Coronavirus آخرین: صندوق بین المللی پول درخواست برای میلیاردها در کمک به آفریقا در طول همه گیر

صندوق بین المللی پول می گوید آفریقا از منابع را برای مقابله با کروناویروس بحران و نیاز به حمایت بین المللی. دو

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

صندوق بین المللی پول می گوید آفریقا از منابع را برای مقابله با کروناویروس بحران و نیاز به حمایت بین المللی. دو آلمانی متحده از شهروندان را به پوشیدن ماسک ، دنبال DW برای آخرین.

  • دو آلمانی متحده موسسه ماسک صورت مورد نیاز برای حمل و نقل عمومی پس از دولت فدرال آن را توصیه می کند
  • آفریقا نیاز به حداقل $114 میلیارد (€105 میلیارد دلار) برای کاهش, پزشکی و اقتصادی اثرات COVID-19, هشدار صندوق بین المللی پول
  • تنها یک چهارم از آلمانی ها از ترس پیامدهای جدی سلامتی اگر شما با COVID-19, نظرسنجی جدید نشان می دهد

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

20:00 در اینجا یک روکش از برخی از روز بزرگتر داستان در سراسر اروپا:

اتحادیه اروپا: تقریبا 100,000 شهروندان اتحادیه اروپا هنوز رشته در خارج از کشور به عنوان یک نتیجه از سفر از محدودیت های اعمال شده با توجه به COVID-19 شیوع با توجه به کمیسیون اروپا.

آلمان: دولت آلمان زاکسن اصرار بر پوشش شهروندان بینی و دهان در هنگام خرید و یا استفاده از حمل و نقل با مکلنبورگ-فورپومن در زیر کت و شلوار به زودی پس از در مورد حمل و نقل عمومی. آخرین آمار و ارقام: 138,369 عفونت 4,193 مرگ و میر.

فنلاند: فنلاند, دولت, رئیس جمهور و 16 سازمان های کشور از جمله صلیب سرخ راه اندازی کرده اند ابتکار عمل را به تشویق مردم به استقامت و با هم بکشید. "برای بسیاری از ما نگرانی در مورد خود ما و عزیزان ما' سلامت و تندرستی معیشت و توانایی مقابله هستند حضور ثابت در زندگی روزمره ما," نخست وزیر Sanna مارین گفت. آخرین آمار و ارقام: 3,489 عفونت 82 مرگ و میر.

سوئیس: داروسازی Roche هدف ماه آینده قادر به ارائه آزمایش خون برای شناسایی کسانی که در حال حاضر جدید کروناویروس. سوئیس شرکت می خواهد برای تشویق در سراسر جهان فشار به اطلاع قفل-کردن کشورهای مورد که ممکن است برخی از ایمنی می شود و در یک موقعیت برای بازگشت به کار. آخرین آمار و ارقام: 27,078 عفونت 1,325 مرگ و میر.

دانمارک: آرایشگری, دندانپزشکان, فیزیوتراپیست ها و مدارس رانندگی به بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از یک ماه در خاموش کردن دولت دانمارک اعلام کرد. نخست وزیر Mette Frederiksen اقلیت دولت سوسیال دموکرات اعلام شل شدن کار محدودیت پس از صحبت با دیگر احزاب یک شبه. آخرین آمار و ارقام: 7,268 عفونت 336 مرگ و میر.

ایتالیا: تقریبا 17,000 سلامت کارگران قرارداد جدید coronavirus با بیش از دو سوم آنها را زنان ایتالیا بهداشت عمومی موسسه نشان داد. این رقم حساب برای 10 درصد از رسمی ثبت نام موارد است. آخرین آمار و ارقام: 168,941 عفونت 22,745 مرگ و میر.

جمهوری چک: مذهبی خدمات خواهد recommence در 27 آوریل به عنوان جمهوری چک همچنان به سهولت محدودیت در محل قرار داده برای مهار این بیماری همه گیر. مراقبت های بهداشتی وزیر آدم Vojtech گفت: مجموعههای مذهبی در کلیساها را راه اندازی مجدد با حداکثر 15 نفر است. اما افراد را به نگه داشتن یک فاصله از یک دیگر. آخرین آمار و ارقام: 6,437 عفونت 173 مرگ و میر.

19:42 , انگلستان, مقامات اعلام کرد 847 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز جمعه قرار دادن مرگ و میر در 14,576. آخرین روزانه افزایش کمی پایین تر از یک گزارش دیروز اما هنوز هم در میان بالاترین در جهان است.

کل تلفات همچنین مکان های بریتانیا در پنج سنگین ترین-آمار کشورهای جهان, پشت, آمریکا, ایتالیا, اسپانیا و فرانسه است. انگلستان دیده است 108,692 تایید عفونت.

یک دولت و گروه ضربت ایجاد شده برای پیدا کردن واکسن و توسعه درمان شد "و در حال اجرا" کسب و کار, منشی, Alok Sharma به خبرنگاران گفت:. در همان زمان Sharma عمومی هشدار داد که آنها باید "تحت هیچ توهمی" در مورد نتایج آن است.

"هیچ تضمینی وجود ندارد اما دولت به پشتوانه دانشمندان ما شرط بندی بزرگ برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت" او گفت:.

19:33 دبی یافته round-the-clock عقیم سازی برنامه با یک هفته امارت دولت اعلام کرد در توییتر. 24 ساعت-یک-روز مقررات منع رفت و آمد اعمال نخواهد شد به عنوان بخشی از تلاش برای کنترل گسترش COVID-19.

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) تا به حال در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد شبانه در محل پس از 26 مارس به عنوان بخشی از کمپین ضد عفونی اما دبی, مرکز کسب و کار از امارات متحده عربی گسترش آن در مارس 4 به 24 ساعته مستند برای دو هفته.

امارات متحده عربی با جمعیت فقط خجالتی از 10 میلیون دلار اعلام کرد 477 موارد جدید و دو مرگ و میر بیشتر در به روز رسانی روزانه معنی مجموع 6,302 مردم باید قرارداد جدید کروناویروس. مرگ و میر در حال حاضر در 37.

19:23 تیلور سویفت است لغو تمام اجراهای او و ظاهر باقی مانده از سال 2020 با توجه به همه گیر.

"با بسیاری از حوادث در سراسر جهان در حال حاضر لغو شده و بر جهت از مقامات بهداشت در تلاش برای نگه داشتن طرفداران امن و کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 متاسفانه تصمیم گیری شده است به لغو تمام تیلور سویفت حضور زنده و اجرای برنامه در این سال" سویفت نماینده در بیانیه ای گفت.

19:10 در فرانسهمقامات بهداشتی گزارش 761 جدید مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت آوردن تلفات به 18,681.

در همان زمان تعدادی از بیماران بستری کاهش یافته است, برای سومین روز متوالی در حالی که تعداد افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه همچنان به کاهش و برای نهمین روز متوالی. در حال حاضر وجود دارد 6,027 بيماران بستری در فرانسه کمترین تعداد از آوریل 1.

"این مستند شروع به میوه" جروم Salomon رئیس بهداشت عمومی سازمان به خبرنگاران گفت:.

این کشور دیده می شود 109,252 تایید عفونت کروناویروس.

به طور جداگانه فرانسه نیروی دریایی گفت: بیش از 1,080 ملوانان روی آن گل سرسبد ناو هواپیمابر شارل دوگل و دو اسکورت کشتی های, تا به حال آزمایش مثبت است. نبرد گروه خدمه از 2300 نفر است.

18:42 ویلز دوچرخه سوار گراینت توماسبرنده تور دو فرانس در سال 2018 مطرح شده فقط بیش از £300,000 ($374,600, €344,600) برای انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) و با سه تا 12 ساعت-نانامی به بازی در یک ویژه دوچرخه ثابت در گاراژ خود را.

"نمایشگاه بازی یکی از آخرین فشار نهایی او گفت:" در یک ویدیو ارسال شده در توییتر در کمتر از نیم ساعت قبل از اتمام آخرین محدود. "من نمی توانید بنشینید."

او همچنین تشکر هزاران نفر از اهدا کنندگان که به کمک پول و به افرادی که استفاده Zwift یک پلت فرم های الکترونیکی برای شبیه سازی, مسابقه دوچرخه سواری در خارج از منزل به "ride along" خود به خود دوچرخه ثابت.

33 ساله و ورزشکار بود که با هدف بالا بردن £100,000 زمانی که او در آغاز این مراسم در روز چهارشنبه.

18:15 آفریقا خواهد نیاز به حداقل $114 میلیارد (€105 میلیارد دلار) برای کاهش, پزشکی و اقتصادی تاثیر COVID-19 همه گیر به گفته رئیس صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) Kristalina Georgieva.

Georgieva گفت: قاره آیا منابع کافی برای مقابله با بحران و نیاز سریع حمایت بین المللی اضافه کرد که این بیماری همه گیر را تهدید به "آسیب چشم انداز برای سال آمده است."

صندوق بین المللی پول دریافت کرده است درخواست کمک از 40 کشور آفریقایی او گفت: متعهد است که سازمان را بیش از 18 میلیارد دلار در دسترس در سال 2020 است.

18:05 آلمانی در ایالت مکلنبورگ-فورپومن نیاز به افراد با استفاده از حمل و نقل عمومی نظیر تراموا و یا اتوبوس و تاکسی به سایش پوشش صورت برای محافظت در برابر coronavirus. دولت برتر مانوئلا Schwesig گفت: اندازه گیری مورد نیاز بود که برخی از فروشگاه ها شروع به بازگشایی باعث افزایش مردم در حال حرکت در اطراف.

ساکنان مورد نیاز خود را برای پوشش دهان و بینی با یا فولاد ماسک یا اقلام ساخته شده از پارچه است.

مکلنبورگ-فورپومن دوم, آلمانی, دولت نیاز به پوشیدن ماسک پس از Saxony اجرا و اندازه گیری در اوایل روز جمعه برای کسانی که خرید و استفاده از حمل و نقل عمومی. دولت ملی توصیه می کند استفاده می کند اما نه بر آن اصرار دارند.

17:55 صربستان تحویل 1,000 coronavirus کیت های آزمایش به سابق خود را از استان کوزوو روز جمعه پس از یک کنفرانس ویدئویی مربوط به وزرای بهداشت در بلگراد و پریشتینا. در آن زمان کوزوو وزیر بهداشت Arben Vitia گزارش داد که دولت وی تلاش برای ارائه به اندازه کافی تست یک منبع در دولت صربستان گفت: کوزوو-اخبار آنلاین سایت. این مقام گفت بلگراد تا به حال هیچ شرایط متصل به حمل و نقل.

یک وزارت بهداشت سخنگوی دولت از 1.8 میلیون نفر تایید صربستان را اهدا. کوزوو دیده است 449 COVID-19 عفونت و مرگ و میر 11 در حالی که صربستان با جمعیت حدود 7 میلیون نفر گزارش 5,690 مورد تأیید و 110 مرگ و میر.

صربی نیروهای خارج از کوزوو یک شورش مسلحانه و بمباران ناتو علیه صربستان در سال 1999. در حالی که کوزوو اعلام استقلال در سال 2008 از صربستان را رد کرده حرکت نگه داشته و آن را از پیوستن به سازمان ملل متحد و کلیدی دیگر گروه های بین المللی. تنش بین بلگراد و پریشتینا بالا باقی می ماند با هر دو دولت به طور منظم drudging جنگ برای مقاصد تبلیغاتی.

17:28 ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو نیز اشاره کرد که میزان بستری شدن حذف شد اما افزود دولت هنوز هم از دیدن "حدود 2000 COVID بستری شدن در بیمارستان در روز است."

"اگر مردم به شما بگویم که این بیماری همه گیر است 'بیش' — آنها اشتباه" او در توییتر نوشت.

کومو گفت: دولت خود را تقویت تست همراه با شرکت های خصوصی و دولت فدرال وزارت بهداشت گفت که ایالت نیویورک مورد نیاز "دولت فدرال به عمل می کنند."

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در کومو در یک سری از توییت گفتن او گفت: "خارج وجود دارد و کار انجام می شود."

16:45 ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: او نیاز به بودجه فدرال برای افزایش coronavirus تست و راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی است. با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید اعلام دستورالعمل برای شروع مجدد فعالیت های اقتصادی در پنجشنبه کومو وجود دارد گفت: هیچ بودجه ارائه شده برای آن است.

"است که عبور از باک و بدون عبور از دیگران" کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

در یکی دیگر از ضربه تند وشدید زدن در آمریکا کومو اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از دولت درخواست فدرال برای کمک.

"اگر او نشستن در خانه و تماشای تلویزیون شاید او باید برای رفتن به محل کار," او گفت:.

دولت گزارش 630 coronavirus مرگ و میر در جمعه نسبت به 606 ثبت نام در روز قبل از. آخرین به روز رسانی به ارمغان می آورد رسمی مرگ و میر به 12,822 در به شدت ضربه به دولت است. نزدیک به 30000 نفر کشته شده اند توسط COVID-19 سراسر ایالات متحده است.

کومو نیز گفت: تهمت باید پرداخت که توجه زیادی به ایالات متحده به عنوان "بزرگ خود را کسب و خود را به خطوط هوایی است."

16:06 آلمان "می توانیم" برای کمک به اروپا از طریق coronavirus رکود گفت: Marcel Fratzscher رئیس موسسه آلمانی تحقیقات اقتصادی.

صحبت با دویچه وله Fratzscher رد سطر در مورد به اصطلاح "coronabonds" که اجازه می دهد کشورهای در حال رشد قادر به گرفتن وام های ارزان قیمت با غنی تر آنهایی که تعهد آن وام گفته است که نام دقیق یا روش بود کمتر مهم هسته هدف از چنین برنامه.

"ما باید یک ایدئولوژیک بحث در مورد دقیقا چگونه به سرمایه گذاری در آن — خواهد بود یوروباندز یا نه" او گفت:. "آنچه مهم است هدف: پول باید جریان غنی تر از کشورهای ضعیف تر کشور است."

"از آنجا که ما نیاز به درک که ما مشترک اقتصاد اروپا و این اقتصاد است که به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن است و ضعیف ترین حلقه در این لحظه در حال کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا" Fratzscher گفت.

موسسه آلمانی تحقیقات اقتصادی, همچنین شناخته شده به عنوان DIW یکی از برترین تحلیلی بدن در کشور است.

15:55 کرون مقامات بهداشت گفت: روزانه دست دادن زندگی با توجه به کروناویروس کاهش بود و پس از گزارش 67 جدید مرگ و میر در روز جمعه.

"ما شاهد یک روند رو به پایین" گفت: کارین Tehmark Wissel از کشور آژانس بهداشت عمومی. او اذعان روزانه مرگ و میر میشد اما اشاره کرد که "کندی" در مقایسه با روز گذشته.

سوئد گزارش 150 مرگ و میر در روز چهارشنبه و 130 روز پنج شنبه با توجه به worldometers.info سایت. این کشور مقامات بهداشت در حال ثبت در مجموع برخی از 13,200 تایید عفونت و 1400 تلفات روز جمعه.

سوئد تلفات بسیار بالاتر در مقایسه با دیگر کشورهای شمال اروپا است. قابل توجه دولت حاضر به تعطیل کردن مدارس و تحمیل اجباری مستند مانند تقریبا تمام دیگر کشورهای اروپایی است.

اما تجمع بیش از 50 نفر ممنوع, مردم را تشویق به ماندن در خانه و مهمانان در رستوران نیاز به نشسته در فاصله امن.

"این یک اسطوره است که زندگی می رود به صورت عادی در سوئد" وزیر امور خارجه ان لینده گفت.

15:29 تنها در حدود یک چهارم از آلمانی ها می ترسند از پیامدهای جدی سلامتی اگر آنها گرفتن COVID-19, یک نظرسنجی جدید نشان داد.

یک هفته پیش برخی از 40 درصد از شرکت کنندگان معتقد بودند یک عفونت کروناویروس را "بزرگ" و یا "بسیار بزرگ" تاثیر بر سلامت خود را. در این هفته تنها 26 درصد موافق با این ادعا است.

"افراد جوان به طور خاص دیگر در نظر گرفتن سلامت اثرات به ... بزرگ گفت:" BfR رئیس Andreas Hensel.

در اوایل این هفته آلمان اعلام کرد قصد دارد به تدریج بلند, عمومی محدودیت. این محدودیت باقی مانده جهانی محبوب البته کمتر قریب به اتفاق حاشیه که یک هفته پیش از آن. پشتیبانی از فروشگاه تعطیلی برای مثال تا به حال غوطه ور از 72 درصد به 64 درصد.

نماینده نظرسنجی با حدود 500 شرکت کنندگان همچنین به نظر می رسد به نگرش مردم نسبت به پوشش رسانه ها از بحران است. با توجه به آخرین نتایج 62 درصد بر این باورند که پوشش بود "مناسب" 35 درصد آن را به عنوان "اغراق آمیز" در حالی که 3 درصد معتقد بودند رسانه ها شد "کمرنگ جلوه دادن" بحران.

علاوه بر این 26 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که گرفته بود "اقدامات لازم" برای حفاظت از خود و یا خانواده خود را از coronavirus.

14:50 در یک تماس تلفنی بین روسیه ولادیمیر پوتین و فرانسه از امانوئل پاکسازی این دو رئیس جمهور مورد بحث و بررسی برگزاری یک کنفرانس ویدئویی از شورای امنیت سازمان ملل متحد اعضای دایم. پنج عضو دائم سازمان ملل, بالا, بدن, هستند, آمریکا, روسیه, چین, انگلستان و فرانسه است. همه آنها دارای قدرت وتو — توقف هر گونه قطعنامه شورای امنیت یک جانبه حتی اگر این حمایت اکثریت. پاکسازی همچنین تشکر پوتین برای روسیه همکاری در بازگشت به فرانسه اتباع خانه و برای فراهم کردن شرایط برای حمل و نقل مواد پزشکی به فرانسه از طریق روسیه, کرملین در بیانیه ای گفت.

14:20 در انگلستان گزارش شده 847 جدید کروناویروس مرگ و میر در جمعه آوردن مرگ و میر برای بیماران بستری به 14,676. آخرین روزانه پرش است که کمی پایین تر از 861 گزارش روز گذشته اما هنوز هم بالاتر نسبت به اوایل این هفته هنگامی که آن باقی می ماند در زیر 800. این کشور دارای 108,692 تایید عفونت.

دانشمندان دانشگاه آکسفورد در حال حاضر در حال آماده سازی یک میلیون دوز از یک پتانسیل COVID-19 واکسن هدف به آنها را آماده سپتامبر این تیم گفت: در روز جمعه. این محصول تنها ورود به مرحله تست اما با شروع تولید در مقیاس بزرگ در اوایل محققان امیدوارند که به صورت آماده با مقدار زیادی از دوز پس از آن تایید شده است.

"ما هرگز نمی تواند برخی از این چیزها در حال رفتن به محل کار" آکسفورد استاد vaccinology سارا گیلبرت به خبرنگاران گفت:. "نظر من این است که من فکر می کنم این یک فرصت بسیار قوی از کار."

14:00 حداقل 4.5 میلیارد نفر در حال حاضر در برخی از نوع مستند در سراسر جهان با توجه به شمارش توسط AFP news agency. برخی از 110 کشور یا سرزمین را دستور به حفظ جمعیت خود را در داخل و جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. سازمان ملل برآورد جمعیت جهانی در 7.79 میلیارد و مستند اقدامات هستند و بنابراین در حال حاضر موثر بر حدود 58 درصد از بشریت است. حدود یک ماه پیش تنها 500 میلیون نفر تحت مستند با توجه به گزارش.

13:19 بعد از اعلام ماسک صورت خواهد بود اجباری شروع دوشنبه آلمانی ایالت زاکسن گفت: این امر اجازه می دهد تا کوچک مذهبی تجمعات تا 15 نمازگزاران با یک واعظ و یک دستیار.

"این مهم است که برای بندگان به زندگی مذهبی ممکن است نیز گفت:" رئیس دولت مایکل Kretschmer.

با وجود مذاکرات بین مقامات فدرال و نمایندگان جوامع مذهبی در آلمان وجود دارد هنوز هیچ جدول زمانی قطعی برای لغو محدودیت در خدمات مذهبی در سراسر کشور.

13:00 در آلمان, خارجه زاکسن دستور ساکنان خود را برای پوشش بینی و دهان در حالی که خرید و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی. این اولین بار است که دولت به حفاظت از صورت اجباری پس از دولت ملی "ضروری و توصیه می شود" با پوشیدن ماسک دو روز پیش.

شهروندان نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک های پزشکی — یک روسری و یا مورد مشابه پوشش بینی و دهان کافی خواهد بود Saxony دولت برتر مایکل Kretschmer گفت: در روز جمعه.

منظور این است که مجموعه ای به رفتن به زور در روز دوشنبه.

12:55 در اتریش, موزه ها و کتابخانه ها را مجاز به باز کردن از اواسط ماه مهدولت گفت: در روز جمعه. این کشور اتحادیه اروپا بود که در میان اولین به اعلام تدریجی لغو مستند اقدامات و مغازه های کوچکتر باغ مراکز و فروشگاه های DIY افتتاح شده است پس از روز سه شنبه. در ضمن همسایه اسلوونی گفت: برخی از مغازه های کوچک اجازه داده می شود برای باز کردن از هفته آیندهاز جمله فروشگاه های سخت افزاری و تعمیر وسایل نقلیه و مغازه های پاک کننده ها و خشک. خرده فروشان تا 400 متر مربع (4,300 فوت مربع) آرایشگری و زیبایی فروشگاه ها برای باز کردن در مارس 4.

12:45 در اینجا آخرین است, از سراسر آسیا:

چین: رسمی مرگ و میر در ووهان مطرح شده حدود 50 درصد به تقریبا 4000 به علت دیر گزارش و مرگ و میر در خانه. مورد تعداد کمی افزایش یافت. چین همچنین ثبت آن بدترین نتایج مالی پس از سال 1970 با تولید ناخالص داخلی عقب 6.8 درصد بیش از سه ماهه. وزیر امور خارجه ژائو Lijian نیز متهم کرد دولت آمریکا از تلاش برای تغییر تمرکز خود را از نقص ترویج یک نظریه است که coronavirus فرار از یک آزمایشگاه است. آخرین آمار و ارقام: 83,760 عفونت 4,636 مرگ و میر 77,551 بازیافت.

هند: فعال سیاسی همچون آرونداتی روی گفت: DW که وضعیت در هند در حال نزدیک شدن به یک نسل کشی برای جمعیت مسلمانان. "تحت پوشش COVID دولت در حال حرکت به دستگیری دانشجویان جوان به مبارزه موارد در برابر وکلا در برابر ویراستاران ارشد, علیه فعالان و روشنفکران" او گفت:. آخرین آمار و ارقام: 13,495 آلوده 448 مرگ و میر 1,777 بازیافت.

اندونزی: کشور در حال حاضر دارای بیشترین تایید عفونت در جنوب شرق آسیا بیش از فیلیپین. این گزارش 407 موارد جدید. وزارت بهداشت می گوید آن انجام شده است 42,000 آزمون در سراسر کشور است. وجود دارد که بخشی از مستند در بیشتر جاکارتا منطقه ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر و محدود کردن سفر است. آخرین آمار و ارقام: 5,923 آلوده 520, مرگ و میر, 607 بازیافت.

ژاپن: نخست وزیر شینزو آبه ساخته شده است پرقدرت درخواست تجدید نظر به ملت به ماندن در خانه پس از موارد جدید آمار روزانه یک رکورد در توکیو. او همچنین اعلام کرد که پرداخت نقدی از 100 ، 000 ین ($930, €856) برای هر ساکن اقتصاد به افزایش است. ساکنان نیز شروع به دریافت قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت دوبله "Abenomasks" در مسخره "Abenomics" نام مستعار اعمال شده به نخست وزیر سیاست های اقتصادی در مصرف ، خانواده ها را دریافت خواهد کرد فقط دو ماسک که به طور قابل توجهی کوچکتر از حد نرمال ماسک. فرمانداران خواست تا دولت مرکزی برای جبران تعطیلی کسب و کار با ارائه 1 تریلیون ین در ویژه یارانه ها برای دولت های محلی. آبه همچنین حمایت های سازمان بهداشت جهانی پس از آمریکا به حالت تعلیق کمک های مالی خود را برای آژانس. آخرین آمار و ارقام: 9,231 آلوده, 190, مرگ و میر, 935 بازیافت.

مالزی: مقامات باید ثبت بالاترین افزایش روزانه در موارد پس از محدودیت در حرکت و کسب و کار تحمیل شده بود در مارس 18. محدودیت های مسافرتی ممکن است فراتر از مارس 28, هر چند بیشتر در بخش احتمالا مجاز به کار دولت گفت. و یک قایق حامل حدود 200 مسلمان Rohingya پناهندگان تبدیل شده به دور بیش از coronavirus نگرانی. آخرین آمار و ارقام: 5,251 موارد 86, مرگ و میر, 2,967 بازیافت.

پاکستان: صندوق بین المللی پول را تایید کرده است حدود 1.4 میلیارد دلار (€1.3 میلیارد دلار) در کمک های اضطراری برای کمک به پاکستان آب و هوا این بیماری همه گیر. شده است وجود دارد هیچ جارو مستند اما استان را توقیف مدارس و شرکت ها قرار دادن در حال حاضر اقتصاد ضعیف تحت فشار اضافی. پول ارائه شده تحت یک به اصطلاح سریع ابزار تامین مالی که موضوع یک کشور به تمام عیار برنامه اصلاحات. آخرین آمار و ارقام: 7,025 آلوده, 135, مرگ و میر, 1,765 بازیافت.

فیلیپین: رئیس جمهور رودریگو Duterte تهدید کرده است که به اعمال رزمی-قانون-شرایط برای اجرای monthlong مستند در اصلی منطقه شمال. او گفت: ارتش و پلیس را به شدت اجرا اجتماعی فاصله و منع رفت و آمد مگر اینکه انطباق را بهبود می بخشد. پلیس دریافته اند 120,000 نقض از جمله cockfighting و نوشیدن. هجده زندانیان و نگهبانان باید آزمایش مثبت و دیگری 30 زندانیان نشان داد علائم افزایش ترس از گسترش بیشتر از طریق اصلاح سیستم و باعث خواستار توده منتشر شده است. و برنامه ریزی اقتصادی وزیر Ernerso Pernia استعفا کرده است با استناد به دلایل شخصی و "تفاوت" با برخی از مقامات دولت. آخرین آمار و ارقام: 5,878 آلوده, 387, مرگ و میر, 487 بازیافت.

سنگاپور: شده است وجود دارد افزایش در موارد پس از آزمایش افزایش یافته بود در میان کارگران خارجی با خوشه های گزارش شده در شلوغ خوابگاه. مقامات در حال بررسی این که آیا آنها ممکن است امن تر اگر اسکان بدهند در لنگر کشتی های کروز. آخرین آمار و ارقام: 4,427 موارد 10 مرگ و میر 683 بازیافت.

کره جنوبی: مقامات می گویند که افزایش تعداد بیماران در حال آزمایش مثبت برای بار دوم در حال حاضر با داشتن بازیافت از اولین عفونت است. در حدود 2 ٪ از بهبود افراد دارای آزمایش مثبت دوباره این موارد به نظر نمی رسد به عنوان جدی و نه آنها به عنوان عفونی. مقامات می گویند این احتمال وجود دارد که ویروس در حال فعال به جای بیماران در حال reinfected. آمار و ارقام جدید نشان می دهد که نزدیک به 200 ، 000 نفر را از دست داده اند کار خود را بزرگترین ماهانه در مجموع پس از بحران مالی جهانی. آخرین آمار و ارقام: 10,635 آلوده, 230, مرگ و میر, 7,829 بازیافت.

تایوان: برای سومین بار در این هفته صفر در موارد جدید گزارش شده است. اما وزیر بهداشت می گوید هیچ برنامه ای برای بلند کردن هر گونه محدودیت. آخرین آمار و ارقام: 395 آلوده, 6, مرگ و میر, 166 بازیافت.

12:35 نماز عید فطر را می توان در خانه انجام می شود در میان همه گیر مفتی اعظم عربستان عبدالعزیز آل شیخ گفت: کشور Okaz روزنامه.

این مراسم مذهبی در ماه رمضان ماه رمضان روزه داری مجموعه ای از هفته آینده آغاز می شود و پس از آن عید فطر جشن معمولا در انجام مسلمان مکان عبادت است.

اما مقامات عربستان باید متوقف نماز در مساجد از اواسط ماه مارس.

"ماه رمضان را تراویح [شب] نماز را می توان در خانه اگر آن را نمی توان در مساجد با توجه به اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته برای مبارزه با گسترش coronavirus" مفتی اعظم عبدالعزیز آل شیخ مقاله گفت و اضافه کرد که همان اعمال را برای عید نماز.

12:05 روسیه به ثبت رکورد روزانه افزایش در تعداد از مردم با آلوده رمان coronavirus از 4,070. تعداد کل عفونت های کشور افزایش یافته است و به بیش از 32,000 مقامات در مسکو گفت. بیش از نیمی از موارد جدید گزارش شد در بیشتر منطقه مسکو. پایتخت معاون شهردار آناستازیا Rakova است گفت: این جمعیت آماده برای "دشوار هفته" جلوتر است.

12:00 وزیر دارایی اولاف شولز گفته است که در حالی که وجود دارد هیچ واکسن جامعه باید سازمان دهی مجدد خود را به طوری که کنترل عفونت سازگار با زندگی اجتماعی و اقتصادی. "ما باید به توسعه جدید طبیعی است که ما می توانید با ما برای چند ماه و احتمالا به سال جدید گفت:" Scholz.

11:15 اسپانیا روزانه مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته است به 585 تا از 551 روز پنج شنبه. در حالی که افزایش این رقم هنوز هم به دور از بیش از 900 مرگ و میر ثبت شده در اوج شیوع بیماری در اوایل ماه آوریل. اسپانیایی مقامات روز جمعه همچنین گفت که آنها تا به حال تجدید نظر در شمارش ساز, ساخت و ارقام سخت به مقایسه قبلی روزانه عوارض. تعداد کلی coronavirus موارد رز به 188,068 روز جمعه از 182,816 در پنجشنبه 2.9% افزایش می دهد.

10:50 به SARS-CoV-2 رمان coronavirus ادعا کرده است زندگی بیش از 5000 نفر در بلژیک. گریم آمار تایید می کند این کشور را بالا سرانه مرگ و میر نسبت در مقایسه با بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی است. بیشتر 313 مرگ و میر ثبت شد در 24 ساعت گذشته به تنهایی در کشور 11.5 میلیون نفر جمعیت هل دادن کلی تلفات به 5,163. نیمی از مرگ و میر بودند از سن مراقبت از خانه و مقامات بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری روزانه و نیمی دیگر از بیمارستان.

در همسایه هلند, مرگ و میر کلی در این هفته از آوریل 6-12 بودند در حدود 2000 بالاتر از آنها خواهد بود به طور متوسط. حدود 5000 نفر در هلند کشته شدند که روز ملی آمار گفت: از از 2900 سال قبل. موسسه ملی بهداشت عمومی نسبت 971 مرگ و میر به COVID-19 هفته.

10:30 نورمن هانترسابق انگلستان فوتبالیست بود که بخشی از این کشور در سال 1966 جام جهانی-پیروزی تیم ملی درگذشت به عنوان یک نتیجه از عفونت با رمان coronavirus. سابق لیدز یونایتد مدافع که لقب "نیش Yer پا" به دلیل سختی مقابله شد و بستری در بیمارستان در هفته گذشته و درگذشت اوایل روز جمعه باشگاه سابق خود گفت.

10:15 آلمان وزارت کشور می گوید هیچ برنامه ای در این مرحله برای نرم کردن محدودیت های مذهبی در مجالس و خدمات است.

پس از یک جلسه شامل نمایندگان ادیان مختلف سخنگوی این وزارت گفت که این موضوع به احتمال زیاد خطاب در پایان این ماه است. نمایندگان مسیحی و یهودی و مسلمان و ادیان بودند در حال حاضر برای مذاکرات با معاون وزیر کشور Markus کربر.

مذاکرات بین دولت فدرال و آلمان متحده به بازبینی coronavirus اقدامات با توجه به برگزار می شود, در مارس 30.

مذهبی و گردهمایی ها در حال حاضر ممنوع تا زمانی که ممکن است 4.

10:00 اتریش تنظیم شده است به اجازه می دهد, موزه ها و برخی از دیگر فضاهای فرهنگی برای بازگشایی از اواسط ماه مه به عنوان بخشی از کشور را گام به گام سست شدن coronavirus محدودیت.

اتریش معاونت ورنر Kogler گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که هیچ تاریخ خاص تا به حال هنوز تعیین شده است. او اضافه کرد که رویدادهای بزرگ است که شامل بسیاری از مردم در نزدیکی مانند جشنواره ها باقی خواهد ماند ممنوع تا اوت 31.

09:45 It شده است بیش از یک ماه پس از آخرین بازی بود و بازی در بوندسلیگاو با فصل هنوز به طور نامحدود به حالت تعلیق فوتبال, طرفداران از دست رفته مورد علاقه خود را ورزش. اما بسیاری از آنها ضربه زدن به روحیه تیم خود برای کمک به دیگران که در حال مبارزه تحت coronavirus مستند.

09:30 رئیس جمهور از پل-Ehrlich, موسسه فدرال آلمان موسسه واکسن و biomedicinesاعلام کرده است که این کارآزمایی بالینی یک واکسن به زودی در جریان در کشور است. با توجه به کلاوس Cichutek چهار آزمایش های بالینی در حال حاضر شده است در سطح بین المللی آغاز شده اما پیش بینی آزمایشی خواهد بود برای اولین بار در آلمان است.

در حالی که روند تصویب واکسن نمی نیاز به یک زمان طولانی Cichutek گفت: توسعه نسخه ای که موثر بود و از لحاظ جسمی قابل تحمل بود و اغلب یک روش طولانی.

09:15 Spahn همچنین تایید کرد که از ماه مه بیمارستان در آلمان شروع خواهد شد را به یک "گام به گام و با احتیاط" بازگشت به حالت عادی تکرار نظرات زودتر به پخش عمومی چیست ؟

از ماه مه به بعد Spahn گفت: حدود 25 تا 30 درصد از تخت های مراقبت ويژه با هواکش خواهد بود نگهداری رایگان برای COVID-19 بيمار با تخت های بیشتر اختصاص داده شده به غیر COVID-19 مراقبت های پزشکی. "ما نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن تعداد زیادی از تخت 10,000 تخت های مراقبت ويژه رایگان در دراز مدت" گفت: Spahn.

در اواسط ماه مارس وزیر خواستار آن شدند که تمام برنامه ریزی درمان و عملیات باید به تعویق افتاد به نگه داشتن برخی از 10,000 تخت های مراقبت ويژه رایگان برای بیماران مبتلا به رمان SARS-Cov-2 ویروس. Spahn گفت: او می دانست که نگرانی در مورد به تعویق افتاد روش عمده بار هر دو از نظر جسمی و روانی برای بسیاری از بیماران است.

"شش از هفت Covid-19 بیماران مبتلا به موارد خفیف و می تواند به درمان به صورت سرپایی," او گفت: Spahn. این بدان معنی است که بیمارستان ها می تواند تمرکز منابع خود را در موارد جدی تر.

09:00 بیشتر از ینس Spahn که به گفته او باز است به احتمال بیشتر خارجی COVID-19 بيمار بودن را به آلمان برای درمان. Spahn گفت که او خواهد بود صحبت کردن به همتایان اروپایی در مورد دامنه چنین کمک.

صحبت کردن در کنار وزیر بهداشت رئیس دولت در سازمان کنترل و پیشگیری از بیماری های رابرت کخ موسسه نیز صحبت از یک "واقعا خوب نتیجه موقت." اما Lothar Wieler همچنین هشدار داده است که این هفته شاهد بزرگترین افزایش در تعداد مرگ و میر به تاریخ.

08:40 وزیر بهداشت ینس Spahn داده است ارزیابی مثبت از آلمان را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. Spahn به خبرنگاران در برلین که افزایش COVID-19 موارد نبود نمایی دیگر, اما خطی. او گفت: پیشرفت این بیماری در آلمان بوده و تحت کنترل در آورد.

آمار و ارقام منتشر شده در اوایل روز جمعه توسط موسسه کخ رابرت آلمان کنترل بیماری مرکز نشان می دهد که تعداد افراد آلوده توسط هر فرد با COVID-19 کاهش یافته است به 0.7 از بیش از 1 فقط چند روز پیش. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: این هفته است که این به اصطلاح نرخ تولید مثل یک شاخص کلیدی برای دولت برای تصمیم گیری در آرامش مستند.

سیستم بهداشت و درمان تا به حال در هیچ زمان غرق شده تا کنون" Spahn گفت.

از آوریل 12, Spahn اشاره کرد این کشور نیز تا به حال بیشتر مردم از بهبود COVID-19 از فعال موارد است.

کارشناسان می گویند در اوایل و گسترده تست کمک آلمان برای محدود کردن شیوع. Spahn گفت: این کشور تا کنون انجام شده 1.7 میلیون آزمون و قادر به انجام 700,000 یک هفته در صورت لزوم.

08:30 دولت آلمان را در انتظار یک تصمیم در مورد میزان آلمانی ها بودند که به خانه آورد در بازگشت پرواز به عنوان coronavirus مستند شروع باید ملزم به پرداخت. در حالی که وجود دارد تنظیم است که چنین افرادی باید پرداخت مبلغی معادل با هزینه عادی اقتصاد, صدای تیک تیک, وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: مدارک را به صبر کنید.

"ما آن را در انتظار نگه داشته در حال حاضر از آنجا که ما هیچ زمان و در همه به مقابله با چنین مسائل اداری" Maas گفت. "ما تصمیم گیری در برخی از نقطه در نحوه برخورد ما با این هزینه ها و این که آیا افرادی که با استفاده از بازگشت پروازهای مورد نیاز خواهد بود برای کمک."

عملیات پرواز بازگشت مسافران خانه به آلمان هنوز هم در حال وقوع از آفریقای جنوبی و نیوزیلند.

08:00 رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تهدید کرده است که یک حکومت نظامی-سبک سرکوب کسانی که نقض قرنطینه محدودیت های اصلی منطقه شمال کشور است.

Duterte گفت که منظور از ارتش و پلیس به شدت اعمال اجتماعی فاصله و منع رفت و آمد اگر انطباق را بهبود نمی بخشد. پلیس گفت: آنها مواجه برخی از 120,000 افراد برای شکستن قوانین از جمله افرادی که درگیر در cockfighting و نوشیدن sprees.

"شما انتخاب کنید. من آن را دوست ندارم" Duterte گفت:, و اضافه کرد که او را مجبور به چنین اقدامات "اگر این کشور به خطر بیافتد می شود و شما نمی خواهد نشان دادن نظم و انضباط است."

07:45 چین کرده است و وزارت خارجه وجود دارد گفت: "هرگز هیچ پوشش" پس از اخبار قبل از آن که مرگ و میر در ووهان بود بسیار بالاتر از در ابتدا گزارش شده است. (ببینید 04:30 مطالب). بازگشت در ماه فوریه DW صحبت به چینی مورخ ژانگ لیفان. او به ما گفت همه گیر تا به حال در معرض برخی از مهم نقص در چین سیستم حکومت است که او می گوید: "باقی می ماند توتالیتر و سلسله مراتبی" جلوگیری از شیوع بیماری از حال موجود است.

خواندن مصاحبه کامل در اینجا

DW همچنین نگاه کرد که آیا چین استبدادی رهبری در واقع کمک به افزایش شیوع این ویروس با رسمی عفونت اعداد پایین نگه داشته در ابتدا.

07:40 , آلمانی, وزیر اقتصاد پیتر Altmaier است صحبت به نمایندگان برخی از 29 انجمن های صنعت با توجه به سرعت شروع کردن اقتصاد که از آن می شود ممکن است. Altmaier گفت: این بحث را پوشش دولت کمک بسته های کسب و کار و همچنین به عنوان یک شل شدن محدودیت در تجارت است.

07:10 پرنس ویلیام بریتانیا خارجه 99 سال از جنگ جهانی دوم است که مطرح شده است و بیش از 17 میلیون پوند ($21.1 میلیون €19.6 میلیون دلار) برای خدمات بهداشت ملی با راه رفتن دور از باغ خود به عنوان "مطلق افسانه است."

کاپیتان تام مور در اصل با هدف افزایش متوسط 1000 پوند در میان coronavirus بحران با تکمیل چالش های پیاده روی 100 دور پیش از تولد 100. به لطف رسانه های اجتماعی تلاش و توجه ملی را به دست آورد.

"این فوق العاده است که هر کس است که با الهام از داستان خود را و عزم خود را گفت:" شاهزاده.

07:00 مسلمانان در هند در حال مواجهه با حملات و تحریم در میان coronavirus بحران است. دویچه وله Nimisha Jaiswal سفر به شمال شهر میروت برای پیدا کردن که چرا مسلمانان هستند که مقصر چه برخی از مردم محلی خواستار "تاج جهاد" است.

06:45 یک تماس-ردیابی برنامه برای پیگیری گسترش coronavirus آماده خواهد شد برای آلمانی ها برای دانلود و استفاده بر روی گوشی های هوشمند خود را در سه تا چهار هفته وزیر بهداشت ینس Spahn می گوید.

آلمان فدرال و دولت ایالتی رهبران باید گفت که آنها را حمایت داوطلبانه استفاده از این برنامه هنگامی که در دسترس, بنابراین کاربران گوشی های هوشمند می توانید به سرعت یاد بگیرند که اگر و زمانی که آنها تا به حال شده است در معرض تماس با فرد آلوده.

توسعه دهندگان در حال کار سخت برای اطمینان از حفاظت از داده ها استاندارد هستند "به عنوان کامل که ممکن است" Spahn گفت: پخش عمومی چیست ؟

"برای آن را واقعا خوب به آن نیاز دارد بیشتر شبیه به سه تا چهار هفته به جای دو هفته" Spahn گفت.

آلمان پنجم-بیشترین تعداد COVID-19 نفر از پشت, ایالات متحده آمریکا, اسپانیا, ایتالیا و فرانسه در حدود 134,000 اما آن را نگه داشته و مرگ و میر را به یک نسبتا کم 3,868 تشکر در بخشی اولیه و آزمایش های گسترده.

اما آلمان شده است محتاط تر از برخی از کشورهای آسیایی با استفاده از فن آوری دیجیتال برای مبارزه با گسترش COVID-19 مهار توسط اروپا و دقیق اطلاعات قوانین حفظ حریم خصوصی. Spahn گفت: کشور در حال مقابله با موج اول آن شیوع کروناویروس با تشکر اجتماعی فاصله اقدامات که گرفته شد.

سیستم بهداشت و درمان هنوز هم نیاز به فقط یک سوم از مجموع آن مراقبت و تنفس تخت برای مقابله با COVID-19 بیماران, او گفت:. اما ایجاد توازن بالینی ارائه — اجازه می دهد به تعویق افتاد درمان و عملیات از سر گرفته شود — خواهد بود که ممکن است از شروع ممکن است.

06:15 اروپایی فروش خودرو کاهش یافته و به 55 درصد در ماه گذشته به عنوان مستند اقدامات به اثر رفت در بسیاری از کشورها این صنعت انجمن تجارت روز جمعه گفت.

"تمام 27 بازارهای اتحادیه اروپا قرارداد در مارس اما ایتالیا در زمان بزرگترین ضربه با ثبت نام در حال سقوط توسط 85.4% به 28,326 اتومبیل های جدید" اروپا تولید کنندگان خودرو انجمن گفت.

05:30 به شورای مرکزی مسلمانان در آلمان درخواست کرد برای جوامع به ادامه پایبندی به اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

"آن را به عنوان دشوار است برای ما به حفظ مساجد بسته در طول ماه رمضان آن است که ما مذهبی و مدنی مسئولیت را به انجام درست آن در این زمان گفت:" رئیس شورای Aiman Mazyek.

حفاظت از سلامت و زندگی بشر تا به حال به از بالاترین اولویت در طول همه گیر Mazyek گفت. در ضمن آلمان معاون وزیر کشور Markus کربر ستایش تعهد از جوامع مسلمان به مبارزه با کروناویروس. آنها تا به حال نشان داده شده است "درجه بالایی از مسئولیت و همبستگی با جامعه ما," او گفت:. "این تجدید و تقویت انسجام در جامعه ما است."

کربر به ملاقات مذهبی و رهبران جامعه از مسیحی و یهودی و مسلمان با مذاهب و بعد از آن در روز جمعه برای بحث در مورد چگونگی ادامه می آید به کلیسا معبد و مسجد خدمات در آینده است.

05:20 دانمارک تنظیم شده است برای استراحت اجتماعی فاصله محدودیت از دوشنبه اجازه می دهد برخی از کسب و کارهای کوچک مانند آرایشگری, سالن زیبایی و رانندگی مدارس برای بازگشایی شده است.

چنین شرکت بودند توقیف ماه گذشته به عنوان بخشی از یک مستند برای مهار گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

04:58 تعداد گزارش شده عفونت در آلمان افزایش یافته است 3,380 به 133,830 با توجه به این کشور رابرت کخ موسسه (RKI). تعداد مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از عفونت با رمان coronavirus SARS-CoV-2 افزایش 299 ظرف 24 ساعت به 3,868. برخی از 81,800 بيماران گزارش شده به عنوان بهبود در اطراف 4,700 بیش از روز قبل.

آمار و ارقام گردآوری شده توسط RKI بستگی به داده های در حال انتقال از دولت های ایالتی و محلی به سطح ملی یک معنی آنها می تواند متفاوت باشد برای کسانی منتشر شده در زمان واقعی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

04:45 در نور از آن تجدید نظر ووهان ارقام گرفتن در اینجا در یک گزارش DW از خیابان های این شهر فقط چند روز پیش.

ادامه مطلب: آنچه زندگی است مانند در پست-مستند ووهان?

04:30 چین در شهر ووهان — اصلی کانون شیوع کروناویروس — تجدید نظر تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر توسط 1,290 به 3,869 مقامات محلی گفت. که نشان دهنده افزایش 50 ٪ در اوایل ارقام است.

دولت هوبئی استان که ووهان است و این سرمایه در بیانیه ای گفت که تعداد تلفات بوده است تجدید نظر شده تا با توجه به اواخر گزارش از موسسات پزشکی است. علاوه بر این برخی از coronavirus بیماران در خانه درگذشت, در حالی که بیمارستان بودند غیرمنتظره در مراحل اولیه.

کلی دقت از چین coronavirus داده شده است سوال هر دو در خارج از کشور و توسط خود این کشور شهروندان است.

03:30 ما پرواز اخراج مهاجران از گواتمالا شده اند به طور موقت به حالت تعلیق پس از آخرین پرواز انجام مهاجران که تست مثبت برای coronavirus. از 76 نفر در پنج شنبه پرواز, 44 گزارش شد که آزمایش مثبت است.

"گواتمالا در حال همکاری با مقامات ایالات متحده برای ارزیابی وضعیت سلامت Guatemalans بازگشت و در روزهای اخیر" سخنگوی ریاست جمهوری گواتمالا گفت.

02:30 نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها فکر می کنم که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات برای مقابله با تهدید coronavirus بودند بیش از حد آهسته بر اساس یک نظرسنجی جدید انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو. بررسی های انجام شده بین 7 آوریل و مارس 12 با استفاده از یک نمونه از 4,917 بزرگسالان آمریکایی.

در حالی که 65 درصد احساس کردند که پاسخ های اولیه بیش از حد آهسته 52% احساس کردند که نظرات خود را در این بیماری همه گیر در حال حاضر با هدف ساخت آن را نگاه بهتر از آن واقعا است. نزدیک به 40 درصد احساس کردند که نمایندگی خود از بحران است دقیق و 8% گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت این وضعیت به نظر می رسد بدتر از آن است.

Trump gestures during a press conference (picture-alliance/dpa/AP/A. Brandon)

اکثر آمریکایی ها گفت: آنها بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به کروناویروس بحران بیش از حد به آرامی

02:10 اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آمار رسمی نشان داد در روز جمعه. این اولین بار بود که چنین کاهش پس از پایان انقلاب فرهنگی در سال 1976.

تاریخی انقباض برای اولین بار پس از چین شروع به انتشار فصلنامه محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده ها در سال 1992 در جهان و دومین اقتصاد زیر می آید گسترده تعطیلی ناشی از شیوع کروناویروس آغاز شد که در چین در اواخر سال گذشته و تعطیل کارخانه های حمل و نقل و مراکز خرید.

در طول دوره از سال 2020 مستندات را در سراسر جهان گسترش قرار دادن یک عمده دمپر در تجارت جهانی.

در یک چهارم در سه ماهه اساس تولید ناخالص داخلی چین کاهش یافت 9.8 درصد در سه ماه اول سال اداره ملی آمار گفت که در مقایسه با انتظارات برای یک 9.9% انقباض و 1.5 درصد رشد در سه ماهه قبلی است.

02:05 صدها نفر از کارگران صنایع پوشاک در بنگلادش به خیابان ها ریختند و تقاضای عدم پرداخت حقوق پس از کارخانجات به حالت تعلیق عملیات بیش از coronavirus-مستندات مربوط در سراسر جهان است. تظاهرات برگزار شد در بخش هایی از داکا در حالی که کارگران نیز مسدود کردن یک بزرگراه در خارج از بنگلادش سرمایه است.

بسیاری از معترضان را سرزنش مارک های بین المللی مانند Wal-Mart, H&M, و, Marks & Spencer برای لغو سفارشات به ارزش 3.2 میلیارد دلار است که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار 2.26 میلیون کارگر در این صنعت است.

قابل توجه صنعت نساجی حساب برای نزدیک به 85 درصد از بنگلادش $40 میلیارد دلار صادرات سالانه.

01:45 در تلاش برای کنترل گسترش ویروس مکزیک را محدود حرکت بین مکان هایی شده اند که به شدت تحت تاثیر coronavirus رئیس آندرس مانوئل لوپز Obrador اعلام کرد. این است که عمدتا محدود به شهرهای بزرگ باعث به مقامات کمربند خاموش بسیاری از شهرها شده اند که آسیب دیده توسط ویروس.

مکزیک گزارش شده 450 موارد جدید و 37 جدید مرگ و میر در آوردن این کشور در مجموع شمارش به 6,297 موارد و 486 مرگ و میر.

01:05 نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند در محل باقی می ماند برای یک سال. او گفت: این موضوع تا حد زیادی به دلیل عدم اطمینان در مورد توسعه یک واکسن یا راه های جدید برای درمان COVID-19 بیماری کشنده ناشی از رمان coronavirus.

"اجتماعی فاصله چیزی است که ما باید بسیار مورد استفاده قرار گیرد به" موریسون گفت: ایستگاه رادیویی محلی 3AW. "این می تواند یک سال, اما من نه گمانه زنی در مورد آن است." اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند برای حداقل یکی دیگر از چهار هفته او اضافه شده است.

00:20 رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد برای شروع نورد اجتماعی فاصله اقدامات با هدف مهار گسترش این رمان coronavirus.

تحت یک طرح عمل لقب "باز کردن امریکا دوباره" کاخ سفید گفت: دولت فرمانداران می تواند در بلند اقدامات در سه مرحله. تحت فاز یک این طرح کلیساها و سالن های ورزشی می تواند باز "تحت سخت فیزیکی فاصله پروتکل." اما گروه گردش نباید بیش از 10 نفر.

این بیماری همه گیر است و باعث گسترده اقتصادی خرید اینترنتی تحریک تاریخی میزان بیکاری در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است برای ضربه زدن به اقتصاد ایالات متحده را به اقدام قبل از انتخابات ریاست جمهوری قرار است در ماه نوامبر.

آمار از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 32,900 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده و نزدیک به 630,000 تایید عفونت.

سازگاری با پنج coronavirus اخبار در اینجا: ما پرده برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

dj, rc, دیدن, ls/msh (Reuters, AP, AFP, dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب