Coronavirus آخرین: آلمان آماده کمک به احیای اروپا

آلمان تمرکز بر احیای اروپا زمانی که طول می کشد سکان ریاست اتحادیه اروپا. در ضمن آلمان وزیر بهداشت برنامه ای بر

توسط PATRIS-FUN در 6 اردیبهشت 1399

آلمان تمرکز بر احیای اروپا زمانی که طول می کشد سکان ریاست اتحادیه اروپا. در ضمن آلمان وزیر بهداشت برنامه ای برای افزایش درمانگاه ظرفیت برای غیر COVID-19 بيمار. دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 51,000 که مردم در ایالات متحده ساخت آن کشور با بیشترین مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر
  • کشورهای اروپایی مشخص شده اند چگونه آنها برنامه ریزی برای سهولت مستند محدودیت
  • مقامات آلمانی خواسته اند که احتیاط بیش از کاهش بیشتر شیوع اقدامات

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

11:41 coronavirus مرگ و میر در ایران افزایش یافته 76 بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 5,650 یک سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد در تلویزیون دولتی.

تعداد کل موارد توسط صعود 1,134 — معنی مجموع 89,328 مردم آلوده شده است پس اولین مورد گزارش شده در فوریه 19. در حال حاضر وجود دارد 3,096 بیماران تلقی می شود در یک شرایط بحرانی kianush می Jahanpur گفت.

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi گفت: ایران روزانه, مرگ, شمارش کاهش یافته بود و تقریبا 70 درصد از اوج خود در حالی که تعدادی از بیمارانی که در بیمارستان بستری شده بود با این بیماری تاکنون حدود نیمی.

ایران سخت ترین-آمار کشور در خاورمیانه است و دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض.

11:20 در آلمان و حزب سبز است به نام برای €250 (270 دلار) کوپن صادر می شود به شهروندان برای استفاده در کوچک مغازه های محلی و سلیقه در غذا-کسب و کار مرتبط.

سبزی منتشر شد یک مقاله به عنوان گزارش شده توسط مجله خبری اشپیگلگفت: پیشنهاد کوپن تنها می تواند مورد استفاده در اماکن تحت تاثیر زمان مستند اقدامات نتیجه معتبر نخواهد بود در سوپر مارکت ها و یا داروخانه ها. این پیشنهاد نیز ممنوع با استفاده از کوپن برای فروشگاه های آنلاین.

برخی از مغازه های کوچک در حال حاضر بازگشایی پس از اقدامات سختگیرانه به تازگی آرام و کوپن در دسترس خواهد بود به استفاده از در این مغازه ها بودند که قبلا تحت تاثیر بحران.

کوپن استفاده می شود باید ظرف یک سال را بازخرید در فرد است.

10:15 آب و هوا تغییر سیاست نمی شود از سمت چپ از دستور کار اتحادیه اروپا حتی در میان coronavirus همه گیر آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: در هفته پادکست ویدئویی.

"[آلمان در اتحادیه اروپا و شورای ریاست جمهوری] خواهد بود به وضوح تحت سلطه به مسئله مبارزه با این بیماری همه گیر و عواقب آن" مرکل گفت:

اما مسائل مربوط به آب و هوا خواهد بود "فقط به عنوان در دستور کار مسائل سلامت," او اضافه شده است.

در حالی که آلمان را در "تجدید حیات اقتصادی اروپا" در این کشور نیز به "فکر می کنم در مورد آینده" – که شامل تمرکز بر روی آب و هوا و مسائل زیست محیطی.

آلمان را بیش از اتحادیه اروپا و چرخش ریاست جمهوری کرواسی به مدت شش ماه با شروع از 1 جولای.

یکی دیگر از عمده تمرکز ریاست اتحادیه اروپا خواهد بود برای ایجاد یک "کارآمد اروپایی سیستم مراقبت های بهداشتی در تمام کشورهای عضو است." مرکل همچنین تبلیغ استفاده از وجوه مشترک بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا گفت: آلمان نمی توان صنعتی و اقتصادی قوی اگر کشورهای دیگر' اقتصاد در حال فروپاشی است.

آلمان را گسترش اتحادیه اروپا بودجه و سرمایه گذاری "بسیار بیشتر" از آنچه قبلا برنامه ریزی شده در آب و هوا حفاظت دیجیتالی و "استراتژیک قابلیت" به عنوان بخشی از یک بسته محرک است که به احتمال زیاد معرفی شده به عنوان بحران به پایان می آید.

آن را نیز مهم خواهد بود "به نمایش در هفته های آینده و ماه که ما متعلق به هم گفت:" مرکل.

10:00 مقامات پزشکی نشان داده است که نگرانی برخی از مردم ممکن است نادیده گرفتن دیگر شرایط سلامت اگر آنها تمرکز تنها بر روی علائم COVID-19. این حرکت به عنوان نگرانی که سرطان و بیماری های دیگر هستند که نادیده گرفته شده است.

ولفگانگ Kölfen رئیس انجمن ارشد و متخصصان اطفال و نوجوانان و پزشکان گفته روزنامه های محلی Rheinische Post: "اگر یک کودک بیمار است او باید به پزشک یا بیمارستان. آیا منتظر نیست بیش از حد طولانی است. خطر این است که یک کودک می شود COVID-19 حداقل است."

وجود دارد شبیه ترس در میان مقامات بهداشتی در بریتانیا است. بهداشت عمومی انگلستان نشان داد بازدید از بیمارستان بخش اورژانس کاهش تقریبا 50 ٪ در ماه آوریل در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته است. موسسه خیریه تحقیقات سرطان بریتانیا تخمین زده است که 2,250 موارد جدید این بیماری می تواند در رفتن غیر قابل تشخیص در هر هفته در طول همه گیر تا حدودی به دلیل مردم تمایلی به رفتن به بیمارستان برای ترس از ابتلا به این رمان ویروس و یا حد بار سیستم مراقبت های بهداشتی.

09:30, آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در صورتی که یک coronavirus واکسن توسعه کارکنان پزشکی و گروه های در معرض خطر باید درمان ترجیحی. یک واکسن نیست و به احتمال زیاد در آینده نزدیک اما هنگامی که آن آماده است, درمان خواهد بود تولید شده در اروپا Spahn گفت: Funke Mediengruppe.

او نیز نامیده می شود و برای کاهش بیشتر از مستند اقدامات است. احزاب و جشنواره های مطرح بسیار پرخطر گفت: اما هر کسی که می خواهد به فروشگاه در یک فروشگاه یا ورزش در یک باشگاه ورزشی در حالی که حفظ فاصله لازم از دیگران باید قادر به انجام این کار.

Spahn همچنین تبلیغ جدید مراقبت, مفهوم برای بیمارستان برای اطمینان حاصل شود که امکانات پزشکی به اندازه کافی ظرفیت برای درمان همه بیماران و نه فقط کسانی که با کوروناویروس.

"گام بعدی باید به 75 درصد از درمانگاه عملیات در دسترس برای درمان غیر coronavirus بیماران در حالی که 25 درصد [از بیمارستان ظرفیت] باید همچنان در دسترس برای coronavirus ثبت اختراعات," او گفت:.

Spahn با اشاره به تحقیقات نشان می دهد که تعدادی از بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است برای سکته مغزی یا حملات قلبی در اتاق های اورژانس کاهش یافته است – نشانه ای گفت که با وجود بیماری شدید برخی از بیماران هستند نه به دنبال مراقبت های پزشکی به دلیل ترس از عفونت است.

همان نیز به بیمار که در حال دیدن نیست متخصصان خود و یا بیمارانی که امید بستن به خارج از معاینات پزشکی پیشگیرانه او اضافه شده است.

A person in surgical scrubs holding a needle (picture-alliance/Geisler-Fotopress/C. Hardt)

مراقبت های بهداشتی کارگران و گروه در معرض خطر باید در اولویت دسترسی به یک واکسن Spahn گفت:

09:21 ملت وانواتوساخته شده تا حدود 80 سلیمان در جنوب اقیانوس آرام تبدیل شده است به محل رویداد نادر در طول این زمان مشکل — زنده رویداد ورزشی.

با تقریبا تمام ورزشی در سراسر جهان زمین به توقف وانواتو بود قادر به آوردن برخی از مقدار مورد نیاز آفتاب به آنچه که در غیر این صورت تیره روز در تقویم ورزشی.

وانواتو انجمن کریکت اجرایی شین Deitz دعوت هر کسی که از دست رفته زنده اقدام به پخش آنلاین از طریق زندگی می کنند Facebook جریان است که شامل تفسیر. بیش از 3000 کوک در نقاط مختلف در طول مردان 10-بیش از نمایشگاه بازی و زنان Twenty20 نهایی برنده توسط Mele گاو نر. این مسابقات در پایتخت پورت ویلا در جزیره Efate.

مفسران حتی در پیوست با تفریحی به مناسبت ارائه زمانی که آنها پیشنهاد الکل باعث شده بود تا برخی از کسانی که در حضور و غیاب برای تبدیل شدن به داد و بیداد کن "اکنون که با شراب قرمز دارای لگد." بازی به تعویق افتاد, به طور خلاصه هنگامی که یک تعداد کمی از کودکان زد در این زمینه و sportscasters عذرخواهی کرد برای داشتن امنیتی بسیاری از مردم در روی زمین است.

وانواتو رفت و مستند نسبت به پایان ماه مارس قبل از اینکه زده مخرب طوفان در مارس 6. آمد به زمین در روز شنبه خواسته شد برای آوردن غذا یا لباس کمک های مالی برای کسانی که تحت تاثیر این طوفان.

با مرزهای خود را بسته وانواتو هنوز به ثبت هر گونه موارد COVID-19.

08:14 سازمان بهداشت جهانی (WHO) باقی می ماند ديپلمات با مفهوم "مصونیت گذرنامه" را به عنوان آن را می گوید در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که بهبود از ویروس مستعد ابتلا به عفونت مجدد.

استفاده از اصطلاح "ایمنی گذرنامه" یا "ریسک گواهی" پیشنهاد شده است به عنوان راهی برای اجازه دادن به مردم برای بازگشت به کار به عنوان آنها در حال حاضر آلوده شده است و در نتیجه آنتی بادی است.

اما آژانس سلامت سازمان ملل متحد می گوید در یک علمی مختصری که آن را نمی تواند پشتیبانی این تصور که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

"در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از 'ایمنی گذرنامه" یا "ریسک گواهی'" چه کسی گفت.

که گفت: افرادی که فرض کنیم آنها سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره با توجه به خوشنودی در نتیجه تشدید خطر بیشتر انتقال.

علمی مختصر می افزاید که تست برای آنتی بادی این ویروس همچنین "بیشتر نیاز به اعتبار سنجی برای تعیین دقت و قابلیت اطمینان است."

ادامه مطلب: ایمنی گواهینامه: یک مشکل برنامه ریزی برای پایان دادن به مستندات

07:40 تایید موارد coronavirus در آلمان افزایش یافته 2,055 به 152,438 آمار از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد. تعداد علائم روز دوم از کاهش سرعت پس از سه روز افزایش عفونت های جدید.

در مجموع 5500 نفر فوت کرده اند در آلمان از COVID-19 افزایش 179 از جمعه.

RKI ارقام تکیه داده ها از دولت محلی و مقامات بهداشتی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از دیگر آمار منتشر شده از جمله کسانی که از دانشگاه جانز هاپکینز.

06:45 استرالیا سرآشپز مشهور شد دست سنگین خوب بعد از ترویج "نور ماشین" او گفت که می تواند کمک به درمان COVID-19.

پیت ایوانز که قضات محبوب رقابتی پخت و پز نشان می دهد: "من در آشپزخانه قوانین" جریمه شد AU$25,200 ($16,000; €14,900) در روز جمعه بر او ادعا می کند که "Biocharger" ماشین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ضرب و شتم "ووهان coronavirus." او فروش دستگاه بر روی وب سایت خود را برای AU$14,900.

"این برنامه با حدود یک هزار دستور العمل های مختلف وجود دارد یک زن و شوهر وجود دارد برای ووهان coronavirus" ایوانز گفت: در Facebook live تصویری در اوایل این ماه.

استرالیا Therapeutic Goods Administration (TGA) گفت: این ادعا که این ماشین که به نظر می رسد مانند یک colorfully روشن, ماشین مخصوص مخلوط کردن می تواند درمان coronavirus است "ظاهری هیچ پایه و اساس است."

"هر گونه ادعا می کنند که منابع Covid-19 است از نگرانی قابل توجهی به TGA با توجه به افزایش نگرانی عمومی در مورد این بیماری همه گیر ،

سازمان بهداشت جهانی نیز به نام افراد و موسسات به نام رمان coronavirus توسط منطقه که در آن فرض بر این است که منشأ بالقوه تبعیض است.

06:09 99 ساله جنگ جهانی دوم کهنه که گل رز به شهرت بالا بردن میلیون ها نفر در بریتانیا به کارکنان مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است قدیمی ترین هنرمند تا کنون برای رسیدن به شماره 1 در انگلستان, موسیقی, تک آهنگ, نمودار.

تام مور شد که یک احساس به اینترنت پس از 100 دامان پیاده روی از باغ خود مطرح 12 میلیون پوند ($15 میلیون €13.8 میلیون دلار) برای بیمه خدمات درمانی, آمار بالای نمودار با تفسیر خود را از "you'll Never Walk Alone." او در توصیف این تجربه به عنوان "خارج از این جهان واقعا شگفت انگیز!"

05:47 روپیه لانکا است reimposed در سراسر کشور تا 24 ساعت پس از وقوع این کشور گزارش داد که کمترین تعداد از تایید موارد جدید در روز جمعه.

منع رفت و آمد در محل باقی می ماند تا شنبه به پلیس گزارش کرده بودند بیش از 30000 دستگیری به دلیل نقض محدودیت.

میان 46 عفونت های جدید 30 شد و ملوانان از یک اردوگاه در حومه سریلانکا پایتخت کلمبو. تا کنون 60 ملوانان آلوده شده اند و این اردوگاه جدا شده است. ویروس اعتقاد بر این است که وارد اردوگاه از طریق ملوانان بودند که اعزام به جستجو برای مردم فرار شده است.

سریلانکا که تا کنون ثبت نام 420 موارد و هفت مرگ و میر تا حدی برداشته monthlong حکومت نظامی در روز دوشنبه در بیش از دو سوم از کشور است.

05:14 شده اند وجود دارد 57 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در میان خدمه یک کشتی کشتی لنگر انداخت در ژاپن, با توجه به رسانه های داخلی.

این عفونت های جدید را به مجموع تعداد موارد در هیئت مدیره کاستاریکا Atlantica به حدود 150, با توجه به پخش عمومی NHK. همه 623 خدمه در حال حاضر آزمایش شده است.

از کسانی که آلوده پردازنده کشتی لنگر انداخت در ناگازاکی تنها یک عضو خدمه بوده است, بستری, بیمارستان, NHK گفت:, و اضافه کرد که در حالی که دیگران باقی می ماند در هیئت مدیره آنها تا کنون نشان داده شده است خفیف یا بدون علائم است.

عفونت های خوشه ای در هیئت مدیره کاستاریکا Atlantica می آید که ژاپنی ها سیستم مراقبت های بهداشتی شروع به احساس فشار است. بسیاری از بیمارستان ها در حال اجرا هستند از تخت در برخی از نقاط کشور که در آن ملی شمارش از coronavirus موارد است و بیش از 12000 که 328 فوت کرده اند.

04:51 چین گزارش شده است مرگ و میر ناشی از COVID-19 برای 10 روز متوالی.

دوازده موارد جدید عفونت گزارش شده در کشور را به روز رسانی روزانه با 11 تا از آنها در آینده به چین از خارج از کشور. ملی کمیسیون بهداشت تایید یک انتقال محلی رخ داده است در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ هم مرز با روسیه است.

فقط 838 نفر همچنان در بیمارستان با رمان ویروس در حالی که یکی دیگر از 1000 نفر هستند تحت انزوا و نظارت برای بودن یا موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت بدون نشان دادن علائم.

چین به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که منبع همه گیر جهانی است که برای اولین بار پدید آمده در نوبه خود از سال تاکنون گزارش شده و در مجموع 4,632 مرگ و میر در میان مجموع 82,816 موارد است.

04:35 هند آغاز شده است و کاهش آن دقیق در سراسر کشور مستند با باز کردن محله و مستقل مغازه ها. اما محدودیت های خاصی را در محل باقی می ماند مانند 50 درصد از کارگران با ماسک صورت و اجتماعی فاصله.

صفحه اصلی بیانیه وزارت نشان داد که فروشگاه ها در مراکز خرید مهم نیست چقدر کوچک باقی خواهد ماند بسته شده است.

آرامش از قوانین خواهد بود و نه قابل اجرا در برخی از سخت ترین-آمار مناطق. هند تا کنون ثبت نام تقریبا 25,000 عفونت و 780 مرگ و میر ناشی از ویروس است. بدترین ضربه متحده ماهاراشترا با 6,817 موارد گجرات است که 3,815 موارد دهلی نو 2,514 و راجستان 2,034 موارد است.

03:51 به کمیسیون اروپا را رد کرد آلمان خواستار به تعلیق اتحادیه اروپا گسترده حقوق مصرف کننده در مورد سفر لغو شد, اتحادیه اروپا, عدالت کمیسر Didier وزیر خارجۀ بلژیک گفت: Funke گروه رسانه ای.

در حال حاضر تحت قوانین اتحادیه اروپا مصرف کنندگان حق دارند برای دریافت هزینه کامل از یک شرکت هواپیمایی در این رویداد یک پرواز لغو شده است. دولت آلمان نیز لابی کمیسیون برای یک کوپن-تنها راه حل برای جلوگیری از سقوط بیشتر از شرکت های هواپیمایی و شرکت های مسافرتی.

ادامه مطلب: لوفت هانزا به دنبال دولت کمک مالی به ماندن در هوا

03:45 , آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفته او در حمایت از بیشتر آرامش بخش محدودیت در زندگی عمومی است.

"هر کسی که می رود خرید در یک فروشگاه با فاصله لازم از دیگران و یا باقی می ماند مناسب با کار کردن در یک باشگاه ورزشی باید قادر به انجام این کار" Spahn گفت: Funke گروه رسانه ای.

کشورهای اروپایی را آغاز کرده اند به پرده برنامه های خود را برای بازگشت به زندگی عمومی در طول هفته گذشته. اما مقامات آلمانی قبلا نشانه احتیاط گفت: بیشتر تسهیلات می تواند باعث موج دوم از عفونت.

"بیشتر شفاف مقررات هستند هر چه زودتر آنها را پذیرفته و تمرین" Spahn گفت.

02:30 تعداد ما مرگ و میر nosedived بیش از 24 ساعت گذشته. با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده ثبت 1,258 مرگ و میر در روز جمعه از 3,176 روز قبل از.

ما در سخت ترین-آمار کشور در جهان با بیش از 51,000 مرگ و میر و حدود 900,000 موارد تایید شده. منتقدان را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از عدم اذعان به شدت مرگبار پاتوژن در شروع شیوع بیماری که کمک به آن لجام گسیخته انتقال است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است نشانه یک کاهش در تعداد موارد مثبت در سراسر کشور است.

"در سراسر کشور, درصد از coronavirus آزمون که دوباره مثبت بسیار کاهش یافته است به طور قابل توجهی" نسبت ناروا گفت. "در نیویورک موارد پایین 50 درصد و مرگ و میر پایین 40 درصد است."

01:12 ایسلندی صید نهنگ شرکت Hvalur گفت: آن را نمی خواهد به شکار نهنگ در تابستان امسال با توجه به همه گیر محدودیت.

Hvalur اجرایی Kristjan Loftsson رسانه های محلی گفت که اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های ساخته شده از آن "تقریبا غیر ممکن" به ادامه عملیات. او گفت: کارکنان نیاز به کار "بسیار نزدیک به هم" به منظور پردازش گوشت نهنگ.

ایسلند اجازه می دهد تا 200 باله نهنگ و 200 سمور یا راسو نهنگ ها به صورت قانونی طی فصل شکار. بیش از 1700 نفر تست مثبت برای coronavirus در ایسلند. مقامات گزارش 10 مرگ و میر.

01:09 در بلژیک دولت اعلام کرد قصد دارد برای استراحت اقدامات با هدف مهار رمان coronavirus بیماری همه گیر.

شروع مارس 4, مقامات اجازه خواهد داد به بیمارستان برای انجام کارهای غیر ضروری. یک هفته بعد بسیاری از فعالیت های تجاری خواهد شد مجاز به باز کردن. مه 18, سفر به ساحل و یا مناطق پوشیده شده از درخت در نظر گرفته نخست تعطیلات نقاط مجاز خواهد بود.

در ژوئن 8, رستوران ها و میله های زندان خواهد بود و مجاز به باز کردن به طور کلی ، اما افرادی که مایل به استفاده از حمل و نقل عمومی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک محافظ.

00:28 در کانادا دولت گفت: یک میلیون ماسک به معنای خط مقدم کارگران نمی تواند توزیع شده پس از آنها تلقی می شود "غیر سازگار با مشخصات برای تنظیمات بهداشت و درمان."

"این موارد نمی شد توزیع به استان ها و مناطق برای خط مقدم بهداشت و درمان پاسخ و هستند که پس از ارزیابی برای ما غیر تنظیمات بهداشت و درمان" یک سخنگوی دولت گفت: Agence France-Presse.

اگر چه کانادا سهام خود در مرز جنوبی با آن موفق به حفظ این ویروس از دخالت نکند. کانادا گزارش شده بیش از 44,000 مورد تأیید و 2,300 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

00:10 به ایتالیایی, دولت خواست مجلس برای تصویب بودجه تجدید نظر شده است که افزایش میزان بدهی برای این سال مالی به رقم 55 میلیارد (60 میلیارد دلار).

ایتالیا به عنوان یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است و تلاش برای مهار این ویروس با وجود اینکه اولین کشور اروپایی به تصویب در سراسر کشور مستند.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: بدهی های جدید را نسبت به تقویت این کشور در سیستم بهداشت و درمان و beefing تا اجرای قانون برای اطمینان از نظم عمومی است.

00:01 بیش از 50000 نفر فوت کرده اند در آمریکا از عوارض ناشی از رمان coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام. حدود 900,000 مردم باید آزمایش مثبت ساخت آمریکا سخت ترین-آمار کشور در جهان است.

با وجود سرسام آور مرگ و میر تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله گرجستان آلاسکا و اوکلاهما — مجاز برخی از خرده فروشان برای باز کردن از جمله تو سرو و تناسب اندام ورزشگاه.

منتقدان را متهم به رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تضعیف تلاش ها برای جلوگیری از شیوع با شعار غیر مسئولانه اقدامات از جمله امکان تزریق بیماران با مواد ضد عفونی کننده. مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها ادعا کرد که او در حال تبادل نظر.

12:00 خوش آمدید به روز زندگی می کنند به روز رسانی مقاله در coronavirus بیماری همه گیر. دفعات بازدید دیروز به روز رسانی در اینجا: Coronavirus آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مواد ضد عفونی کننده ، سفید کننده و اشعه ماوراء بنفش نور نظرات 'طعنه آمیز'

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi, ls/اس ام اس (AP, AFP, رویترز, dpa, epd)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب