می تواند اقتصاد جلوگیری از شیب دو?

ژوئن 20, 2020 باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب: افزایش نرخ ابتلا به عفون

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب:

افزایش نرخ ابتلا به عفونت در سراسر کشور داده اند "دوز سالم از واقعیت" به اقتصادی خوشبین گفت: Matt اگان در سی ان ان. سرمایه گذاران تبدیل شده اند احساس خطر در مورد precariousness از بهبودی به عنوان دوم مستند می شود نگران کننده تابستان امکان. هفته بعد از افزایش سهام — به اندازه کافی برای آوردن S&P 500 به قبل از همه گیر سطوح — داو فرو 1,862 امتیاز در یک روز هفته گذشته بیشترین میزان فروش از ماه مارس. شیب ادامه داد: پس از فدرال رزرو صادر قبر ارزیابی اقتصادی بلند مدت چشم انداز پرتاب توقیف کامیونی حامل آب سرد بر امید V شکل گزاف گویی و طرح ریزی کند yearslong بازیابی. بازار به حال "رسید حتی در صورت بیشتر وحشتناک اخبار" با این فرض که اکثر سرمایه گذاران در حال حاضر قیمت در coronavirus' تاثیر است. اما واکنش های اخیر نشان می دهد که "وال استریت است که آمادگی برای یک پتانسیل موج دوم."

سودای عفونت معنا سرعت بهبود است "ابری با قطعیت گفت:" گرگ Ip در وال استریت ژورنالاما "L شکل بازیابی که در آن فعالیت باقی می ماند افسرده در حال حاضر به نظر می رسد از راه دور است." فعالیت های اقتصادی رو به رشد است و با فروش خرده فروشی, دوره نقاهت بعد 17.7 درصد در ماه مه. خصوصی اقتصاددانان رشد خوش بینانه تر از فدرال رزرو. "در حالی که به طور کلی بازیابی ممکن است تا پایان یک پنجم آن را نیز ممکن است کمتر ضعیف تر از بسیاری از حال می ترسید." و حتی اگر موج دوم توسعه آن ممکن است تحت تاثیر قرار دهد و اقتصاد را در همان راه به دلیل "متحده ممکن است عمیقا تمایلی به قفل کردن دوباره."

کسانی که می خواهند برای جلوگیری از "سوئیچ کشتن" راست هستند گفت: Zachary Karabell در Politico Magazine. روشن است اول خاموش کردن نیست به عنوان ساده به عنوان "خاموش" سوئیچ است که می تواند به راحتی flicked بازگشت. آن را "در مجموع ناگهانی قطع برق است که برگ های ماشین آلات از بین رفته." رهبران سیاسی باید به شکل بهتر نقشه راه برای پاسخ به پتانسیل آینده امواج. هدف باید "برای منزوی کردن شیوع بیماری با هدف خاموش شدن ناگهانی به جای تعطیل کردن همه چیز برای همه است." متاسفانه با توجه به "نادانی فدرال پاسخ" راه حل احتمالا دوباره تخم دولتی توسط دولت است.

تا کنون کسب و کارهای کوچک آویزان گفت: Michael فشار در بلومبرگ. نزدیک به 10 درصد از کسب و کار با کمتر از 500 کارمند می گویند آنها در حال حاضر در حال گسترش در مقایسه با 4.2 درصد در ماه آوریل است. تجاری و ورشکستگی براده در واقع کاهش یافته است هر چند که آنها به احتمال زیاد خواهد شد افزایش در ماه های آینده. "کسب و کار در حال انجام بهتر و سریع تر از بسیاری از گمان کرده اند اما آنها در حال بالا رفتن از یک سوراخ عمیق." آنها ممکن است پدیدار شود از آن درست در لبه یک صخره گفت: تام گارا در BuzzFeed. یک "دولت فوق العاده تلاش های امدادی" نگه داشته است اقتصاد شناور. اما گسترش مزایای بیکاری منقضی خواهد شد در ژوئیه 31. قانون جلوگیری از اخراج در خواص حمایت فدرال وام مسکن منقضی جولای 25. و مکث در وام های دانشجویی و بسیاری از وام های مسکن در پایان ماه اکتبر. جمهوری خواهان "به نظر نمی رسد در بسیاری از عجله" برای مذاکره گسترش امداد. بدون چنین کمک "همه چیز در حال رفتن به بسیار بدتر است."

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب