Coronavirus آخرین: آلمانی خرده فروشان ترس ورشکستگی موج

تا 50,000 کسب و کار در آلمان می تواند تبدیل به ورشکسته با توجه به همه گیر. استرالیا کاهش جنبش محدودیت ها و باز

توسط PATRIS-FUN در 9 اردیبهشت 1399

تا 50,000 کسب و کار در آلمان می تواند تبدیل به ورشکسته با توجه به همه گیر. استرالیا کاهش جنبش محدودیت ها و باز کردن سواحل در حالی که زلاند جدید در حال بازگشت به کار. Folllow DW برای آخرین.

- سر از ژاپن در انجمن پزشکی می گوید: برگزاری بازی های المپیک توکیو دشوار خواهد بود بدون coronavirus واکسن

- تا 50000 کسب و کار در آلمان می تواند تبدیل به ورشکسته با توجه به COVID-19 همه گیر

استرالیا و نیوزیلند را آغاز کرده اند به سهولت برخی از coronavirus مستند محدودیت

- جهانی موارد coronavirus را در صدر 3 میلیون

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

04:56 اردن را آغاز کرده است کاهش محدودیت حرکت برای شهروندان خود و همچنین به عنوان اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای بازگشایی, برای کمک به تحریک این کشور بسته های پول در اقتصاد است. همانطور که از چهارشنبه امان ساکنان خواهد بود قادر به رانندگی خود را خصوصی وسایل نقلیه بین ساعت 8 صبح و 6 بعد از ظهر

آرامش از اقدامات می آید تقریبا 40 روز پس از یک کشور مقررات منع رفت و آمد اعمال شد, سفارش, این کشور از 10 میلیون نفر به ماندن در خانه. حمل و نقل عمومی و تاکسی خدمات نیز در حال حاضر رزومه با مسافران گفت که آنها باید با پوشیدن ماسک و دستکش, سخنگوی دولت امجد Adailah گفت.

04:30 تعداد موارد تایید شده در کشور آلمان بیش از 24 ساعت گذشته افزایش یافته 1,144 به 156,337 با توجه به آخرین داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI). مرگ و میر افزایش 163 به 5,913.

در ضمن ميزان عفونت در میان آلمانی ها کمی افزایش یافته است, برای 1.0 پس از سازگار 0.9 ثبت شده بود در چند روز اخیر. این به این معنی که هر فرد آلوده به طور متوسط می گذرد این ویروس بالقوه مرگبار به یک نفر دیگر.

RKI بارها تاکید کرد که برای این بیماری همه گیر به فروکش این رقم باید به کمتر از 1. آنگلا مرکل در سخنرانی اخیرا نیز با تاکید بر اهمیت کاهش این تعداد.

"منحنی (عفونت) کردم تملق اما هنوز به یک شکل نیست که در بحبوحه ما سیستم بهداشت" مرکل گفت: دوشنبه گذشته. "حتی اگر ما فرض کنیم که یک فرد آلوده 1.1 دیگران ما را در رسیدن به محدودیت های ما چه سیستم بهداشت و تخت های مراقبت ويژه می توانید مدیریت در ماه اکتبر" مرکل هشدار داد. "اگر ما فرض کنیم نرخ 1.2... ما را در رسیدن به سلامت سیستم محدود در ماه جولای. و با نرخ 1.3 ما وجود دارد می توانید در ماه ژوئن," او اضافه شده است.

در آغاز ماه مارس کلید رقم 3.0. آوریل 8, آن را به 1.3 قبل از اقامت در 0.9 در روزهای اخیر قبل از رفتن به 1.0 روز سه شنبه.

ادامه مطلب: Coronavirus و آلمان: چرا جهان این است که به دنبال به آنگلا مرکل

03:44 رئیس ژاپن در انجمن پزشکی می گوید: پیش رفتن با بازی های المپیک در توکیو در سال آینده خواهد بود یک چالش بدون موثر coronavirus واکسن.

"من نمی گویم که ژاپن باید یا نباید میزبان بازی های المپیک, اما آن خواهد بود دشوار است برای انجام این کار" بدن جمهور Yoshitake Yokokura گفت یک کنفرانس مطبوعاتی. "من امیدوارم که واکسن و داروهای توسعه یافته خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک, توافق ماه گذشته به حرکت توکیو بازی های ماه جولای سال 2021 با توجه به همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

افزایش coronavirus موارد سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی در ژاپن که در حال حاضر تحت یک monthlong وضعیت اضطراری. Yokokura نام دولت به گام تا ویروس, تست و گفت: این بازی تنها می تواند امکان پذیر است اگر نرخ ابتلا به عفونت شد و تحت کنترل است.

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه یک واکسن برای COVID-19 و کارشناسان می گویند این می تواند سال قبل یکی است آماده شده و در دسترس عموم است.

بیشتر بخوانید: آلمان برای شروع اول coronavirus آزمایش واکسن

03:24 بیش از دو سوم از آلمانی ها در هیئت مدیره جدید ماسک صورت و مقررات معرفی به سرعت گسترش coronavirus با توجه به یک نظرسنجی.

پوشیدن بینی و دهان خود را پوشانده اند در مغازه ها و حمل و نقل عمومی در حال حاضر اجباری در تقریبا تمام ایالات آلمان. اما نه هر کس از اندازه گیری.

این بررسی نشان داد که در حالی که 67 درصد از پاسخ دهندگان به طور کامل متعهد به رعایت قوانین 15 درصد گفت: آنها تنها بخشی متعهد است. حدود 4 درصد گفت: آنها می خواستند به تحریم های اندازه گیری در دسترس نباشد و 7 درصد گفت: آن را ممکن است برای آنها را به چوب به قوانین به دلیل آنها نمی خواهند به خرید یک ماسک و یا نمی تواند یکی باشد.

نظر سنجی YouGov 2,045 مردم بین آوریل 24 و 27.

بیشتر بخوانید: آلمان جدید ماسک صورت و مقررات توضیح داده شده

02:33 کارمندان دولت در هنگ کنگ را به تدریج شروع به بازگشت به کار از آوریل 4, مدیر اجرایی, کری لام اعلام کرد در روز سه شنبه.

دولت است و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا یا نه سفر و اجتماعی فاصله محدودیت — مجموعه به پایان می رسد در هفته آینده خواهد بود آرام است.

هیچ مورد جدید از COVID-19 گزارش شده در هنگ کنگ روز دوشنبه برای دومین روز متوالی.

این شهر دیده می شود 1,038 موارد عفونت کروناویروس و چهار مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شد.

بیشتر بخوانید: لام بال-Kee: هنگ کنگ کتاب مبارزه در برابر چین با تایوان فروشگاه

02:18 زلاند نو به آرامی در حال ظهور از یک سخت چهار هفته مستند پس از این کشور سطح هشدار روشن از سطح 4 سطح 3 به مدت یک شب.

حدود 400000 نفر مجاز به بازگشت به کار در صبح روز سه شنبه به عنوان برخی از سخت محدودیت در حرکت و کسب و کار کاسته شد.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: این اقدامات شد دلیل نیوزیلند تا به حال یکی از بالاترین coronavirus عوارض مرگ در جهان است. این کشور دارای 1,124 تایید موارد COVID-19 با 19 مرگ و میر.

"ما می توانیم با اعتماد به نفس است که ما لازم نیست که جامعه انتقال در نیوزیلند. این ترفند در حال حاضر است برای حفظ آن" protocol wine studio گفت: رادیو نیوزیلند.

اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم در جای خود و آرایشگری بارها مراکز و دیگر مناطق خرید در حال انتظار برای بسته باقی می ماند را برای حداقل دو هفته.

01:01 بین المللی کار (ILO) است که اصرار دولت و کارفرمایان را به مطمئن شوید که محل دیدار با استانداردهای ایمنی سخت برای جلوگیری از موج دیگری از رمان coronavirus.

این درخواست از سازمان ملل نشانه روز جهانی ایمنی و بهداشت در محل کار و می آید به عنوان کشورهای مختلف شروع به کاهش مستندات و به تدریج اجازه می دهد مردم را به بازگشت به شغل خود.

"ایمنی و سلامت ما کل نیروی کار میباشد" ILO رئیس گای رایدر در بیانیه ای گفت. "در مواجهه با یک بیماری عفونی شیوع چگونه ما برای محافظت از کارگران در حال حاضر به وضوح دیکته چگونه امن جوامع ما هستند و چگونه انعطاف پذیر کسب و کار ما خواهد بود که این بیماری همه گیر تکامل می یابد."

سازمان بین المللی کار تاکید کرد که محل مورد نیاز برای پیاده سازی کنترل دقیق اقدامات مانند محدود کردن تعامل فیزیکی بهبود تهویه و حصول اطمینان از تمیز کردن به طور منظم قبل از کارکنان اجازه داده شد به بازگشت.

00:34 خرده فروشی در آلمان فدراسیون (HDE) می گوید که انتظار دارد تا 50000 کسب و کار برای تبدیل شدن به ورشکسته به دلیل coronavirus بحران است.

آلمان چهار هفته مستند که همه فروشگاه های غیر ضروری به نزدیک منجر به ضرر و زیان حدود €30 میلیارد دلار ($32.5 میلیارد دلار) در فروش است که نمی توان جبران, HDE رئیس Stefan Genth گفت: Funke گروه رسانه ای.

که تقریبا 1 میلیارد €در روز است. و حتی اگر بسیاری از مغازه ها را دوباره باز پس محدودیت بودند کاسته دوشنبه گذشته مشتری ترافیک آهسته بوده است به بازگشت. Genth گفت: بخش خرده فروشی بود و هنوز هم از دست دادن "بالا سه رقمی میلیون یورو مقدار" هر روز که HDE انتظار داشتم تا 50000 insolvencies به عنوان یک نتیجه.

"ما بسیار می ترسم که مراکز شهرستان پس از بحران نمی خواهد نگاه همان را به عنوان قبل از بحران -- و که بسیاری از مغازه ها خواهد شد از دست رفته" Genth گفت.

بیشتر بخوانید: Wolfgang Schäuble: Coronavirus به علت 'سازه' اقتصادی تغییر

00:04 استرالیا آغاز شده است آرامش بخش برخی از آن coronavirus محدودیت از جمله بازگشایی سیدنی Manly Beach, پس از کاهش مداوم در عفونت های جدید.

ایالت نیو ساوت ولز (NSW) که تقریبا نیمی از کشور را coronavirus موارد متمرکز شده گفت: این امر سهولت ممنوعیت آن در غیرضروری جنبش از روز جمعه اجازه می دهد تا به دو بزرگسالان به دیدار یکی دیگر از خانه فرد است.

در ضمن باندی و دو نفر دیگر در سواحل سیدنی ایست که بسته شده بود برای محدود کردن جمعیت بودند بازگشایی به ساکنان محلی در روز سه شنبه.

"برای بسیاری از مردم آنها بوده است cooped در خانه های خود را برای چند هفته و به غیر از ورزش و نیازهای پزشکی و یا خرید آنچه آنها نیاز دارند و یا رفتن به محل کار بسیاری از مردم جدا شده اند که در خانه های خود" NSW برتر Gladys Berejiklian به خبرنگاران گفت:.

استرالیا تا کنون گزارش 6,723 COVID-19 موارد با 84 مرگ و میر. میزان عفونت های جدید به طور چشمگیری کند شده پس از اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شدند. مقامات همچنین ramped تا تست و تشویق مردم به انجام آزمایشات حتی اگر آنها نمی, نشان دادن هر گونه علائم.

بیشتر بخوانید: Coronavirus وادار کردن کشورها به ارزیابی امنیت پارادایم

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: جهانی coronavirus عفونت های بالای 3 میلیون

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus Resource مرکز در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi, nm/rt (AP, AFP ساعت و dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im