Coronavirus می فرستد کلاس صفحه اصلی — استونی را آماده آلمان نشدم

مدارس در سراسر اروپا ممکن است بسته به جلوگیری از گسترش COVID-19 اما دانش آموزان هنوز هم برای رفتن به کلاس — تق

توسط PATRIS-FUN در 29 اسفند 1398

مدارس در سراسر اروپا ممکن است بسته به جلوگیری از گسترش COVID-19 اما دانش آموزان هنوز هم برای رفتن به کلاس — تقریبا. رهبری trailblazers مانند استونی یک آزمایش جدید در آموزش دیجیتال گرفته است.

دوشنبه آغاز شده با بوت کردن رایانه برای میلیون ها نفر از دانش آموزان در سراسر اروپا به عنوان دانش آموزان ، والدین و معلمان شروع به حمل و نقل کلاس های درس به خانه های خود. برای بسیاری از مردم در آلمان آن را یک رمان وضعیت. برای بسیاری از افراد در استونی آن یک فرمت از یک روش یادگیری است که آنها تمرین شده اند برای سال.

این کشور حوزه بالتیک از 1.3 میلیون نفر پیشگام در e-learning در حالی که آلمان هنوز برای گرم کردن به این موضوع است. که آشکار بود در اخیر یک مطالعه یادگیری دیجیتال در 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا توسط مرکز مطالعات اروپایی: استونی رتبه اول آلمان به پایان رسید و زمان آخرین.

ادامه مطلب: استونی می رسد به آن قومی روس ها در گذشته

"استونی است که به سادگی شگفت آور خوب مثال اگر ما در آموزش دیجیتال" می گوید: دکتر جولیا Hense نویسنده مقايسه e-learning strategies در سراسر جهان و مدیر پروژه در mmb انستیتو در اسن. "آنها شروع بسیاری از سال های بسیاری قبل از ما. در استونی دیوانه در مورد همه چیز دیجیتال. آنها برای پیدا کردن همه چیز دیجیتال هیجان انگیز است."

A Wifi sign next to a snowed in hut in Estonia

جایی خیلی دور زمانی که آن را می آید به دسترسی دیجیتال در استونی

استونی قوی زیرساخت های دیجیتال و 99 درصد از خانواده ها دارای یک اتصال به اینترنت پهن باند. تربیت معلم در آموزش الکترونیکی آغاز شده و حدود 10 سال پیش با توجه به کشور معاون وزیر آموزش و پرورش, Marts Laidmets. استونیایی مربیان همچنین دسترسی به یک آرایه وسیعی از ابزار آنلاین برای اتصال دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر. کسانی که شامل eKool یک مدرسه مدیریت شبکه است که دارای بیش از 200 ، 000 کاربران فعال در یک روز عادی و Stuudium یک مجموعه از برنامه های آموزشی و مواد و ابزار ارزیابی و پیام رسانی. خیلی از استونی تحصیل است که در حال حاضر در ابر و 87 درصد از مدارس با استفاده از ابزار مانند eKool و Stuudium, آیا برای, طرح درس, مشق شب, عدم مدیریت و یا ضبط نمرات.

حتی از روی حیله و تزویر در استونی

اما کسانی که سیستم عامل نیست طراحی شده به عنوان یک جایگزین برای کلاس درس برای کل کشور به طوری که حتی در استونی آنلاین مدرسه نمی رول کاملا هموار در روز دوشنبه. EKool [کول به معنی "مدرسه" در استونیایی] بود از کمیسیون برای 20 دقیقه در صبح به دلیل آن بود پربار از یک منبع غیر منتظره از استفاده: بیشتر پدر و مادر وارد شده است.

"ما با تجربه بیش از 15-20 بار کاربران بیشتر از حد نرمال می گوید:" eKool مدیر عامل Tanel Keres "و اگر چه ما آماده شد ما به طور مداوم تا به حال برای اضافه کردن منابع اضافی. این است که در واقع این وضعیت در حال حاضر به عنوان به خوبی. ما به طور مداوم نظارت بر سیستم های ما به دلیل وضعیت جدید برای همه است."

ادامه مطلب: استونی شناورها cyber security با جهان اطلاعات سفارت

معاون وزیر Laidmets وجود دارد گفت: تا به حال شده است از دیگر مشکلات بیش از حد. این تعطیلی مدرسه اساسا یک دادگاه این کشور را آموزش دیجیتال سیستم. "معلمان وجود دارد که به خوبی آماده شده برای این وضعیت به دلیل آن بود هرگز تعهد به انجام این بازی در اوایل. بنابراین برخی از معلمان برای انطباق بسیار به سرعت."

برای کسانی که مشکل کمک می آید از فناوری آموزش و پرورش, او گفت:, و یا از این کشور به فن آوری اطلاعات پایه برای آموزش و پرورش است که راه اندازی گروه برای رسیدن به معلمان کمک کند.

آبخيز e-learning

این یک وضعیت است که دانش آموزان و معلمان در آلمان تنها می تواند از خواب.

"این ادعا که آنها در مورد چگونه همه این آموزش باید معطوف آنلاین کاملا متوجه شدم. آن را به سادگی کار نمی کند" اظهار تاسف یکی برلین 10 کلاس که شد نا امید به پیدا کردن که تنها تعداد بسیار کمی از معلمان و حتی می دانست که چگونه مدرسه خود را در پلت فرم آنلاین قرار بود به کار.

A person holding a tablet

آلمان در تلاش برای نگه داشتن سرعت با کشورهای اسکاندیناوی به ویژه در

اما جولیا Hense امیدوار است. "آنچه که من در حال حاضر شاهد است که یک دسته کامل از طرح شکل گرفته است, در روزهای اخیر," او می گوید. "وجود دارد در حال حاضر تلاش برای گرفتن که البته کار نخواهد کرد در کوتاه مدت چون برای مثال وقتی که می آید به سخت افزار و آلمان است و نه مجهز مانند استونی و یا فنلاند یا سوئد.

"این شگفت انگیز است آبخیز برای همه ما در هر حس. این نشان می دهد که در آن سیستم پر از دست انداز است," او گفت:. "و نیز به همین دلیل به اعتقاد من آن است که در مجموع تقویت کننده برای یادگیری دیجیتال."

ادامه مطلب: اهمیت مطالعه در خانه برای مدرک: E-learning در آفریقا

سابین Kinkartz کمک به این داستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن