Coronavirus آخرین: ما سبقت چین به عنوان کشوری با بیشترین COVID-19 موارد

آمریکا در حال حاضر بیش از 82,000 موارد با کشور مجموعه به بالاترین تا کنون تعدادی از عفونت های ثبت شده در یک کش

توسط PATRIS-FUN در 8 فروردین 1399

آمریکا در حال حاضر بیش از 82,000 موارد با کشور مجموعه به بالاترین تا کنون تعدادی از عفونت های ثبت شده در یک کشور در یک روز. جهانی رقم در حال حاضر بیش از یک و نیم میلیون نفر است. دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 500,000 موارد تایید شده در سطح جهانی با حدود 24,000 مرگ و میر
  • آمریکا پیشی گرفت و چین به عنوان کشوری با بیشترین COVID-19 نفر در سراسر جهان
  • ایتالیا گزارش یکی دیگر از افزایش در موارد مصرف مجموع به بیش از 80,500
  • آلمان پایین مرگ و میر قرار داده شده است را به آزمایش دقیق هر چند اقدامات سختگیرانه هنوز به محدود کردن موارد

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

23:07 فدرال و رهبران دولت در استرالیا دیدار خواهد کرد به بحث در مورد پتانسیل گسترده مستند شامل coronavirus نخست وزیر اسکات موریسون گفت. رهبران نیز انتظار می رود بیشتر مورد بحث پشتیبانی مالی اقدامات با توجه به رسانه های محلی.

وزیر امور خارجه Marise پین در بیانیه ای گفت که استرالیا نیز منشور پروازهای تجاری به بازگشت صدها نفر از شهروندان سرگردان در جنوب امریکا. "ما همچنان به اصرار استرالیایی که فرصت برای سفر به استرالیا به صورت تجاری به معنی به انجام این کار در اسرع وقت" Payne گفت.

22:34 پورتوریکو, یک, جزیره, خاک ما, تمدید دو هفته مقررات منع رفت و آمد به مارس 12. خاک فرماندار واندا وازکوئز گفت غیر ضروری کارگران را به خانه توسط 7 بعد از ظهر شروع 31 مارس است. وسایل نقلیه با پلاک پایان دادن به در حتی اعداد تنها می تواند حمل و نقل چهار شنبه, چهار شنبه و جمعه در حالی که وسایل نقلیه با صفحات پایان دادن به اعداد عجیب و غریب می تواند حمل و نقل فقط پنج شنبه و شنبه.
"است که بهترین پادزهر برای COVID-19" او گفت:.

22:21 آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که او در برابر این ایده از "coronabonds" به جای علاقه نیابتی صندوق به عنوان بهترین راه برای تقویت اقتصاد اروپا در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

"برای من این مکانیسم ثبات اروپا (ESM) است ارجح ساز چرا که آن را واقعا ایجاد شده برای زمان بحران" مرکل گفت: پس از یک کنفرانس ویدئویی با رهبران اتحادیه اروپا. او افزود که سران دیگر کشورهای عضو مشترک نقطه نظر خود را. "من فکر می کنم که با ESM ما یک بحران ابزار باز می شود که بسیاری از امکانات و قرار نیست به سوال اصول اساسی مشترک ما — اما به صورت جداگانه مسئول عمل" او گفت:.

21:53 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خواست مجلس نمایندگان به تصویب "بدون تاخیر" به 2.2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد در حالی که ضمن تشکر از مجلس سنا به اتفاق آرا برای عبور از این لایحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با شوق و ذوق در مورد جلسه امروز با رهبران G20 به خصوص از نظر اطلاعات و داده های برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئيس جمهور در نشست خبری آمد که از ما پیشی گرفت و چین برای تبدیل شدن به کشور با کروناویروس موارد در جهان است. دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی موسسه گزارش داد که آمریکا در حال حاضر بیش از 82,000 موارد است.

تهمت و شک و تردید در چین آمار و ارقام رسمی و افزود که تعداد بالا در ایالات متحده شد "ادای احترام به مقدار تست" آنها انجام شد.

این تهمت است و قول داد به "پیروز شدن" ویروس او گفت که کشورش "در جنگ با."

21:20 اتحادیه اروپا تا 14 روز مهلت برای بلوک سرمایه گذاری وزیران به پیشنهاد بیشتر کمک های مالی برای مبارزه با اثرات شیوع کروناویروس.

رهبران اتحادیه اروپا توافق کردند که پس از شش ساعت ویدئو-کنفرانس که پیشنهادات "را باید به حساب بی سابقه ای در طبیعت COVID-19 شوک بر تمام کشورهای ما" یک بیانیه مشترک گفت. "پاسخ ما را زیر پا شود تا در صورت لزوم با اقدامات بیشتر در فراگیر راه در پرتو تحولات به منظور ارائه پاسخ جامع."

21:19 کاستاریکا کولون وزیر بهداشت دانیل Salas گزارش کرده است که 30 جدید تایید coronavirus موارد در کشور آوردن مجموع تعداد 231. این کشور آمریکای مرکزی است که تا کنون گزارش شده دو مرگ و میر ناشی از ویروس است.

21:04 مربی آلمانی Jürgen Klopp تحویل یک پیام تشکر به بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان است.

لیورپول مدیر led مراسم تجلیل از این باشگاه به همراه تعدادی از بازیکنان از هر دو مردان و زنان تیم است.

20:46 انگلستان آمد و تحسین آن خدمات بهداشت ملی (NHS) خود را برای کمک به درمان بیماران در طول شیوع کروناویروس.

این "کف زدن برای سرپرستان" ابتکار دیدم ساکنان کف از درب خانه خود پنجره ها و بالکن در 8 p. m. به وقت محلی با برخی از جسارت به خیابان ها و رانندگان پیوستن به در با beeping شاخ از وسایل نقلیه خود را.

20:15 سازمان دیده بان حقوق بشر متهم کرده است رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador تنظیم یک "خطرناک مثال" با احترام اجتماعی فاصله.

لوپز Obrador تا به حال در ابتدا خود را ادامه داد روال ظاهر عمومی و تماس با هواداران است. این بود که با وجود سلامت اصرار مقامات مکزیکی به اقدامات احتیاطی.

"رئیس جمهور لوپز Obrador رفتار در چهره COVID-19 بحران عمیقا خطرناک مثال را تهدید می کند که مکزیکی ها "سلامت" گفت: خوزه میگوئل Vivanco, آمریکا, مدیر دیده بان حقوق بشر.

19:58 در اینجا خلاصه ای از آنچه اتفاق افتاده در سراسر اروپا در روز پنج شنبه:

آلمان: برخی از 8000 نفر بوده است مهر و موم شده در دو منطقه در شمال شرقی شهر از یسن. تنها کارگران ضروری مانند پرستاران بلکه سوپر مارکت و لبنیات کارگران مجاز به ورود به دو حوزه. مقامات تصمیم گرفته اند به جای ساکنان در قرنطینه پس از شیوع کروناویروس در یک خانه سالمندان است. آلمان اشاره کرد 36,508 موارد COVID-19 عفونت با 198 نفر در حال مرگ, با توجه به آخرین داده های منتشر شده توسط این کشور رابرت کخ موسسه. آلمانی بیمارستان ها را در حداقل 47 coronavirus بیماران از ایتالیا.

انگلستان: مقامات انگلیسی گفت: محدودیت در زندگی عمومی در حال نشان دادن نتایج و که برخی از آنها ممکن است در محل اقامت تا شش ماه. آخرین اعداد نشان می دهد 578 نفر کشته شده اند از COVID-19 پس از وقوع آغاز شده و با تعدادی از آلوده پریدن بیش از 2,100 مردم در 24 ساعت برای رسیدن به 11,658 موارد تایید شده در روز پنج شنبه.

به طور جداگانه دولت متعهد به پرداخت کمک های مالی به 5 میلیون و خود اشتغالی کارگران اگر آنها از دست دادن معیشت خود را با توجه به همه گیر. پول منتقل خواهد شد توسط یک مشمول کمک مالی به ارزش 80 درصد از کارگران به طور متوسط ماهانه سود بیش از سه سال گذشته تا به 2500 پوند ($3,035, €2,750) یک ماه با توجه به صدراعظم از خزانه, Rishi Sunak.

ایتالیا: رم مسدود تعهد توسط رهبران اتحادیه اروپا برای کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران با نخست وزیر جوزپه کونته گفت که پیش نویس این سند نمی تواند به اندازه کافی دور. ایتالیایی رهبر گفت: او به رهبران اتحادیه اروپا 10 روز برای پیدا کردن یک راه حل مناسب. کونته را گفت که نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز توافق با مهلت. قبلا کونته به نام برای راه اندازی اتحادیه اروپا "بازیابی اوراق قرضه" مشترک وام گرفتن. این کشور دیده می شود 80,529 coronavirus موارد با مرگ و میر رسیدن به 8,165 با توجه به کشور مدنی آژانس حفاظت از. مقامات گفت: 662 نفر در 24 ساعت گذشته.

اسپانیا: دولت اسپانیا تمدید آن coronavirus مستند اقدامات حداقل تا 12 آوریل به عنوان کشور مرگ و میر پیشی گرفته 4,000. در حالی که اسپانیا مرگ و میر است که هنوز حدود نیمی از ایتالیا آن را در حال حاضر تعداد مرگ و میر در چین که در آن شیوع آغاز شد و در اواخر ماه دسامبر. گزارش شبکه رادیویی Cadena Ser یافت که بیش از 1300 ساکنان خانه سالمندان درگذشت COVID-19 در اسپانیا با دولت گفت: از آن می تواند نه تایید و نه انکار این ادعا است. یخ یخ بازی کردن در رئال مادرید تبدیل شده است به یک سردخانه برای ذخیره بدن در این کشور را بدترین آسیب دیده منطقه ، باشگاه فوتبال رئال مادرید گفت: زمین خانه خود سانتیاگو برنابئو ورزشگاه می تواند مورد استفاده برای فروشگاه لوازم پزشکی.

فرانسه: coronavirus مرگ و میر در فرانسه افزایش 27 درصد در روز پنج شنبه نسبت به روز قبل با 365 نفر در حال مرگ قبل از 24 ساعت. تلفات را شامل نمی شود کسانی که درگذشت در خانه و یا در بازنشستگی امکانات گفت: این کشور بالا سلامت رسمی جروم Salomon. فرانسه در حال حاضر بیش از 29,500 coronavirus موارد با 3,375 در شرایط جدی و نیاز به حمایت از زندگی. این کشور دارای 8,000 تخت بیمارستان مجهز به هواکش.

19:31 هندریک Streeck رئیس موسسه ویروس شناسی در شهر بن به کلینیک دانشگاه گفت, آلمانی, عمومی, تلویزیون که آلمان دارای پایین مرگ و میر از این رمان coronavirus به عنوان تست در "جمعیت آسیب پذیر" اوایل آغاز شده است.

"ما هنوز هم شانس خود را برای درک این ویروس در اینجا در آلمان از آنجا که ما انجام بسیاری از آزمایشات است." او توضیح داد که سخت-آمار ایتالیا برای مثال در ابتدا تنها آزمایش مردم زمانی که آنها در حال حاضر در بیمارستان با تمام عیار علائم.

19:19 فولکس واگن افزایش یافته خود در دو هفته توقف تولید در آلمانی آن گیاهان اضافی چهار روز با توجه به شیوع کروناویروس این خودروساز اعلام کرد.

این به این معنی این شرکت اعمال خواهد شد برای تمدید کوتاه مدت کار برای بیش از 80 ، 000 کارکنان با پایان دادن به شیفت شب در مارس 9 مارس 10.

19:06 سخنگوی هیئت مدیره انجمن از جنوب آلمان مارچوبه و پرورش دهندگان توت فرنگی (VSSE) توصیف کرده است ورود بان کی مون برای برداشت کارگران از شرق اروپا به عنوان "ویرانگر" برای این صنعت است.

صحبت با دویچه وله در مورد این ممنوعیت ناشی از این بیماری همه گیر سیمون شوماخر گفت: "ما در حال حاضر نیاز ما در اروپای شرقی حرفه ای که می تواند و واقعا می خواهید برای انجام در این زمینه است."

در مجموع این شرکت ها نیاز به 180,000 یاران در درجه اول از رومانی.

18:54 فرانسه مقامات بهداشتی اعلام کرده اند 365 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن مجموع به 1,696.

آن را به منزله روزانه افزایش در فرانسه 27 درصد افزايش از روز قبل با این کشور در حال حاضر در هفته دوم از مستند.

18:39 آلمانی فوتبالیست توماس مولر اهدای یک وعده غذای گرم به مردم را در خانه اش در منطقه که "حمایت از زندگی" از طریق کار خود را.

کارگران در شهر Pähl و مناطق اطراف آن می توانید سفارش غذا در روز جمعه بین ساعت 10 صبح و 6 بعد از ظهر از دو رستوران در بایرن مونیخ, ستاره وطن. اگر شما می دانید, آلمانی, شما می توانید پیام خود را در این توییت:

18:37 کره جنوبی در میان کشورهایی با نرخ بالای تست برای رمان coronavirus. سازمان دیده بان DW آخرین گزارش برای پیدا کردن چگونه شرق کشور آسیایی موفق به پهن کردن منحنی.

18:36 دولت بریتانیا گفت: اداری خطا شد و به سرزنش برای انگلستان شکست برای ثبت نام در مواقع اضطراری اتحادیه اروپا در برنامه برای کمک به تهیه تجهیزات پزشکی برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

پس از اعتراض بیش از داونینگ استریت است عدم ثبت نام در این طرح یک سخنگوی ادعا کرد دولت اشتباه در مورد این که آیا آن می تواند شرکت کنند.

انگلستان در حال حاضر در اتحادیه اروپا خروج فاز است که مجموعه را به پایان 31 دسامبر در نتیجه این کشور هنوز هم واجد شرایط برای به دست آوردن کمک کند.

بلوک هنوز برای اظهار نظر در مورد این که آیا آن را در حال حاضر بریتانیا این فرصت را به اعمال می شود برای به دست آوردن مقدار مورد نیاز هواکش و دنده محافظ.

18:35 آلمانی کشاورزان نگران هستند محصولات خود را خواهد شد در سمت چپ به پوسیدگی در این زمینه است. خواهد شد که جایگزین اروپای شرقی فصلی کارکنان در حال حاضر که محدودیت های مسافرتی در محل ؟ سازمان دیده بان DW آخرین گزارش در اینجا:

18:06 ایتالیا اعلام کرده است که بازیابی از 101 سال از coronavirus. این مرد که تنها به Mr P در بیمارستان بستری شد, هفته گذشته اما در حال حاضر به خانه بازگشت و پس از مبارزه با ویروس مرگبار است.

"این است که در تاریک ترین زمان ها که برخی از داستان ها را گسترده تر معنی" ریمینی معاون شهردار گلوریا Lisi در بیانیه ای گفت:.

17:29 رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: G20 که این بیماری همه گیر است که "شتاب در یک نرخ نمایی" و به نام آنها به سرعت در حال افزایش تولید دنده محافظ برای سلامت کارگران است.

"ما در تمام تماس های خود را از سازمان ملل برای افزایش تولید و حذف ممنوعیت صادرات و اطمینان صاحبان سهام توزیع" Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: این گروه از رهبران را از 20 اقتصاد بزرگ در جهان است.

17:22 ایران و چین پیوست کر و مخالفت با تحریم های تحمیل شده بر کشور ،

"ما مصرانه از شما برای درخواست کامل و فوری بلند کردن اجسام از جمله غیر قانونی اجباری و اقدامات خودسرانه از فشار اقتصادی (...) به منظور اطمینان از کامل و موثر و کارآمد پاسخ از همه اعضای جامعه بین المللی به کروناویروس" آنها گفت: در نامه ای خطاب به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.

نامه منتشر شده در توییتر توسط ایران ماموریت برای سازمان ملل این ادعا که تحریم ها مانع از آن مبارزه با COVID-19.

در این سند می کند نه به طور خاص ذکر است ایالات متحده اما تمام هشت امضا کنندگان در حال حاضر در صورت تحریم از واشنگتن است.

در علاوه بر این به ایران و چین امضا کنندگان عبارتند از: روسیه و ونزوئلا و کره شمالی و نیکاراگوئه و کوبا و سوریه است.

17:13 سوئیس گزارش شده بیش از 10 ، 000 coronavirus موارد آن را به عنوان راه اندازی برنامه شروع به ردیابی جمعیت ساخت یو پی اس از طریق تلفن همراه داده است.

آلپ کشور وزارت بهداشت گفت: 10,661 شهروندان باید آزمایش مثبت برای جدید coronavirus تا تقریبا 1000 در روز قبل رقم در حالی که 161 نفر کشته شده اند.

سوئیس از جمله کشورهایی است که انجام داده اند بیشتر COVID-19 آزمون سرانه.

16:56 ایران ششم-بیشترین تعداد موارد گزارش شده در جهان شماره تقریبا 30 ، 000. بیش از 2,200 مرگ تایید شده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

16:52 ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خواستار لغو تحریم ها در حالی که همه گیر ماندگار گفتن رهبران G20 آن را یک موضوع "مرگ و زندگی است."

پوتین می گویند نیست که کشورها باید تسکین اما وجود داشته اند خواستار ایالات متحده برای نشان دادن رحمت به ایران حداقل تا زمانی که شیوع این بیماری را برطرف می کند.

"در حالت ایده آل ما باید با معرفی یک... مشترک مهلت قانونی برای محدودیت کالاهای ضروری و همچنین در معاملات مالی خود را برای خرید" پوتین گفت: در یک جلسه مجازی از رهبران G20.

"من صحبت کردن در مورد کشورهایی است که رنج می برند بیشتر از این بیماری همه گیر. در پایان روز آن را یک سوال از زندگی و مرگ این است که صرفا انسان دوستانه موضوع است."

"این مسائل باید آزاد شود از هر گونه سیاست" پوتین اضافه شده است.

16:34 رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador خواسته است تا هموطنان خود را به بازگشت به این کشور از سوی ایالات متحده در تلاش برای دفع یک افزایش سریع در عفونت.

16:01 بسیاری از اقتصادی آلمان زندگی زمین به توقف با توجه به شیوع کروناویروس. در حال حاضر بسیاری از کوچک و متوسط شرکت های در حال توسعه خلاق راه های جدید برای تولید درآمد. DW هانا Fuchs رفت و به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در:

آلمان و کسب و کارهای کوچک دریافت خلاق در میان coronavirus بحران

15:49 دولت فرانسه خواسته است برای حمایت از نیروهای مسلح آلمان در تلاش های خود برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

با توجه به مجله آلمانی اشپیگلپاریس خواسته در روزهای اخیر از طریق نظامی و دیپلماتیک مخاطبین اعم از ارتش آلمان می تواند کمک کند.

دولت فرانسه می خواهد به استفاده از هلیکوپتر به فوریت انتقال بیماران به خصوص از مناطق آسیب دیده به سایر نقاط کشور به منظور کاهش بار در آن مناطق که در آن وجود دارد تعداد زیادی از موارد.

15:21 رهبران جهان را به 20 اقتصاد بزرگ (G20) توافق کرده اند که به بیش از $5 تریلیون (€4.5 تریلیون دلار) به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از اقدامات مالی برای دفع یک فروپاشی اقتصادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"ما در حال تزریق بیش از €5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از هدف سیاست های مالی و اقتصادی اقدامات و تضمین طرح برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی اثرات این بیماری همه گیر" خواندن بیانیه منتشر شده پس از انعقاد جلسه مجازی به رهبری عربستان سعودی است.

وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران G20 با سازمان های بین المللی به منظور توسعه و ارائه "مناسب کمک های مالی بین المللی."

رهبران همچنین برنامه ریزی برای گسترش ظرفیت تولید برای دیدار با نیازهای روزافزون برای تجهیزات پزشکی.

15:12 هر کسی که می گوید آنها باید coronavirus که سرفه بر روی هدف در اورژانس کارگران مواجه است که به زندان فرستاده می شود تا دو سال بریتانیا مدیر تعقیب عمومی نشان داده است.

حداکثر هیل گفت: وجود داشته است گزارش ها از مردم سرفه در چهره پلیس اضطراری دیگر کارگران و کارکنان فروشگاه. کسانی که مسئول می تواند به صورت هزینه ای از مشترک حمله به تپه گفت.

در ضمن در ایرلند سیاستمداران مطرح کرده اند مشابه نگرانی عمومی اختلال است.

وزیر بهداشت ایرلند سیمون هریس محکوم افرادی که عمدا سرفه در چهره دیگران به عنوان "نفرت انگیز" گفت: او خود را به حال شده است یک هدف است.

15:10 "به همین دلیل ما در آلمان باید تا چند مرگ و میر در مقایسه با تعداد افراد آلوده است با این حقیقت توضیح داد ما در حال انجام مقدار زیادی از تست آزمایشگاه" گفت: Christian Drosten رئیس virologist در برلین Charité بیمارستان.

14:48 رئال مادرید, فوتبال, ورزشگاه, سانتیاگو برنابئو است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ذخیره سازی موقت تسهیلات به اسپانیا در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. ایبری کشور گزارش شده بیش از 50000 موارد و بیش از 4000 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

رئال مادرید کاپیتان سرجیو راموس در رابطه با یونیسف اهدا 15,000 COVID-19 تست کیت و 264,000 ماسک صورت در حالی که کاپیتان بارسلونا لیونل مسی نیز اهدا €1 میلیون ($1.08 میلیون) به بیمارستان.

14:43 نه پزشکان فوت کرده اند در فیلیپین از COVID-19 کشور بالا انجمن پزشکی گزارش شده است. بیمارستان ها گفت: به ضعف در جنوب شرقی آسیا کشور و پزشکان به شکایت در مورد عدم دنده محافظ.

14:39 مرکزی کشور آسیایی از قزاقستان توانسته تا مرگ از رمان coronavirus.

14:32 بوش می گوید آن را ایجاد کرده coronavirus آزمون است که قادر به ارائه نتایج در کمتر از دو ساعت و نیم با "دقت بیش از 95%" آلمان شرکت فناوری گفت.

به طور کامل خودکار روش ساخته شده است برای استفاده در بیمارستانها و دفاتر پزشکان و دیگر امکانات بهداشتی با توجه به فن آوری های غول پیکر.

آزمون توسعه یافته در شش هفته خوانده خواهد شد برای استفاده در آلمان ظرف یک ماه قبل از اینکه در دسترس ساخته شده به کشورهای دیگر است.

14:22 بروکسل شده است و این مستند برای بیش از یک هفته در حال حاضر مردم چگونه باید مقابله وجود دارد ؟ سازمان دیده بان DW آخرین گزارش از پایتخت بلژیک در اینجا:

14:12 ژاپن به نظر می رسد که اب و هوای coronavirus همه گیر هست اما دولت در حال حاضر راه اندازی یک coronavirus نیروی کار پس از دیدن یک نگرانی از افزایش موارد است که نمی توان پیش بینی کرد. اما فصل شکوفه های گیلاس است که رسم مردم به پارک ها باعث توکیو فرماندار به اصرار ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری گردش. سازمان دیده بان DW آخرین گزارش در اینجا:

13:56 رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر به خواست مردم برای نشان دادن همبستگی و که هر کس باید "فراتر از مرزها." گوش دادن به آنچه که او گفت:

13:46 مقامات سوئیس با استفاده از داده های تلفن همراه برای چک کردن اگر جمعیت است که مطابق با محدودیت در جمعیت های بزرگ. داده ها با استفاده از یک روز پیر می کند و ترکیب اطلاعات از محیط های خصوصی مانند خانه ها و با توجه به گزارش رویترز با استناد به دانیل کخ از سوئیس به وزارت بهداشت.

14:39 لندن بيمارستان صورت یک موج coronavirus بیماران شبیه به یک "پیوسته سونامی" گفت: رتبه بندی بالا NHS رسمی. پزشکی کارگران در حال برخورد با یک "انفجار " تقاضا" از بیماران به طور جدی بیمار کریس Hopson که منجر به یک سازمان به نمایندگی از بیمه خدمات درمانی مدیران گفت: رادیو بی بی سی.

انگلستان در حال حاضر 9,642 تایید موارد coronavirus عفونت با 465 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات در حال تنظیم برای باز کردن موقت بیمارستان با 4000 تخت در لندن برای از بین بردن فشار در پایتخت بریتانیا است. یکی دیگر از 10 جمله بیمارستان ها می تواند باز می شود در سراسر کشور با توجه به گزارش های رسانه ها.

13:30 آلمان و باشگاه فوتبال بایرن مونیخ, بوروسیا دورتموند, RB لایپزیگ و بایر لورکوزن نیز تخصیص €20 میلیون ($21.7 میلیون دلار) برای دیگر آلمانی تیم که رنج می برند از لحاظ مالی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. چهار باشگاه خواهد داد تا €12.5 میلیون از تلویزیون درآمد و ارائه بودجه باقی مانده از بودجه خود را دارند گفت: آلمان, لیگ برتر فوتبال (DFL). جزئیات بیشتر در این توییت (در آلمان):

13:23 پرتغال را coronavirus محور رکود اقتصادی این کشور در بانک مرکزی گفت: در روز پنج شنبه. تولید ناخالص داخلی است به رها کردن بین 2.7% و 5.7 درصد در سال 2020 با توجه به بانک از پرتغال.

12:40 حدود 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در میان گسترده اقتصادی shutdown ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این رقم بیش از چهار برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982. به عنوان از دست دادن شغل کوه برخی از اقتصاددانان می گویند این کشور نرخ بیکاری می تواند آمار 13 درصد است.

12:15 برای بیش از یک هفته بلژیک شده است بیشتر یا کمتر cooped در خانه. تجمعات ممنوع است و پلیس با استفاده از سخنرانان و هواپیماهای بدون سرنشین برای گشت زنی در خیابان. اما مردم در بروکسل به نظر می رسد مصرف آن نسبتا خوب هر چند که امیدوارم این اقدامات به هیچ سختگیرانه تر. دویچه وله گئورگ Matthes در زمان سفر دور خیابان ها خلوت.

12:00 با حدود یک سوم از جمعیت جهان در مستند Netflix است چیزی از راحتی. DW به نظر می رسد در چگونه جریان می تواند رشد از بحران است.

11:40 رئیس فدرال رزرو آمریکا جروم پاول گفت: ما از بانک مرکزی ادامه خواهد داد به "شدت" پمپ نقدینگی به اقتصاد آمریکا و تاثیر اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر. او اذعان کرد که اقتصاد را ببینید رکود اقتصادی اما تغذیه با هدف اطمینان از بازیابی با ارائه اعتبار و "ما را که به شدت."

11:05 اسپانیایی وزارت بهداشت گزارش داد که مرگ و میر در کشور در حال حاضر در 4,089 پس از 655 نفر در 24 ساعت گذشته. اسپانیا در روز چهارشنبه پیشی گرفتن چین به عنوان کشور دوم بالاترین تعداد مرگ و میر در پشت ایتالیا.

11:03 coronavirus همه گیر را فشار منطقه یورو و بریتانیا به رکود اقتصادی در این سال با اقتصاد خود را انتظار می رود قرارداد به میزان 2 درصد اعتبار بین المللی آژانس S&P هشدار داد.

S&P است و پیش بینی اقتصادی انقباض 2.6% در ایتالیا کشور, سخت ترین ضربه گیر و 2.1 درصد در اسپانیا. آژانس انتظار دارد که آلمان و انگلستان اقتصاد به قرارداد 1.9% و اقتصاد فرانسه 1.7%.

10:50 رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر درخواست کرد برای کشورها برای همکاری با یکدیگر در مبارزه با COVID-19. رنج ساخته شده توسط این ویروس را متوقف کند در مرز, او گفت:.

10:47 آلمان نسبتا کم نرخ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تا کنون تا حد زیادی با توجه به بالا بودن تعداد آزمایشات انجام شده در کشور برلین-بر اساس virologist مسیحی Drosten گفت.

این به این معنی است که مقامات آگاه هستند بیشتر موارد از جمله آنهایی که خفیف تر او اشاره کرد. در سخنرانی خود در راه اندازی یک دولت مورد حمایت اتحاد برای ترویج پژوهش به ویروس Drosten گفت: آلمان انجام شد "بسیار بالا اعداد" از آزمون ها به طور متوسط حدود 500,000 تا یک هفته.

آخرین آلمان ارقام: 39,355 عفونت 222 مرگ و میر 3,547 بهبود

10:27 اقتصاد آلمان می تواند کوچک به اندازه 10 درصد در این سال به دلیل بحران بهداشت عمومی به راه انداخته جدید coronavirus آلمانی اقتصادی موسسه (IW) پیش بینی شده در روز پنج شنبه. کاهش گسترده خواهد رخ می دهد در بدترین سناریو موجب آن مستند همچنان تا پایان ماه ژوئن IW گفت.

"بخش صنعت خواهد بود ضربه سخت تر با 18 درصد کاهش است. در این مورد بحران می تواند همچنان تا پایان سال" IW تاکید کرد.

10:11 شرقی چینی در شهر شانگهای تحمیل 14 روز در قرنطینه و نظارت بر تمام تماس های ورودی مسافران از پنج شنبه به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus انتقال دولت محلی گفت. شانگهای قبلا مورد نیاز مسافران برای رفتن به قرنطینه تنها اگر آنها تا به حال بازدید 24 به شدت ضربه کشورها در دو هفته قبل از ورود خود را در شهرستان.

09:57 ایران گزارش 157 جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت گذشته این کشور را وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه افزایش رسمی تعداد تلفات به بیش از 2200 در یکی از کشور بدترین ضربه.

آخرین ايران ارقام: 29,406 آلوده 2,234 مرگ و میر

09:38 سنگاپور روز دوشنبه پرده برداری از اقدامات جدید به ارزش میلیاردها دلار برای کمک به کسب و کار و خانواده ها مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که تهدید به فشار شهرستان-اقتصاد دولتی به یک رکود عمیق است.

این اقدامات جدید شامل دستمزد حمایت از طرح وام و معافیت های مالیاتی به لحن S 48 میلیارد دلار ($33 میلیارد €30.26 میلیارد دلار). بسته را به دولت ضربه بزنید ذخایر ملی برای اولین بار پس از 2007-08 بحران مالی جهانی.

09:20 ویتنام است ممنوعیت تجمع بیش از 20 نفر در یک زمان برای دو هفته آینده برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: در روز پنج شنبه. Phuc نیز نامیده می شود در مراکز شهری در ویتنام به طور موقت تعطیل کردن خدمات غیر ضروری.

09:10 اندونزی را تایید کرد 103 جدید COVID-19 موارد وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: در روز پنج شنبه. تعداد مرگ و میر به دلیل جدید کروناویروس افزایش 20 گرفتن تعداد به 78, او گفت:.

آخرین اندونزی ارقام: 893 عفونت 78 مرگ 35 بازیافت

08:50 آلمان نظامی به اندازه کافی ذخیره در حالت آماده به کار به گام و کمک به این کشور در مقابله با کرونا بحران گفت: این کشور وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer. وجود دارد تمایل زیادی میان ذخیره برای کمک به او گفت: پخش عمومی ZDF.

08:40 دولت انگلستان گزارش شده است که خانههای گلی خالی بیش از یک طرح برای کمک به حدود 2 میلیون نفر از این کشور به 5 میلیون و خود اشتغالی کارگران از طریق شیوع کروناویروس با پرداخت پول به طور مستقیم به حساب های بانکی خود را. ماهانه پرداخت می شود انتظار می رود دربسته در محیط و وسیله آزمایش به نفع کسانی که درآمد پایین این روزنامه تایمز گزارش داد.

08:30 یونانی مقامات قرنطینه یک خوشه از مسلمان شهرهای زانتی در استان کشور, شمال شرقی پس از چند coronavirus موارد و مرگ. نه نفر در منطقه به طور کلی باید آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از گذشته شش روز حفاظت مدنی معاون وزیر نیکوس Hardalias گفت.

08:20 مسکو تمام مغازه ها به جز داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از انتقال coronavirus در پایتخت روسیه است. اندازه گیری که شامل بسته شدن رستوران ها, کافه ها و میله های گذشته از 28 مارس تا 5 آوریل شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت. روسیه نیز تصمیم به توقف تمام پروازهای بین المللی از نیمه شب روز جمعه است.

08:10 از رهبران گروه 20 اقتصادهای بزرگ صحبت می کنند از طریق لینک ویدئو بعد پنج شنبه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر اقتصادی آن بر جمعیت جهان است.

آخرین آمار و ارقام: 472,109 عفونت در سراسر جهان 21,308 مرگ و میر 114,870 بهبود

07:50 رسانههای ترکیه گزارش داد که فوتبال آلمان استار مکس کروس, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. سابق anderlecht و Borussia Mönchengladbach مهاجم در حال حاضر در حال پخش برای استانبول غول فنرباغچه.

07:45 استرالیا درخواست کرده است که یک کشتی کروز لنگر کردن پرت ترک آن آب "فورا". هفت نفر در هیئت مدیره Artania باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

07:30 مالزی را به پادشاه و ملکه هستند تحت قرنطینه پس از هفت کاخ اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19. کاخ گفت که هفت کارکنان بیمارستان بستری شد سه شنبه و مقامات بهداشت در تلاش بودند برای شناسایی منبع انتقال است.

شاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه و همسرش Tunku Azizah آمنه Maimunah Iskandariah شد آزمایش ویروس اما هر دو منفی بودند, مقامات گفت. سلطنتی زن و شوهر تصمیم به رعایت 14-روز خود قرنطینه از روز شنبه با پاکسازی عمیق انجام شود در کاخ.

مالزی ثبت بالاترین تعداد COVID-19 عفونت در جنوب شرقی آسیا. برای جلوگیری از گسترش این ویروس در این کشور به تمدید آن مستند توسط دو هفته دیگر به تاریخ 14 آوریل.

آخرین آمار و ارقام: 1,796 عفونت, 20, مرگ و میر, 199 بهبود

06:45 بازارهای آسیایی مخلوط شد پس از آمریکا گذشت بی سابقه ای بسته محرک اقتصادی به ارزش 2.2 تریلیون دلار (€2 تریلیون دلار) برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده از تاثیر coronavirus. توکیو معیار ریختن 4.5 درصد و شانگهای و هنگ کنگ نیز کاهش یافته است. استرالیا و جنوب شرق آسیا بازار به دست آورد با جاکارتا افزایش تقریبا 10 درصد و مانیل بیش از 7 درصد.

در حالی که ما بسته فراهم می کند بسیار مورد نیاز پشتیبانی از اکثر تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد جهانی را به شیرجه رفتن به رکود اقتصادی که کشور را به مستند خاموش کردن فعالیت های اقتصادی.

06:30 ایران آغاز شده است یک شهری ممنوعیت سفر یک مقام ایرانی گفت: در یک کنفرانس خبری, کنفرانس, ترس از موج دوم coronavirus عفونت در خاورمیانه بدترین آمار کشور است.

آخرین آمار و ارقام: 27,017 عفونت 2,077 فتح کند گرفته شد, مرگ و میر, 9,625 بهبود

06:20 حمل و نقل هوایی اروپا غول پیکر ایرباس است که کاهش تولید از بال هواپیما به مدت سه هفته آن را به عنوان کاهش می یابد و عملیات برای قرار دادن در محل فوق العاده بهداشت و درمان و اقدامات ایمنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این حرکت تاثیر می گذارد این شرکت بال گیاهان در انگلستان و آلمان است.

06:00 در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین در آسیا:

کره جنوبی: کره جنوبی گزارش کرده است 104 موارد جدیدی از کروناویروس و پنج مرگ و میر بیشتر. این کشور در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 30 از موارد جدید در ارتباط بودند به مهاجران اخیر است.

مقامات بهداشتی شده اند تقلا برای جلوگیری از ویروس از دوباره وارد کردن به تعداد فزاینده ای از کره جنوبی بازگشت از اروپا و ایالات متحده در میان گسترش شیوع و معلق است.

از روز جمعه این کشور را اجرای 14 روز قرنطينه در کره جنوبی اتباع و خارجی با اقامت طولانی مدت ویزای ورود از ایالات متحده است. اقدامات مشابه در حال حاضر اعمال شده است به مسافران ورود از اروپا است.

کره جنوبی بانک مرکزی همچنین گفت: آن را به طور موقت ارائه "نامحدود" مقدار پول به واجد شرایط بانک ها و دیگر موسسات مالی به مدت سه ماه از طریق توافق نامه خرید مجدد آن را به عنوان تلاش برای آرام کردن بازارهای مالی لرزاند, توسط بهداشت جهانی بحران.

آخرین آمار و ارقام: 9,241 عفونت 131 مرگ و میر 4,144 بازیافت.

ژاپن: ژاپن شینزو آبه است راه اندازی ویژه نیروی کار به بحث در مورد کوروناویروس اقدامات اورژانس و پاسخ به عنوان دولت در حال حاضر معتقد گسترش COVID-19 ویروس شایع در کشور است.

کشور ژاپن تا به حال 93 موارد جدید در روز چهارشنبه از جمله 41 در توکیو به تنهایی. این تعداد دو برابر شده است از چند هفته گذشته به دلیل افزایش untraceable عفونت در توکیو اوزاکا و شهرهای دیگر در حالی که تعداد فزاینده ای از موارد آورده بودند از خارج از کشور وزیر بهداشت گفت.

آخرین آمار و ارقام: 1,313 عفونت, 45, مرگ و میر, 310 بازیافت.

چین: چین گزارش 67 موارد جدید عفونت کروناویروس و شش جدید مرگ و میر در روز گذشته است. هیچ مورد جدید ثبت شد در اصلی کانون شیوع این بیماری در استان هوبئی ملی در کمیسیون بهداشت خبر داد.

هوبئی روز چهارشنبه برداشته سخت مستند اقدامات است که باید مانع از ساکنان از ترک استان برای بیش از دو ماه است.

آخرین آمار و ارقام: 81,285 عفونت 3,287 مرگ و میر 74,051 بازیافت.

تایلند: تایلند گزارش 111 جدید کروناویروس عفونت دولت گفت در توییتر. وضعیت اضطراری در زمان اثر در جنوب شرقی آسیا کشور است که تا کنون دیده چهار میر به علت COVID-19 بیماری است.

مقامات راه اندازی پست های بازرسی در جاده های اصلی ارتباط استان ها, بنابراین به عنوان برای افزایش غربالگری در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

آخرین آمار و ارقام: 1,045 عفونت, 4, مرگ و میر, 70 بازیافت.

05:30 یک مطالعه نشان داده است که در حالی که اکثر کودکان تمایل به توسعه علائم خفیف تعداد کمی — از جمله کودکان — می تواند تبدیل به طور جدی بیمار است. اتمام این پدر در شانگهای است که مصمم به نگه داشتن نوزاد خود را امن است....

05:20 روسیه به زمین تمام پروازهای بین المللی شروع جمعه, مارس 27 دولت گفت: در وب سایت خود را. روسی شرکت های هواپیمایی هنوز هم قادر خواهد بود به بهانه شهروندان روسی رشته در خارج از کشور و بازگشت به خانه.

05:00 آخرین چهره های آلمانی از موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی هستند. افزایش 4,995 گرفته تعداد کل موارد به 36,508 با 198 مرگ و میر.

04:38 در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین در آمریکای لاتین:

برزیل: فرمانداران و رهبران سیاسی که به درگیری با رئیس جمهور Jair Bolsonaro بیش قوی خود در اعتراض به مستند اقدامات است. رهبر راست می گوید آن را "کمی آنفولانزا" است که ناشی از یک "پر از شکوفه" واکنش.

"اگر ما از ترس دولا شدن و انتخاب کردن برای آسان گفتمان همه باقی می ماند خانه آن را به هرج و مرج باشد. هیچ کس نمی خواهد هر چیزی را تولید کند وجود خواهد داشت بیکاری یخچال و فریزر خواهد شد خالی هیچ کس قادر خواهد بود به پرداخت صورتحساب" Bolsonaro هشدار داد.

اما دولت فرمانداران بسیاری از آنها در مجموعه قوانین سختگیرانه و محدود کردن تجمعات و جنبش حاضر به پیروی از رئیس جمهور را عزل دستورالعمل حذف برای رفع محدودیت ها و حد انزوا تنها به افراد مسن و کسانی که با دیرینه مشکلات سلامتی.

دادگاه عالی رد یک چالش منطقه ای و قوانین Bolsonaro در حالی که سران هر دو کنگره خانه با انتقاد از رئیس جمهور را به تن.

در نامه ای سرگشاده, هشت, کشور, پزشکی, انجمن های حرفه ای به نام Bolsonaro یک "دشمن از سلامت مردم" که در واکنش به بحران "نامنسجم و جنایی."

آخرین آمار و ارقام: 2,554 عفونت, 59, مرگ و میر, 2 بازیافت.

بولیوی: رئیس جمهور جانین Anez اعلام وضعیت "بهداشت و درمان اضطراری" بستن مرزها و سفارش اکید مستند تا 15 آوریل شروع و در نیمه شب چهارشنبه. این اقدامات به معنای تقویت سراسر کشور مستند که اعلام شد سه روز قبل از اما شده بود تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. اضطراری اعلام خواهد کرد استقرار پلیس بیشتر و سربازان برای اجرای. آخرین آمار و ارقام: 38 عفونت, 0, مرگ و میر, 0 بازیافت.

کلمبیا: مقامات در کلمبیا شروع به استفاده از سه هفته کل مستند. "ماندن در خانه جلوگیری از گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند گفت:" رئیس جمهور ایوان دوقو. پایتخت بوگوتا در حال حاضر دیده می شود اقدامات محدود کننده در محل پس از آخرین یکشنبه. مرزهای این کشور بسته شده و پروازها از خارج از کشور منع شده اند. آخرین آمار و ارقام: 470 عفونت, 4, مرگ و میر, 8 بهبود نیافته است.

شیلی: سانتیاگو خانه را به برخی از 1.3 میلیون نفر را وارد یک مستند در پنجشنبه مجموعه به گذشته حداقل یک هفته. مدارس بسته شده اند پس مارس 16 و باقی خواهد ماند لغو شود تا زمانی که ممکن است. مقامات تعیین شده مستند مناطق به عنوان مکان هایی که "تمرکز بیشترین تعداد موارد" و که در آن "جنبش مردم می تواند تولید بیشتر contagions," وزیر بهداشت Jaime Manalich گفت. آخرین آمار و ارقام: از 1142 عفونت, 3, مرگ و میر, 22 بازیافت.

هندوراس: یک مستند در پایتخت تگوسیگالپا بسیج کشور از نیروهای مسلح برای کمک به مردم در مقابله با خاموش کردن. سربازان در حال توزیع مواد غذایی به قفل-کردن ساکنان فقیرترین محله های پایتخت تگوسیگالپا. رئیس جمهور, خوان اورلاندو هرناندز گفت: 800,000 خانواده های فقیر در مجموع 3.2 میلیون نفر بودند در نیاز و دریافت مواد غذایی از دولت به منظور اطمینان از آنها باقی می ماند در داخل خانه. آخرین آمار و ارقام: 52 عفونت, 0, مرگ و میر, 0 بازیافت.

مکزیک: مکزیک را به دولت فدرال اعلام کرد که تعلیق همه غیر ضروری فعالیت های آغاز در روز پنج شنبه. پرجمعیت ایالت مکزیک است که هم مرز با پایتخت سه طرف در حال حاضر به تحمیل اقدامات محدود کننده پیش از آن در هفته. اما مکزیکی ها همچنان به شنیدن اطلاعات متناقض از رهبران سیاسی. پوئبلا دولت فرماندار میگوئل Barbosa کاهش خطرات ناشی از کروناویروس گفت: ساکنان خود را تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به بیماری چرا که آنها فقیر بودند. "اکثریت مردم ثروتمند. اگر شما در حال غنی شما در معرض خطر هستند. اگر شما فقیر هستند نه" باربوسا گفت.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador کشیده شده انتقاد برای گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی تشویق مردم به رفتن به رستوران با وجود اقدامات سختگیرانه تر توصیه می شود توسط خود دولت است. آخرین آمار و ارقام: 475 عفونت, 5, مرگ و میر, 4 بازیافت.

03:43 سرزمین اصلی چین گزارش دومین روز متوالی با, بدون, جدید, تایید محلی coronavirus عفونت. این گزارش 67 جدید Covid-19 موارد آن گفت: همه وارد شده بود. در مجموع از شش مرگ و میر ثبت شد روز قبل. هیچ مورد جدید گزارش شده در هوبئی استان که کانون شیوع بیماری در چین است.

روز شنبه, Hubei تا به حال برداشته بیش از دو ماه بلند مستند که متوقف ساکنان از خروج از منطقه است. حمل و نقل عمومی در حال حاضر شروع به پیمودن. افرادی که اقامت خارج از ووهان در استان هم اکنون می توانید سفر در سراسر کشور اگر آنها سالم هستند.

ووهان ادامه خواهد داد به باقی می ماند قفل شده است و تا 8 مارس.

03:29 سنای آمریکا با تصویب 2 تریلیون دلار (€1.8 تریلیون دلار) بسته محرک اقتصادی به کمک بکشید ما را از یک سقوط اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. این لایحه هنوز هم نیاز به تصویب مجلس نمایندگان که ممکن است 24 ساعت و پس از آن به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به 880-صفحه لایحه اقتصادی امداد لایحه را در تاریخ آمریکا. این شامل پرداخت های نقدی به مالیات دهندگان و صدها میلیاردها دلار کمک مالی و وام به کسب و کارهای کوچک و هسته ای صنایع. این شهر همچنین دارای یک افزایش عمده در هزینه های بیمارستان و گسترش مزایای بیکاری.

01:28 نیویورک, کانون ما coronavirus شیوع نیروبخش است برای بیشتر افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر به عنوان دولت سلامت زیرساخت به سختی برگزار شد.

ما در حال حاضر 60,000 عفونت و 900 نفر فوت کرده اند این ویروس. برخی از 30000 از این موارد در ایالت نیویورک با 20000 مورد در شهر نیویورک (نیویورک) به تنهایی. تقریبا همه از دولت, مرگ و میر, 280 300 شد در شهر نیویورک بسیار متراکم منطقه از 8.6 میلیون نفر است.

مقامات فدرال گفت که انتظار می رود همه از نیویورک بیش از 1800 تخت های مراقبت ويژه شود و با جمعه با توجه به نیویورک تایمز. این مقاله به نقل از مقامات شهرستان که حداقل دو بیمارستان های شهرستان در حال حاضر پر خود را morgues در حالی که بقیه به احتمال زیاد رسیدن به ظرفیت تا پایان هفته.

برای مقابله با ساخت و ساز از چند موقت بيمارستان است برنامه ریزی شده در منطقه نیویورک و یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی ایالات متحده است که مستقر شده اند. یک بیمارستان در منهتن در حال حاضر راه اندازی یک سردخانه موقت.

فرماندار اندرو کومو گفت: ساکنان که با وجود بحران های اجتماعی فاصله اقدامات "ممکن است کار." وی با اشاره به میزان بستری شدن داده ها که قبلا بود دو برابر در هر دو روز و در حال حاضر به نظر می رسد دو برابر هر 4.7 روز.

کومو و شهردار نیویورک, بیل د Blasio نگرانی در انتظار دولت فدرال کمک کند اما انتقاد کنگره آمریکا امداد لایحه آن را ارائه نمی دهد به اندازه کافی بودجه برای دولت و شهرستان به مدیریت بحران است.

00:46 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تیم انجام یک کار خوب دست زدن به coronavirus اپیدمی و اصرار داشت که برخی از قطعات از ما می تواند 'بازگشایی' زودتر از دیگران.

در یک مبادله گرم با یک خبرنگار که پرسید اگر تصمیم خود را برای پایان دادن به مستندات در سراسر ایالات متحده بود که با انگیزه های سیاسی گفت: رسانه های جریان اصلی به طور فعال اصرار مستندات به ادامه به طوری که او نمی خواهد رای. او این ادعا را قبلا در توییتر.

"من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را به باز پس سرعت من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که می خواهم آن را به انجام نظر مالی ضعیف چرا که آنها فکر می کنم که خواهد بود بسیار خوب است تا آنجا که شکست من در انتخابات," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که بدون در کاخ سفید رهبری در موضوع "شما حتی نمی باید یک کشور باقی مانده است."

معاون رئیس جمهور مایک پنس خواست آمریکایی ها به دنبال دولت های محلی و مستند, بخشنامه ها, به عنوان افزایش تعداد جوامع تحمیل مستند اقدامات به سرعت ویروس. کارشناس برجسته, Dr. Anthony S. Fauci هشدار داد آمریکایی ها که این ویروس می تواند در حفظ و بازگشت به عنوان "فصلی چرخهای چیز" بین ماه های اکتبر و دسامبر.

در همین حال کنگره آمریکا کردم و نزدیک به تصویب یک 2 تریلیون دلار (€1.8 تریلیون) امداد لایحه برای کارگران و کسب و کار با یک رای انتظار می رود در این لایحه اواخر چهارشنبه شب.

00:15 در اینجا این است که خلاصه ای از آخرین در اروپا:

استونی: این کشور برای اولین بار خبر از مرگ او تایید شد در روز چهارشنبه زمانی که 83 سال از درگذشت در پایتخت تالین. آخرین آمار و ارقام: 404 عفونت 1 مرگ 8 بهبود نیافته است.

دانمارک: کمیسیون اروپا تایید کرده است دانمارک €1.3 میلیارد دلار ($1.41 میلیارد دلار) طرح برای کاهش بحران اقتصادی مقابله با کارگران خود اشتغال در کشور است. مورد تایید اتحادیه اروپا تحت قوانین کمک های دولتی آن را جبران خواهد کرد تا 75 درصد از ضرر و زیان در معاملات خود به کار کارگران به مدت سه ماه تا 3 ، 000 €را در هر ماه برای هر نفر. آخرین آمار و ارقام: 1,862 عفونت, 34, مرگ و میر, 41 بازیافت.

فنلاند: نخست وزیر اعلام کرده است محدودیت های جدید منع سفر بین Uusimaa منطقه که شامل هلسینکی پایتخت و سایر نقاط کشور. این اقدامات را به اثر در روز جمعه و آخرین سه هفته هر چند استثنا خواهد بود ساخته شده برای سفر ضروری است. حدود دو سوم از فنلاند coronavirus موارد در Uusimaa. آخرین آمار و ارقام: 880 عفونت, 3, مرگ و میر, 10 بازیافت.

فرانسه: پاریس' فرودگاه اورلی را در تاریخ 31 مارس تا اطلاع ثانوی در حالی که مترو و خدمات راه آهن در پایتخت فرانسه و حومه اطراف آن خواهد بود به کاهش حداقل ظرفیت به عنوان مستند در سراسر کشور همچنان ادامه دارد. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد که نیروهای مستقر خواهد شد به سرزمین های خارج از کشور برای مقابله با COVID-19. تمام نیروهای فرانسوی در عراق نیز خارج شود و فرستاده شده به مبارزه با کروناویروس در خانه. آخرین آمار و ارقام: 25,600 عفونت 1,333 مرگ و میر 3,907 بهبود

ایتالیا: عفونت نرخ کاهش پیدا کرده است و برای چهارمین روز متوالی به عنوان کشور دشوار مستند اقدامات در اثر باقی می ماند. ایتالیا مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگر. نخست وزیر جوزپه کونته متعهد حداقل €25 میلیارد دلار ($27.17 میلیارد دلار) نسبت یک دوم بسته محرک. آخرین آمار و ارقام: 74,386 عفونت 7,503 مرگ و میر 9,362 بهبود

روسیه: اول مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تایید شده است توسط مقامات که گفت: مرگ و میر شد تا افرادی که شرایط بهداشتی اساسی. ولادیمیر پوتین به تعویق افتاد 22 مارس در سراسر کشور همه پرسی در قانون اساسی اصلاحات که هموار کردن راه برای رهبر روسیه برای باقی ماندن در قدرت تا 2036. آخرین آمار و ارقام: 658 عفونت, 3, مرگ و میر, 29 بازیافت

اسلواکی: مجلس با تصویب قانون بحث برانگیز است که اجازه می دهد تا دولت به دسترسی به تلفن همراه داده های مکان از ساکنان که شما با COVID-19 و حرکات خود را در حالی که تحت قرنطینه. اسلواکی دولت گفت: این اطلاعات تنها در دسترس خواهد بود به دولت اقتدار بهداشت و اقدامات گذشته تا 31 دسامبر. آخرین آمار و ارقام: 216 عفونت 0 مرگ, 7 بازیافت.

اسپانیا: مرگ و میر در کشور پیشی گرفته است چین با توجه به آمار منتشر شده توسط مقامات. اسپانیا دوم به ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین مرگ و میر نسبت به رمان coronavirus. آخرین آمار و ارقام: 49,515 عفونت 3,647 مرگ و میر 5,367 بهبود

انگلستان: وارث تاج و تخت بریتانیا Charles, Prince of Wales, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. کاخ گفت: او نشان "علائم خفیف." آخرین آمار و ارقام: 9,640 عفونت 466 مرگ و میر 140 بهبودtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب