به عنوان مردم کمتر پرواز, نرخ اسلحه در بر داشت TSA جهش به شدت

With مردم به مراتب کمتر پرواز به دلیل محدودیت های مسافرتی در طول coronavirus همه گیر امنیت فرودگاه صفترس به ط

توسط PATRIS-FUN در 9 اردیبهشت 1399

With مردم به مراتب کمتر پرواز به دلیل محدودیت های مسافرتی در طول coronavirus همه گیر امنیت فرودگاه صفترس به طور طبیعی پیدا کردن کمتر اسلحه در حمل چمدان.

اما نسبت اسلحه برای مسافران به دنبال هیئت مدیره هواپیما شروع به پریدن کرد به شدت.

اداره امنیت حمل و نقل گفت: آن یافت 58 اسلحه در بازرسی از مارس 22 مارس 22 در مقایسه با 346 اسلحه بیش از کشش همان سال گذشته است.

تنظیم برای 95% کاهش مسافران این بدان معناست که TSA screeners در بر داشت یک تفنگ برای هر 80,000 مردم به نمایش در آمد — یا 2.7 برابر نرخ یک سال پیش زمانی که آنها در بر داشت یک تفنگ برای هر 216,200 مردم است.

TSA کاهش یافته است به ارائه یک توضیح یا نظریه در مورد این که چرا رای از پیدا کردن اسلحه رفته در این بهار.

جفری قیمت که می آموزد حمل و نقل هوایی امنیت در شهری دانشگاه دولتی در دنور گفت که او فکر می کند که دلایل متعددی وجود دارد که در پشت این نرخ بالاتر از تفنگ اکتشافات: اخیر سنبله در فروش تفنگ های "آخرالزمان" طرز فکر است که باعث می شود مردم احساس توجیه حمل اسلحه در هواپیما و کوتاه تر TSA خطوط.

با مردم کمتر به صفحه نمایش TSA screeners "می تواند یک زمان بسیار بیشتری را با هر فرد و وسایل خود را," قیمت گفت.

بازرسی screeners استفاده از X-ray ماشین که هشدار آنها را به نگاهی نزدیک تر اگر چیزی به نظر می رسد غیر معمول در محتویات یک کیسه. در دولت های گذشته اجرا پنهانی آزمون TSA screeners پردازش قبل از همه گیر سطح از مسافران موفق به پیدا کردن جعلی سلاح درصد بالایی از این زمان با توجه به گزارش منتشر شده.

در حالی که تعداد دقیق باقی می ماند طبقه بندی شده بازرس کل وزارت امنیت میهن گفت: در یک طبقه بندی نشده خلاصه که یک سال 2017 آزمون نشان داد مشکلات با هر دو غربال عملکرد و TSA تجهیزات.

یکی دیگر از حمل و نقل هوایی-امنیت, متخصص, Sheldon جاکوبسن در دانشگاه ایلینوی گفت: چشم انداز مثبت در تفنگ-نرخ حمل می شود زیرا افرادی که هنوز در حال پرواز در طول یک بیماری همه گیر ممکن است متفاوت باشد — و بیشتر در معرض ابتلا به حمل اسلحه. اوقات فراغت مسافران در خصوص عمدتا متوقف پرواز.

"افرادی که اوقات فراغت آگهی سفر با خانواده های آنها نمی آوردن اسلحه به پست های بازرسی" جاکوبسن گفت.

یک روند برگزار ثابت در سال 2019 و 2020: بسیاری از اسلحه TSA screeners پیدا کردن در حمل کیسه های لود شده است. آژانس گفت که از Feb. 24 آوریل 22 آن screeners یافت 317 اسلحه و 263 لود شد.

آن است که قانونی برای کشتی اسلحه در یک شرکت هواپیمایی هواپیما اگر آنها در حال تخلیه بسته بندی شده در یک مورد قفل شده و ذخیره شده در چمدان چک می رود که در محموله نگه دارید.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب