Coronavirus آخرین: در صدر تلفات 2000 در ایالات متحده دو برابر در سه روز

این COVID-19 pandemic همچنان به سرعت در حال گسترش در آمریکا با شهر نیویورک در کانون شیوع. رئیس جمهور تهمت گفته

توسط PATRIS-FUN در 10 فروردین 1399

این COVID-19 pandemic همچنان به سرعت در حال گسترش در آمریکا با شهر نیویورک در کانون شیوع. رئیس جمهور تهمت گفته او "در نظر" قرنطینه برای این منطقه در داخل و اطراف شهرستان.

  • COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده گذشته 2,000 با موارد شکوه 120,000
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: قرنطینه شهر نیویورک امکان پذیر است
  • اروپا COVID-19 تلفات شات گذشته 20,000 شنبه با ایتالیا و اسپانیا گزارش بیش از 800 کشته در یک روز

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

00:10 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک "اجرا قرنطینه" برای شهر نیویورک و مناطق در کشورهای همسایه از نیوجرسی و کانکتیکات است.

"ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه کوتاه مدت دو هفته در نیویورک است. احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید در روز شنبه.

فرماندار نیویورک اندرو کومو او نمی داند که چگونه یک قرنطینه می تواند "از نظر قانونی قابل اجرا," گفتن CNN آن را به مقدار "فدرال اعلام جنگ است." او افزود که رئیس جمهور نشده بود و در عین حال مطرح شده این موضوع را با او.

"من نمی صحبت کردن با او در مورد هر قرنطینه" کومو گفت. "من حتی نمی دانم چه معناست."

00:02 Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده دو برابر شده اند از روز شنبه با تعداد مرگ و میر با شکوه از 2000 در روز شنبه.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 500 از COVID-19 مرگ و میر در شهر نیویورک است که در اکثر موارد در ایالات متحده در حدود 30,000. ما در حال حاضر 121,117 COIVD-19 موارد بر اساس روز شنبه به اعداد اضافه کردن بیش از 20 ، 000 موارد در 24 ساعت.

00:00 گرفتن در روز گذشته خبر اینجا: بیش از 10 ، 000 مرده از coronavirus در ایتالیا

wmr/rs (AP, AFP, dpa, Reuters)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب