Coronavirus سطوح در یونانی مهاجر کمپ

یونان قرنطینه یک مهاجر اردوگاه در نزدیکی آتن پس از ساکنان آزمایش مثبت است. اتحادیه اروپا در حال حاضر هشدار به

توسط PATRIS-FUN در 15 فروردین 1399

یونان قرنطینه یک مهاجر اردوگاه در نزدیکی آتن پس از ساکنان آزمایش مثبت است. اتحادیه اروپا در حال حاضر هشدار به سر می برند جزیره یونانی اردوگاه.

یونان مهاجرت و پناهندگی وزارت قرار می گیرد Ritsona اردوگاه در نزدیکی آتن تحت قرنطینه به مدت دو هفته در روز پنج شنبه پس از 21 ساکنان آن آزمایش مثبت برای coronavirus. اولین مورد یک مادر است که به هنگام تولد در هفته گذشته.

او با عفونت های شناسایی شده در آتن بیمارستان 75 کیلومتر (47 کیلومتر) به دور است اولین مورد ثبت شده در این اردوگاه به سر می برند در سراسر یونان.

اتحادیه اروپا در امور کمیسر Lauren Johannson گفت: DW که کمیسیون اروپا بود "کار بسیار سخت در حال حاضر برای راه اندازی یک واکنش اضطراری طرح اقدام همراه با مقامات یونانی."

در حال حاضر در محل هدف به تخلیه "به مردم آسیب پذیر ترین افراد بیمار به خارج از اردوگاه ها به مناطق امن مانند اتاق های هتل که در دسترس هستند در حال حاضر گفت:" Johannson.

کادر پزشکی و تجهیزات ساخته می شد در دسترس برای یونانی مقامات و نهادهای مانند سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان او گفت: DW.

"ما همه مسئول هستند برای نشان دادن عملی همبستگی نسبت به یونان و مهاجران" اضافه شده Johannson که به طور جداگانه در طول یک پارلمان اروپا لینک ویدئو تا به حال توصیف Ritsona شیوع بیماری به عنوان یک "هشدار دهنده سیگنال قرار دارند."

خواندن و تماشای کل مصاحبه اینجا.

اضافی کادر پزشکی و لوازم فرستاده

دسترسی به Ritsona شده بود محدود به گفته مقامات یونانی که اضافه شده اضافی که کادر پزشکی و مواد غذایی می تواند فرستاده شده به مردم در اردوگاه. هنوز کارکنان در اردوگاه است آلوده شده است.

یونان در حال حاضر برخی از 100,000 پناهندگی پناهجویان از جمله 40,000 در جزیره اردوگاه. این کشور دیده می شود به عنوان "دروازه اروپا" برای مردم در حال فرار از درگیری و فقر در خاورمیانه و فراتر از آن.

کمک سازمان های تقاضاهای مصرانه برای بیشتر هماهنگ عمل است. "این است که به فوریت نیاز به تخلیه مهاجران از جزایر یونانی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا گفت:" کاریتاس اروپا حمایت افسر لیلا Bodeux.

'حذف فوری,' خواسته های سلیمان' فرماندار

Constantinos Moutzouris فرماندار سه جزایر دریای اژه و گفت: "حذف فوری" از ساکنان اردوگاه بود و ضروری برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروسی.

یونان با آن جمعیت 11 میلیون نفر در روز پنج شنبه ثبت 1,415 موارد عفونت و 50 و میر ناشی از ریه-غیرفعال کردن بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

دولت در آتن بدل شده حرکت مهاجران مرتبه به سرزمین اصلی یونان.

ادامه مطلب: یونان سوء استفاده coronavirus در پناهندگان اختلاف با ترکیه

اردوگاه کودکان 'انتقال'

جوهانسون پرسیده شده توسط دویچه وله در مورد سرنوشت صدها نفر از افراد زیر سن قانونی بدون همراه در داخل اردوگاه گفت: هشت عضو اتحادیه اروپا شد "آماده استقبال از" فرزندان.

"من امیدوارم که برای اولین بار نقل مکان برگزار خواهد شد در هفته های آینده به طوری که آنها در حال حاضر در حال انتقال به حمل و نقل مراکز که در آن آنها همچنین در حال آزمایش برای coronavirus و آماده برای جابجایی به این کشورهای عضو" او گفت:.

Johannson گفت: بروکسل شد ارتباط با یونان و سازمان ملل متحد برای کاهش فشار "توسط جابجایی مردم از این اردوگاه و همچنین برای بازگشت به مردم است."

یونان در واقع خود را در آن'

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis خواست اتحادیه اروپا برای ارائه کمک های بیشتر به نگه داشتن coronavirus Sars-CoV-2 به دور از جزیره اردوگاه.

"شرایط به دور از ایده آل" Mitsotakis سی ان ان گفت. "اما من همچنین باید اشاره کرد که یونان در برخورد با این مشکل اساسا خود را در آن...ما نداشته اند به عنوان حمایت از اتحادیه اروپا به عنوان ما می خواستیم."

ipj/اس ام اس (AFP ایسنا)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن