Coronavirus آخرین: ما پرده برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار

گفت: ما خاموش شد "نه پایدار در دراز مدت راه حل" رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل به سهولت

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

گفت: ما خاموش شد "نه پایدار در دراز مدت راه حل" رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل به سهولت اجتماعی محدودیت فاصله. حرکت آمد و به عنوان رهبران دیگر تمدید مستندات. دنبال DW برای آخرین.

  • انگلستان گسترش مستند برای 3 هفته

  • میزان بیکاری در آمریکا می رسد 22 میلیون با 5.2 میلیون متقاضیان در یک هفته

  • روسیه را به تعویق انداخت بزرگ جنگ جهانی دوم بزرگداشت رویداد در مارس 9

  • سنگاپور موج دوم سنبله در عفونت همچنان به طور عمده در کارگران مهاجر' شلوغ خوابگاه

  • آلمانی وزیر میسازد قوانین جدید برای بازگشایی تدریجی کسب و کار

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

22:45 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است آن را ارائه 5 میلیون دلار به فلسطینی ها برای کمک به آنها در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمک نشان دهنده اولین بار ایالات متحده به ارائه کمک به فلسطینی ها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قطع و پس از آن عملا حذف تمام کمک های اولیه در سال 2018 و در اوایل سال 2019.

سفیر آمریکا در اسرائیل دیوید فریدمن اعلام کرد که این حرکت در یک توییت در روز پنج شنبه. او گفت: این پول را به فلسطینی ها بیمارستان ها و خانواده ها به "ملاقات فوری صرفه جویی در زندگی نیاز در مبارزه با COVID-19." او گفت که ایالات متحده "متعهد به کمک به مردم فلسطین."

22:35 بلغارستان آب بندی پایتخت آنصوفیه پس از یک جهش قابل توجهی در coronavirus موارد در طول دو روز گذشته. این کشور دارای 800 تایید عفونت با 38 مرگ و میر. بیش از نیمی از این گزارش شد در صوفیه.

21:50 اسلوونی است به سهولت coronavirus مربوط به محدودیت هایی که شده بود در محل پس از اواسط ماه مارس. این کشور دارای 1,268 مورد تأیید و گزارش کرده است 61 مرگ و میر.

در حال حاضر تمام مغازه ها به جز مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر بسته هستند اما بسیاری خواهد بازگشایی در روز دوشنبه. دولت تعیین کرده است May 4 تاریخ برای بازگشایی, سرو زیبایی, آرایشگری, و حیوان خانگی نظافت مراکز.

آن است که اجباری برای شهروندان به پوشیدن ماسک صورت هنگام مراجعه به مغازه ها و هیچ اجتماعی اجازه خواهد داشت در فضاهای عمومی. مدارس و دانشگاه ها و نهادهای فرهنگی خواهد ماند و بسته حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق باقی خواهد ماند.

21:40 آلبانی به تصویب یک قانون است که اجازه می دهد تا برای یک زندان به هشت سال اگر یک فرد گناهکار شکستن coronavirus قرنطینه قوانین و آلوده کردن دیگران است. این کشور گزارش کرده است 518 عفونت و 26 و میر ناشی از ویروس است.

"این اقدامات گرفته شود چرا که ما در حال رفتن به استراحت [lockdown قوانین] گفت:" نخست وزیر Edi Rama. "ما در حال برنده شدن در جنگ بر سلامت ، و ما باید برنده آن در اقتصاد جلو."

آلبانیایی مقامات جریمه بیش از 7000 نفر و به حالت تعلیق 1,800 گواهینامه رانندگی بیش از شکستن قرنطینه و خود انزوا قوانین.

21:20 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رونمایی از دستورالعمل جدید برای ایالات متحده به سهولت اجتماعی فاصله مورد نیاز در کشور اما تنها برای مناطق با قوی تست و کاهش تعداد coronavirus موارد است. تقسیم به سه فاز مختلف طرح شد و نشان داد به فرمانداران طی یک تماس در روز پنج شنبه.

"کارشناسان ما می گویند که منحنی است پهن و اوج است و پشت سر ما" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با تاکید بر این که هر یک از دولت عمل می کند به صورت جداگانه بر اساس داده های خود را.

"ما در حال باز کردن همه در یک بار, اما مراقب باشید گام در یک زمان," او گفت:.

"ملی تعطیل نیست پایدار در دراز مدت راه حل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و هشدار داد که نگه داشتن تکه های زیادی از اقتصاد بسته را گسترده پیامدهای منفی از جمله بهداشت و درمان.

با توجه به کاخ سفید, در مرحله اول اجازه می دهد برای مکان های بزرگتر مانند رستوران ها و سینما برای آغاز عملیات در حالی که نگه داشتن سخت اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

فاز دوم اجازه می دهد غیر ضروری سفر را از سر گرفت. مدارس نیز بازگشایی در این مرحله. سرانجام مرحله سوم اجازه می دهد برای پزشکی افراد آسیب پذیر به رزومه عمومی تعامل است.

هر فاز خواهد شد و حداقل 14 روز که در طی آن رو به پایین مسیر COVID-19 موارد باید رعایت شود.

در حالی که برخی از ایالت ها ممکن است قادر به بلند کردن برخی از محدودیت در اوایل این ماه اقدامات سختگیرانه را در محل اقامت برای مناطق شده اند که برخورد سخت با این بیماری همه گیر.

20:55 در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین از اروپا:

"ما همچنان در چشم طوفان" که مدیر منطقه ای اروپا هانس Kluge گفت: در روز پنج شنبه. وی افزود: "این ضروری است که ما نمی اجازه پایین گارد ما."

فرانسه اتحاد پیوست کر از شک و تردید بیش از چین اقدامات در پی شیوع بیماری در نوبه خود از سال است. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: بار مالی وجود دارد مناطق خاکستری در چین رفتار و همه چیز "اتفاق افتاده است که ما در مورد نمی دانم." پاکسازی رفت و به سوال های چینی در واکنش به شیوع. "بیایید نمی توان خیلی ساده و بی تکلف به عنوان بگویم این است خیلی بهتر در دست زدن به این" او گفت چین را از دست داده و همه گیر. این کشور ثبت شده مرگ و میر تقریبا 18,000 اما برخی از داده ها پیشنهاد گسترش COVID-19 شده موجود پس از 1 ماهه ملی مستند, مقامات گفت.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تاکید کرد که باید برای بیشتر همکاری جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و حمایت سازمان بهداشت جهانی در پی ما تصمیم به تعلیق کمک های مالی خود را از سازمان بهداشت دست.

بریتانیا اعلام کرده است مستند اقدامات را در محل باقی می ماند حداقل برای یکی دیگر از سه هفته در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون است که هنوز دوره نقاهت بعد از COVID-19 بعد از اینکه از بیمارستان مرخص هفته گذشته در پیوست به صورت هفتگی کف زدن برای خدمات بهداشت ملی کارگران, به گفته یک سخنگوی دولت.

خیابان داونینگ ابراز قدردانی خود را به شهروندان به صورت زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, اما هشدار داد: "اگر ما را متوقف در حال حاضر ما در معرض خطر افزایش شیوع کروناویروس. ما در حال گسترش قوانین توسط حداقل سه هفته و نه تغییر قوانین تا زمانی پنج آزمون ملاقات کرد."

در لهستانو شهروندان باید خود را برای پوشش بینی و دهان در مکان عمومی, تا زمانی که یک واکسن ایجاد شده است این کشور, وزیر بهداشت اعلام کرد. لهستانی دولت کاسته چند مستند محدودیت های که آورده اند در زندگی روزانه به متوقف مجازی. اما کسانی که تسهیلات را شامل نمی شود برای باز کردن مرزهای کشور که بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل مارس 3, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki اعلام کرد.

اسپانیا تلفات افزایش یافت گذشته 19,000 با یکی دیگر از 551 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته اما سوال بیش از دقت و صحت شمارش آرا مطرح شده نشان می دهد تعداد می تواند بسیار بالاتر است. پس از نزدیک به پنج ماه حبس افزایش در مرگ و میر و عفونت کاهش پیدا کرده است و بیش از دو هفته گذشته اما مقامات منطقه ای در مادرید و کاتالونیا گفت: هر یک از آنها تا به حال بیش از هزاران قربانیان از رسمی شمارش.

ایتالیا آغاز خواهد شد انجام آزمايش ایمنی در آزمایش های اولیه از 150.000 نفر در ماه آینده به عنوان بخشی از تلاش خود را برای بازگشایی این کشور است. ایتالیا کمیسر گیر دومنیکو Arcuri گفت: دولت اجرای رای خبر که دولت امیدوار است اولین موج از آزمون ها را به تدریج رشد در تعداد و تبدیل به استاندارد ملی.

20:27 رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro از کار اخراج شده است این کشور, وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta, Mandetta گفت در توییتر.

"من خدا را شکر برای این فرصتی که به من داده شد به سر ما وزارت بهداشت و درمان" Mandetta نوشت: پس از اعلام کرد که Bolsonaro خواسته بود برای استعفای خود را.

این دو تا به حال درگیر شدند برای هفته بیش برزیل در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با Mandetta پشتوانه انزوای اجتماعی پیشنهاد در حالی که Bolsonaro عنوان COVID-19 به عنوان یک "کمی آنفولانزا."

Bolsonaro است قاطعانه استدلال کرد که مستند اقدامات غیر ضروری هستند و از نظر اقتصادی مضر است. او همچنین می گوید که شیوع است که از نسبت دمیده شده.

Mandetta گفته بود مقامات بهداشتی او انتظار می رود به اخراج می شود و تلاش برای به حداقل رساندن ترس است که خروج خود را می تواند مختل کردن تلاش ها برای مبارزه با بیماری همه گیر.

انکولوژیست نلسون Teich انتخاب شد به جای Mandetta که گفت: برای کمک به انتقال. Teich گفت: وجود خواهد داشت بدون تغییرات ناگهانی به برزیل اجتماعی فاصله سیاست.

Mandetta وزارت بهداشت در پاسخ به COVID-19 امتیاز شد "خوب" یا "عالی" توسط 76 درصد از برزیلی ها ناظر انتخابات Datafolha این ماه است. اما فقط 33 درصد از افراد مورد بررسی به Bolsonaro یک امتیاز مثبت در بحران است.

19:10 که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesushas ستایش آنگلا مرکل برای او توضیح چگونه حتی یک افزایش کوچک در دمای COVID-19 عفونت رای می تواند تاثیر آلمان سیستم بهداشت و درمان در ماه های آینده.

مرکل بود مشتاق به استرس چگونه آسیب پذیر کشور را به سیستم بهداشت و درمان باقی مانده است با وجود آلمان دریافت نسبتا گسترده ستایش برای دست زدن به آن از آغاز تا کنون.

"توضیحی بزرگ توسط صدراعظم مرکل در چه نسبتا کوچک افزایش COVID-19 عفونت می تواند پایمال حتی قوی نظام سلامت است. من تبریک می گویم او در رهبری قوی & فداکاری برای حفظ کشور خود و جهان ایمن از COVID-19," Tedros گفت.

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus پاسخ: جدا کردن واقعیت از داستان

19:05 در اینجا برخی از اطلاعات بیشتر و پس زمینه در روسیه به تعویق انداختن آن مه 9 بزرگداشت روز پیروزی در اروپا (که برای اولین بار ظاهر شد در این به روز رسانی در 15:29) از طریق خبرنگار ما در مسکو امیلی Sherwin.

"این نشان می دهد که چگونه به طور جدی مقامات در حال حاضر مصرف این بیماری همه گیر. برخی از دانشمندان علوم سیاسی و حتی رفته تا آنجا که در توصیف روز پیروزی به عنوان بخشی از ایدئولوژی رسمی دولت. آن را بزرگ عاطفی اهمیت برای بسیاری از مردم در اینجا چون حدود 26 میلیون کشته در جنگ جهانی دوم."

"آن را نیز تبدیل به یک فرصت برای روسیه برای نشان دادن اهمیت آن در صحنه جهانی و برای نشان دادن آن ممکن است با بمب افکن رژه نظامی که در میدان سرخ [در پایتخت روسیه شهر مسکو]." پوتین ramped تا مقیاس مراسم به مناسبت سالگرد در طول تصدی خود.

مقامات تا به حال به طور خلاصه در نظر گرفته شده انجام رژه و بدون مکان عمومی, در حال حاضر گفت: شروین: "آنها به وضوح تصمیم گرفت که خطر داشتن 15,000 نیروهای مه در میدان سرخ بیش از حد بزرگ بود."

روز پیروزی در اروپا صورت می گیرد هر سال در روسیه در مارس 9. در این سال جشن گرفتند به مناسبت 75 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم. آرایه ای از رهبران جهان در حال برنامه ریزی برای حضور در. پوتین گفت: این جشن هنوز هم پیش بروید بعد از این سال.

18:30 بعد از تقریبا یک ماه از تعطیلی برخی مغازه ها در لیتوانی در حال حاضر باز به عنوان برخی از محدودیت های اعمال شده در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به تدریج در حال برداشته.

فروشگاه های DIY در ویلنیوس در میان دیگر شهرهای بزرگ باید شروع به فروش دوباره تحت مقررات سختگیرانه با دیگر مغازه داران گفت: آنها خواهد بازگشایی در یک ماده از روز.

لیتوانی است که تا کنون ثبت نام 1,128 موارد و مرگ و میر در حال حاضر در 30 از ویروس.

17:43 شیلی نویسنده لوئیس Sepulvedaبهترین و شناخته شده برای کتاب خود "پیر مرد که خواندن داستان های عشق" کشته پیمانکاری رمان coronavirus با توجه به ناشر و رسانه ها.

Sepulveda گذشت در یک بیمارستان در آستوریاس در شمال اسپانیا که در آن او زندگی می کردند برای چندین دهه است.

70 ساله که فرار به اسپانیا در طول 1973-1990 دیکتاتوری آگوستو پینوشه در حال صرف هفته در یک بیمارستان در اویدو.

17:00 ایالت نیویورک یافته خاموش کردن اقدامات دو هفته از طریق مارس 15 با وجود نشان داده شرایط بهبود کمی.

"ما به آنچه ما انجام می دهند" اندرو کومو فرماندار گفت: در جلسه توجیهی روزانه. "من می خواهم برای دیدن که عفونت نرخ پایین حتی بیشتر" در حالی که گزارش که 606 بیشتر مردم مرده بود کمترین روزانه مرگ و میر در 10 روز.

16:16 به انگلستان مستند را در محل باقی می ماند برای بیشتر از سه هفته دولت بریتانیا اعلام کرده است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: "هر گونه تغییر اجتماعی ما فاصله اقدامات در حال حاضر خواهد خطر افزایش قابل توجهی در گسترش ویروس."

اقدامات فعلی شده اند در محل پس از مارس 23 و بسته شدن مدارس, میخانه ها, رستوران ها و اکثر مغازه ها. ورزش پس از یک روز هنوز هم مجاز است.

مقامات پزشکی می گویند شیوع این بیماری در بریتانیا در حال نزدیک شدن به اوج خود اما آن را خیلی زود به شل محدودیت.

به عنوان روز پنج 13,729 مردم مرده بود در انگلستان بيمارستان از COVID-19 از مجموع بیش از 100 ، 000 ثبت نام موارد.

16:12 مشهور هنرمند گرافیتی بنکسی شده است ایجاد آثار هنری در حمام خود را در طول اقامت در خانه مقررات اعمال شده در انگلستان است.

این تولیدات شامل علامت تجاری خود را stenciled موش رفتن هم بزنید دیوانه از جمله توصیفاتی از جوندگان فشردن یک لوله خمیر دندان, حلق آویز کردن سوئیچ نور ریشه رول توالت و ادرار کردن بر روی صندلی توالت.

این هنرمند خیابانی که هویت یک راز باقی مانده است, ارسال شده عکس Instagram صفحه گفت: "همسر من متنفر است آن وقتی که من از خانه کار می کنند."

n artwork by Banksy is seen in this picture obtained from the artist's Instagram account on April 16, 2020. (Reuters/Instagram/Banksy)

محل Banksy حمام باقی می ماند به عنوان مرموز هویت خود

An artwork by Banksy is seen in this picture obtained from the artist's Instagram account on April 16, 2020. (Reuters/Instagram/Banksy)

جهان آخرین پی کالا نمی, فرار, انگلیسی-هنرمند بر اساس توجه

15:40 اپیدمیولوژی خنجر Brockmannکه با این نسخهها کار برای آلمان رابرت کخ موسسه گفته است که اجتماعی فاصله قوانین در اروپا در حال اثبات موثر به عنوان قاره به دنبال پهن کردن منحنی. اما او همچنین هشدار داد که ممکن است در حالی که قبل از آن وجود دارد قابل توجه است شل شدن مستند اقدامات است.

"ما را دیده اند آهسته تر افزایش می دهد به عنوان یک تابع از زمان. این است که بسیار امیدوار کننده به عنوان آن را به معنای مهار اقدامات و جمعیت گسترده تغییرات رفتاری آنها تاثیر" Brockmann گفت: DW.

او همچنین خواستار احتیاط: "ما در حال حاضر در این مهم اتصال که در آن ما باید یک سرعت ثابت از این بیماری همه گیر بنابراین موارد جدید در آمده در یک عدد ثابت هر روز وجود دارد اندکی حرکت به سمت پایین بکشید. این بدان معنی است که اقدامات موثر هستند, اما آن را نیز بدان معنی است که هنگامی که ما به بازگشت به عملیات عادی و بدون مهار و سپس ما انتظار می رود یک افزایش در تعداد موارد است."

وقتی پرسیده شد که در مورد آینده هفته Brockmann گفت: "برای بسیاری از کشورهای ما در این فلات منطقه است که معمولا یک دوره بسیار طولانی. در ایتالیا به عنوان مثال همه چیز شده اند ثابت برای دو هفته گذشته. آن را به یکی دیگر از دو یا چهار هفته تا زمانی که قابل توجهی کاهش می دهد. ما شاهد این در کشورهای مختلف مانند چین و سنگاپور و کره جنوبی."

شما می توانید مصاحبه کامل در اینجا:

15:29 ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است که تعویق جشن مارک 75 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم در اروپاکه برای مارس 9.

بزرگداشت شوروی ارتش سرخ را با پیروزی به ویژگی های بزرگ رژه نظامی در سراسر میدان سرخ مسکو و آرایه ای از رهبران جهان در حال برنامه ریزی برای حضور در.

پوتین گفت: در طول تلویزیونی دیدگاه است که این رویداد تا به حال به تعویق افتاد اما برگزار خواهد شد بعد از این سال.

روسیه جشن روز پیروزی در اروپا در مارس 9, با بسیاری از اروپا و آمریکا به مناسبت رویداد on May 8. در زمان امضای آلمان تسلیم شد و به طور خاص بهنگام برای اطمینان از این دو جدا از هم خرما.

13:54 جدید نرخ بیکاری پدید آمده در ایالات متحدهبا برخی از 22 میلیون آمریکایی در حال حاضر از کار. دولت آمریکا نشان داد که 5.2 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به تنهایی در میان محدودیت های شدید اعمال شده در یک پیشنهاد برای کنترل ویروس.

این ارقام نشان می دهد بدترین کشش از ما زیان کار در ضبط و برخی از اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری می تواند به 20 ٪ برسد قبل از پایان ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ دهه 1930.

13:45 آلمان گل سرسبد شرکت هواپیمایی لوفت هانزا را گسترش دهد آن زمان محدود پروازهای سیاست برای بیشتر از دو هفته مصرف آن را از طریق به مارس 17. علاوه بر وجود خواهد داشت کمتر از سه پرواز در هفته به مونترال هواپیمایی اعلام کرده است.

وجود دارد هنوز هم می شود سه پرواز در هفته به شیکاگو, نیویورک, Sao Paulo, بانکوک و توکیو.

12:46 در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین آسیا اخبار:

ژاپن این است که به مردم 100,000 ین ($925, €850) برای کمک به آنها را مشاهده اجتماعی, فاصله, قوانین, به عنوان یک وضعیت اضطراری است گسترش از هفت استان به کل کشور است. نخست وزیر ژاپن می گوید ژاپن نیاز به رسیدن به 80% کاهش در فرد-به-فرد, تماس با عفونت در حال حاضر افزایش به حدود 10 ، 000.

در فیلیپینیک اکثریت سناتورها خواستار فوری استعفای وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو III برای عدم مقابله با رمان coronavirus بیماری همه گیر. نمایندگان مجلس را متهم دوقو رهبری شکست سهل انگاری و بی کفایتی و ادعا می کنند مشکل این است که هنوز هم خطر انداختن زندگی سلامت کارگران و مردم فیلیپین. رئیس جمهور رودریگو Duterte رد سناتور' تماس بگیرید اما گفت که او می خواهد دوقو به کار سخت تر است.

در اندونزیرسمی از این کشور وظیفه نیروی مبارزه با COVID-19 گفت: همه گیر شد و انتظار می رود به اوج خود در ماه مه در 95,000 موارد است. این مجمع الجزایر کشور تحمیل کرده است بخشی از مستند در بیشتر جاکارتا منطقه به حدود 30 میلیون نفر, ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر و محدود کردن سفر است. در همین حال رئیس جمهور Joko Widodo گفت او خوشبین است که تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر نمی خواهد آخرین فراتر از سال 2020 است. "من معتقدم در سال آینده گردشگری را رونق دوباره," او گفت:.

مالزی را تایید کرده است استفاده از آنتی ژن rapid test, کیت از کره جنوبی به عنوان آن به نظر می رسد برای افزایش آن coronavirus تست در میان گروههای در معرض خطر و نقاط بالقوه. این کشور که تا روز دوشنبه بيشترين تعداد موارد تایید شده در جنوب شرقی آسیا تا به حال با اتکا صرفا در واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) تست های آزمایشگاهی برای تایید حضور این رمان coronavirus. اما تعداد فزاینده ای از موارد مشکوک و تقاضا برای تست بیشتر تحت فشار قرار 43 آزمایشگاه راه اندازی به فرایند PCR نمونه ها.

در سنگاپور, آخرین آمار و ارقام نشان داد 447 جدید عفونت یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش می دهد. اکثریت موارد جدید مربوط به شلوغ خوابگاه که خانه دستمزد پایین کارگران خارجی. شهر-دولت در حال حاضر 3,699 عفونت و ثبت 10 مرگ و میر. آن را در ابتدا موفق به حفظ یک شیوع در بررسی است اما در حال حاضر مبارزه سریع-افزایش موج دوم. هزاران نفر از کارگران و بسیاری از آنها در جنوب آسیا در حال نقل مکان به خوابگاه های جایگزین به منظور کاهش خطر عفونت است.

بنگلادش گزارش شده 341 موارد اضافی و 10 مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع آن به 1,572 فتح کند گرفته شد عفونت با 60 مرگ و میر. کارشناسان می گویند بنگلادش فاقد مدیریت لازم برای رسیدگی به شیوع. وحشت گریبانگیر پزشکان و پرستاران پس از گزارش می دهد که بیش از 100 سلامت کارگران تا به حال آلوده شده است. بنگلادش تحمیل کرده است در سراسر کشور مستند تا آوریل 25.

مسابقات در جهان ثروتمندترین مسابقه کریکت هند لیگ برترشده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی به دلیل coronavirus. هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) می گوید لیگ برتر هند رقابت در حال حاضر به تعویق افتاد از اصل آن شروع به تاریخ مارس 29, خواهد "تنها شروع آن زمانی است که امن و مناسب برای انجام این کار است."

"بهداشت و ایمنی ملت و هر کس درگیر در ورزش بزرگ باقی مانده است اولویت ما" BCCI اضافه شده, در بیانیه ای.

اختلاف است دم بر تمدید بسته شدن مساجد یک هفته پیش از ماه رمضان در پاکستان. مفتی Salah-ur Rehman متهم کرده است دولت نخست وزیر عمران خان با استفاده از COVID-19 اپیدمی به عمل در برابر مساجد و جوامع مذهبی به طور کلی. خان این هفته تمدید مستند برای بیشتر از دو هفته به شروع ممکن است. مجموعههای مذهبی باید نقش مهمی در این ویروس در برخی از کشورهای معروف ترین در کره جنوبی.

11:55 بیمارستان آلمان با واحد مراقبت های ویژه (Icu) در حال حاضر باید گزارش روزانه خود را از تخت به ظرفیت تازه ایجاد ثبت نام, آلمانی انجمن بین رشته ای به صورت فشرده و طب اورژانس (DIVI) اعلام کرد در خط با یک سفارش از فدرال وزارت بهداشت.

بیمارستان ها نیز باید گزارش تعداد COVID-19 بیمارانی که تحت مراقبت و درمان هستند که تهویه مناسب یا که مرخص شده از بیمارستان پس از ژانویه 1.

قوانین و مقررات جدید است "یک جزء مهم در سفارش به حال دریافت مدرک معتبر روزانه و آمار کل کشور" گفت: DIVI جمهور اووه Janssens. "علاوه بر این سیاسی تصمیم گیران را در آینده قادر به استفاده از داده ها از DIVI مراقبت های ویژه ثبت نام برای جهت گیری."

ثبت نام جدید باید یک تصویر روشن از در دسترس بودن تهویه تخت و تمدید درمانی اقدامات حاد ریه شکست.

11:40 در یک پیام ویدئویی در Facebook صفحه رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر است تشکر مردم از بحرانی حرفه. اشتاین مایر ساخته شده است که حدود 30 تلفن تماس در چند روز گذشته تشکر از کارگران از جمله پرستاران و پزشکان و مددکاران اجتماعی و معلمان و صنعتگران و کارکنان سوپر مارکت.

"من می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که به ویژه مهم در این بحران" اشتاین مایر گفت. "به همه آنها من عمیق ترین احترام است."

11:30 دولت آلمان موافقت کرده است در قوانین جدید به صورت تدریجی بازگشت به محل کار برای بسیاری از کارکنان به درخواست سراسر هیئت مدیره. کار وزیر Hubertus Heil گفت: دولت موافقت کرده است در دیگر اتصال استاندارد.

"هر کس که کار می کند در این زمان فوق العاده ای نیز نیاز فوق العاده ای حفاظت," او گفت:. در میان مقررات خاص هستند که حداقل فاصله 1.5 متر (5 فوت) باید حفظ شود در محل کار و چه در خارج از منزل در داخل خانه و یا در وسایل نقلیه. برای این کار آن خواهد بود لازم به نصب موانع و نشانه گذاری در بسیاری از مکان ها و همچنین محدودیت در ورود به مناطق خاص.

که در آن چنین اقدامات ممکن نیست پارتیشن باید نصب شود. اگر هم که امکان پذیر نیست کارفرمایان باید دهان و بینی پوشش در دسترس برای کارکنان و مشتریان است.

روش باید اقتباس شده به طوری که کارکنان مخاطب به عنوان کم که ممکن است با یکدیگر Heil گفت. این امر به معافیت های تغییر و حضور در دفتر.

مرکزی اصل باید این باشد که هیچ کس نباید در محل کار اگر آنها بیمار هستند ، هر کسی حتی با یک تب خفیف را باید در خانه باقی می ماند و یا ترک محل کار تا زمانی که آنها می توانند داده های پزشکی ترخیص کالا از گمرک.

قوانین الزام آور گفت: Heil و مقامات را به صورت تصادفی بررسی انطباق. Heil گفت: رایزنی های انجام گرفته با کارفرمایان و اتحادیه های کارگری و قوانین در نظر گرفته نمی شدند به بار اقتصاد با غیر ضروری نظارتی تهدید.

11:20 تقریبا 20000 نفر فوت کرده اند از COVID-19 در اسپانیا در حال حاضر. طی 24 ساعت 551 نفر از این ویروس تا از 523 روز گذشته است. موارد رز از 177,633 به 182,816.

این اعداد نشان می دهد کاهش سرعت پس از نزدیک به پنج هفته در مستند. بالاترین روزانه مرگ و میر بود 950 در تاریخ 2 آوریل.

اما مقامات منطقه ای در مادرید و کاتالونیا اصرار وجود دارد بیش از هزاران قربانیان از رسمی تلفات را نشان می دهد بالا بردن ترس چشم انداز ممکن است به مراتب بدتر از آن به نظر می رسد.

اسپانیا یکی از ونرخ مستندات در اروپا تنها با کارگران ضروری مجاز است. بقیه مردم فقط می توانید ترک خانه برای خرید مواد غذایی و دارو برای حضور در یک اورژانس پزشکی یا به طور خلاصه پیاده روی سگ.

11:10 اتریش می خواهد به آزمون تمام کارکنان و ساکنان مراقبت از سالمندان در خانه. وزیر بهداشت رودولف Anschober به خبرنگاران گفت: این بود "بسیار بزرگ مرکزی تمرکز" از آینده تست استراتژی در آلپ جمهوری. اندازه گیری تاثیر می گذارد 130,000 مردم در بیش از 900 موسسات. تا کنون اتریش انجام داده است در مجموع حدود 157,000 تاج آزمون.

خانه های پرستاری در سراسر اروپا رنج می برد به خصوص سخت از شیوع با گریم صحنه های در حال ظهور از اسپانیا و برخی از خانه ها در آلمان است.

اتریش نیز تمرکز بر تست خرده فروشی کارکنان.

وجود دارد 14,370 موارد تایید شده در اتریش و بیش از 8000 نفر بهبود یافته اند.

10:30 از بانک جهانی رئیس آفریقا اقتصاددان آلبرت Zeufack گفته DW جامعه بین المللی واقعا نیاز به "گام به بالا و کمک به آفریقا صورت این بحران است."

"آفریقا نیز نیاز به هماهنگی درون بنابراین اتحادیه آفریقا در حال کار به وضوح با هر دو صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به مذاکره با طلبکاران," او گفت:. "این مهم است به درک که بسیاری از آفریقا بدهی متعلق به بخش خصوصی است."

10:00 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen تکرار یک عذرخواهی به ایتالیا به نمایندگی از اروپا برای شکست خود را به انجام بیشتر برای کمک در شروع این بیماری همه گیر. "درست است که هیچ کس واقعا آماده برای این است. این هم درست است که بیش از حد بسیاری از آنها وجود ندارد در زمانی که ایتالیا نیاز به یک دست یاری در ابتدا او گفت:" در پارلمان اروپا.

او گفت که پس از یک شروع بد اتحادیه اروپا نشان داده است که قادر به همبستگی. "حقیقت این است که آن را قبل از هر کس متوجه شدم که ما باید با حمایت از یکدیگر برای محافظت از خودمان است."

"واقعی اروپا ایستاده است تا یکی که وجود دارد برای هر یک از دیگر زمانی که مورد نیاز است ، که در آن یکی از امدادگران از لهستان و پزشکان از رومانی صرفه جویی در ایتالیا زندگی می کند. که در آن فن از آلمان با ارائه یک تاسیسات در اسپانیا است."

09:50 به سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که اروپا همچنان در "چشم طوفان" با این بیماری همه گیر.

"هنگامی که ما را به اثبات اقدامات در محل — حصول اطمینان از که ما می توانیم شناسایی منزوی و تست تمام موارد مشکوک و قرنطینه و نظارت بر سلامت از همه مخاطبین ارائه مراقبت به کسانی که به آن نیاز; به همراه فاصله فیزیکی اقدامات صورت لزوم — ما می تواند به توقف این ویروس در آن آهنگ" مدیر منطقه ای هانس Kluge به خبرنگاران گفت: در جلسه.

او گفت: حدود نیمی از جهان COVID-19 موارد ثبت شده در اروپا که هفته آینده بسیار مهم برای منطقه است.

"مورد اعداد در سراسر منطقه همچنان به صعود. در 10 روز گذشته تعداد موارد گزارش شده در اروپا است و تقریبا دو برابر به نزدیک به 1 میلیون نفر است."

به نام او برای همبستگی و هشدار داده بود وجود دارد هیچ راه سریع به حالت عادی.

او گفت: وجود نشانه های مثبت در آینده از, اسپانیا, ایتالیا, آلمان, فرانسه و سوئیس در هفته های اخیر اما او هشدار داد که وضعیت بدتر شد و در انگلستان, ترکیه, اوکراین, بلاروس و فدراسیون روسیه است.

که خواهد شد در هفته آینده انتشار دستورالعمل در مورد چگونه به آرامش مستند اقدامات اما هر رول پشت باید مشروط به چند شرط:

  • سیستم های بهداشتی باید از این ظرفیت برای شناسایی ایزوله و تست بیماران و همچنین ردیابی و quarantining اطلاعات تماس
  • شیوع خطرات به حداقل برسد در بالا و آسیب پذیری تنظیمات مانند خانه سالمندان
  • محل کار اقدامات پیشگیرانه در حال تاسیس
  • واردات خطرات می تواند موفق
  • جوامع درگیر هستند و می گویند در انتقال

09:30 به فدراسیون صنایع آلمان (BDI) می گوید: این استقبال از توافق بین دولت فدرال و دولت های ایالتی برای استراحت محدودیت در آلمان است. اما با انتقاد از این تصمیم تنها به باز کردن مغازه ها تا 800 متر مربع است. آن را نیز نامیده می شود برای محکوم کردن اقدامات ماسک صورت که اجباری نیست اما بسیار توصیه می شود ،

فولکس واگن و مرسدس بنز اعلام کرده اند آنها را راه اندازی مجدد تولید در برخی از آنها آلمانی گیاهان هفته آینده پس از کاهش محدودیت.

تولید خودرو هرگز ممنوع در آلمان اما این زمین را متوقف کند و پس از مقامات محدود حرکت مردم و بسته نمایندگی خودرو.

"با تصمیم گیری های دولت فدرال و دولت های ایالتی در آلمان و شل شدن محدودیت در دیگر کشورهای اروپایی, شرایط تاسیس شده اند برای از سرگیری تدریجی تولید" Ralf Brandstaetter Chief Operating Officer فولکس واگن با نام تجاری در بیانیه ای گفت:.

08:45 حدود 3 درصد از جمعیت هلند ممکن است آنتی بادی به coronavirus دانشمندان هلندی گزارش شده است.

هلند و موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست (RIVM) گفت که آزمایش خون اهدا کنندگان نشان داد حدود 3% از نمونه ها حاوی آنتی بادی است.

RIVM مدیر Jaap van Dissel گفت هلندی رسانه ها است که می تواند این مقدار به حدود نیم میلیون نفر است اما هشدار داد که این نه لزوما به این معنی آنها سیستم ایمنی.

آزمايش انجام شده بر روی خون و پلاسما از ده ها هزار نفر از اهدا کنندگان. این RIVM قبلا گفت که یک سطح ایمنی در حدود 60 درصد است که مورد نیاز برای گله ایمنی را به اثر.

08:30 آلمان بزرگترین metal festival — Wacken Open Air — لغو شده است این سال است. تمام وقایع عمومی در آلمان ممنوع شده است حداقل تا پایان ماه اوت.

ما در مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای در ما 30 سال: آن است که با قلب سنگین است که ما باید اعلام کند که وجود خواهد داشت هیچ Wacken Open Air سال جاری" سازمان اعلام کرد در وب سایت خود.

این جشنواره که به طور معمول جذب 75,000 مردم برنامه ریزی شده بود به اجرا از 30 جولای تا آگوست 1.

این ممنوعیت در حوادث منجر به لغو رویدادهای مهم از جمله چندین جشنواره های موسیقی از جمله طوفان و Southside و احتمالا جشن اکتبر.

08:15 99 ساله و جانباز از انگلستان شده است و با استفاده از راه رفتن قاب برای جمع آوری پول برای بهداشت و درمان بریتانیا کارگران مبارزه با کروناویروس.

کاپیتان تام مور در ابتدا می خواستم به افزایش 1000 پوند با راه رفتن 100 دور از باغ خود را. پس از تلاش خود به دست آورد در سراسر کشور توجه مور مطرح 12 میلیون ($15 میلیون €13.8 میلیون نفر) و مورد استقبال در سراسر خط پایان با یک گارد افتخار.

08:00 روسیه گزارش کرده است یکی دیگر از 3,448 موارد جدید از 3,388 روز قبل. در حال حاضر وجود دارد 27,938 موارد تایید شده.

برخی از 34 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 232.

شهرهای روسیه در حال تلاش به دنبال رهبری مسکو و تحمیل مستند قرنطینه اقدامات در سراسر کشور است. پایتخت تاکنون متحمل فشار از رشد نمایی.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هشدار داد این هفته که وقوع بود "نه بهتر." او گفت مقامات به آماده شدن برای بدترین سناریو و گفت: ارتش می تواند درگیر.

07:00 رسانه های انگلستان گزارش داد که دولت به زودی اعلام سه هفته از فرمت اجتماعی فاصله سیاست. وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید: شیوع شروع به اوج اما بلند کردن اقدامات خواهد اجازه دهید آن را "اجرای شایع است."

"ما فکر می کنیم آن است که خیلی زود به یک تغییر" هنکاک گفته خبرگزاری رویترز. "در حالی که ما دیده ایم مسطح از تعداد موارد و خوشبختانه مسطح از تعداد مرگ و میر آن را آغاز کرده و به پایین آمده است."

تقریبا 13000 نفر فوت کرده اند از COVID-19 بيمارستان در کشور هر چند واقعی مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر است.

06:25 در آلمانوجود دارد بیش از 130,000 تایید موارد با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI). در حال حاضر وجود دارد 130,450 موارد در آلمان افزایش 2,866 در یک روز. این دومین روز متوالی که در آن عفونت نرخ صعود کرد.

برخی از 315 نفر از COVID-19 به مدت مشابه در آوردن مجموع به 3,569.

در مورد 77,000 مردم بهبود در کل.

RKI اعداد پشت تاخیر جان هاپکینز (JHU) دفعات مشاهده شده است. این است که با توجه به روشهای مختلف جمع آوری اطلاعات: در حالی که RKI متکی به شماره فرستاده شده به آنها توسط مقامات دولتی و collates بالغ, JHU منابع شماره از اطلاعات رسمی که در دسترس عموم است و سپس جمع آوری آن است.

آلمان اعلام کرد آن را امتحان کنید و شروع به عقب محدودیت از مارس 4.

آنگلا مرکل رئیس ستاد است ضمن دفاع از این تصمیم به صورت تدریجی و با احتیاط آرامش از اقدامات. "هیچ یک از ما گرفته اند این تصمیم به آرامی از آنجا که البته ما احساس می کنید که مردم در حال حاضر می خواهم به بازگشت به زندگی" Helge براون گفت: پخش عمومی چیست ؟

05:50 استرالیا تمدید محدودیت های آن حداقل برای یکی دیگر از چهار هفته است. نخست وزیر اسکات موریسون گفت: مقامات را گسترش خواهد, تست بهبود آن ردیابی تلاش و عمل به مهر و موم کردن محلی شیوع است. این سه سیاست را در چهار هفته به تصویب و پس از آن مقامات را ارزیابی مجدد. پارلمان فدرال را دوباره باز به صورت آزمایشی در هفته ممکن است.

استرالیا مستند اقدامات شامل جنبش محدودیت مدرسه تعطیلی و بستن رستوران ها و بارها. مقامات بهداشتی می گویند که تا کنون به حال موفقیت های بزرگ در مسطح منحنی تا حدودی به لطف آزمایش های گسترده ای از اقدامات را که گرفتار شده اند و 92 درصد از تمام موارد علامتی.

در ضمن نیوزیلند می گوید که انتظار دارد برای شروع کاهش محدودیت در هفته آینده اگر چه نخست وزیر Jacinda protocol wine studio هشدار داد آن را نمی خواهد بازگشت به حالت عادی. نیوزیلند تا به حال موفقیت فوق العاده ای در کاهش ویروس با اقدامات از جمله بسته شدن مرزهای سراسر کشور stay-در-خانه سفارشات و سازندگان: همه اما ضروری کسب و کار و خدمات. یکی از اولین چیزهایی که آن را شل ممکن است اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای باز کردن اگر آنها می توانند این کار را به شیوه ای امن. مدارس تا سال 10 مارس بازگشایی با حضور داوطلبانه و مجالس ترحیم و عروسی خواهد بود محدود به حداکثر 10 نفر است.

05:33 ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خواست کشورهای آفریقایی به سطح شیب دار تا تلاش در غیر این صورت آنها "می تواند در نهایت درد و رنج بزرگترین اثرات." او گفت: سفرای آفریقایی که با وجود این قاره بی گناه بودن برای وقوع آن را هنوز هم ایستاده بود به رنج می برند بیشتر; بسیار شبیه با تغییر آب و هوا.

او تقدیر اوایل تلاش بسیاری از دولت ها به سرعت نرخ انتقال و بند اقتصاد. او در ستایش خاص برای اوگاندا تغییر زمان کمک های امنیت اجتماعی برای حمایت از کسب و کار نامیبیا ارائه اضطراری درآمد کمک های مالی به کارگران که مشاغل از دست رفته و مصر گسترش شبکه امنیت اجتماعی و کاهش مالیات برای صنایع و به تعویق انداختن مالیات بر زمین های کشاورزی.

04:50 در پارلمان اروپا تنظیم شده است برای دیدار در یک جلسه ویژه به بحث در مورد یک پاسخ مشترک از کشورهای عضو به این بیماری همه گیر کوروناویروس. کمیسر اروپا در امور Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل در حال به سر جلسه شروع در اطراف 0700 محلی UTC تنظیم شده اند.

پارلمان اروپا انتظار می رود به رای گذاشتن قطعنامه حاوی خواستار حفاظت بیشتر برای شهروندان اتحادیه اروپا در مواجهه با بحران بهداشت و درمان کمک های اتحادیه اروپا به حمایت از دولت های عضو سیستم های بهداشتی و یک استراتژی برای کنارگذاشتن اقدامات اضطراری.

پیش نویس قطعنامه همچنین با انتقاد از رفتار اعضای اتحادیه اروپا Hungaryand لهستان در طول coronavirus بحران است. اتحادیه اروپا قانونگذاران عادی تقویم جلسات در حال حاضر در حالت تعلیق به علت ویروس های مربوط به محدودیت. تعداد زیادی از نمایندگان پارلمان اروپا به حضور در این جلسه حاضر و تمام خواهد رای خود را از طریق ایمیل. رای گیری خواهد شد و نتیجه را تا زمانی که در اواخر شب. پارلمانی رئیس جمهور David Sassoli را اعلام نتیجه در روز جمعه.

04:30 دولتی باواریا برتر مارکوس Söder می گوید جشن اکتبر مونیخ احتمالا اجرای این سال است. "من بسیار شک و تردید و از وضعیت فعلی امور من به سختی می توانید تصور کنید که این یک رویداد بزرگ است که در واقع ممکن است در این زمان," او گفت: پخش عمومی Bayerische Rundfunk. او گفت: تصمیم نهایی به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است, اما آن است که در آستانه لغو.

آلمان ممنوع اعلام کرده است تمام وقایع عمومی حداقل تا پایان ماه اوت. بزرگترین جشنواره آبجو جذب 6 میلیون نفر در هر سال. آن برنامه ریزی شده است برای شروع در سپتامبر 19.

03:37 سنگاپور گزارش شده 447 جدید کروناویروس موارد مصرف شهر-دولت تعداد کل عفونت به 3,699. حداقل 1,167 موارد گزارش شده از دوشنبه نشان می دهد یک افزایش شدید در تعداد.

در حالی که سنگاپور ستایش بود برای دست زدن به آن از اولین موج از عفونت های جدید موارد عمدتا مربوط به کشور را کارگران خارجی که عمدتا از هند و بنگلادش و دیگر کشورهای آسیایی است. زندگی در خوابگاه شلوغ با نزدیک به 20 نفر در یک مکان این جمعیت به حساب برای تقریبا نیمی از سنگاپور coronavirus موارد است.

03:36 کره جنوبی گزارش کرده است 22 جدید عفونت کروناویروس یک روز پس از کشور رفت و به پای صندوق های رای با رئیس جمهور مون جائه در حزب حاکم آینده با اکثریت مطلق. این چهارمین روز متوالی است که این کشور ثبت کرده است کمتر از 30 مورد جدید.

با وجود سقوط در عفونت های کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نگران است بیش از یک "آرام گسترش" است که می تواند بسیار گسترده تر از بخش عمومی به عنوان مردم چشم پوشیدن اجتماعی فاصله. تعداد کل عفونت می ایستد در 10,613 با 229 مرگ و میر.

03:13 اطلاعات نشان می دهد که ایالات متحده این است که "گذشته اوج" از شیوع کروناویروس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی نشست خبری روزانه. او اضافه کرد که داده های جدید "ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود رونمایی دستورالعمل برای کاهش coronavirus مربوط به محدودیت در ایالات متحده در روز پنج شنبه.

الزامات مورد نیاز برای اجتماعی فاصله ممکن است کاسته پایین انتقال مناطق در حالی که حفظ کنترل سختگیرانه تر در مکان هایی شده اند که برخورد سخت با این بیماری همه گیر. با این حال تصمیم نهایی باقی خواهد ماند و با ایالات فرمانداران.

02:40 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ناودان توسط رهبران جهان برای اعلام توقف موقت در بودجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در انتظار بررسی است. تهمت متهم کرد سازمان ملل متحد در سلامت بدن از "پوشش" coronavirus همه گیر و نامناسبی در پاسخ به گسترش COVID-19. در اینجا برخی از چیزهایی که کلیدی شما نیاز به دانستن در مورد این تصمیم و پیامدهای آن.

02:00 گرفتن چگونه آلمان قصد دارد به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در اینجا.

01:50 چین گزارش کرده است 46 جدید کروناویروس اما موارد جدید مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر. بسیاری از موارد جدید — 34 عفونت — آورده بودند از چین در حالی که سه داخلی موارد ثبت شده در پکن در میان سخت اقدامات پیشگیرانه. اضافی چهار مورد گزارش شده در استان هیلونگجیانگ که در آن مقامات در مورد شهروندان در آینده از روسیه است.

ادامه مطلب: شک و تردید بیش از چین ادعا می کنند از ضرب و شتم coronavirus

01:26 آسیا رشد اقتصادی است که به احتمال زیاد به رنج می برند صفر رشد برای اولین بار در 60 سال با توجه به اثرات اقتصادی از coronavirus با توجه به صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول).

"این بسیار نامشخص و به چالش کشیدن بار برای اقتصاد جهانی گفت:" Changyong Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول در آسیا و اقیانوس آرام بخش. "منطقه آسیا و اقیانوس آرام از این قاعده مستثنی است. تاثیر coronavirus در منطقه خواهد بود شدید در سراسر هیئت مدیره و بی سابقه" Rhee گفته مجازی اخبار جلسه.

01:14 نیکاراگوئه جمهور دانیل اورتگا ساخته شده اولین حضور عمومی خود را در 34 روز چهارشنبه هنگامی که او ساخته شده یک آدرس تلویزیونی در coronavirus بیماری همه گیر.

در آدرس او گفت که تا به حال تنها یکی تایید مرگ ناشی از ویروس و این که این کشور در سه مورد تأیید بودند "وارد شده است." او همچنین با انتقاد از ایالات متحده بالا برای آن مورد تعداد مرگ و میر.

"بزرگترین قدرت روی زمین نیست و قادر به ارائه خدمات برای شهروندان خود در شهرستانها ایالات متحده" او گفت:.

ارتگا همواره حاضر به اتخاذ اجتماعی فاصله اقدامات در نیکاراگوئه با این حال و به تشویق مردم به شرکت در تجمع جرم.

نیکاراگوا "نکرده کار متوقف شد چرا که اگر این کشور از توقف کار آن می میرد," او اضافه شده است.

00:30 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در روز چهارشنبه تحولات در اینجا.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

aw, lc, ببینید/rt (AFP, dpa, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن