Coronavirus آخرین: کالیفرنیا مسائل "در خانه ماندن" منظور

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور داده است تا یک ایالت "ماندن در خانه" به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور داده است تا یک ایالت "ماندن در خانه" به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس. رئیس جمهور آرژانتین می گوید این کشور را به قرنطینه اجباری. دنبال DW برای آخرین.

  • کالیفرنیا کارگردانی ساکنان تنها به ترک خانه هنگامی که لازم است برای مبارزه با شیوع کروناویروس
  • رئیس جمهور آرژانتین اعلام کرد این کشور خواهد شد و ورود اجباری قرنطینه شروع جمعه
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را لغو کرده است یک فرد در اجلاس G7 که برنامه ریزی شده بود را در کمپ دیوید از 10 ژوئن تا 12 و برگزاری ویدئو کنفرانس به جای
  • موارد در آلمان گذرانده اند 15,000 با 44 کشته
  • دولت نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور هشدار داده است دولت می تواند اقدام اگر مردم در آلمان و انجام عمل اجتماعی فاصله

ادامه مطلب: Coronavirus و اتحادیه اروپا: ملت در مقابل اتحادیه ؟

01:43 بسیار غیر معمول حرکت چین تبرئه دکتر لی Wenliang دکتر که هشدار داد از coronavirus پس از تعیین که او را "نامناسب" مواخذه توسط پلیس.

یک بررسی مشخص شد که ووهان پلیس "عمل نامناسب با صدور یک نامه انضباطی" و در زمان "نامنظم اجرای قانون روش" دوربین مدار بسته شبکه دولتی گزارش روز پنج شنبه.

یک گزارش از این تحقیقات نشان می دهد که سرزنش و توبیخ رسمی دکتر که بعد از درگذشت این بیماری خارج شود. این تیم تحقیقاتی را محکوم "ضد استقرار" برچسب "قهرمان" و "awakener" برخی از آنان عطا به Li.

01:38 فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور داده است تا یک ایالت "ماندن در خانه" سفارش کارگردانی ساکنان تنها به ترک خانه هنگامی که لازم است برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

Newsom گفت: پیش بینی ها نشان می دهد که بستری شدن در بیمارستان می تواند افزایش به 19,500 بیماران فراتر از ظرفیت پس از مدلسازی نشان داد که 56 درصد از دولت ساکنان شد و انتظار می رود قرارداد ویروس.

او افزود که در لس آنجلس بزرگترین شهر در ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد بود "disproportionally نهفته" با این بیماری همه گیر. در اوایل روز شنبه, Newsom خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی به بندر لس آنجلس "فورا".

01:08 شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دستور داده است تا همه ساکنان را به ماندن در داخل خانه های خود را به عنوان ما' دومین شهر بزرگ معاملات با بیماری همه گیر کوروناویروس. او همچنین گفت: شهروندان باید "بلافاصله محدود کردن همه غیر ضروری جنبش است."

"ما در حال گرفتن این اقدام فوری به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 و صرفه جویی در زندگی" Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری.

00:43 مکزیکی وزیر خارجه Marcelo Ebrard پیشنهاد شده که در مرز آمریکا و مکزیک باز می ماند برای تجارت و کار در صورت از شیوع کروناویروس. Ebrard گفت: او گفت: ما همتای مایک Pompeo که "اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 نباید فلج کردن فعالیت های اقتصادی است." او اضافه کرد که پیشنهادات خود را با یک "وضع خوب."

00:29 آرژانتین آغاز خواهد شد اجباری قرنطینه در نیمه شب روز جمعه رئیس جمهور آلبرتو فرناندز اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی ، اندازه گیری که محدود مردم به خانه های خود را تا آخرین مارس 31 و اجرا شود توسط مقامات امنیتی.

"وقت آن است برای ما به درک که ما مراقبت از بهداشت آرژانتین گفت:" فرناندز. "ما در حال حاضر دیکته این اقدام در تلاش برای ایجاد اثرات آن بر اقتصاد به عنوان حداقل مضر که ممکن است."

آرژانتین 128 مجموع موارد coronavirus با سه مرگ و میر.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: ترس از خشونت خانگی و کودک آزاری افزایش

00:19 نیوزیلند گزارش 11 مورد جدید از COVID-19 روز جمعه آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 39.

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus به روز رسانی در اینجا: ایتالیا افزایش مرگ و میر گذشته چین

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

dv/dr (AP, AFP ساعت و dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب