Coronavirus آخرین: برخی از ایالات آمریکا چشم به زودی بازگشایی

حداقل سه ایالت آمریکا از نظر تسهیلات زندگی در میان شیوع کروناویروس. یک شمارش شده است گفت: بیش از 150 ، 000 نفر

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

حداقل سه ایالت آمریکا از نظر تسهیلات زندگی در میان شیوع کروناویروس. یک شمارش شده است گفت: بیش از 150 ، 000 نفر فوت کرده اند در طول این بیماری همه گیر. دنبال DW برای آخرین.

  • Coronavirus همه گیر در صدر تلفات 150,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز موسسه
  • برخی از ایالات آمریکا آماده بازگشایی کسب و کار خود و سهولت محدودیت در زندگی عمومی
  • بیش از 153,000 مردم در سراسر جهان کشته شده اند در حال انجام همه گیر و 2.2 میلیون نفر آلوده شده اند توسط COVID-19

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

02:45 در یک کارآزمایی بالینی این داروی ضد ویروسی remdesivir به طور قابل توجهی بهبود یافته میمون شما با COVID-19, آمریکا دانشمندان از موسسه ملی بهداشت گفته اند.

در یک مطالعه کوچک که تقلید روش های درمان در حال حاضر در حال استفاده در انسان آزمایش انجام شده در بیمارستان بستری coronavirus بیماران, 12 rhesus macaques شد عمدا آلوده با COVID-19. شش نفر از این حیوانات شد و سپس تحت درمان با remdesivir بیش از یک هفته دوره, در حالی که دیگران بودند رها شود.

در پایان این آزمایش تنها یکی از درمان حیوانات نمایش داده می شود خفیف دشواری تنفس در حالی که تمام شش درمان, حیوانات, نمایش سریع, مشکل تنفس. درمان حیوانات نیز تا به حال به طور قابل توجهی کاهش سطح ویروس در ریه های خود را و کمتر آسیب ریه.

این مطالعه مقدماتی است و هنوز به کارشناسی, اما remdesvir نیز بوده است به عنوان موثر در coronavirus بیماران در شیکاگو است.

02:40 حدود دو سوم از ملوانان در یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر که تست مثبت برای coronavirus بدون علامت بودند.

نیروی دریایی ایالات متحده در حال آزمایش تمام خدمه برای COVID-19. حدود 94% تست شده با 660 موارد مثبت و 3,920 منفی. یکی از اعضای خدمه فوت کرده است.

شیوع در ایران-طراحی ناو هواپیمابر نیز با توجه محققان یک مطالعه موردی در مورد نحوه گسترش ویروس asymptomatically در یک محیط محدود در میان جوانان و افراد سالم.

"ما واقعا تست شده جمعیت کل و ما همه چیز را یاد بگیرند از روزولت در مورد بدون علامت در مقابل علامتی," ستاد مشترک معاون رئیس جنرال جان Hyten گفت.

در حالی که بیماران بدون علامت هستند و در حدود 20 ٪ تا 50 ٪ از موارد تایید شده با توجه به مطالعات "شما نگاه کنید ما شماره. آن را تقریبا 60 تا 70 درصد بدون علامت" Hyten گفت.

00:30 نیجریه رئیس جمهور با نفوذ رئیس ستاد, آبا Kyari درگذشت روز جمعه پس از عقد قرارداد coronavirus ماه گذشته یک سخنگوی رئیس جمهور گفت:.

Kyari بود که در 70s, آزمایش مثبت برای COVID-19 در اواخر ماه مارس سال بعد از او به رهبری یک هیئت به آلمان است. او در زمینه مسائل مربوط به سلامت از جمله دیابت است.

Kyari دیده می شد به عنوان یک دروازه بان به رئیس جمهور Muhammadu Buhari. مرگ او دارای پیامدهای جدی برای عملکرد نیجریه را به شدت متمرکز دولت است.

00:10 نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio است که شکایت توسط دو مرد که ادعا می کنند این کشور coronavirus مستند مقدار به بازداشت غیر قانونی.

اوکلند دادگاه عالی شنیده می شود که ادعا می کند در روز جمعه در یک نشست مجازی ، مردان نه شناسایی دلایل قانونی خواسته اند برای یک حکم جسم یک نظم حقوقی نیاز به یک فرد تحت بازداشت به دادگاه آورده شوند.

یکی از آنها به دادگاه گفت که سازمان ملل متحد باید مشورت قبل از اجرای مستند رسانه های محلی خروجی مسائل گزارش شده است.

دولت وکیل Austin پاول, نمایندگی protocol wine studio در دادگاه استدلال مستند نمی تواند در نظر گرفته میشوند.

Jacinda Ardern (picture-alliance/AP Photo/N. Perry)

خواهد protocol wine studio پایان رسید تا در حوض بر نیوزیلند coronavirus محدودیت ؟

00:05 کارشناسان در ایالات متحده گفت: آنها معتقدند مقامات بهداشتی در این کشور 50 متحده در حال حاضر به اندازه کافی تست برای دیدار با دستورالعمل برای شروع بازگشایی اقتصاد خود را پس از خاموش شدن برای جلوگیری از گسترش این coronavirus ما معاون رئیس جمهور مایک پنس روز جمعه گفت با وجود مقاومت مواجه دولت از فرمانداران.

دستورالعمل های فدرال برای تماس متحده به "قوی تست" روش در محل قبل از بازگشایی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که با آن مواجه انتقاد بیش از یک کمبود در coronavirus تست ظرفیت روز جمعه گفت که ایالات فرد مسئول بودند در حال توسعه برای تست قابلیت های.

"ایالات متحده باید محلی نقاط که در آن آنها می توانید بروید و فرماندار می توانید تماس بگیرید شهرداران و شهرداران می توانید تماس بگیرید و نمایندگان و همه چیز کامل است و این راهی است که باید آن کار می کنند و همیشه باید کار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن و فرماندار نیویورک اندرو کومو استدلال کرد که چه کسی صلاحیت COVID-19 تست.

"دولت فدرال نمی تواند پاک کردن آن دست این و می گویند," اوه, متحده, مسئول تست.' ما نمی توانیم آن را انجام دهد. ما می توانیم آن را بدون فدرال کمک" کومو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی پس از آن, توییتی پاسخ خود نوشته "فرماندار کومو باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر 'شکایت.' خارج وجود دارد و کار انجام می شود. توقف صحبت کردن!"

به رهبری توسط فرمانداران جمهوریخواه فلوریدا گفت: شهرداری می تواند بازگشایی سواحل و پارکهای اگر آنها می تواند انجام این کار با خیال راحت و تگزاس گفت: فروشگاه های می تواند شروع به فروش curbside غیر ضروری عمل جراحی می تواند رزومه و پارک دولت می تواند بازگشایی شده است.

مینه سوتا فرماندار گفت: فعالیت در فضای باز مجاز خواهد بود با شروع در روز شنبه. در شمال شرقی ایالت ورمونت محدودیت ها کاسته خواهد شد برای ساخت و ساز و کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز تمایل خود را برای دیدن کسب و کار بازگشایی به سرعت و ادعا کرد که در اوایل این هفته بود که او در مجموع اقتدار بیش از این موضوع حتی اگر مستندات و اجتماعی دیگر-فاصله اقدامات شده اند اعمال شده توسط دولت های محلی و رهبران واشنگتن نیست.

"ما ممکن است باز کردن اما ما در حال قرار دادن ایمنی اول" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بیش از 36,700 که مردم از COVID-119 و بیش از 700 ، 000 نفر آلوده شده اند در ایالات متحده آمریکا ساخت آمریکا کشور بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

گرفتن در روز جمعه coronavirus اخبار در اینجا: صندوق بین المللی پول درخواست برای میلیاردها در کمک به آفریقا در طول همه گیر

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

adt/اس ام اس (AP, Reuters AFP dpa)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب