Coronavirus: شورش های قومی و مذهبی در اوکراین به چین evacuees وارد قرنطینه

ساکنان یک شهر است که خانه evacuees از ووهان درگیری با پلیس در میان ترس از coronavirus گسترش یافته است. رئیس ول

توسط PATRIS-FUN در 2 اسفند 1398

ساکنان یک شهر است که خانه evacuees از ووهان درگیری با پلیس در میان ترس از coronavirus گسترش یافته است. رئیس ولدیمیر Zelenskiy مطمئن است مردم محلی که evacuees حال حاضر هیچ خطری برای جامعه است.

مرکزی اوکراین شهر صحنه درگیری های روز پنج شنبه به عنوان خشم ساکنان اعتراض به ورود evacuees از چین بودند که به قرنطینه برای coronavirus.

برخی از 45 اوکراین و 27 اتباع خارجی تخلیه شدند از چین در شهر ووهان کانون COVID-19 شیوع آورده و به یک آسایشگاه در شهر نوی Sanzhary شرق کیف برای یک هفته دو دوره قرنطینه.

تا کنون هیچ مورد تأیید این ویروس ثبت شده در اوکراین است. اما ترس از امکان گسترش ویروس راند و مردم محلی برای مقابله با کاروان اتوبوس ها بودند که حمل و نقل evacuees.

در یک daylong بن بست ساکنان درگیری با مقامات سوخته لاستیک اقدام به مسدود کردن پل و پرتاب پرتابه در اتوبوس. دو تا از وسایل نقلیه ویندوز بودند شکست در حالی که evacuees داخل بودند. معترضان فریاد زد: "شرم بر شما" صدها helmeted پلیس در آن مستقر شده بودند به حفظ نظم.

"آیا وجود دارد هر جای دیگر در اوکراین است که می تواند میزبان 50 نفر است که در واقع در بیشتر یا کمتر روستاهای دور افتاده و یا در دور مناطق که در آن وجود دارد هیچ تهدیدی برای جمعیت ؟" ساکن یوری Dzyubenko به نقل از رویترز عنوان کرد و گفت.

ادامه مطلب:Coronavirus و خطرات دیگر: چگونه به سالم ماندن در هواپیما

با وجود شورش evacuees بودند با موفقیت به ارمغان آورد به درمانگاه بود که بی درنگ مهر و موم شده توسط پلیس.

People walking with gas masks in the city of Novi Sanzhary

ده ها تن از آسمان آورده بودند به شهر نوی Sanzhary برای قرنطینه

بی اعتمادی عمومی

مقامات گفت: این گروه شده بود به نمایش در آمد و دو بار برای این ویروس قبل از اینکه مجاز به پرواز است. رئیس ولدیمیر Zelenskiy pled برای آرام گفت: evacuees ارائه شده هیچ خطری برای جامعه است.

"اما وجود دارد خطر دیگر است که من می خواهم به ذکر است. خطر فراموش کردن که ما همه انسان هستند و ما همه اوکراین" Zelenskiy گفت.

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus مهاجر توصیف زندگی در قرنطینه

اوکراین به شدت عدم اعتماد خود را به دولت این کشور این است که گرفتار فساد و ضعف سیستم بهداشت و درمان. این کشور همچنین در تلاش با یک اپیدمی سرخک در میان بی میلی برخی به واکسیناسیون خود و فرزندان خود را.

jcg/nm (dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب