المللی پس از آن تحمیل یک دو هفته ای قرنطینه برای ورود آن اضافه شده است به گلایه از توقیف گردشگری و سفر میباشد.

اندونزی در حال کار تولید خود را COVID-19 واکسن در سال آینده, دلیل افزایش اضطراب است که کشورهای در حال توسعه می تواند مشکل در دسترسی به یک آینده ضربت سر از اندونزی ملی COVID-19 تیم تحقیقاتی گفت: پنج شنبه.

"تولید قابلیت و ظرفیت شرکت های زیست فناوری در جهان است که ما می دانیم محدود و جهانی زنجیره تامین نیز چالش های" علی Ghufron Mukti سر از نوآوری تیم در اندونزی تحقیقات و فناوری, وزارت, گفت:.

"لازم است برای اندونزی برای توسعه خود COVID-19 واکسن. و از آن خواهد شد توسط اندونزی از اندونزی, اندونزی," او گفت:.

یک کودک با پوشیدن یک ماسک محافظ به نظر می رسد از طریق یک پنجره در حالی که سفر در یک قطار در جاکارتا در روز پنج شنبه. (ویلی Kurniawan/فردا نیوز)

سازمان بهداشت جهانی می گوید: وجود بیش از 150 تجربی COVID-19 واکسن در مراحل اولیه تست.

در پایان دو روز پژوهش جلسه آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفت: 17 واکسن داوطلبان در آزمایشات انسانی و برخی ممکن است موثر ثابت تا پایان سال اگر چه جدول زمانی مجوز واکسن نامشخص باقی مانده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب