Coronavirus آخرین: آلمان COVID-19 موارد تقریبا دو

تعداد coronavirus موارد در آلمان به شدت افزایش یافته است; داده های رسمی نشان می دهد عفونت رسیده اند 129 در مقا

توسط PATRIS-FUN در 11 اسفند 1398

تعداد coronavirus موارد در آلمان به شدت افزایش یافته است; داده های رسمی نشان می دهد عفونت رسیده اند 129 در مقایسه با 66 در روز شنبه. بیش از نیمی از آنها در ایالت نوردراین-وستفالن. دنبال آخرین اخبار از DW اینجا.

  • در حال حاضر وجود دارد بیش از 86,000 موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 3000 مرگ و میر
  • آمریکا تایید کرد, اول خود را coronavirus مرگ, آیا به عنوان استرالیا و تایلند
  • ایتالیا متعهد €3.6 میلیارد دلار برای مقابله با COVID-19
  • Coronavirus موارد در آلمان افزایش به 129, با 16 داشتن بهبود

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

همه به روز رسانی در زمان هماهنگ جهانی (UTC/GMT).

17:38 آلمان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری موسسه کخ رابرت می گوید نه از آلمان 16 متحده در حال حاضر موارد COVID-19 با فرانکفورت, هامبورگ و برمن در میان شهرستانها گزارش اول خود را با عفونت. تعداد افراد آلوده به افزایش به 129 روز یکشنبه از 66 روز شنبه.

از این تعداد 74 نفر تایید شده اند) در ایالت نوردراین-وستفالن — آلمان پرجمعیت ترین دولت این حساب برای نزدیک به نیمی از همه موارد در کشور است. کشورهای با بالاترین تعداد عفونت بایرن با 23 مورد و بادن-وورتمبرگ که گزارش در مجموع 15 تایید عفونت.

17:00 ایتالیا اعلام کرده است یک بسته محرک اقتصادی به ارزش €3.6 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کار در سراسر همه بخش مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus. این اقدامات خواهد بود در محل قرار داده و تا پایان هفته آینده گفت: ایتالیا با وزیر دارایی روبرتو Gualtieri صحبت به روزنامه La Repubblica.

15:58 "من تخمین می زنند که لازم است واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال گفت:" آلمان وزیر کشور Horst Seehofer, صحبت به روزنامه آلمانی Bild am Sonntag.

"ما نیاز به شکستن زنجیره ای از عفونت" افزود: وزیر کشور.

15:37 در سوئیس دو دبیرستان کلاس شده اند قرنطینه پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای COVID-19.

15:30 ژاپن صادر کرده است جدید, سفر هشدار, ترغیب شهروندان خود را به سفر به کره جنوبی Daegu و Cheongdo مناطق و همچنین اجتناب از هر گونه غیر فوری سفر به سه منطقه در شمال ایتالیا که در آن ویروس برخورد کرده است.

15:15 تصاویر ماهواره ای منتشر شده توسط ناسا و آژانس فضایی اروپا نشان می دهد کاهش چشمگیر آلودگی از سطوح در سراسر چین است. ناسا گزارش روز شنبه که کاهش سطح دی اکسید نیتروژن است که "حداقل تا حدودی" با توجه به رکود اقتصادی ناشی از ویروس است.

An image showing dramatic decline in pollution over China

یک کاهش چشمگیر در آلودگی هوا بیش از چین است 'حداقل تا حدودی با توجه به کاهش در فعالیت های اقتصادی ناشی از کوروناویروس

 15:08 جمهوری چک گزارش اول خود را سه مورد از coronavirus. چک, وزیر بهداشت آدم Vojtech تایید یکشنبه که دو چک اتباع که در ایتالیا و آمریکا که به مطالعه در جمهوری چک در حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

14:45 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که هر کسی از ورود تعیین شده در معرض خطر کشور را به نمایش در هر دو قبل از سوار شدن به هواپیما و در هنگام ورود. وی مدت کوتاهی پس از مرگ از coronavirus ثبت شده در کشور است. مقامات بهداشتی در آمریکا طرح "اساسا" گسترش تعداد تست کیت برای این ویروس در هفته های آینده.

14:33 عربستان سعودی گفت: آن را به حال آماده 25 بيمارستان با مجموع 2,200 تخت برای مقابله با هر گونه موارد که ممکن است شناسایی شده در کشور است. مقامات گفتند که این یک اقدام احتیاطی است که همچنین شامل بستن مرزهای خود به زائران خارجی.

14:20 مقامات بهداشتی در انگلستان تایید کرد که وجود داشته است 12 new موارد مثبت coronavirus آوردن این کشور به طور کلی به 35. کشور افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin گفت: یکی از بیماران جدید "تا به حال هیچ مربوط به سفر است و هنوز روشن نیست که آیا [بیمار] قرارداد آن را به طور مستقیم و یا غیر مستقیم از فردی که به تازگی از خارج از کشور."

14:21 نیجریه, گزارش 100 نفر ممکن است در معرض این کشور اولین مورد از coronavirus با توجه به آبوجا را به کمیسیون بهداشت و درمان.

14:15 سازمان از نمایشگاه کتاب لایپزیگ یکشنبه اعلام کرد در توییتر که آنها برنامه ریزی برای رفتن پیش با این رویداد در مارس 12-15. این کتاب نشان می دهد که آلمان در دومین پس از نمایشگاه کتاب فرانکفورت. بیش از 286,000 بازدید کنندگان با حضور در این نمایشگاه در سال گذشته صورت گرفت که در بیش از 100 مکان در سراسر آلمان شرقی شهرستان است.

14:05 در ایالت بایرن آلمان در مجموع چهار COVID-19 مورد تایید شدند از جمله یک کارمند در ماشین ابزار تولید کننده DMG Mori. شرکت بسته باقی می ماند در روز دوشنبه و سه شنبه مؤثر در مجموع 1600 پرسنل در Ostallgäu گیاه.

14:02 تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان شروع به پریدن کرد به 117 از 66 موسسه کخ رابرت برای کنترل بیماری گفت: در روز یکشنبه. بیش از نیمی از موارد این کشور پرجمعیت ترین ایالت نوردراین-وستفالن. چندین مدارس و مهد کودک باقی خواهد ماند و بسته به روز دوشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بعد از چند تن از اعضای هیات آزمایش مثبت برای ویروس.

12:46 ارمنستان خود را تایید کرده است اولین COVID-19 مورد است. حدود 30 نفر بودند که در تماس با بیمار نیز قرار داده شده در انزوا ارمنستان نخست وزیر Nikol Pashinyan گفت: در Facebook.

12:21 "روشن است که این ویروس است به اوج خود رسیده," عفونت های ویروسی و واکسن متخصص محمد منیر گفت: DW.

"این نگران کننده است که این بیماری رسیده است افرادی که هیچ شناخته شده در تماس با ویروس," او اضافه شده است. او توضیح داد که این واقعیت که این ویروس نسبتا کم نرخ مرگ و میر اجازه می دهد تا آن را به گسترش سریع تر از طریق جوامع است.

11:58 پاریس, موزه لوور, بسته باقی خواهد ماند امروز با توجه به جلسه هیات مورد coronavirus باعث صف های طولانی از گردشگران می شود ناراضی است.

11:25 ایران, تایید مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 54 آوردن تعداد کل موارد در کشور به 978.

سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: موارد جدید تایید شد در تعدادی از شهرستانها از جمله مشهد ،

بیشتر بخوانید: را گرمتر آب و جلوگیری از گسترش coronavirus?

09:43 قرنطینه در منطقه هاینزبرگ در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور به پایان رسید و امروز صبح اجازه می دهد صدها نفر از مردم را به ترک خانه های خود.

09:32 انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گزارش داد که دولت بریتانیا در حال برنامه ریزی در مورد این بیماری همه گیر می شود "بسیار بدتر است."

نخست وزیر بریتانیا مت Hancock خواهد صندلی واکنش اضطراری جلسه کمیته در روز دوشنبه. انگلستان تا به حال 23 موارد گزارش شده و مرگ است.

09:28 COVID-19 رسیده است و کوچک کشور اروپایی لوکزامبورگ به وزیر بهداشت گزارش شده است.

08:58 ایتالیا به معرفی اقدامات برای مقابله با کروناویروس به مقدار €3.6 میلیارد دلار ($3.9 میلیارد دلار) و 0.2 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را.

08:30 یک یادآوری است که سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است در برابر جعلی coronavirus اطلاعات در وب است.

08:23 کره جنوبی گزارش کرده است 586 موارد جدید در روز یکشنبه در آوردن کل خود را به بیش از 3,700. کره جنوبی است که تا کنون بزرگترین ملی در مجموع از هر کشوری به جز چین.

"دولت در حال حاضر به راه انداختن همه از پاسخ پس از افزایش بحران هشدار به بالاترین سطح" رئیس جمهور مون جائه-در گفت.

07:32 چین خواهد شد و اقدامات لازم برای بازگرداندن شهروندان خود را در کشور به طور جدی تحت تاثیر coronavirus اگر لازم است یک مقام وزارت خارجه گفت: در روز یکشنبه.

Cui هدف ساخته شده که نظرات در اخبار توجیهی نه نام خاص هر کشور است.

07:13 بازارهای سهام در کشورهای خلیج فارس را فرو برد در شروع معاملات. این عربستان بزرگترین در منطقه پایین بود 3.1%.

06:39 مکزیک تایید چهارم آن موارد از coronavirus به عنوان تعدادی از موارد در آمریکا همچنان به رشد.

06:15 ژاپن تایید کرده است یکی دیگر از مرگ COVID-19 یک مرد در 70s در هوکایدو. مقامات می گویند او ممکن است گرفتار بیماری در بیمارستان.

ادامه مطلب: Coronavirus: در حال ژاپن تعطیلی مدارس یک حرکت سیاسی برای صرفه جویی در بازی های المپیک ؟

Staff disinfect a train station in Daegu, South Korea

ستاد ضد عفونی کردن یک ایستگاه قطار در دائگو کره جنوبی

05:32 برخی از اعضای "فرقه ای" کلیسا در قلب کره جنوبی شیوع کروناویروس سفر کرده بود ووهان در چین با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

04:45 تایلند ثبت شده خود را برای اولین بار coronavirus مرگ است. 35 سال است که نیز تا به حال تب دانگ جان از ویروس.

04:00 ارمنستان تایید کرد که 29 ساله که به تازگی در بازگشت از سفر به ایران اولین بار در کشور مورد کوروناویروس. رییس جمهور گفت: انسان در خوب و بیماری طبی است که مقامات برنامه ریزی برای منزوی کردن همه کسانی که تا به حال شده است در تماس با او.

03:00 توکیو ماراتن رفتم جلو به عنوان برنامه ریزی شده اما با فقط 200 نخبگان رقبا. مقامات مدرج پشت این رویداد در تلاش برای مبارزه با شیوع. مختلف, رویدادهای ورزشی در سراسر کشور شده است لغو و یا به تعویق افتاد.

03:30 استرالیا تایید کرده است اول آن COVID-19 مرگ است. قربانی 78 ساله که قرنطینه پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن است. او در میان بیش از 150 استرالیایی گرفته رگ.

03:10 ما حامل خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد این امر تعلیق همه ما پرواز به میلان پس از یک "سطح 4 - سفر نیست" مشاوره توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده در مناطق ایتالیا لمباردی و ونتو.

02:15 کره جنوبی گزارش داد 376 جدید کروناویروس, موارد بالا بردن کشور تعداد کل عفونت به 3,526.

01:00 چین تایید کرده است 573 جدید کروناویروس موارد افزایش بیش از 100 از روز قبل.

00:20 ایرلند خود را تایید کرده است اولین مورد از coronavirus. فرد آلوده شد مربوط به یک منطقه آسیب دیده از شمال ایتالیا.

00:10 ایالات متحده تنظیم شده است به گسترش آن محدودیت های مسافرتی در ایران به عنوان بخشی از خود را مهار استراتژی است. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: این امر ممنوعیت ورود برای اتباع خارجی که در ایران گذشته 14 روز.

23:05 وضعیت اضطراری اعلام شده است در ایالت واشنگتن آمریکا پس از یک مرد درگذشت COVID-19 و بیش از 50 نفر در یک مرکز پرستاری بودند در حال آزمایش برای ویروس.

23:00 عنوان خوانده شده چگونه همه چیز آشکار در روز شنبه را در اینجا: Coronavirus: بیش از 85000 نفر آلوده جهان

kmm اد jcg/aw (Reuters, AP, AFP, dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب