Coronavirus آخرین: ووهان یو پی اس مرگ و میر 50 درصد

چین دچار بدترین حالت آن انقباض اقتصادی پس از دهه 1970 آن را به عنوان مبارزه coronavirus بیماری همه گیر. شهر وو

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

چین دچار بدترین حالت آن انقباض اقتصادی پس از دهه 1970 آن را به عنوان مبارزه coronavirus بیماری همه گیر. شهر ووهان خود تجدید نظر مرگ و میر از 2,579 به 3,869. دنبال DW برای آخرین.

  • تولید ناخالص داخلی چین کاهش 6.8% در سه ماهه اول سال 2020
  • ایالات متحده آمریکا اعلام کرد قصد دارد به سهولت اجتماعی فاصله گرفته است.
  • آنگلا مرکل صدراعظم آلمان وعده "حمایت کامل" برای چه کسی است.
  • اصلی کانون ووهان به روز شده آن مرگ و میر از 2,579 به 3,869

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

06:45 یک تماس-ردیابی برنامه برای پیگیری گسترش coronavirus آماده خواهد شد برای آلمانی ها برای دانلود و استفاده بر روی گوشی های هوشمند خود را در سه تا چهار هفته وزیر بهداشت ینس Spahn می گوید.

آلمان فدرال و دولت ایالتی رهبران باید گفت که آنها را حمایت داوطلبانه استفاده از این برنامه هنگامی که در دسترس, بنابراین کاربران گوشی های هوشمند می توانید به سرعت یاد بگیرند که اگر و زمانی که آنها تا به حال شده است در معرض تماس با فرد آلوده.

توسعه دهندگان در حال کار سخت برای اطمینان از حفاظت از داده ها استاندارد هستند "به عنوان کامل که ممکن است" Spahn گفت: پخش عمومی چیست ؟

"برای آن را واقعا خوب به آن نیاز دارد بیشتر شبیه به سه تا چهار هفته به جای دو هفته" Spahn گفت.

آلمان پنجم-بیشترین تعداد COVID-19 نفر از پشت, ایالات متحده آمریکا, اسپانیا, ایتالیا و فرانسه در حدود 134,000 اما آن را نگه داشته و مرگ و میر را به یک نسبتا کم 3,868 تشکر در بخشی اولیه و آزمایش های گسترده.

اما آلمان شده است محتاط تر از برخی از کشورهای آسیایی با استفاده از فن آوری دیجیتال برای مبارزه با گسترش COVID-19 مهار توسط اروپا و دقیق اطلاعات قوانین حفظ حریم خصوصی. Spahn گفت: کشور در حال مقابله با موج اول آن شیوع کروناویروس با تشکر اجتماعی فاصله اقدامات که گرفته شد.

سیستم بهداشت و درمان هنوز هم نیاز به فقط یک سوم از مجموع آن مراقبت و تنفس تخت برای مقابله با COVID-19 بیماران, او گفت:. اما ایجاد توازن بالینی ارائه — اجازه می دهد به تعویق افتاد درمان و عملیات از سر گرفته شود — خواهد بود که ممکن است از شروع ممکن است.

06:15 اروپایی فروش خودرو کاهش یافته و به 55 درصد در ماه گذشته به عنوان مستند اقدامات به اثر رفت در بسیاری از کشورها این صنعت انجمن تجارت روز جمعه گفت.

"تمام 27 بازارهای اتحادیه اروپا قرارداد در مارس اما ایتالیا در زمان بزرگترین ضربه با ثبت نام در حال سقوط توسط 85.4% به 28,326 اتومبیل های جدید" اروپا تولید کنندگان خودرو انجمن گفت.

05:30 به شورای مرکزی مسلمانان در آلمان درخواست کرد برای جوامع به ادامه پایبندی به اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

"آن را به عنوان دشوار است برای ما به حفظ مساجد بسته در طول ماه رمضان آن است که ما مذهبی و مدنی مسئولیت را به انجام درست آن در این زمان گفت:" رئیس شورای Aiman Mazyek.

حفاظت از سلامت و زندگی بشر تا به حال به از بالاترین اولویت در طول همه گیر Mazyek گفت. در ضمن آلمان معاون وزیر کشور Markus کربر ستایش تعهد از جوامع مسلمان به مبارزه با کروناویروس. آنها تا به حال نشان داده شده است "درجه بالایی از مسئولیت و همبستگی با جامعه ما," او گفت:. "این تجدید و تقویت انسجام در جامعه ما است."

کربر به ملاقات مذهبی و رهبران جامعه از مسیحی و یهودی و مسلمان با مذاهب و بعد از آن در روز جمعه برای بحث در مورد چگونگی ادامه می آید به کلیسا معبد و مسجد خدمات در آینده است.

05:20 دانمارک تنظیم شده است برای استراحت اجتماعی فاصله محدودیت از دوشنبه اجازه می دهد برخی از کسب و کارهای کوچک مانند آرایشگری, سالن زیبایی و رانندگی مدارس برای بازگشایی شده است.

چنین شرکت بودند توقیف ماه گذشته به عنوان بخشی از یک مستند برای مهار گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

04:58 تعداد گزارش شده عفونت در آلمان افزایش یافته است 3,380 به 133,830 با توجه به این کشور رابرت کخ موسسه (RKI). تعداد مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از عفونت با رمان coronavirus SARS-CoV-2 افزایش 299 ظرف 24 ساعت به 3,868. برخی از 81,800 بيماران گزارش شده به عنوان بهبود در اطراف 4,700 بیش از روز قبل.

آمار و ارقام گردآوری شده توسط RKI بستگی به داده های در حال انتقال از دولت های ایالتی و محلی به سطح ملی یک معنی آنها می تواند متفاوت باشد برای کسانی منتشر شده در زمان واقعی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

04:45 در نور از آن تجدید نظر ووهان ارقام گرفتن در اینجا در یک گزارش DW از خیابان های این شهر فقط چند روز پیش.

ادامه مطلب: آنچه زندگی است مانند در پست-مستند ووهان?

04:30 چین در شهر ووهان — اصلی کانون شیوع کروناویروس — تجدید نظر تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر توسط 1,290 به 3,869 مقامات محلی گفت. که نشان دهنده افزایش 50 ٪ در اوایل ارقام است.

دولت هوبئی استان که ووهان است و این سرمایه در بیانیه ای گفت که تعداد تلفات بوده است تجدید نظر شده تا با توجه به اواخر گزارش از موسسات پزشکی است. علاوه بر این برخی از coronavirus بیماران در خانه درگذشت, در حالی که بیمارستان بودند غیرمنتظره در مراحل اولیه.

کلی دقت از چین coronavirus داده شده است سوال هر دو در خارج از کشور و توسط خود این کشور شهروندان است.

03:30 ما پرواز اخراج مهاجران از گواتمالا شده اند به طور موقت به حالت تعلیق پس از آخرین پرواز انجام مهاجران که تست مثبت برای coronavirus. از 76 نفر در پنج شنبه پرواز, 44 گزارش شد که آزمایش مثبت است.

"گواتمالا در حال همکاری با مقامات ایالات متحده برای ارزیابی وضعیت سلامت Guatemalans بازگشت و در روزهای اخیر" سخنگوی ریاست جمهوری گواتمالا گفت.

02:30 نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها فکر می کنم که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات برای مقابله با تهدید coronavirus بودند بیش از حد آهسته بر اساس یک نظرسنجی جدید انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو. بررسی های انجام شده بین 7 آوریل و مارس 12 با استفاده از یک نمونه از 4,917 بزرگسالان آمریکایی.

در حالی که 65 درصد احساس کردند که پاسخ های اولیه بیش از حد آهسته 52% احساس کردند که نظرات خود را در این بیماری همه گیر در حال حاضر با هدف ساخت آن را نگاه بهتر از آن واقعا است. نزدیک به 40 درصد احساس کردند که نمایندگی خود از بحران است دقیق و 8% گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت این وضعیت به نظر می رسد بدتر از آن است.

Trump gestures during a press conference (picture-alliance/dpa/AP/A. Brandon)

اکثر آمریکایی ها گفت: آنها بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به کروناویروس بحران بیش از حد به آرامی

02:10 اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آمار رسمی نشان داد در روز جمعه. این اولین بار بود که چنین کاهش پس از پایان انقلاب فرهنگی در سال 1976.

تاریخی انقباض برای اولین بار پس از چین شروع به انتشار فصلنامه محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده ها در سال 1992 در جهان و دومین اقتصاد زیر می آید گسترده تعطیلی ناشی از شیوع کروناویروس آغاز شد که در چین در اواخر سال گذشته و تعطیل کارخانه های حمل و نقل و مراکز خرید.

در طول دوره از سال 2020 مستندات را در سراسر جهان گسترش قرار دادن یک عمده دمپر در تجارت جهانی.

در یک چهارم در سه ماهه اساس تولید ناخالص داخلی چین کاهش یافت 9.8 درصد در سه ماه اول سال اداره ملی آمار گفت که در مقایسه با انتظارات برای یک 9.9% انقباض و 1.5 درصد رشد در سه ماهه قبلی است.

02:05 صدها نفر از کارگران صنایع پوشاک در بنگلادش به خیابان ها ریختند و تقاضای عدم پرداخت حقوق پس از کارخانجات به حالت تعلیق عملیات بیش از coronavirus-مستندات مربوط در سراسر جهان است. تظاهرات برگزار شد در بخش هایی از داکا در حالی که کارگران نیز مسدود کردن یک بزرگراه در خارج از بنگلادش سرمایه است.

بسیاری از معترضان را سرزنش مارک های بین المللی مانند Wal-Mart, H&M, و, Marks & Spencer برای لغو سفارشات به ارزش 3.2 میلیارد دلار است که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار 2.26 میلیون کارگر در این صنعت است.

قابل توجه صنعت نساجی حساب برای نزدیک به 85 درصد از بنگلادش $40 میلیارد دلار صادرات سالانه.

01:45 در تلاش برای کنترل گسترش ویروس مکزیک را محدود حرکت بین مکان هایی شده اند که به شدت تحت تاثیر coronavirus رئیس آندرس مانوئل لوپز Obrador اعلام کرد. این است که عمدتا محدود به شهرهای بزرگ باعث به مقامات کمربند خاموش بسیاری از شهرها شده اند که آسیب دیده توسط ویروس.

مکزیک گزارش شده 450 موارد جدید و 37 جدید مرگ و میر در آوردن این کشور در مجموع شمارش به 6,297 موارد و 486 مرگ و میر.

01:05 نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند در محل باقی می ماند برای یک سال. او گفت: این موضوع تا حد زیادی به دلیل عدم اطمینان در مورد توسعه یک واکسن یا راه های جدید برای درمان COVID-19 بیماری کشنده ناشی از رمان coronavirus.

"اجتماعی فاصله چیزی است که ما باید بسیار مورد استفاده قرار گیرد به" موریسون گفت: ایستگاه رادیویی محلی 3AW. "این می تواند یک سال, اما من نه گمانه زنی در مورد آن است." اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند برای حداقل یکی دیگر از چهار هفته او اضافه شده است.

00:20 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد برای شروع نورد اجتماعی فاصله اقدامات با هدف مهار گسترش این رمان coronavirus.

تحت یک طرح عمل لقب "باز کردن امریکا دوباره" کاخ سفید گفت: دولت فرمانداران می تواند در بلند اقدامات در سه مرحله. تحت فاز یک این طرح کلیساها و سالن های ورزشی می تواند باز "تحت سخت فیزیکی فاصله پروتکل." اما گروه گردش نباید بیش از 10 نفر.

این بیماری همه گیر است و باعث گسترده اقتصادی خرید اینترنتی تحریک تاریخی میزان بیکاری در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است برای ضربه زدن به اقتصاد ایالات متحده را به اقدام قبل از انتخابات ریاست جمهوری قرار است در ماه نوامبر.

آمار از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 32,900 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده و نزدیک به 630,000 تایید عفونت.

سازگاری با پنج coronavirus اخبار در اینجا: ما پرده برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

rc, دیدن, ls/rt (Reuters, AP, AFP, dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب