Coronavirus آخرین: ووهان بازگشایی پس از دو ماه مستند

این شهر چینی — صفر از coronavirus همه گیر — دارای بخشی از بازگشایی به خارجی ها. نگرانی در حال رشد بیش از اینکه

توسط PATRIS-FUN در 9 فروردین 1399

این شهر چینی — صفر از coronavirus همه گیر — دارای بخشی از بازگشایی به خارجی ها. نگرانی در حال رشد بیش از اینکه پکن واقعا مورد ضرب و شتم ویروس. دنبال DW برای آخرین.

  • چین در شهر ووهان که در آن ویروس پدید آمده است به آرامی بازگشایی پس از بیش از دو ماه از مستند
  • اسپانیا می بیند آن را در مرگبارترین روز و در عین حال با 832 مرگ و میر
  • ایالات متحده در حال حاضر نزدیک به 105,000 تایید COVID-19 موارد بر اساس یک ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز
  • آلمان می گوید که انتظار ندارد به استراحت محدودیت در جنبش عمومی قبل از آوریل 20

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

12:30 حداقل 46 نفر در هیئت مدیره کشتی کروز آلمانی Artania باید آزمایش مثبت برای coronavirus. این کشتی در حال حاضر لنگر در Fremantle جنوب پرث در غرب استرالیا پس از سرگردان بودن در دریا در یک stand-off با مقامات استرالیا.

این Artania "تا به حال به یک نقطه بحران" و وضعیت "فوری" گفت: Western Australia برتر را علامت McGowan.

قبلا مقامات دستور داد کشتی را ترک استرالیا آب.

سرنشین دیگر کشتی کروز زاندم چهار نفر از مسافران کشته و بیشتر از دو آزمایش مثبت است. کشتی لنگر انداخته است در سواحل پاناما.

Holland America Line گفت: در پست خود در Facebook صفحه ای که بیش از 130 نفر سرنشین بود, گزارش, علائم شبه آنفولانزا.

پاناما را به وزارت بهداشت داده نشده است اجازه کشتی برای عبور کشتی از کانال گفت Ricaurte Vasquez, کانال اقتدار مدیر.

ادامه مطلب: Coronavirus: کشورهای تقلا برای بازیابی گردشگران رشته در آسیا

12:20 لهستان روز شنبه گفت این امر اجازه می دهد تا مردم بیش از 60 در قرنطینه و یا خود انزوا به رای دادن در مارس 10, انتخابات ریاست جمهوری از طریق پستی رای گیری.

خشم خشم آمده است بیش از برنامه, برای برگزاری رای گیری با وجود بدتر شدن COVID-19 بیماری همه گیر. یک نظر سنجی نشان داد که 72 درصد از قطب سوال می خواستم رای گیری به تعویق افتاد.

تحت سلطه جناح راست قانون و عدالت (PiS) پارلمان به تصویب تغییرات در قانون انتخابات در قبل از سپیده دم آرا.

ادامه مطلب: Coronavirus را تهدید می کند لهستان رشد قابل توجه داستان

12:15 نخست وزیر ژاپن شینزو وعده داده است بسته بی سابقه ای از مراحل را به کوسن جهان سوم بزرگترین اقتصاد جهان از این بیماری همه گیر.

آبه گفت: "بزرگ و قدرتمند" اقدامات را شامل محرک های مالی و پولی مراحل و معافیت های مالیاتی برای شرکت های هر چند جزئیات شده اند نه نهایی.

"ما در یک مرحله بحرانی. ما نیاز به آماده برای دراز مدت نبرد" آبه گفت: در سراسر کشور تلویزیونی کنفرانس خبری اضافه کرد: "من می خواهم به ساده در مورد آن است."

عفونت در ژاپن در صعود به بیش از 1500 با 52 و میر به استثنای کسانی که از کشتی کروز قرنطینه ماه گذشته با توجه به پخش عمومی NHK.

12:00 بزرگترین تولید کننده کاندوم هشدار داده و از احتمال کمبود پس از coronavirus مستند مجبور به توقف تولید.

مالزی Karex Bhd باعث می شود یک در هر پنج کاندوم در سطح جهان است اما نه تولید یک واحد پيشگيری از آن در مالزی کارخانه برای بیش از یک هفته پس از دولت تحمیل تنگ محدودیت در زندگی عمومی است.

کسب و کار دریافت مجوز ویژه برای راه اندازی مجدد تولید در جمعه اما با تنها 50 درصد از نیروی کار خود را گزارش رویترز،.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 2,161 COVID-19 مورد و 26 مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا کشور است. این مستند این است که با توجه به باقی می ماند در محل حداقل تا آوریل 14.

11:29 صبح روز شنبه یک نظامی آلمانی ایرباس جمع آوری شش COVID-19 بيمار از برگامو در سخت ضربه شمال ایتالیا که در آن خدمات بهداشتی و درمانی نامعقول. بیماران خواهد شد, پرواز به فرودگاه کلن گرفته شده و سپس به بیمارستان های مختلف برای درمان لوفت وافه آلمان به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

بیشتر از چهار بیماران منتقل شده از فرانسه است. پخش عمومی FranceInfo گزارش داد که دو بيمار شده بود سوار بر یک Caiman هلیکوپتر در شرق شهر متز.

دیگر آلمانی متحده نیز ارائه شده را به شدت بیمار بیماران از جمله در بایرن و زاکسن. بادن-وورتمبرگ و Saarland گفت: آنها ارائه خواهد شد تخت مراقبت ويژه و مکان به بیماران از همسایه فرانسه.

11:05 آلبانی خواهد شد نیاز به یک مجوز به ترک خانه به ضرورت به عنوان بخشی از اقدامات سختگیرانه تر برای جلوگیری از شیوع بیماری وجود دارد.

اجازه می تواند به دست آمده توسط نرم افزار و یا پیام متنی که اجازه خواهد داد که یکی از اعضای خانواده به بیرون بروید.

سخت گیرانه اندازه گیری شامل 40 ساعت منع رفت و آمد — هیچ حرکت و یا فعالیت های کسب و کار مجاز است از روز شنبه در 1 بعد از ظهر به وقت محلی (1200 UTC) به دوشنبه ساعت 5 پلیس و نیروهای نظامی خواهد گشت زنی در خیابان به اجرای قانون است.

آلبانی به گزارش 186 موارد جدید کروناویروس با 10 مرگ و میر.

ادامه مطلب: کروناویروس در بالکان: می بلایای شکست آن ،

10:50 اسپانیا گزارش کرده است که کمترین روزانه افزایش مرگ و میر با 832 جدید مرگ و میر در مقایسه با روز قبل از آن به وزارت بهداشت گزارش شده است. در این کشور شمار کشته شدگان در حال حاضر 5689 دوم-بالاترین پس از ایتالیا. تعداد کل آلوده رز به 72,248 از 64,059.

10:45 ووهان چین شهر که در آن شیوع کروناویروس اولین پدید آمده است شروع به استراحت اقدامات پس از دو ماه از سخت مستند. مترو خدمات را آغاز کرده اند که در حال اجرا و قطار با سرعت بالا خدمات به سرمایه از سر گرفته اند.

کنترل های بسیاری هنوز در محل باقی می ماند با اکثریت قریب به اتفاق مغازه ها هنوز بسته و موانع در محل. ووهان نمی خواهد اجازه دهید مردم ترک شهر تا آوریل 8, هنگامی که در فرودگاه نیز به مجموعه دوباره باز به پروازهای داخلی.

ووهان پایتخت هوبئی استان که در آن وجود داشته است 3,177 ثبت شده مرگ و میر ناشی از COVID-19. چین تایید کرده است 54 عفونت در ورود از خارج از کشور بیش از 24 ساعت گذشته اما هیچ جدید داخلی منتقل موارد است. وجود دارد در حال رشد است و تردید در اطراف پکن ادعا را مورد ضرب و شتم ویروس.

در همین حال یک تیم پزشکی فرستاده شده توسط چین وارد اسلام آباد پاکستان در شهر. این تیم همچنین در آورده و تقاضا تجهیزات پزشکی از جمله 10,000 N95 ماسک, 100,000 فولاد ماسک و 10000 تست کیت های چینی گزارش رسانه های دولتی.

10:35 آفریقای جنوبی گلوله های لاستیکی به سوی صدها نفر از خریداران در صف یک فروشگاه بزرگ در ژوهانسبورگ یک عکاس خبرگزاری فرانسه گفت.

و بین 200 تا 300 نفر در خارج از فروشگاه محبوب در یک جرم و جنایت-منطقه مستعد در ژوهانسبورگ. اما به عنوان آنها درهم به امن خود را در نقاط بسیاری از رعایت نمی کنند توصیه می شود فاصله ایمن بین آنها است.

پلیس وارد در 10 گشت وسایل نقلیه و شروع به شلیک گلوله های لاستیکی به سمت خریداران و بعد با استفاده از شلاق به دست آوردن خریداران به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آفریقای جنوبی تحت 21-day مستند و ثبت آن در اول مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز جمعه.

10:25 تعداد coronavirus مرگ و میر در آلمان رسیده 395 و تعداد تایید عفونت بیش از 53,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. آلمان رابرت کخ موسسه با استفاده از روش های مختلف قرار می دهد مرگ و میر در کشور در 325 تا 55 در یک روز.

در پادکست هفتگی, صدر اعظم آنجلا مرکل تشکر آلمانی ها برای فداکاری آنها در حال ساخت در سراسر کشور مستند.

"زمانی که من امروز می بینیم که چگونه تقریبا هر کس به طور کامل تغییر رفتار خود چگونه اکثریت قریب به اتفاق شما واقعا جلوگیری از هر گونه تماس های غیر ضروری دقیقا به این خاطر آن را نیز می تواند شامل یک خطر عفونت پس از آن من به سادگی می خواهم بگویم: با تشکر از شما
با تشکر از شما از ته قلب من است."

"من باید از شما بپرسم به بیمار. متاسفانه روزانه تعداد از عفونت های جدید هنوز به ما هیچ دلیلی برای استراحت قوانین" مرکل گفت که او هنوز در قرنطینه در خانه.

تعدادی از عفونت های جدید بود که در حال حاضر تقریبا دو برابر هر 5.5 روز او اضافه شده است.

ادامه مطلب: Coronavirus: درمان بیماران اروپایی در آلمان

10:00 در اینجا خلاصه ای از کلید رویدادهای جهانی از چند ساعت گذشته:

چین: این کشور آغاز شد, کاهش محدودیت ها در شهر ووهان که در آن شیوع آغاز شده است. سفر با قطار به شهرستان در حال حاضر مجاز است اما مسافران به دنبال ترک هنوز هم باید صبر کنید تا آوریل 8. هیچ داخل کشور منتقل موارد این ویروس ثبت شد اما وجود دارد 54 وارداتی موارد است.

ایالات متحده آمریکا: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2.2 تریلیون دلار (€1.97 تریلیون) اقتصادی امداد بسته بود که توسط کنگره تصویب زودتر تصویب آن به قانون است. این معامله شامل اقدامات لازم برای آزاد کردن منابع مالی برای منابع مراقبت های بهداشتی و ارائه کمک برای مبارزه کسب و کار و افراد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند به نیروی جنرال موتورز به شدت مورد نیاز هواکش. اگر چه او تا به حال پیش تولید گفت: باید به سمت چپ تا به کسب و کار خصوصی رئیس جمهور عقب نشینی تحت فشار سنگین از آمریکا و مقامات پزشکی تقلا برای درمان بیماران بدحال.

این کشور در حال حاضر دارای بیشترین coronavirus عفونت در سراسر جهان و موارد همچنان به موشک وار رفتن. از صبح روز شنبه آن را به حال ثبت نام بیش از 104,000 عفونت با 1,711 مرگ و میر. شهر نیویورک باقی مانده است سخت ترین ضربه منطقه از کشور است.

ایران: مرگ و میر در کشور است که بالاترین در خاورمیانه در 2,378 با یکی دیگر از 144 مرگ و میر در روز جمعه اعلام کرد. دولت خود را به پایان رسید راه اندازی 2000 زمینه تخت بیمارستان در پایتخت است که شروع به مصرف بیماران از هفته آینده, اما گسترده بی اعتمادی بر دولت و مدیریت بحران باقی مانده است.

صدها نفر کشته و هزاران نفر گرفته شد بیمار پس از مردم نوشید سمی متانول الکل پس از آن ادعا را می تواند درمان این ویروس منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

در جای دیگر: ژاپن توکیو شدت مهار اقدامات در شنبه مشاوره عمومی برای باقی می ماند خانه زیر ناگهانی سنبله در موارد. روس ها داده شده است یک هفته مرخصی با حقوق و رستوران ها در سراسر کشور دستور داده شده است به نزدیک است. در شب جمعه ایرلند اعلام کرد خود را در سراسر کشور مستند تا مارس 12.

در سراسر جهان: آخرین آمار و ارقام نشان می دهد coronavirus عفونت در سراسر جهان رسیده بیش از 600,000. روز جمعه صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva گفت: "روشن است که ما وارد یک رکود" پس از ویروس مجبور کسب و کار و تجارت به توقف و یا آهسته و میلیاردها نفر از مردم باقی مانده در خانه در سراسر جهان است.

09:42 ایرلند, وزیر بهداشت, Simon هریس روز شنبه گفت که او امیدوار است که این کشور قادر خواهد بود برای پایان دادن به یک ملی مستند در دو هفته زمان اگر آن را ثابت موثر در کاهش میزان بستری شدن در بیمارستان. اما او را رد کرد و بلند کردن اقدامات محدود کننده ها در کامپیوتر است.

"ما در یک موقعیت در مارس 12 که در آن زندگی در ایرلند می تواند به حالت عادی بازگشت ؟ مطلقا نه. بیایید صادقانه با هر یک از دیگر این اقدامات است که ما در حال رفتن به نیاز به ادامه کار در," او گفت: ملی پخش RTE.

ایرلند وارد یک ملی مستند در نیمه شب شنبه و نیاز به همه اما غیر ضروری کارگران را به خانه باقی می ماند. افراد مجاز برای قرار ملاقات های پزشکی و خرید مواد غذایی و همچنین برای کشاورزی و ورزش و نزدیک به خانه و ضروری خانواده بازدیدکننده داشته است.

ایرلند در حال حاضر 2,121 تایید coronavirus موارد با 22 مرگ و میر.

بیشتر بخوانید: آلمان نمی خواهد بلند coronavirus محدودیت های قبل از آوریل 20: Chancellory

09:29 همسایه با کشورهای مالزی و اندونزی گزارش داد که سربازان ارتش در coronavirus عفونت موارد در روز شنبه.

مالزی گزارش 159 موارد جدید عفونت آوردن مجموع آن به 2,320 رویترز گفت. وجود دارد تا کنون 26 و میر گزارش شده.

اندونزی مقامات بهداشتی گزارش 109 مورد جدید در مجموع از 1,555 عفونت با 87 کل مرگ و میر.

فیلیپین گزارش جدید 14 کشته و 272 مورد جدید و مارک و کشور را تنها بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر و عفونت.

برخی از کشورهای آسیایی است که باید اجتناب شود یک کنترل نشده و گسترش را دیده اند و تعداد آنها افزایش یابد به تازگی به عنوان شهروندان و ساکنان در خارج از کشور بازگشته اند در صورت شیوع بیماری در خاورمیانه و شمال امریکا و اروپا است.

ادامه مطلب: چرا اندونزی بالا COVID-19 مرگ و مير?

08:25 روس ها مواجه درخواست به ماندن در خانه شنبه و برخی از چهره ramped تا محدودیت های این کشور تلاش می کند برای جلوگیری از coronavirus از گسترش فراتر از 1036 در حال حاضر تایید عفونت.

رستوران ها در سراسر کشور بسته شده اند. به طور منظم پروازهای بین المللی نیز ممنوع شده است و هر کسی وارد این کشور خواهد بود موضوع را به سخت قرنطینه اقدامات است.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به نام در همه روس ها به جز کسانی که در خدمات ضروری به ماندن در خانه در هفته آینده و گفتند که دریافت پرداخت تعطیلات.

اما کرملین تاکنون متوقف کوتاه از سازماندهی یک مستند مشابه به کسانی که در محل در کشورهای دیگر.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفته است که مقام coronavirus ارقام بسیار کمتر از واقعیت با توجه به عدم تست و اتحاد برقرار شدیدتر اقدامات برای سرمایه است.

President Vladimir Putin in full protective gear (AFP/Sputnik/A. Druzhinin)

پوتین بود که تصویر این هفته در تمام دنده محافظ در سفر خود به مسکو در بیمارستان است که در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

ادامه مطلب: Coronavirus و اقتصاد: جهان به وضوح در رکود اقتصادی صندوق بین المللی پول می گوید

07:55 سری لنکایی, به گفته پلیس آنها را دستگیر کرده و هزاران نفر برای نقض یک کشور مقررات منع رفت و آمد در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus.

هجده از بازداشت بودند نماز در یک مسجد در شهر Horowpathana برخی 124 مایل (200 کیلومتر) شمال پایتخت کلمبو.

پس از 20 مارس بازداشت 4,600 افراد برای نقض مقررات منع رفت و آمد است که میله میله به آخرین تا زمانی که حداقل در هفته آینده. غیر ضروری سفر نیز ممنوع است. دولت کمک به حدود 18,000 رشته گردشگران بازگشت به خانه ملت.

سریلانکا ثبت 106 موارد عفونت بدون مرگ و میر تا کنون.

ادامه مطلب: هند: پلیس زیر آتش برای استفاده از خشونت برای به اجرا درآوردن coronavirus مستند

07:52 ووهان شهر در مرکز چین که در آن رمان coronavirus فکر است که منشأ بخشی از بازگشایی شد شنبه پس از یک سخت دو ماه مستند.

مردم در حال حاضر اجازه ورود به این شهر را ترک نمی کند. خروج محدودیت به شمار می رود برداشته شده در مارس 8.

چین گزارش داد 54 COVID-19 نفر در روز جمعه همه آنها "وارد شده است." با وجود تنها یک تایید انتقال محلی یک روز قبل از آن وجود دارد در حال رشد است و تردید در اطراف پکن ادعا را مورد ضرب و شتم ویروس.

07:40 در مجموع 86 سازمان ملل متحد کارکنان در سراسر جهان COVID-19, سازمان ملل متحد, سخنگوی استفان نواز تایید کرده است. کارکنان سازمان ملل متحد در اروپا شده اند بیشتر تحت تاثیر قرار, اما کارکنان در آفریقا و آسیا و خاورمیانه و آمریکا نیز تایید موارد است. بسیاری از کارکنان سازمان ملل متحد کار کرده اند از خانه پس از وقوع آغاز شد.

07:30 Luftwaffe یا نیروی هوایی آلمان را آغاز کرده است حمل و نقل به طور جدی بیمار coronavirus بیماران از ایتالیا به آلمان آن روز شنبه اعلام کرد.

Luftwaffe گفت MedEvac هواپیماهای ایرباس ویژه طراحی شده برای انتقال مقاصد شد استفاده می شود و که پزشکی نظامی مقامات کمک در حمل و نقل.

آلمان وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer آن را به نام "یک نشانه مهم از همبستگی."

"اروپا باید با هم ماندن" او افزود: در بیانیه ای که به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت دفاع در توییتر.

آلمانی بيمارستان و درمانگاه در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن بيماران از ایتالیا سخت ترین-آمار کشور و همچنین از فرانسه که در آن شیوع کروناویروس شده است به خصوص بكوبد.

07:10 به عنوان بخشی از دویچه وله #InThisTogether ابتکار, رسانه های اجتماعی ما تیم را تولید کرده است تصویری به راهنمایی در برخورد با کابین تب پس از روز یا هفته از مستند اقدامات است.

06:57 حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز شنبه گفت در تلویزیون دولتی که سلامت کشور زیرساخت قوی بود و آماده برای یک ممکن است افزایش در شیوع کروناویروس.

ایران یکی از اولین غير کشورهای آسیایی را به تجربه یک افزایش چشمگیر در عفونت. کشور گزارش شده بیش از 32,000 موارد با 2,378 مرگ و میر ناشی از شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. این کشور خاورمیانه با کمترین تلفات.

مقامات وجود دارد بارها و بارها اصرار آنها این ویروس را تحت کنترل است. اما کارشناسان بین المللی از ترس این کشور ممکن است underreporting آن موارد آن را به عنوان چهره انتخابات پارلمانی در ماه سپتامبر. این کشور همچنین منتظر یک زمان طولانی به موسسه اقدامات محدود کننده.

محققان تخمین زده اند که اوج عفونت را نمی توان رسید تا اواخر مارس و میلیون ها نفر به طور بالقوه می تواند بمیرد.

رسانه های محلی همچنین گزارش روز شنبه که هزاران نفر شده اند بیمار گرفته شده و صدها کشته از نوشیدن سمی متانول الکل, که بسیاری از ایرانی ها به اشتباه باور دارند که آنها را محافظت از ویروس.

06:29 در مصاحبه با سه روزنامه های ایتالیا جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به نام برای کشورهای اروپایی به عمل بیشتری همبستگی در مبارزه با کروناویروس.

"ما نمی خواهد غلبه بر این بحران بدون قوی همبستگی اروپایی در هر دو سلامت و بودجه سوالات," او گفت: Corriere de la Serra, La Stampa و لا Repubblica.

کلمات او بودند غیر مستقیم انتقاد از آلمان و هلند که پیش از آن در هفته در زمان سرب در مسدود کردن تماس های از ایتالیا و اسپانیا به اتحادیه اروپا ایجاد به اصطلاح تاج اوراق قرضه که دیدن این بلوک را در بدهی در سطح اتحادیه اروپا برای کمک به سخت ترین-آمار کشور است.

با وجود "مقاومت" از آلمان و دیگر کشورهای "ما نیاز به فشار این مبارزه به جلو" پاکسازی گفت.

او ستایش آلمانی و فرانسه برای ارسال ماسک و محافظ دنده به ایتالیا.

06:03 رسانه های آلمان گزارش کرده است که حداقل 360,000 برنامه های کاربردی به صورت فوری کمک های مالی ارائه شده توسط کارگران خود اشتغال و کسب و کارهای کوچک که سخت است آمار شیوع کروناویروس.

برخی از €138 میلیون ($154 میلیون دلار) بوده است در حال حاضر انتقال آلمانی روزانه بیلد گزارش با استناد به نتایج یک نظرسنجی در میان آلمانی متحده است. پول نیاز پرداخت می شود.

این کمک بخشی از یک بسته از اقدامات توسط دولت آلمان برای کاهش اثرات اقتصادی بحران و ارائه مالی تاسیسات به کسب و کار و افرادی که اگزیستانسیالیسم در معرض خطر این بیماری همه گیر است که مجبور رستوران و غیر ضروری به فروشگاه نزدیک دیده و زندگی عمومی تا حد زیادی لغو شد.

پیشگامانه بسته کمک دریافت کرده است که تصویب نهایی در روز جمعه آزاد در مجموع از €50 میلیارد دلار در سریع برای حمایت از خود اشتغالی و کوچکترین شرکت.

ادامه مطلب: آنچه در آلمان اضطراری coronavirus بودجه ؟

05:46 مقامات ژاپن خواست شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری جنبش پس از یک افزایش در تعداد coronavirus عفونت در طول هفته گذشته. "من متوجه این آخر هفته اما فقط از خودتان بپرسید که آیا یا نه شما می توانید تاخیر آنچه شما فکر می کنم شما نیاز به انجام به یک روز دیگر" توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت.

در خصوص Koike به نام بر ده ها میلیون نفر از ساکنان این منطقه شهری به خودداری از شرکت در جشن شکوفه های گیلاس مهم ملی تفریح و سرگرمی است که شامل جمعی از خوردن و نوشیدن. شکوفه های در حال انتظار برای رسیدن به اوج خود در روزهای آینده. جمعیت در حال حاضر شده است به را در نزد اوایل این هفته.

تایید عفونت کروناویروس در ژاپن ایستاده در 1,499 با شماره تسریع شده است. نخست وزیر ژاپن اعلام کرد نام آن را "یک بحران ملی" اما متوقف کوتاه از تماس با یک حالت اضطراری است.

پخش عمومی NHK گزارش داد که توکیو در روز شنبه تایید کرده بود بیش از 50 مورد جدید, یک رکورد, روزانه, را افزایش دهد.

Commuters in Tokyo (Getty Images/T. Ohsumi)

توکیو یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرهای روی زمین بود و هنوز هم بسته بندی شده با کارگران در روز جمعه

05:29 سازمان ملل متحد اعلام کرده است که این تعویق انداختن هسته ای کنفرانس برنامه ریزی شده از مارس 27-22 مه در شهر نیویورک فعلی کانون coronavirus آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه.

این رویداد را درگیر 191 احزاب به توافق هسته ای منع گسترش پیمان سفر به سازمان در نیویورک مقر به بحث در مورد اینکه آیا 50 ساله پیمان است که دستیابی به هدف خود در کاهش گسترش سلاح های هسته ای در سراسر جهان است.

سخنگوی سازمان ملل متحد استفانی نواز روز جمعه گفت که این کنفرانس برگزار خواهد شد " به محض این که شرایط اجازه اما بعد از مارس سال 2021."

ایالات متحده به ثبت رسیده بیش از 100,000 coronavirus عفونت. بیش از 26,000 از آنها در شهر نیویورک که در آن 450 نفر کشته شده اند.

ادامه مطلب: Coronavirus: تهمت نشانه 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه به قانون

04:45 آلمانی تحقیقات وزیر آنیا Karliczek گفته است که یک coronavirus واکسن به احتمال زیاد نمی تواند در دسترس تا پایان سال.

در مصاحبه با روزنامه آلمانی, گروه, Redaktionsnetzwerk آلمان Karliczek گفت که در حال توسعه یک واکسن موثر و به سرعت به عنوان امکان پذیر است باید با دقت انجام شود. "ما نیاز به مطمئن شوید که واکسن می کند و آسیب بیماران است."

04:30 کره جنوبی وارد 146 جدید COVID-19 موارد در شنبه بالاترین روزانه تعداد موارد در یک هفته. این موارد جدید را در این کشور در مجموع عفونت به بیش از 9,400 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 144.

در تشویق و توسعه این کشور در کنترل بیماری آژانس گفت که بیش از 4800 نفر آزاد شده اند و از بیمارستان مارک اولین بار است که تعدادی از بهبود بیش از حد تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در حال درمان است.

03:30 عنوان شیوع همچنان به گسترش در سراسر جهان بسیاری از کشورها گزارش اول خود را coronavirus مرگ و میر.

در اردن که در آن وجود دارد در حال حاضر 200 مورد یک زن در 80s در گذشت از ویروس.

در برونئی این کشور برای اولین بار ویروس مرگ و میر بود 64 سال و سابقه سفر به کشورهای همسایه از مالزی و کامبوج.

آفریقای جنوبی گزارش اول خود را به مرگ نیز با چهار بیماران که در حال حاضر به عنوان ذکر شده در وضعیت بحرانی است.

ادامه مطلب: Coronavirus: کشورهای تقلا برای بازیابی گردشگران رشته در آسیا

02:45 رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به عنوان به شدت از شیوع کروناویروس در برزیل و سوال رسمی مرگ و میر در سخت-آمار دولت از سائو پائولو گفت: به نظر می رسید "بیش از حد بزرگ" در حالی که متهم دولت فرماندار دستکاری اعداد سیاسی به دست آورید.

Bolsonaro خودداری کرده است برای شروع در سراسر کشور اجتماعی فاصله اقدامات در برزیل اصرار دارد که حفاظت از اقتصاد مهم تر است و انتقاد از فرمانداران که اقدام به صورت محلی در برزیل متحده است.

"من متاسفم برخی از مردم که آنها می میرند که زندگی است. شما نمی توانید متوقف کردن یک خودرو کارخانه به دلیل ترافیک مرگ و میر" او در یک مصاحبه تلویزیونی گفت.

01:50 آلمان نمی خواهد استراحت آن زمان محدودیت در زندگی عمومی قبل از آوریل 20, Helge براون از آنجلا مرکل صدارت گفت: روزنامه Der Tagesspiegel.

"ما نمی خواهد بحث در مورد هر گونه آرامش بخش [محدودیت] تا مارس 20 و تا آن زمان تمام اقدامات را در محل باقی می ماند. فروشگاه ها, رستوران ها, مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند" گفت: براون افزود که باید آن را روشن و پس از عید پاک که آیا این محدودیت را کاهش گسترش coronavirus.

"اگر ما موفق به کاهش میزان عفونت به طوری که طول می کشد تا ده دوازده روز یا بیشتر برای موارد به دو برابر و سپس ما می دانیم که ما در مسیر درست" گفت: Braun.

01:30 تنظیم کننده با غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید شده جدید سریع coronavirus آزمون. پزشکی عرضه كننده Abbott Laboratories گفت: آن آزمون می تواند تایید COVID-19 عفونت در دقیقه. این شرکت گفت: راه اندازی آزمون در هفته آینده در مجموعه ای از مراقبت های فوری و مراکز. بسیاری از مناطق ایالات متحده تلاش کرده اند با کیت تست نمایند.

01:00 برزیل اعلام ممنوعیت سفر اعمال به تمام خارجی ها بدون اقامت ورود به کشور از طریق فرودگاه. این ممنوعیت را به اثر چهار شنبه, رویترز گزارش داد.

ادامه مطلب: کروناویروس در برزیل: کوبا پزشکان منتظر شانس خود را

00:35 ووهان شهر در مرکز چین که در آن رمان coronavirus فکر است که منشأ بخشی از بازگشایی شد شنبه. در ماه ژانویه این شهرستان از 11 میلیون بود به طور کامل قفل شده است و با سفر در داخل و خارج ممنوع است.

همانطور که از شنبه, مردم, خواهد, اجازه ورود به ووهان, اما نه ترک. خروج محدودیت به شمار می رود برداشته شده در مارس 8. پایتخت هوبئی استان ووهان است که آخرین شهر در این استان به سفر محدودیت برداشته.

چین گزارش داد 54 "وارداتی" COVID-19 نفر در روز جمعه. سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: ما به زودی می تواند در نظر گرفته شود جدید "کانون" ویروس.

00:15 ایالت آمریکا را آغاز کرده اند که اعمال قرنطینه سفارشات بر مردم پس از رسیدن از نیویورک, کانون شیوع کروناویروس در آمریکا. در ایالت رود آیلند در حدود 250 کیلومتر (160 کیلومتر) از نیویورک شهرستان, دولت, افسران پلیس, جمعه شروع به کشیدن بیش از وسایل نقلیه با ایالت نیویورک پلاک به جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری 14 روز در قرنطینه آسوشیتد پرس گزارش داد.

فرمانداران در تگزاس فلوریدا مریلند و کارولینای جنوبی این هفته دستور داد هر کسی که از نیویورک و کشورهای همسایه از نیوجرسی و کانکتیکات به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود.

Times Square in New York City during the coronavirus outbreak (Imago Images/Xinhua/W. Ying)

شهر نیویورک حساب برای نزدیک به یک چهارم از تمام COVID-19 نفر در ایالات متحده

00:05 اینجا آخرین وضعیت بهداشت و درمان در ایالات متحده:

Coronavirus همه گیر است و تهدید به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی در مکان های مختلف در ایالات متحده به عنوان تعدادی از عفونت همچنان به صعود نمایی. یک هفته پیش در 21 مارس تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده در حدود 25,000. در روز جمعه وجود دارد بیش از 100,000 تایید موارد با توجه به اعداد منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مراقبت های بهداشتی مقامات در مکان هایی مانند شهر نیویورک و نیواورلئان گفت: آنها نیاز به بیشتر, طب, دنده محافظ و تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.

در شهر نیویورک که بیش از 25,000 موارد بیمارستان ها هشدار می دهند وجود دارد نه به اندازه کافی تخت برای درمان تمام بیماران با علائم شدید. روز جمعه Javits مرکز کنوانسیون در منهتن تبدیل شد به طور موقت بیمارستان با 1000 تخت. مطلب موقت بیمارستان ها برنامه ریزی شده است.

نیواورلئان است که بیش از 1100 موارد با عجله برای تکمیل موقت بیمارستان در مرکز کنوانسیون جمعه. مقامات بهداشتی می گویند مردی Gras جشن در اواخر ماه گذشته باعث COVID-19 شیوع در شهر.

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا:ایتالیا ثبت نزدیک به 1000 جدید مرگ و میر در یک روز

cmb, wmr/mm (AP, AFP رویترز)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب