Coronavirus آخرین: ایتالیا می بیند کمترین مرگ و میر روزانه در 6 هفته

این کشور با اروپا بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 شاهد کمترین روزانه مرگ و میر پس از 14 مارس ، همراه با اسپ

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

این کشور با اروپا بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 شاهد کمترین روزانه مرگ و میر پس از 14 مارس ، همراه با اسپانیا و ایتالیا شاهد کاهش عفونت های جدید. دنبال DW برای آخرین.

  • جهانی عفونت COVID-19 همه گیر نزدیک 3 میلیون مرگ و میر تصویب 203,000
  • 200,000 شرکت های ایتالیایی بپرسید برای از سرگیری عملیات
  • کشورهای اروپایی گسترش محدودیت در رویدادهای مهم تا پاییز
  • ایمنی آزمون در سوال بیش از فقدان شواهد در برابر عفونت مجدد

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

16:08 ایتالیا ثبت 260 جدید کروناویروس مرگ و میر پایین ترین رقم از مارس 14. این کشور در اروپا بدترین ضربه در COVID-19 گیر با حدود 200000 تایید عفونت و بیش از 26,000 مرگ و میر.

بیشتر بخوانید: پزشکان در ایتالیا گریه ناپاک بیش از coronavirus حفاظت

15:26 دولت آلمان تغییر کرده است البته بیش از کدام نوع از تکنولوژی گوشی های هوشمند به استفاده از ردیابی عفونت کروناویروس, حمایت رویکرد, پشتیبانی شده توسط اپل و گوگل است.

وزیر بهداشت ینس Spahn و آنگلا مرکل رئیس ستاد Helge براون گفت: Welt am Sonntag روزنامه که برلین در حال حاضر به نفع یک "غیر متمرکز معماری نرم افزار" که داده های ذخیره شده در تلفن کاربران به جای در یک پایگاه داده مرکزی.

نظرات موثر قرار دادن ترمز در آلمان ساخته شده و جایگزین آن مواجه شده بودم رو به رشد آمریکا طرح خود را برای ذخیره داده ها بر روی یک سرور مرکزی. صدها نفر از دانشمندان امضا نامه ای سرگشاده دوشنبه گذشته هشدار داد که این فناوری می تواند اجازه می دهد دولت به جمع آوری اطلاعات شخصی منجر به جرم دولت نظارت است.

15:13 از coronavirus مرگ و میر در انگلستان افزایش یافته است به 20,732 پس از ضبط 413 جدید مرگ و میر وزارت بهداشت گفت:.

خبر می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون در حال آماده سازی برای بازگشت به کار در روز دوشنبه. جانسون از بیمارستان مرخص شد. دو هفته پیش پس از به صرف یک هفته در بخش مراقبت های ویژه مبارزه با COVID-19. وزیر امور خارجه Dominic Raab است که پر کردن در برای نخست وزیر جانسون "مشتاق برای رفتن."

جانسون که دیده نمی شده است در پس از دوره نقاهت بعد از ویروس تحت انتقاد نه اقدام زودتر برای مبارزه با گسترش COVID-19. مخالفت سیاستمداران می گویند کشور را بالا مرگ و میر شده است می تواند پایین تر تا به حال دولت محافظه کار تحمیل مستند اقدامات هر چه زودتر.

14:31 اسرائیل's وزیر بهداشت پله پایین میان واکنش در برابر دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر. Yaakov Litzman, an ultra-Orthodox سیاستمدار فاقد رسمی آموزش پزشکی و تحت انتقاد برای ظاهر شدن آمادگی در اخبار همایش ها و گزارش مقاومت در برابر اقدامات برای تشدید مستند محدودیت های است که تاثیر جوامع مذهبی.

در بیانیه ای خطاب به نخست وزیر بنیامین نتانیاهو Litzman که خدمت در وزارت بهداشت برای خیلی از دهه گذشته گفت: "تصمیم به بازگشت به وزارت بهداشت برای چهارمین بار و ترجیح منجر به یک جارو
توسعه برای حل بحران مسکن در اسرائیل در وزارت مسکن."

Litzman خود قرارداد coronavirus در اوایل این ماه ظاهرا پس از نادیده گرفتن خود وزارت دستور به اجتناب از نماز جماعت ، او پس از بهبود.

اسرائیل که به عنوان ثبت شده بیش از 15000 مورد COVID-19 و حدود 200 مرگ و میر شروع به کاهش برخی از مستند محدودیت در یکشنبه اجازه می دهد کسب و کار خاص برای باز کردن. دولت نیز با توجه به بازگشایی مدارس.

13:52 نیروی کار وزیر Hubertus Heil می خواهد برای ایجاد یک حق قانونی برای کار از خانه در آلمانگفت: در مصاحبه ای با بیلد am Sonntag.

او هدف از پیشنهاد این قانون که اجازه می دهد کارکنان به را انتخاب کنید به کار از راه دور امکان پذیر است, این سقوط. برآورد اولیه نشان می دهد که نسبت نیروی کار از خانه افزایش یافته است و از 12 درصد به 25 درصد و یا حدود 8 میلیون نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"هر کسی که می خواهد به و که کار اجازه می دهد تا آن را باید قادر به کار در یک دفتر خانه حتی زمانی که کرونا بیماری همه گیر است" گفت: Heil. "ما در حال یادگیری در همه گیر چقدر کار انجام می شود از خانه های این روز است."

تحت قانون مردم می توانند انتخاب کنید برای سوئیچ به طور کامل به کار از خانه و یا به انجام این کار برای یک تا دو روز در هفته است. ایده این است که جدید نیست. هایل را حزب سوسیال دموکرات تماس های ساخته شده در ماه دسامبر سال قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در اروپا برای ایجاد یک راست به کار از خانه.

بیشتر بخوانید: آیا coronavirus بحران درایو دیجیتالی در آلمان ؟

13:30 coronavirus همه گیر را تغییر رابطه بین دولت و اقتصاد در آلمان, Wolfgang Schäuble سابق وزیر دارایی و رییس کنونی مجلس گفت: Tagesspiegel am Sonntag روزنامه. Schäuble همچنین هشدار داد در برابر این ایده که دولت کمک مالی به تنهایی می تواند صرفه جویی در اقتصاد است.

"وجود دارد این حس ... در لحظه ای از گسترش احساس است که ما می تواند به حل هر مشکل را از طریق فضای مجاز: نامحدود بودجه دولت و اقتصاد دوباره رفتن با یک بسته محرک," او گفت:. "دولت نمی تواند جایگزین درآمد در دراز مدت است."

Schäuble همچنین حمایت از مقابله با رشد تفاوت دستمزد در آلمان اشاره کرد که این امر به معنای افزایش قیمت برای مصرف کنندگان اما "یکی به قبول آن است."

12:50 دو سمور یا راسو مزارع در هلند قرار داده شده است به قرنطینه پس از حیوانات وجود دارد و به شما با coronavirus, مقامات گفت. سمور یا راسو مورد آزمایش قرار گرفتند برای این بیماری پس از نشان دادن اشکال در تنفس. آنها بر این باور هستند که آلوده شده اند توسط یک کارمند که تا به حال COVID-19.

هلندی وزارت کشاورزی است که اصرار مردم برای گزارش موارد دیگر از coronavirus در حیوانات با این حال گفت که احتمال این که سمور یا راسو می تواند با تصویب COVID-19 به سایر حیوانات و یا انسان در مزارع در سوال "حداقل است."

مزارع واقع در شرق شهر آیندهوون در برابانت شمالی استان یک coronavirus کانون در هلند. وجود دارد بیش از 37,000 تایید موارد COVID-19 در کشور با 4,409 مرگ و میر.

11:40 بوروسیا دورتموند اجرایی هانس-یواخیم Watzke می خواهد برتر آلمان لیگ فوتبال به سر در اسرع وقت با بازی های انجام شده بدون طرفداران او گفت: آسمان تلویزیون است.

این فصل فوتبال متوقف شده است از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و لیگ امیدوار به راه اندازی مجدد است. اما بوندسلیگا است که هنوز هم در انتظار اجازه دولت با سیاسی جلسه به بحث در مورد این موضوع برنامه ریزی پنج شنبه.

"اگر ما بازی را برای چند ماه آینده کل بوندسلیگا به سراشیبی خواهد رفت. سپس آن را دیگر نمی خواهد وجود داشته باشد در این صورت ما آن شناخته شده اند" گفت: Watzke.

"البته من می دانم که بسیاری از طرفداران می گویند وجود خواهد داشت هیچ جو در استادیوم و این نیز خواهد آمد در سراسر در تلویزیون. که کاملا روشن است. [اما] این است که در مورد صرفه جویی در فوتبال است."

تاخیر طولانی در فصل شروع مجدد نیز می تواند به این معنی است که برخی از فوتبال آلمان باشگاه ورشکسته اند, او گفت:.

برای همه coronavirus مربوط ورزشی, اخبار اتمام DW ورزشی

11:05 وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas هشدار داد در برابر بازگشایی اروپایی مقصد گردشگری بیش از حد به سرعت اضافه کرد که اروپا باید برای ایجاد یک مجموعه مشترک از معیارهای تصمیم گیری زمانی که آن را امن برای سفر.

"اروپا مسابقه به ببینید که چه کسی خواهد اجازه می دهد مسافرتی و گردشگری اولین منجر به غیر قابل قبول خطرات" Maas هفتگی گفت: Bild am Sonntag روزنامه.

"ما در حال حاضر تجربه یک عفونت کلاستر در یک مقصد تعطیلات محبوب می توانید به صفحه اصلی کشورها از گردشگران گفت:" Maas با اشاره به بالا بودن ميزان عفونت در اتریش در پیست اسکی ایسچگل که در آن صدها نفر از گردشگران معتقد هستند آلوده شده اند با کروناویروس در اوایل ماه از وقوع.

"ما نباید اجازه دهید که سخت به دست آورد موفقیت های چند هفته گذشته خراب شود" گفت: Maas.

10:45 اسپانیا روزانه coronavirus مرگ و میر کاهش یافته است به 288 روز یکشنبه, پایین ترین رقم از مارس 20. شکل جدید که نشانه کاهش قابل توجهی از روز شنبه تلفات و 378 به ارمغان می آورد در این کشور تعداد مرگ و میر به 22,902.

اسپانیا که سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر پس از ایالات متحده و ایتالیا نیز گام خود را به سهولت آن مستند اقدامات بوده که در محل پس از 14 مارس ،

در اسپانیا تنها بزرگسالان شده اند مجاز به ترک خانه برای اهداف ضروری در حالی که کودکان باید محدود شده است به داخل خانه است. اما از یکشنبه, کودکان زیر 14 مجاز به رفتن از یک بار در روز به مدت یک ساعت بین ساعت 9 صبح و 9 p. m. و در عرض یک کیلومتر (0.6 مایل) از خانه خود را.

همه اسپانیایی ها اجازه خواهد داشت برای ورزش و پیاده روی شروع آخر هفته آینده نخست وزیر پدرو سانچز گفت شنبه. دولت نیز انتظار می رود به پرده خود را گسترده تر مستند خروج از برنامه در روز سه شنبه سانچز گفت.

A Spanish child in a mask looks out a window (picture-alliance/dpaEuropa Press/Ó.J. Barroso)

به دنبال از پنجره به بیرون ترین اسپانیایی کودکان و نوجوانان شده اند قادر به انجام در طول شش هفته مستند

10:20 چین دارای ضبط بیش از 89 میلیون با کیفیت پایین, ماسک صورت, یک مقام دولتی گفت: در روز یکشنبه.

چین تنظیم بازار بازرسی تقریبا 16 میلیون کسب و کار و تصرف ماسک صورت و همچنین 418,000 قطعات دنده محافظ به عنوان روز جمعه گفت: گن Lin معاون مدیر امور اجرایی تنظیم بازار.

بازرسان نیز کشف و ضبط بی اثر ضد عفونی کننده ارزش بیش از 7.6 میلیون یوان (€65,358; $70,720).

تقاضا برای ماسک و محافظ تجهیزات مشخصی میان coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که تقریبا 3 میلیون نفر است.

در تلاش برای جلوگیری از تولید جنس بنجل محصولات چین منتشر شد, قوانین جدید در روز شنبه است که حتی غیر پزشکی ماسک باید پایبند به ملی و استانداردهای بین المللی کیفیت.

تشنج به دنبال شکایت که تولید کنندگان چینی در حال صادرات معیوب دنده محافظ در سراسر جهان وجود آن که معلوم نیست چه مقدار از ضبط کالا به مقصد کشورهای دیگر است.

هفته گذشته دولت کانادا گفت که حدود 1 میلیون ماسک صورت خریداری شده از چین موفق به دیدار با استانداردهای مناسب برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. ماه گذشته هلندی مقامات بهداشت به یاد می آورد بیش از 500 ، 000, چینی, ماسک, که در حال حاضر فرستاده شده به بیمارستان و پس از شکایت که آنها را در بر چهره درستی بود یا معیوب فیلتر.

چین تولید بیش از 116 میلیون ماسک در هر روز و صادر شده است بیش از 1 میلیارد ماسک در این سال با توجه به آمار رسمی.

09:15 ووهانچین شهر که در آن شیوع کروناویروس اولین بار آغاز شد گفت: همه coronavirus بیماران در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده از این شهر بستری است.

"این آخرین خبری است که توسط مارس 26 شماره جدید کروناویروس بیماران در ووهان شد و در صفر با تشکر از تلاش های مشترک از ووهان و کادر پزشکی از سراسر کشور" سلامت ملی سخنگوی کمیسیون Mi فنگ گفت: در یک جلسه در روز یکشنبه.

این ویروس به فکر سرچشمه گرفته و در یک بازار در شهر در ماه دسامبر.

در مجموع در این شهرستان گزارش شده بود 46,542 موارد از ویروس یا 56 درصد از چینی تمام موارد و 3,869 مرگ و میر 84 درصد از جمعیت کل.

شمال شرقی مرز استان هیلونگجیانگ کنونی coronavirus کانون در چین است. تعداد زیادی از وارداتی موارد وارداتی از روسیه گزارش شده وجود دارد.

روز یکشنبه چین در گفت و گو با ثبت 11 عفونت های جدید در سرزمین اصلی در 24 ساعت گذشته.

07:50 دولت استرالیا راه اندازی کرده است COVIDSafe یک بحث تماس, ردیابی برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به کنترل گسترش coronavirus اما که همچنین پرسش در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار خبر داد و گفت: برنامه "کمک در اوایل هشدار و پیدا کردن افرادی که ممکن است در تماس با یک فرد است که مثبت تشخیص."

داده است "رمزگذاری شده و هیچ دسترسی به آن — و نه حتی خودتان هیچ مشترک المنافع مقامات" شکار گفت. "آن نیز ممنوع شده توسط قانون است."

در حال توسعه این برنامه یک تلاش مشترک گرفته شده در توسط محافظه کار استرالیا دولت و جامعه پزشکی است. آن است که بر اساس شبیه Tracetogether نرم افزار های در حال استفاده در سنگاپور است.

چند کشور دیگر از جمله آلمان با توجه به استفاده از تلفن نرم افزار برای ردیابی زنجیره ای از عفونت کروناویروس.

نرم افزار آهنگ اتصالات بلوتوث با گوشی های دیگر آمده است که در عرض 1.5 متر (5 فوت) از کاربر. سپس آن را به اطلاع اگر وجود دارد در تماس با کسی که تست مثبت برای کوروناویروس. داده های رمزگذاری شده ذخیره شده است بر روی یک سرور مرکزی در استرالیا واقع شده است و فرستاده شده به دولت مقامات بهداشتی.

این برنامه آن را سریعتر و آسان تر برای ردیابی تماس با سلامت عمومی کارگران استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت.

"این است که تنها برای یک هدف برای کمک به, تماس, ردیابی, اگر کسی می شود مثبت است. که تمام است و تمام است که خواهد شد مورد استفاده برای," او گفت.

این نرم افزار در دسترس برای دانلود به صورت داوطلبانه شروع یکشنبه.

استرالیا 6,711 تایید coronavirus عفونت و ثبت کرده است 83 مرگ و میر.

به تازگی گسترش عفونت وجود دارد را کند کرده است: فقط 117 موارد جدید ثبت شد در آخرین هفت روز است.

07:00 هفده افسران پلیس در پرو کشته شده اند از جدید کروناویروس که آنها قرارداد در حالی که اجرای ملی مستند اقدامات مقامات و رسانه های دولتی گفت.

در اوایل این هفته مقامات تایید کرد که حداقل 1,300 افسران تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. پرو در مجموع در حدود 140,000 افسران پلیس.

"ما 17 مرحوم افسران پلیس در سراسر کشور 11 تا از آنها در لیما گفت:" وزیر کشور گاستون رودریگز در روز شنبه. رودریگز " سوگند به دفتر یک روز پس از تعدادی از پلیس عفونت آمد و سلف خود استعفا داد. معلوم نیست چه خبر بود, دلیل استعفای.

یک دولت خبرگزاری گفت: این رقم بالا مرتبط است به "قرار گرفتن در معرض است که افسران پلیس که با دخالت مردم که نقض این اقدامات صادر شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس."

وزیر کشور گفت: 50 میلیون کف ($14.7 میلیون €13.7 میلیون دلار) اختصاص داده شده بود "برای خرید حفاظت از عناصر مانند ماسک و دستکش" برای پرو ،

مستند اقدامات شده اند در محل در پرو پس مارس 16.

در آمریکای لاتین پرو دوم به برزیل از نظر خرید اینترنتی از coronavirus با بیش از 25 ، 000 عفونت و 700 مرگ و میر.

06:30 آلمان گزارش 1,737 جدید عفونت آوردن مجموع به 154,175 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI) این کشور در آژانس بهداشت عمومی. RKI متکی بر آمار و ارقام گزارش رسمی مقامات بهداشت و درمان و همه مقامات بهداشتی گزارش خود تعداد عفونت بیش از آخر هفته به طوری که تعداد واقعی می تواند بسیار بالاتر است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که جمع آوری داده ها از دو طرح ملی سلامت و مقامات محلی و رسانه ها و منابع دیگر تعداد زیادی از عفونت است به 156,513.

تعداد coronavirus مرگ و میر افزایش 140 به 5,640 معرفی با توجه به RKI در حالی که دانشگاه جانز هاپکینز لیست مرگ و میر به عنوان 5,877.

05:50 یک زن باردار در ایالات متحده تا به حال یک نوزاد در حالی که در یک coronavirus مربوط به کما از بیمارستان نیویورک که درمان او را تایید کرد.

بود در ماه ششم بارداری زمانی که در آوریل 5, او را به بیمارستان با یک سرفه بد است. پس از وضعیت او بدتر شده و پزشکان تصمیم به قرار دادن او را به پزشکی ناشی از کما. در آوریل 8, آنها تصمیم به تحویل نوزاد از طریق سزارین بخش

"ما تصمیم به تحویل کودک به منظور کاهش نیاز مادر برای اکسیژن" زن دکتر گفت: ما روزانه New York Post. زن آمد از کما در مارس 10. او مادر است و پس از آزمایش منفی برای coronavirus و هر دو در حال حاضر در صفحه اصلی.

05:40 سلامت کاناداکشور وزارت بهداشت هشدار داد در برابر استفاده از مالاریا داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين به جلوگیری و یا درمان COVID-19.

این داروها ممکن است باعث عوارض جانبی جدی است که شامل ریتم قلب مشکلات بخش بهداشت و درمان گفت:, و اضافه کرد که آنها تنها باید مورد استفاده اگر توسط پزشک تجویز می شوند.

هشدار پژواک یک بیانیه هشدار ساخته شده در جمعه توسط غذا و داروی آمریکا (FDA) پس از مواد مخدر شد و تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"این مهم است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آگاه از خطرات جدی و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی ریتم قلب مشکلات است که می تواند رخ دهد با این مواد مخدر" FDA در بیانیه ای گفت.

پزشکان در نیویورک دریافته اند که این داروها ممکن است تغییر QT interval یا زمان آن طول می کشد قلب برای شارژ بین ضربه ها به طور بالقوه باعث یک ریتم مشکل است که می تواند منجر به مرگ ناگهانی.

ادامه مطلب: Coronavirus مطالعات: کلروکين بی اثر است و خطرناک

05:20 شهر پکن ممنوع اعلام کرده است "غیرمتمدن" رفتار از جمله نه پوشش دهان و بینی در هنگام سرفه یا عطسه به عنوان بخشی از مقررات جدید به منظور بهبود بهداشت عمومی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در وب سایت خود شهر دولت گفت: مجرم جریمه خواهد شد برای اعمال مانند پوشیدن یک ماسک در زمانی که بیمار است.

مقررات جدید نیز نیاز به اماکن عمومی برای قرار دادن نشانگر در نظر گرفته شده برای نگه داشتن مردم در فاصله یک متر (3 فوت) از هر یک از دیگر.

ساکنان شهر باید "لباس منظمی" و نمی تواند shirtless, یک تنظیم است که به نظر می رسد برای هدف قرار دادن "پکن بیکینی" عمل مردان نورد لبه دار کردن تی شرت خود را تا بالای شکم خود را هنگامی که هوا گرم است.

"غیرمتمدن" رفتار است که در حال حاضر دلسرد در پکن که در آن مکان تف littering, راه رفتن سگ انداخته پرتاب همه چیز را از بالا ساختمان های عمومی اجابت مزاج و سیگار کشیدن در مکان های خاصی ممنوع است.

مقررات جدید تصویب جمعه گسترش لیست و همچنین افزایش جریمه برای littering, تف کردن و اجابت مزاج به حداکثر 200 یوان ($28, €26) از 50 یوان.

در مقررات جدید این شهر تشویق پلیس به گزارش جرایم جدی است که می تواند آسیب اجتماعی یک فرد نمره اعتباری یک بحث سیستم های اخیرا اجرا شده در چین که در نظر گرفته شده است به رای چگونه اقدامات فردی بر جامعه است.

05:00 رشد کودکان می تواند اختلال و محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به گفته رئيس جمهور از انجمن متخصصان اطفال در آلمان است.

"وجود دارد یک روانی خطر مربوط به منع تماس فیزیکی و نگه داشتن آنها را cooped در خانه" BVKJ رئیس جمهور توماس Fischbach گفت: آژانس خبری dpa. که خطر را افزایش می دهد در طول زمان است.

اگر برای ماه ها در پایان کودکان مجاز نیست برای رفتن به مدرسه یا مهد کودک یا برای دیدار با دوستان خود و یا رفتن به پارک که مهم دخالت در زندگی خود Fischbach اضافه شده است.

تا کنون مشورتی نهادهای مسئول پیاده سازی یا کاهش coronavirus محدودیت در آلمان نه مشورت رفاه کودکان طرفداران در هنگام تصمیم گیری های خود را, او گفت:. به نام او برای کودکان باید در نظر گرفته شود در چنین بحث رفتن به جلو.

رئیس جمهور از معلمان آلمانی' Association, Heinz-Peter Meidinger گفت: همه دانش آموزان باید بازگشت به کلاس قبل از این کشور در تعطیلات تابستان آغاز می شود. او پیشنهاد تقسیم کلاس و داشتن دانش آموزان متناوب بین یک هفته در مدرسه و یک هفته بعد از آموزش در خانه.

پیشتر در ماه آوریل آلمان اعلام کرد که برخی از کودکان اجازه داده می شود به بازگشت به مدرسه و ممکن است که برخی از فروشگاه ها می تواند بازگشایی شده است. پارک ها و daycares بسته باقی می ماند.

02:40 مقامات در چین گزارش 11 مورد جدید و بدون خبر مرگ مارک نزدیک به دو هفته بدون تلفات از رمان coronavirus. اگر چه این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و در چین در شهر ووهان مقامات چینی موفق شده اند شامل مرگبار پاتوژن از طریق سنگین محدودیت در زندگی عمومی است.

منتقدان را متهم به پکن از عدم ارائه اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های این ویروس و چگونگی آن به شدت کاهش میزان انتقال است.

02:07 عربستان سعودی اعلام کرد قصد دارد برای سهولت در سراسر کشور حکومت نظامی. به دستور پادشاه عربستان سعودی به گارد ملی این است که به حالت تعلیق از 9:00 تا 05:00 pm به وقت محلی (0600 به 1400 UTC) تا اواسط ماه مه.

به عنوان مسلمانان در سراسر جهان شرکت می کنند در اسلام, مقدس, ماه رمضان, وفادار مجبور به مقابله با محدودیت های دقیق در تجمعات. عربستان مقامات گفت: نظم جدید همچنین اجازه می دهد تا به صورت محدود فعالیت های تجاری که از چهارشنبه.

اما در مکه 24 ساعت حکومت نظامی باقی خواهد ماند با توجه به مقامات عربستان.

ادامه مطلب: ماه مبارک رمضان تحت مستند: مسلمانان شروع غیر معمول ماه روزه

01:46 جانباز مجلس Wolfgang Schäuble رئیس جمهور آلمان در مجلس هشدار داد در برابر تابع همه چیز را به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نظرات به Berlin-بر اساس Tagesspiegel, Schäuble گفت که حتی اگر آلمان در قانون اساسی تاسیس شده است بر اساسی کرامت انسان "آن را رد می کند که ما باید به مرگ است."

"به سادگی بسته همه چیز را به مدت دو سال نیز عواقب وحشتناک" از جمله نامطلوب اجتماعی و اقتصادی و اثرات روانی او گفت:.

اگر چه آلمان پنجم-بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان موفق شده است برای اطمینان از تداوم مراقبت های بهداشتی بدون سربار سیستم خود را. Schäuble اما هشدار داد که متغیرهای بسیاری از بحران هنوز در شار.

"هیچ یک از ما می دانید چه اثر از اقدامات ما خواهد بود اما سیاستمداران هنوز هم باید برای عمل" او گفت:.

آلمان ثبت کرده است نزدیک به 6000 کشته و بیش از 156,000 موارد مثبت این رمان پاتوژن. آلمانی متحده که مسئول اعمال محدودیت تصمیم گرفته اند به سهولت اقدامات در تلاش برای احتیاط بازگشت به زندگی عمومی است.

00:41 آلمان را ترویج غیرمتمرکز نرم افزار معماری برای ردیابی ویروس, برنامه, آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn و معاونت رئیس Helge براون گفت: یکشنبه نسخه ای از دی ولت ،

برلین می خواهم یک برنامه است که می تواند ارائه شده در محبوب سیستم عامل تلفن همراه مانند iOS اپل و آندروید گوگل است در حالی که "در همان زمان ادغام اپیدمیولوژیک تضمین کیفیت در بهترین راه ممکن" از مقامات ارشد گفت.

عمده بحث در اطراف حریم خصوصی و پتانسیل برای اطلاعات سوء استفاده ظهور در اروپا زمانی که دولت اعلام کرد قصد دارد به منظور توسعه تماس با ردیابی نرم افزار. یک نامه امضا شده توسط برخی از 300 کارشناسان خواست دولت به تجدید نظر در برنامه ها برای ذخیره داده بر روی سرور متمرکز.

به جای کارشناسان به نام برای یک رویکرد غیر متمرکز است که در آن اطلاعات پردازش شده به صورت محلی بر روی گوشی های هوشمند است. Spahn و براون گفت: آنها پشتیبانی چنین رویکرد و یکی که اجازه می دهد مردم را به "به طور داوطلبانه انتقال داده ها" به مقامات.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا فشار برای coronavirus تماس با ردیابی رنج می برد شکست

00:33 نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت که کشورش نمی خواهد با تکیه بر "ایمنی گذرنامه" برای باز کردن این کشور تکرار نگرانی از این که چنین اقداماتی می تواند به تضعیف تلاش ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

"من فکر نمی کنم وجود دارد هر برنامه ای که لولا در برخی افراد و یا افرادی که سیستم ایمنی یا ایمنی به COVID-19," ترودو در مصاحبه مطبوعاتی.

به عنوان کشورهای سراسر جهان تا سطح شیب دار به اصطلاح مصونیت آزمون تنها از افرادی که حاوی آنتی بادی ها هشدار داد که در برابر صدور "ایمنی گذرنامه." وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض این ویروس می تواند به جلوگیری از عفونت مجدد سازمان ملل متحد سازمان بهداشت گفت.

ادامه مطلب: سیستم ایمنی بدن مبارزه با کروناویروس

00:23 نروژی فرهنگ وزیر عابد رجا گفت: دولت به طور رسمی گسترش ممنوعیت تمام حوادث با بیش از 500 نفر تا سپتامبر است.

"ما نمی توانیم به حوادث بزرگ است که می تواند منجر به عفونت بیشتر است که بر زندگی و سلامت" گفت: Raja. "در حال حاضر وجود دارد ممنوعیت عمده, رویدادهای ورزشی, جشنواره ها و کنسرت ها تا ژوئن 15. که بان کی مون در حال حاضر توسعه یافته تا 1 سپتامبر."

نروژ موفق شده است برای جلوگیری از یک بحران بهداشت و درمان با اتخاذ اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع این بیماری در اوایل. اسکاندیناوی کشور گزارش شده بیش از 200 کشته و بیش از 7400 موارد مثبت.

00:01 حدود 200000 شرکت خواسته اند مقامات ایتالیایی برای اجازه به کار در سراسر کشور مستند. شرکت ها استدلال کرده اند که آنها سقوط تحت معافیت یا کمک به ضروری کسب و کار و یا برای اینکه یک جزء استراتژیک اقتصاد ملی است.

ایتالیایی وزارت کشور گفت: آن است کارآمد این روش اجازه می دهد تا شرکت برای از سرگیری فعالیت های تجاری گفت: "تراست حس مسئولیت فردی افراد کسب و کار."

تنها بخش کوچکی از شرکت ها نتوانسته اند به تصویب مناسب اجتماعی فاصله اقدامات این وزارتخانه گفت: با استناد به بررسیهای به عمل آمده توسط مقامات محلی است.

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور در اروپا با بیش از 26,000 مرگ و میر و تقریبا 200,000 موارد تایید شده. جنوبی کشور اروپایی برای اولین بار بود در اتحادیه اروپا به تصویب در سراسر کشور مستند اقدامات که در نهایت به تصویب رسید توسط سایر اعضا و متناسب با شرایط خود را.

12:00 خوش آمدید به روز یکشنبه به روز رسانی های زنده مقاله در coronavirus بیماری همه گیر. دفعات بازدید دیروز به روز رسانی در اینجا: میر جهانی صلیب 200,000 خوانده شده را علامت

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

ls/aw (ایسنا خبرگزاری AP dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب