1 واقعیت مهم در مورد مینیاپولیس اداره پلیس

28 مه سال 2020 در اینجا در سمت شرق می سی سی پی, آخرین شب همه آرام بود. من در زمان اجرا از طریق خیابان های

توسط PATRIS-FUN در 9 خرداد 1399

در اینجا در سمت شرق می سی سی پی, آخرین شب همه آرام بود. من در زمان اجرا از طریق خیابان های محله. بچه ها در تقلا بودند در اطراف حیاط و باغ پدران کباب کردن مادران و مادربزرگ نشسته در stoops در شب سرد. در سراسر رودخانه Longfellow محله مینیاپولیس roiled برای اولین بار با اعتراض و سپس با شورش در حال حاضر پریدن به من بخشی از شهر به عنوان من نوشتن (تمایز بین این دو — و ربطی از این افتضاح غارت و آتش سوزی و خشونت به اعتبار مسالمت آمیز تظاهرات — باید بدون گفتن).

به مناسبت مرگ جورج فلوید در دست چهار مینیاپولیس افسران پلیس. متهم به تلاش برای صرف جعلی $20 bill در مواد غذایی محلی فلوید درگذشت و در گیری با پلیس پا روی گردن و صورت خود را فشرده را در پیاده رو به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد و به نام خود ، تماشاگران به پلیس گفت آنها او را به قتل. "مواد مخدر نمی guys" یکی snarked در پاسخ.

تمام چهار افسر شلیک نشده است. شهردار خواستار اتهامات واصل شود. وزارت دادگستری می گوید: اف بی آی تحقیقات خود را یک "اولویت" و ممکن است در نتیجه فدرال اتهامات عنوان شده علیه. اما معترضان طبعا باقی می ماند ديپلمات عدالت انجام خواهد شد. Philando کاستیا قاتل یک پلیس از نزدیک حومه متهم شد و تبرئه شد. به DOJ تحقیقات مربوط به مرگ اریک گارنر — یکی دیگر از مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در حالی که تلفن همراه فیلم او را گرفتار التماس برای نفس خود را — به این نتیجه رسیدند بدون فدرال شارژ. خواهد شد این مورد بود هر گونه متفاوت است ؟ و حتی اگر آن است که تغییر هر چیزی ؟ خواهد اداره پلیس بیرون آمدن از این همه chastened یا اصلاح?

یک چالش و فرصت — پلیس اصلاحات آن است که در درجه اول محلی نه فدرال. بیشتر از کار ما نیاز به جلوگیری از مرگ و میر مانند فلوید را باید اتفاق می افتد در شهرستان و یا در سطح دولت و هر یک از این دولت ها خود را ترکیبی از سیاست و مشکلات فرهنگی. مینیاپولیس متفاوت است در این زمینه, اما یکی از جنبه های آن نیروی پلیس واقعا خارج از غرفه: مینیاپولیس, پلیس اکثریت نیست و در شهرستان زندگی می کنند آنها پلیس.

از 873 افسران در مینیاپولیس PD همانطور که از ماه اوت سال 2017 جدید ترین زمان برای, که من پیدا کردم این اطلاعات تنها 72 تا به حال خانه های داخل محدوده شهر است. بیشترین غلظت کد پستی زندگی در جوامع اتاق خواب حدود 30 کیلومتر از مرکز شهرستان. برخی از زندگی به عنوان دور به عنوان Saint Cloud, 70 مایلی شمال غربی یا 30 مایلی شرق در سراسر رودخانه Croix سنت در ویسکانسین.

در مجموع دو افسر در زندگی Longfellow سایت از اعتراض و شورش در 3 حوزه ایستگاه. چهار زندگی می کنند در مجاورت محله Powderhorn که در آن فلوید کشته شد. و 8 درصد اقامت از کسانی که 2017 تعداد فوق العاده یک بهبود بیش از سال 2014 زمانی که تنها 6 درصد از پلیس مینیاپولیس زندگی می کردند در مینیاپولیس. سفید, مینیاپولیس, افسران پلیس در هر اداره آمار اطلاعات وارد شده توسط megyn kelly همان سال شد و نیمی به عنوان به احتمال زیاد به زندگی در شهر خود را نسبت به نیروی به عنوان یک کل و مینیاپولیس نیروی قابل ملاحظه ای سفیدتر از کلی شهرستان جمعیت.

این درجه از nonresidential پلیس بسیار غیر معمول است. میانگین ملی به عنوان از 2014 بود 40 درصد اقامت. تنها چهار نفر دیگر شهرستانها در megyn kelly's در سراسر کشور, لیست, کاهش نرخ اقامت از مینیاپولیس. حتی St. Paul اقدامات به طور قابل توجهی بهتر با نزدیک به یک در چهار افسر زندگی در داخل محدوده شهر که مینیاپولیس تا به حال 6 درصد — و این که با وجود پرداخت های پایین تر شروع حقوق از مینیاپولیس ارائه می دهد (اختلاف حدود 10 درصد) در یک شهر با یک هزینه بسیار شبیه زندگی است.

سوال این است که آیا پلیس اقامت مسائل. مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo معتقد است که آن را نمی کند. "من به شخصیت اقامت بیش از هر روز از هفته او گفت:" در جلسه جامعه در سال 2017. "من اهمیتی نمی دهند اگر یک فرد زندگی در آلاسکا است."

برخی از شهرستانها تحمیل شرایط اقامت در استخدام افسر اما اغلب قدرتمند پلیس اتحادیه تمایل به مخالفت با آنها را ادعا آنها رگهای ادارات توانایی خوب را استخدام. این وضعیت در شهرهای دوقلو که در آن اتحادیه های کارگری کمک فشار برای یک سال 1999 دولت قانون منع پلیس اقامت قوانین در مینه سوتا شهرستانها.

این درست اقامت به تنهایی این است که هیچ تضمینی وجود ندارد از مسئول پلیس و سالم پلیس-روابط اجتماعی. حتی تضمین نمی کند پلیس را در محله های آنها گشت. زمانی که مینیاپولیس تا به حال اقامت قانون به مدت پنج سال در 1990s آوگسبورگ دانشگاه مورخ لایحه سبز توضیح داد: به MinnPost در سال 2014 انطباق تمایل به نگاه مانند افسران زندگی "در محله که عمدتا سفید طبقه متوسط به لحاظ سیاسی محافظه کار است. و تا خیابان که آنها گشت بودند نه لزوما مانند خیابان که در آن زندگی می کردند." این آسان ترتیب به تدبیر در یک شهر بزرگ مگر اینکه شرایط اقامت بسیار — احتمالا غیر واقع بینانه — گرانول.

آشنایی هنوز هم مهم است. آن را قطعا مهم به ای اداره عمومی است. "این احساس مانند 'این مردم هستند مثل ما.' وجود دارد چیزی است که باید گفت که در مورد زمانی که شما می توانید با شناسایی [پلیس] به عنوان انسان و همسایگان و آنها نه فقط استخدام اسلحه است که نشان می دهد تا هر زمان که شهر مینیاپولیس نیاز به کسی برای اجرای مسائل" سابق مینیاپولیس عضو شورای Blong یانگ گفت استار تریبیون.

اقامت یک راه خوب برای رسیدن به این حس همسایگی و متقابل جامعه تعهد است. حتی اگر افسران زنده در شهرستان محلات بر خلاف کسانی که در آن کار می کنند, آنها هنوز هم به احتمال زیاد به روبرو می شوند این مناطق off-duty — در حالت عادی و صلح آمیز زمینه مانند تلاش یک رستوران جدید و یا بازدید از یک پارک از آنها زندگی می کنند 30 یا 60 مایل خارج از شهر. اما اقامت نیست و تنها راه برای پرورش آشنایی. یکی دیگر از گزینه برخی از شهرستانها در حال تلاش است که نیاز به افسران خود را ضرب و شتم به جای رانندگی آن است.

بهترین مثال شناخته شده از این است که در کنتیکت که در آن سیاست های عناوین ساخته شده در سال 2015 سه سال پس از برنامه دوباره زنده شد از خانه منقضی تکرار. در آن سه سال در وال استریت ژورنال گزارش "تعداد قتل, سرقت, موتور-خودرو دزدی و دیگر انواع جرم جدی [کاهش] حدود 30 درصد" و نیوهیون جرم است ادامه داد: پس از سقوط. این ایده بسیار ساده است: همه جدید آکادمی پلیس فارغ التحصیلان صرف یک سال راه رفتن ضرب و شتم و بسیاری از ادامه گشت زنی در پا بعد از آن سال اول است.

"آنچه که ما در حال تحقق است که ما در این رابطه کسب و کار" گفت: پس از آن-New Haven, رئیس پلیس Dean Esserman در 2015 آدرس. او ادامه داد:

تنها راه شما گذشته که مانع از یک لباس و یا رنگ پوست است که از طریق روابط است. بنابراین ما باید افرادی که باور نمی کنم در New Haven, اداره پلیس و خدا می داند که آنها باور نمی کنم رئیس پلیس. اما آنها باور دارند که خود پلیس. این چیزی است که ما در حال رفتن به عقب — ما در حال رفتن به یک پلیس است که برای به دست آوردن اعتماد خود را در این محله است که طول می کشد زمان. ما در حال رفتن به عقب به زمانی که جامعه پذیرای آنها افسر. نه لزوما خود گروه اما فرد می دانند. [Dean Esserman از طریق اقیانوس اطلس]

این نوع از آشنایی است نه یک گلوله سحر و جادو. آن را نه تنها مسئول جدید هیون کاهش نرخ جرم و جنایت و نه می تواند آن را به تنهایی جلوگیری از سوء رفتار پلیس. اگر افسران هنوز روت در عادات غیر منطقی ترس; اگر بخش باقی می ماند به شدت نظامی و مستعد ابتلا به مضر تنش; اگر پلیس هنوز ناعادلانه محافظت از حقوقی و عواقب مالی برای اقدامات خود را; اگر جنگ با مواد مخدر و overcriminalization به طور گسترده تر ادامه به پلیس بی بهانه ای برای آزار و اذیت افرادی که از انجام هیچ آسیبی; اگر مدنی دارایی جریمه و انواع دیگر از پلیس برای سود نیست حذف; اگر بیشتر از اکثریت باقی مانده محتوا با وضعیت موجود — اگر این و دیگر مشکلات سیستمیک از پلیس سیاست و فرهنگ پرداخته است, درخواست افسران به راه رفتن و یا زندگی در محله های آنها گشت زنی خواهد شد که اثر کمی دارد.

در عین حال نه آن را بی ربط است. آن را دشوار است به تصور خشونت پلیس که به سرقت برده فلوید زندگی پایان دادن به در حالی که ما همچنان به ارسال مسلح وحشت زده افسران به جوامع آنها نمی دانند و یا اعتماد به پلیس از افرادی که نمی دانند و یا به آنها اعتماد در بازگشت.

درک چوین سفید افسر در مرکز این مورد زندگی در اوکدیل یک شرقی, St. Paul حومه 20 مایل از جایی که جورج فلوید درگذشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب